• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הוזלת ביטוח רכב

• פותח הנושא Aair
  • פורסם בתאריך

Aair

משתמש סולידי
דירוג
19
שלום!
אני מתכונן לחידוש הביטוח על הרכב. מדובר על יונדאי I10 ידנית 2014 (שאותה קנית חדשה לצערי הרב..)
עד עכשיו עשיתי ביטוח מקיף , וכנראה שגם השנה זה יעלה 3,800 למקיף ל13 חודשים (דרך חבר)
בפועל אני משתמש ברכב רק בשישי שבת , ומדי פעם באמצע שבוע (חופשים וכדומה)
מישהו מכיר ביטוח רכב שאפשר להפעיל רק שמשתמשים ברכב? או רעיון להצעות זולות יותר?
תודה רבה!

אם כבר אתה יכול לבחון וויתור על הרכב ושימוש בתבחורה ציבורית \ רכב בהשכרה יומית.
אני הייתי ללא רכב עד גיל 27 ורכשתי רכב רק כאשר העדפת המגורים והקריירה שלי חייבו אותי להשתמש בו ברמה יומית.

ביטוח חובה - אתה יכול להגדיר כל נהג/רק נהג יחיד, נוסע רק באמצע שבוע (אם אתה דתי)...
למעשה אתה מחפש ביטוח שאפשר להפעיל רק במקרה של תאונה/גניבה/שריפה וזה הביטוח הנוכחי שלך.
מקיף אמור לעלות X% מערך הרכב, אם התקדמה שנה, אז הוא אמור לרדת, כי ערך הרכב ירד.
אם אתה דואג רק לתאונה - אז תמיר ל-ג' בלבד.

ה-3,800 שקל ל-13 חודשים (שזה משהו כמו 3,500 שקל לשנה) זה סכום שכולל גם את ביטוח החובה? כי אם זאת העלות רק של המקיף אז זה נשמע לי יקר בלי קשר.

שלום!
אני מתכונן לחידוש הביטוח על הרכב. מדובר על יונדאי I10 ידנית 2014 (שאותה קנית חדשה לצערי הרב..)
עד עכשיו עשיתי ביטוח מקיף , וכנראה שגם השנה זה יעלה 3,800 למקיף ל13 חודשים (דרך חבר)
בפועל אני משתמש ברכב רק בשישי שבת , ומדי פעם באמצע שבוע (חופשים וכדומה)
מישהו מכיר ביטוח רכב שאפשר להפעיל רק שמשתמשים ברכב? או רעיון להצעות זולות יותר?
תודה רבה!

שלום רב, אני מחזיק ברכב יונדאי i10 שנת 2011 ידני. מידי שנה מיום קנייתי את הרכב אני רק מוריד את עלות הביטוח על הרכב בהצלחה רבה.
כיום אני משלם 2293 ש"ח ביטוח חובה פלוס מקיף לשנה (חובה 923 ש"ח, מקיף 1370 ש"ח).
המלצתי לך קודם כל לעשות את ביטוח החובה דרך ה"פול" שמאפשר הוזלה של הביטוח חובה בכמה מאות שקלים במיוחד ברכבים חדשים המצוידים ב abs ואלמנטים בטיחותיים אחרים . לרשותך מחשבון ביטוח חובה דרך ה"פול" באתר משרד האוצר.
את הביטוח המקיף אני עושה רק לאחר שבדקתי מספר חברות וסוכנים ומומלץ להתמקח בנושא!.
נקודה נוספת ישנן מספר חברות ביטוח שמאפשרות להגביל את הקילומטראז'' נסיעה בשנת ביטוח ולהוריד את עלות הפרמיה בצורה דראסטית.
רישום מורשה לנהוג ברכב על נהג יחיד או שניים לכל היותר גם כן יכול להוזיל את הפרמיה.
בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:
צהרים טובים
מעורר את הפוסט הזה בעיקר כי מצאתי פתרון נוח להוזלת הביטוח החובה והמקיף - GO.
לא הייתי מפרסם אותם ישירות אלא אם לא היה מדובר בהנחה משמעותית - 750-800 ש"ח מההצעה הכי נמוכה מהשאר (סוכנים, וובי, AIG, ביטוח ישיר). כך מנסיוני על שני סוגי רכבים שונים (מאזדה 3 2010 - 3,000 ש"ח וסיאט לאון 2015 - 3,300 ש"ח לחובה ומקיף ביחד, נקי מתביעות בשנים האחרונות, שני נהגים בלבד).
החל מהצעת המחיר והתשלום המהירים ועד טיפול שוטף - מדובר בביטוח דיגיטלי פרופר. זאת זרוע דיגיטלית של ביטוח הכשרה כשבמוקד הטלפוני והמיילי מגיבים בני אנוש מהר ויעיל. אפליקציה מועילה וישירה.
לאחרונה יצאו עם מבצע של הנחה ע"ס 150 ש"ח אם הרכב יצולם במהלך הנפקת הפוליסה. אין לי מושג אם זה בא על חשבון ההנחה הכללית (את הרכבים שלי ביטחתי לפני כחודשיים, טרם המבצע).
חיסכו ואימצו!

