• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ביטוח נסיעות לחו"ל - מי הכי שירותי והגון?

מצב
הנושא נעול.

TOM_27

משתמש סולידי
דירוג
12
היי רבותיי,

בעל מצבי בריאות כרוניים/ קודמים רבים אך יציבים לגמרי. התנסתי עד היום עם - כלל, הראל והפניקס, לא הייתי מרוצה מיעילות ומהירות הטיפול וההחזרים הכספיים שהתעכבו. פספורטקארד יקרים, החריגו לי דברים ועשו לי רושם של בעלי השירות הגרוע ביותר. חשבתי להתנסות עם AIG הפעם שמתחייבים להיות הכי מהירים בתשלום תביעות וגם יש ברשותי גם כרטיס MAX וגם כרטיס ישראכרט, אז עושה רושם שיש הטבות.

דעתכם?

תודה.

חייב לציין את הדבר הכי חשוב בביטוח לאחר שקרה לי מקרה ביטוחי כולל אשפוז של מעל שבועים במדינה באסיה.

במידה ואין לך מישהו קרוב שיכול להתנהל מול חברת ביטוח בארץ כשאתה עובר מקרה ביטוחי ולא יכול לדבר מול חברת ביטוח או שאין תקשורת מולה, אתה חייב לבדוק אם חברת הביטוח היא חברה שיכולה להתנהל באופן ישיר מול אותה המדינה או בתי החולים באותה המדינה או שצריכה למצוא חברת ביטוח עולמית או מקומית על מנת שבתי החולים יעבדו מולה כשחברת ביטוח חותמת על התחשבנות מול אותה חברה.

תהליך הזה לוקח זמן וכן צריך מישהו קרוב שישב על החברה בארץ וידאג שזה יבוצע כי יש מדינות ובתי חולים שלא יתחילו ברצינות לטפל באדם במידה ואין לאדם חברת ביטוח שאותו בית חולים עובד מולם.

כמובן שכולם רוצים להיות מטופלים בבתי חולים הכי טובים במידה ומשהו קורה.

לכן לפי דעתי זה הנושא הכי חשוב בבחירת חברת ביטוח לאחר בחינת כל הרכיבים המבוטחים בפוליסה.

לי היה קרוב שטיפל חזק בכל התקשרות מול חברת הביטוח בארץ וזה עדיין לקח זמן ועד אז לא העבירו אותי לטיפול נדרש מהותי אלה נתנו את הדברים הבסיסיים ביותר.

ועוד טיפ קטן, אף פעם על תעשה ביטוח נסיעות לחול עד תאריך בו יש טיסה חזרה. תמיד צריך לעשות ביטוח יום או יומיים לאחר אותה הטיסה. מאוד חשוב..

חייב לציין את הדבר הכי חשוב בביטוח לאחר שקרה לי מקרה ביטוחי כולל אשפוז של מעל שבועים במדינה באסיה.

במידה ואין לך מישהו קרוב שיכול להתנהל מול חברת ביטוח בארץ כשאתה עובר מקרה ביטוחי ולא יכול לדבר מול חברת ביטוח או שאין תקשורת מולה, אתה חייב לבדוק אם חברת הביטוח היא חברה שיכולה להתנהל באופן ישיר מול אותה המדינה או בתי החולים באותה המדינה או שצריכה למצוא חברת ביטוח עולמית או מקומית על מנת שבתי החולים יעבדו מולה כשחברת ביטוח חותמת על התחשבנות מול אותה חברה.

תהליך הזה לוקח זמן וכן צריך מישהו קרוב שישב על החברה בארץ וידאג שזה יבוצע כי יש מדינות ובתי חולים שלא יתחילו ברצינות לטפל באדם במידה ואין לאדם חברת ביטוח שאותו בית חולים עובד מולם.

כמובן שכולם רוצים להיות מטופלים בבתי חולים הכי טובים במידה ומשהו קורה.

לכן לפי דעתי זה הנושא הכי חשוב בבחירת חברת ביטוח לאחר בחינת כל הרכיבים המבוטחים בפוליסה.