צהרים טובים
מעורר את הפוסט הזה בעיקר כי מצאתי פתרון נוח להוזלת הביטוח החובה והמקיף - GO.
לא הייתי מפרסם אותם ישירות אלא אם לא היה מדובר בהנחה משמעותית - 750-800 ש"ח מההצעה הכי נמוכה מהשאר (סוכנים, וובי, AIG, ביטוח ישיר). כך מנסיוני על שני סוגי רכבים שונים (מאזדה 3 2010 - 3,000 ש"ח וסיאט לאון 2015 - 3,300 ש"ח לחובה ומקיף ביחד, נקי מתביעות בשנים האחרונות, שני נהגים בלבד).
החל מהצעת המחיר והתשלום המהירים ועד טיפול שוטף - מדובר בביטוח דיגיטלי פרופר. זאת זרוע דיגיטלית של ביטוח הכשרה כשבמוקד הטלפוני והמיילי מגיבים בני אנוש מהר ויעיל. אפליקציה מועילה וישירה.
לאחרונה יצאו עם מבצע של הנחה ע"ס 150 ש"ח אם הרכב יצולם במהלך הנפקת הפוליסה. אין לי מושג אם זה בא על חשבון ההנחה הכללית (את הרכבים שלי ביטחתי לפני כחודשיים, טרם המבצע).
חיסכו ואימצו!

מחזק.

מצחיק באתי לענות על השרשור כי לא ראיתי שאני פתחתי אותו (חשבתי לעצמי שיש לי בדיוק אותו רכב :))
לי יצא יותר זול בוובי ובהייטק זון מקבלים קצת תווים...
אבל ממשק ממש נוח. הרבה יותר מוובי

נכנסתי לקבל הצעה מוובי, ראיתי את המחיר ויצאתי אחרי יומיים קיבלתי אס אמ אס עם הנחה של 100 שקלים.
אולי יהיה שימושי למישהו :)
נ.ב
בסוף עשיתי דרך GO שבאמת היו זולים יותר. יש גם החזר של 150ש״ח עד 10.8.18