לי היה קרוב שטיפל חזק בכל התקשרות מול חברת הביטוח בארץ וזה עדיין לקח זמן ועד אז לא העבירו אותי לטיפול נדרש מהותי אלה נתנו את הדברים הבסיסיים ביותר.

ועוד טיפ קטן, אף פעם על תעשה ביטוח נסיעות לחול עד תאריך בו יש טיסה חזרה. תמיד צריך לעשות ביטוח יום או יומיים לאחר אותה הטיסה. מאוד חשוב..

אף פעם לא שמעתי על זה, מעניין. יש לי מי שייטפל בבירוקרטיה בארץ ובמקרה רפואי (שלא נדע) אני אכן אבחר בבית החולים והרופא הטובים ביותר כפי שאני עושה גם בארץ. איך אני יכול לבדוק את הנתון שציינת? זה לא משהו לוגיסטי שהחברה שומרת לעצמה? עד היום הייתי פעם 1 חולה בחו״ל, הלכתי לרופא משפחה אקראי שמצאתי לאחר מאמץ רב (לא היו רופאים דוברי אנגלית) וזה היה נורא עצם החיפוש חסר האונים, קיבלתי תרופות והגשתי הכל לביטוח להחזר, אני מניח שבכל מקרה רפואי שהוא זה עובד די זהה לא? גם אם עוברים את הפרוצדורה היקרה והמסובכת ביותר, אין חברה ישראלית שמשלמת עלייך מראש לא (אולי פספורטקארד)? מדובר בהחזרים לאחר האירוע.

אני לא יודע איזה הסדרים יש לכל חברות הביטוח. יכול להיות שזה היה עובד חלק יותר בחברת ביטוח אחרת או שיש לה הסדר מול חברת ביטוח עולמית ותפעול מקרה ביטוחי היה עובר חלק יותר.

צריך פשוט לשאול לגבי מדינה שאתה נוסע אליה, מה קורה במקרה ביטוחי והאם החברה עובדת ישירות מול בתי חולים באותה המדינה או שצריכה למצוא חברות ביטוח אחרות שכן וכמה זמן זה לוקח.

במקרה ביטוחי במדינות רבות יציגו לך את התקדמות בחשבון האישפוז שלך כשאתה עוד בחדר מיון וידרשו תשלום, זה מעצבן ולוקח הרבה כוחות נפשיים ברגעים שאתה במצב כזה ועוד חייב לתפעל את הנושא מול ישראל מבחינת הביטוח.

יש הרבה מצבים שאתה לא יכול לשלם לבד ולהביא קבלות להחזר כי דורשים תשלום מאוד גבוה ואין לך כספים כאלה כדי לכסות את התשלומים.

ברגע שיש כבר תקשורת עם חברת הביטוח שבית חולים עובד מולה זה כבר בידיים שלהם וההתחשבנות היא לפי הסדרים שיש ביניהם והטיפול בחולה מתחיל להתבצע באופן מלא.

מעניין. למה?
אם זה בגלל עיכוב פוטנציאלי בטיסה חזרה, מה הבעיה פשוט להאריך את הביטוח אם וכאשר משהו כזה קורה?
במקרה ביטוחי במדינות רבות יציגו לך את התקדמות בחשבון האישפוז שלך כשאתה עוד בחדר מיון וידרשו תשלום, זה מעצבן ולוקח הרבה כוחות נפשיים ברגעים שאתה במצב כזה ועוד חייב לתפעל את הנושא מול ישראל מבחינת הביטוח.
מה הבעיה פשוט לשלם ולהתעסק עם הביטוח אח''כ כשאתה בריא ובארץ?
יש הרבה מצבים שאתה לא יכול לשלם לבד ולהביא קבלות להחזר כי דורשים תשלום מאוד גבוה ואין לך כספים כאלה כדי לכסות את התשלומים
אני מניח שמקומות כאלה מקבלים אשראי.
ולגבי קבלות אני גם לא מבין למה שתיהיה בעיה. בית חולים שלא מסוגל להוציא קבלה נשמע כמו מקום שלא הייתי רוצה לקבל בו טיפול בכל מקרה וכנראה גם כזה שלא עובד עם אף חברת ביטוח מסודרת.
ברגע שיש כבר תקשורת עם חברת הביטוח שבית חולים עובד מולה זה כבר בידיים שלהם וההתחשבנות היא לפי הסדרים שיש ביניהם והטיפול בחולה מתחיל להתבצע באופן מלא.
מסכים שזה יותר נוח, אבל לא תמיד יודעים מראש ולא תמיד אפשר לסדר את זה כשאתה מתאשפז (כי אתה לא תמיד מסוגל להתעסק בזה).

מעניין. למה?
אם זה בגלל עיכוב פוטנציאלי בטיסה חזרה, מה הבעיה פשוט להאריך את הביטוח אם וכאשר משהו כזה קורה?
דיליי מהותי בטיסה , פציעה/מחלה, אי יכולת לתקשר מול המבטח.
מה הבעיה פשוט לשלם ולהתעסק עם הביטוח אח''כ כשאתה בריא ובארץ?
יש מקרים שעלות היא כל כך גבוהה שאתה לא יכול לשלם. פשוט אין לך מספיק, במיוחד ברפואה פרטית איכותית. תצטרך לממש את תיק ההשקעות שלך..
אני מניח שמקומות כאלה מקבלים אשראי.
ולגבי קבלות אני גם לא מבין למה שתיהיה בעיה. בית חולים שלא מסוגל להוציא קבלה נשמע כמו מקום שלא הייתי רוצה לקבל בו טיפול בכל מקרה וכנראה גם כזה שלא עובד עם אף חברת ביטוח מסודרת.
יש מקרים שאתה חולה כל כך ואתה חייב לקבל טיפול רפואי ארוך ולא משהו מינורי. מחייב תשלום גבוה בבתי חולים פרטיים. כולם מקבלים אשראי, פשוט לא תהיה לך מספיק מסגרת בכרטיס, אלה מחירים באמת גבוהים.
תבין זה לא דברים של קבלה, זה המקרים הביטוחים המהותיים, בשביל דברים כאלה עושים ביטוח, במקרים הללו הייתה רוצה לקבל טיפול רק בבתי חולים כאלה.
בתי חולים כאלה לא מכירים את חברות ביטוח הקטנות שעובדות בישראל ולכן אתה לא יכול לקבל שירות בהם רק בדרך שציינתי בהודעות לעיל.

בכל מקרה כל מה שכתבתי הוא מניסיון אישי.

יותר טוב לבדוק קצת יותר ולשלם קצת יותר מאשר לקחת הלוואה/ לממש תיק/ לקחת ממשפחה.