נערך לאחרונה ב:
מצחיק באתי לענות על השרשור כי לא ראיתי שאני פתחתי אותו (חשבתי לעצמי שיש לי בדיוק אותו רכב :))
לי יצא יותר זול בוובי ובהייטק זון מקבלים קצת תווים...
אבל ממשק ממש נוח. הרבה יותר מוובי
מאוד תלוי בהרבה פרמטרים (מקום מגורים, סוג הרכב המדוייק, שנתון, פרופיל הנהג) כדי שחברת הביטוח תעריך את מידת הסיכון בביטוח הרכב. במקרה שלי וובי והסוכנים יצאו אותו המחיר ו-GO נתנו מחיר זול יותר ב-700-800 ש"ח. כך בעוד רכב חודש ומשהו מאוחר יותר.
תמיד צריך להשוות. עם זאת, גיליתי לא פעם ש-AIG ו-ביטוח ישיר שמתהדרות במחירים זולים ובהנחות ענק נמצאות הרחק יקרות מהשאר, גם לאחר הנחות ענק בשיחה שלמחרת. אני לא נמנע ולא חושש ממעבר בין החברות, מתעלם מהטענות של חלקן לטיפול הולם יותר מהשאר. רק מוודא שאין דרישות מיוחדות לאזעקה ומעביר 'העדר תביעות' לזול במחיר.
משער ש-GO זולים עכשיו יותר מהשאר כי מעדיפים לצבור לקוחות וגם מהסיבה הפשוטה שאין סוכן ביטוח באמצע הדרך.

אם יש לי ביטוח רכב קיים באחת החברות (תשעה מליון לצורך העניין) שמסתיים רק עוד חצי שנה ואני רוצה לעבור ל GO עכשיו? מה הפרוצדורה? אפשר לבטל פשוט?

אם יש לי ביטוח רכב קיים באחת החברות (תשעה מליון לצורך העניין) שמסתיים רק עוד חצי שנה ואני רוצה לעבור ל GO עכשיו? מה הפרוצדורה? אפשר לבטל פשוט?
עצתי, לעבור לפני חידוש ביטוח. סמטוחה חשבונאית ולא בטוח שתקבל החזר פרופורציונאלי לתקופה.
לא שווה את בלבול המוח כי ההפרש על חצי שני יהיה בסך הכול כמה שקלים.

אפשר לבטל פשוט?
חיובי.
רק לוודא שהסגירה הרמטית.
לשלוח מייל לכל גורם אפשרי בחברת הביטוח + פקס + חסימת ההעברה מהבנק/אשראי לביטוח הישן לאחר שליחת הודעת הביטול.

עצתי, לעבור לפני חידוש ביטוח.
מדוע?
אם הנהג שומר שבת [חזר בתשובה]/הגיע לגיל 30/סיים נהג חדש/נפרד מזוגתו והוא נהג יחיד. זה יכול לחסוך לו מאות ש"חים בשנה.

עריכה:
בלי שום קשר, חברת ביטוח חדשה תמיד תתן הטבה למצטרף חדש מאשר למישהו שכבר "אצלה בכיס"... מניסיון

מדוע?
אם הנהג שומר שבת [חזר בתשובה]/הגיע לגיל 30/סיים נהג חדש/נפרד מזוגתו והוא נהג יחיד. זה יכול לחסוך לו מאות ש"חים בשנה.
אין קשר לשאלה שנשאלה. שינוי סטאטוס ניתן לעדכן גם בפוליסה קיימת.
מנסיון...

אכן, בגלל זה הוספתי את העריכה.
עם/בלי נסיון ;)
ידידי בעל הנסיון או בלי - נאמנות לסוכן ביטוח ברוב המקרים מניבה הנחה גדולה יותר מהצעות און-ליין - מנסיון ;)
אז במיטוטה ממך, אל תזלזל בניסיון - אפשר לשאול בו כמה אתה?