דיליי מהותי בטיסה , פציעה/מחלה
בכל אלו פשוט מאריכים את הביטוח. עניין מאוד פשוט.
אי יכולת לתקשר מול המבטח.
זה כבר באמת מקרה קיצון נדיר.
אם אתה מתכנן להיות באזור שכוח אל, בלי אינטרנט ובלי שום גישה לעולם החיצון, בתקופה של מספר ימים לפני הטיסה אז אני מסכים שכדאי לקחת כמה ימים ספייר.
בכל מקרה אחר זה מיותר לחלוטין.
יש מקרים שעלות היא כל כך גבוהה שאתה לא יכול לשלם. פשוט אין לך מספיק, במיוחד ברפואה פרטית איכותית. תצטרך לממש את תיק ההשקעות שלך..
אתה לא באמת צריך לשלם. אתה רק שם את זה על האשראי.
ובכל מקרה, מקרים כמו שאתה מדבר עליהם הם כאלו שיודעים לעבוד עם ביטוחים ומקסימום יקחו ממך את האשראי לביטחון.
מקום שגובה מליון דולר יודע להתמודד עם ביטוחים בצורה נורמלית. הבעיה במקומות שגובים רק כמה עשרות בודדות ולא יודעים להתמודד טוב עם ביטוחים.
יש מקרים שאתה חולה כל כך ואתה חייב לקבל טיפול רפואי ארוך ולא משהו מינורי. מחייב תשלום גבוה בבתי חולים פרטיים. כולם מקבלים אשראי, פשוט לא תהיה לך מספיק מסגרת בכרטיס, אלה מחירים באמת גבוהים.
אתה לא משלם מראש את כל השהות. במקסימום תשלם כמה עשרות אלפי דולרים בודדים.
את הסכומים הגבוהים הביטוח כבר יעביר להם.
תבין זה לא דברים של קבלה, זה המקרים הביטוחים המהותיים, בשביל דברים כאלה עושים ביטוח, במקרים הללו הייתה רוצה לקבל טיפול רק בבתי חולים כאלה
אבל אין שום בעיה לקבל טיפול בבתי חולים כאלה.
בתי חולים כאלה לא מכירים את חברות ביטוח הקטנות שעובדות בישראל ולכן אתה לא יכול לקבל שירות בהם רק בדרך שציינתי בהודעות לעיל.
הם לא צריכים להכיר. אתה משלם להם מקדמה ומטפל בשאר התשלום בהמשך.
דוקא בתי החולים הללו יודעים מצויין לעבוד עם ביטוחים ואין איתם שום בעיה.
הבעיה היא רק במקומות היותר קטנים.
יותר טוב לבדוק קצת יותר ולשלם קצת יותר מאשר לקחת הלוואה/ לממש תיק/ לקחת ממשפחה.
הלכת רחוק. מאוד רחוק.
אף אחד לא ידרוש ממך תשלום של מליון דולר. וגם אם כן, לא ידרשו אותו במיידי. יתנו לך כמה חודשים לשלם שבזמן הזה אתה יכול לסדר הכל מול הביטוח.

אציין שמדובר בבריטניה וייתכן שאח״כ אירלנד, שום מדינה בעייתית או לא מפותחת/ בעיית שפה…

דיליי מהותי בטיסה , פציעה/מחלה, אי יכולת לתקשר מול המבטח.
מתוך הפוליסה של הראל (בלי סיבה מיוחדת):
1.11. התקופה או תקופת הביטוח:
תקופת ביטוח הנסיעה כפי שצוינה בדף הרשימה ובתנאי שלא תעלה על התקופההמרבית, בתוספת 48 שעות לכל היותר, אם נגרם עיכוב ע"י אמצעי התחבורה אשר בו עמד המבוטח לחזור ארצה.

אם נפצעת או חלית, אתה מבוטח כי זה קרה במהלך תקופת הביטוח. המקרה הקיצון שנשאר הוא פספוס הטיסה שהמריאה במועד בלי יכולת ליצור קשר עם חברת הביטוח להארכת הפוליסה. נשמע לי מוגזם לגמרי לשלם יומיים אקסטרא בשביל זה (למה דווקא יומיים? למה לא שבועיים?).

מה זה "חולה כל כך"? אם מדובר במקרה חירומי - תקבל טיפול איפה שיש. לא תתחיל לחפש בתי חולים פרטיים.
מקרה לא חירומי או לאחר התייצבות המצב? יש מספיק זמן ליצור קשר עם חברת הביטוח להסדרת תשלום למקרה ונדרש המשך טיפול בחו"ל או לצורך טיסה חזרה לארץ.
התרחיש שאתה מתאר נשמע כמו מבוטח שנוסע מראש במטרה לקבל טיפול כלשהו בבית חולים פרטי. לא לכך נועד הביטוח.

בהחלט אעדיף חלילה רק טיפולים פרטיים, אך לדאבוני, ממה שאני מבין, לא קיים מיון פרטי באף מדינה בעולם.. כך שגם ככה תגיע פשוט לבית חולים ציבורי קרוב במידה וזה מסכן חיים.

התנסתי עד היום עם - כלל, הראל והפניקס, לא הייתי מרוצה מיעילות ומהירות הטיפול וההחזרים הכספיים שהתעכבו.
בכלל, הם נותנים לך כרטיס אשראי (בארנק בטלפון, זה נקרא כלל pay) שאיתו אתה אמור לשלם במרפאה פרטית או אצל הרופא, עד הגבול של הפוליסה כמובן, לאחר שהודעת להם שקרה מקרה הביטוח.

איך קרה שלקח להם זמן להחזיר לך את הכסף ? אתה לא אמור להוציא שקל אחד מהכיס שלך.

נערך לאחרונה ב:
בכלל, הם נותנים לך כרטיס אשראי (בארנק בטלפון) שאיתו אתה אמור לשלם בבית החולים או אצל הרופא, עד הגבול של הפוליסה כמובן, לאחר שהודעת להם שקרה מקרה הביטוח.

איך קרה שלקח להם זמן להחזיר לך את הכסף ? אתה לא אמור להוציא שקל אחד מהכיס שלך.

מקרה ראשון ב-2018, לא יודע אם הכל היה טכנולוגי כמו היום אבל זכור לי שהם ממש אמרו לי ״לא עוזרים עם רופאים, תשלם ונחזיר״ תקוע בפאקינג פולין, אף רופא לא מדבר אנגלית מסתבר, לא חוויה נעימה, כשאתה חצי מת ולבד.

השני - ביטול טיסה וכו׳ עוד בארץ, כבר הכל שולם, היו צריכים לזכות אותי וגררו אותי חודש לדעתי ואולי יותר, אלה סכומים גדולים שחונקים את המסגרת ושאתה לא רוצה להמתין לקבלם.

אני רוצה הפעם להיות בראש שקט ופטור מחיפושים ותשלומים, חלילה.

אשמח ספציפית לקבל חוו״ד על AIG הפעם.

מקרה ראשון ב-2018, לא יודע אם הכל היה טכנולוגי כמו היום אבל זכור לי שהם ממש אמרו לי ״לא עוזרים עם רופאים, תשלם ונחזיר״ תקוע בפאקינג פולין, אף רופא לא מדבר אנגלית מסתבר, לא חוויה נעימה, כשאתה חצי מת ולבד.
זו אכן בעיה.

כלומר אתה מחפש חברה שיש לה איזה רשימה של רופאים מומלצים במדינות היעד או שהם ידברו ישירות עם הרופא בשפה שלו. אני אישית לא ראיתי כזו.

השני - ביטול טיסה וכו׳ עוד בארץ, כבר הכל שולם, היו צריכים לזכות אותי וגררו אותי חודש לדעתי ואולי יותר, אלה סכומים גדולים שחונקים את המסגרת ושאתה לא רוצה להמתין לקבלם.
בביטול נסיעה בגלל מחלה עוד לא התנסיתי , אבל אני בדרך כלל מוסיף עוד איזה 100 דולר לכרטיס גמיש, לך תידע מה יקרה.
עד היום, טפו טפו החזירו לי את הכסף מאוד מהר. היו כמה וכמה פעמים שפשוט שיניתי את התאריכים כאשר לא יכלתי מסיבה כלשהיא לטוס.

נערך לאחרונה ב:
בקטע הזה אין הבדל בין חברות הביטוח (עד כמה שאני יודע), ולאף אחת אין מאגר סודי של רופאים דוברי אנגלית מסביב לעולם.
ואם היית טס, זה לא היה חונק את המסגרת? באופן אישי, לדעתי זה סוג של "מותרות" ולא הייתי בוחר לפי זה את הביטוח.

זו אכן בעיה.

כלומר אתה מחפש חברה שיש לה איזה רשימה של רופאים מומלצים במדינות היעד או שהם ידברו ישירות עם הרופא בשפה שלו. אני אישית לא ראיתי כזו.