עשיתי כרגע השוואה ב-2 האתרים - גו ו-וובי ויצא שבוובי זול יותר בכמעט 100 שקל בחודש.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
G הוזלת ביטוח רכב בלי רצף ביטוחי? צרכנות פיננסית 6
ח הוזלת עמלות קנייה בישראל צרכנות פיננסית 4
H הוזלת עמלות בעת פתיחת חשבון מסחר שוק ההון 9
G הוזלת עמלות הפקדה באינטרקטיב ישראל שוק ההון 3
N הוזלת דמי ניהול קרן פנסיה לאחר פרישה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
א העברת אירו מצרפת לישראל - הוזלת עלויות צרכנות פיננסית 15
L הוזלת עמלות בתיק ההשקעות שוק ההון 14
D הוזלת שער הדולר-שקל בבנק? שוק ההון 2
T הוזלת סל הקניות - גבינות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
oz1987 אסטרטגיה של הוזלת דמי ניהול שוק ההון 45
ל הוזלת קניות מצרכי סופרמרקט מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 60
Cfy הוזלת עלויות בתעודות Vanguard שוק ההון 9
ראובן7 ביטוח דירה פוסטים מאיכות נמוכה 0
W ביטוח נהג צעיר ליברה צרכנות פיננסית 31
ה ביטוח מנהלים ישן עם מקדם נמוך בדמי ניהול גבוהים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
A גביית ביטוח שארים למרות קיום מסמך המבטל זאת - איך להתנהל מול הגוף המנהל? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
J ביטוח לדירה שכורה כשוכר ואחריות צולבת צרכנות פיננסית 5
עלילה מסלול שעבוד נכס לחברת ביטוח (ולא בנק) נדל"ן 5
A ביטוח סיעודי (2024) - מה הטעם? צרכנות פיננסית 0
A ביטוח סיעודי - מוצר הגיוני? צרכנות פיננסית 9
D ביטוח פרטי מהעבודה עם הצהרת בריאות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ה ביטוח מקיף וחובה בחברות נפרדות צרכנות פיננסית 1
V ביטוח לאומי והחזר מס לשכירים מיסים 10
S ביטוח סיעודי של קופ"ח מכבי לחייל שמתגייס לשירות סדיר צרכנות פיננסית 0
M ביטוח בריאות אחרי הרפורמה בסוף 2023 צרכנות פיננסית 9
מ איך כל העניין הזה של ביטוח חיים משתלם למבטחת? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
מ ביטוח לאומי על רווחים בשוק ההון מיסים 11
A ניוד ביטוח מנהלים לקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
the_newbie האם יש היגיון להחזיק ביטוח שב"ן בתקופת RELOCATION? צרכנות פיננסית 2
השמח בחלקו מס ירושה לאזרחים אמריקאים: ביטוח חיים ופרובייט מיסים 8
ראובן7 ביטוח מנהלים-משיכה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
T ביטוח נכות\אכ"ע בלי הפקדות לקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
א ביטוח דירה לדירה חדשה מקבלן נדל"ן 6
identitybridge חווות דעת בתשלום על התיק ביטוח לעצמאים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
T ביטוח נסיעות לחו"ל - מי הכי שירותי והגון? צרכנות פיננסית 42
I ביטוח לאומי - בונוס חד פעמי מיסים 61
P כדאיות ביטוח רכב צרכנות פיננסית 6
ס ביטוח לאומי כסטודנט וכשכיר מיסים 6
F ביטוח בניין משותף צרכנות פיננסית 8
מ עלויות ביטוח גבוהות בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
A ביטוח שארים בקר"פ פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
1337justme ביטוח נגד נזקי טרור נדל"ן 6
M החלפת ביטוח חיים למשכנתא צרכנות פיננסית 5
ttmoon הפסקת ביטוח מנהלים ומעבר לפנסיה משלימה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
S פנסיה מקיפה - ביטוח מינימלי על א.כ.ע ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S מעסיק משלם על ביטוח אובדן כושר עבודה - שאלה לגבי הפקדה לקרן פנסיה משלימה או קופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
Y ביטוח מנהלים מול פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
S ביטוח חיים עם תשלום קבוע ל 15 שנים או לא צרכנות פיננסית 12
Michel רצץ זכויות ביטוח בקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
S הפעלת ביטוח תכולה צרכנות פיננסית 6

נושאים דומים

Back
למעלה