בביטול נסיעה בגלל מחלה עוד לא התנסיתי , אבל אני בדרך כלל מוסיף עוד איזה 100 דולר לכרטיס גמיש, לך תידע מה יקרה.
עד היום, טפו טפו החזירו לי את הכסף מאוד מהר. היו כמה וכמה פעמים שפשוט שיניתי את התאריכים כאשר לא יכלתי מסיבה כלשהיא לטוס. וגם כמובן פסיכולוגית אני יותר רגוע כשאני יודע שהנזק שלי תחום ב 100 דולר האלה.
זה אפילו לא זה, אלא שאני אפנה ואקבל ישר כתובת ושם רופא אפשרי לנסוע אליו ואת היתר אני אעשה, זה נשמע לי הכי לגיטימי והגיוני שלחברה שמתעסקת עם רפואה, יהיה מענה כזה, כמה מסובך זה כבר? ואם אני במדינה שכוחה באמת בה אין בתי חולים זמינים? אתה פשוט נפטר בלי לקבל סיוע? נשמע לי אבסורדי.

לגבי הביטול - אני תמיד עושה כרטיס עם ביטול, גם שם, יש זמן לקבלת זיכוי ובחברות לואו קוסט אין בכלל אפשרות לשלם עבור האופציה הזו.

בקטע הזה אין הבדל בין חברות הביטוח (עד כמה שאני יודע), ולאף אחת אין מאגר סודי של רופאים דוברי אנגלית מסביב לעולם.

ואם היית טס, זה לא היה חונק את המסגרת? באופן אישי, לדעתי זה סוג של "מותרות" ולא הייתי בוחר לפי זה את הביטוח.
לא צריך מאגר ולא סודי, מספיק שיש להם רופא בכל עיר שהם מכירים ועובד מולם וזה עושה את העבודה.

אם הייתי טס, לא הייתי צריך לשלם שוב, את אותו סכום עתק, שבוע לאחר שהבראתי והכסף לא קרוב אפילו לחזור אליי, אז שילמתי כפול.

זה אפילו לא זה, אלא שאני אפנה ואקבל ישר כתובת ושם רופא אפשרי לנסוע אליו ואת היתר אני אעשה, זה נשמע לי הכי לגיטימי והגיוני שלחברה שמתעסקת עם רפואה, יהיה מענה כזה, כמה מסובך זה כבר? ואם אני במדינה שכוחה באמת בה אין בתי חולים זמינים? אתה פשוט נפטר בלי לקבל סיוע? נשמע לי אבסורדי.
אם תמצא חברת ביטוח שנותנת שירות כזה, אשמח לשמוע עליה.

אם תמצא חברת ביטוח שנותנת שירות כזה, אשמח לשמוע עליה.
מהמעט שראיתי, האפליקציה של הפניקס כבר מספקת שירות של מציאת ותיאום תור חינמי לרופא עבורך במלון או במרפאה (מפרסמים שהם היחידים) והראל ו-AIG מספקות רשימת ספקים שאתה משלם ומתמודד מולם לבד.

נערך לאחרונה ב:
מהמעט שראיתי, האפליקציות של הראל והפניקס כבר מספקות שירות של מציאת רופא קרוב אלייך
אני לא חושב שיש להם רשימה שלהם.

זה פשוט גוגל. find doctor near me. אפשר גם : find English speaking doctor near me

דרך אגב, החיפוש הבא, find english speaking doctor in poland נותן גם תוצאות יפות פלוס כמובן ביקורות.

ואפילו הזמנה עד המלון
מעניין.

וב-AIG רשום ש- ״מאפשרים לאתר שירותים קרובים אלייך״.
גוגל ?

אני לא חושב שיש להם רשימה שלהם.

זה פשוט גוגל. find doctor near me

אפשר גם :
find English speaking doctor near me

מעניין.

גוגל ?

נשמע לי קצת מגוחך שהם יפרסמו התחייבות כזו ובסוף ייפנו לגוגל, אבל מי יודע. מסקרנת אותי מאוד האופציה של הפניקס ואני פונה אליהם בניסיון להבין איפה הקאץ'.

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
U ביטוח נסיעות לחו"ל למי שאינו אזרח ואין לו ביטוח לאומי צרכנות פיננסית 5
J ביטוח נסיעות לחו"ל - החרגה צרכנות פיננסית 1
T ביטוח נסיעות לחו"ל - לתקופה ויעדים לא ידועים צרכנות פיננסית 2
O הפעלת ביטוח נסיעות לחו"ל - אופן התייחסות חב' הביטוח לבן/בת זוג לצורך כיסוי הוצאות צרכנות פיננסית 3
L ביטוח נסיעות לחו"ל צרכנות פיננסית 78
מ ביטוח נסיעות לחו"ל - האם יש דרך זולה יותר? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
פיטר גריפין ביטוח נסיעות דרך כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 26
ה ביטוח נסיעות לחול לטיול הגדול בתקופת הקורונה צרכנות פיננסית 19
B איפה רוכשים ביטוח נסיעות לארה"ב - ישראלי/בינלאומי צרכנות פיננסית 0
A היכן לעשות ביטוח נסיעות 'חינמי' צרכנות פיננסית 59
Ven0m כפל ביטוח נסיעות צרכנות פיננסית 22
A ביטוח נסיעות לחול צרכנות פיננסית 14
yossik ביטוח נסיעות צרכנות פיננסית 13
W ביטוח נהג צעיר ליברה צרכנות פיננסית 31
ה ביטוח מנהלים ישן עם מקדם נמוך בדמי ניהול גבוהים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
A גביית ביטוח שארים למרות קיום מסמך המבטל זאת - איך להתנהל מול הגוף המנהל? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
J ביטוח לדירה שכורה כשוכר ואחריות צולבת צרכנות פיננסית 5
עלילה מסלול שעבוד נכס לחברת ביטוח (ולא בנק) נדל"ן 5
A ביטוח סיעודי (2024) - מה הטעם? צרכנות פיננסית 0
A ביטוח סיעודי - מוצר הגיוני? צרכנות פיננסית 9
D ביטוח פרטי מהעבודה עם הצהרת בריאות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ה ביטוח מקיף וחובה בחברות נפרדות צרכנות פיננסית 1
V ביטוח לאומי והחזר מס לשכירים מיסים 10
S ביטוח סיעודי של קופ"ח מכבי לחייל שמתגייס לשירות סדיר צרכנות פיננסית 0
M ביטוח בריאות אחרי הרפורמה בסוף 2023 צרכנות פיננסית 9
מ איך כל העניין הזה של ביטוח חיים משתלם למבטחת? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
מ ביטוח לאומי על רווחים בשוק ההון מיסים 11
A ניוד ביטוח מנהלים לקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
the_newbie האם יש היגיון להחזיק ביטוח שב"ן בתקופת RELOCATION? צרכנות פיננסית 2
השמח בחלקו מס ירושה לאזרחים אמריקאים: ביטוח חיים ופרובייט מיסים 8
ראובן7 ביטוח מנהלים-משיכה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
T ביטוח נכות\אכ"ע בלי הפקדות לקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
א ביטוח דירה לדירה חדשה מקבלן נדל"ן 6
identitybridge חווות דעת בתשלום על התיק ביטוח לעצמאים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
I ביטוח לאומי - בונוס חד פעמי מיסים 61
P כדאיות ביטוח רכב צרכנות פיננסית 6
ס ביטוח לאומי כסטודנט וכשכיר מיסים 6
F ביטוח בניין משותף צרכנות פיננסית 8
מ עלויות ביטוח גבוהות בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
A ביטוח שארים בקר"פ פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
1337justme ביטוח נגד נזקי טרור נדל"ן 6
M החלפת ביטוח חיים למשכנתא צרכנות פיננסית 5
ttmoon הפסקת ביטוח מנהלים ומעבר לפנסיה משלימה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
S פנסיה מקיפה - ביטוח מינימלי על א.כ.ע ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S מעסיק משלם על ביטוח אובדן כושר עבודה - שאלה לגבי הפקדה לקרן פנסיה משלימה או קופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
Y ביטוח מנהלים מול פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
S ביטוח חיים עם תשלום קבוע ל 15 שנים או לא צרכנות פיננסית 12
Michel רצץ זכויות ביטוח בקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
S הפעלת ביטוח תכולה צרכנות פיננסית 6
B ביטוח לאומי מקסימלי על מכירת RSU מיסים 7

נושאים דומים

Back
למעלה