• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קניות [בשופרסל ואחרים] אונליין

yossik

מודרטור
דירוג
15,811
שמתי לב שאם נכנסים לאתר הקניות לא כול המוצרים מוצגים
אבל אם מחפשים בגוגל למשל "סיגריות אונליין" מקבלים רשימה משופרסל שלא נמצא באתר.
לדוגמא: מתוך האתר לא ניתן להזמין 'LD כחול' שזה מותג זול אבל דרך גוגל קיים.
מוסיפים לסל וחוזרים לאתר הרישמי והמוצר נשמר בסל שלכם.
לא בדקתי מוצרים אחרים אבל אני מציע לכם לבדוק כי לפעמים כניסה ישירה לאתר 'מעלימה' באופן מיסתורי מותגים זולים יותר.
רק בריאות ולא ממליץ לכם לעשן.

לא בדקתי מוצרים אחרים אבל אני מציע לכם לבדוק כי לפעמים כניסה ישירה לאתר 'מעלימה' באופן מיסתורי מותגים זולים יותר.
יש מוצרים שאין ב"מחסנים" למלקטים של הסחורה לשילוח
כנראה זאת החלטה לוגיסטית שלא יזמינו נפח "קטן מדי" או שהמלקטים לא יבזבזו זמן באיסוף
או החלטה כלכלית כי על סיגריות הסופר משלם ב"מזומן" לספק

מעניין.

השאלה אם המוצרים האלה יגיעו בפועל

השאלה אם המוצרים האלה יגיעו בפועל
לפי נסיון של חבר ושל שנים רבות
רוב המוצרים לא מגיעים בפועל גם אם הם ניתנים להזמנה
פשוט עד שליקטו אותם, כבר לא היו קיימים
ורק אז משנים את ה"אזל המלאי"

יש אפשרות לבחור שם סניפים? אולי זה קשור למלאי?

באותו נושא, מאיזה סופר אתם ממליצים לקנות אונליין, בדגש על מחירים, זמן הגעה ונוחות הזמנה.
בעבר פשוט הלכתי לסופר ולשוק לקנות אז אין לי מושג בתחום.

עזוב את זה, כשאתה מבצע קניה, שים לב שהמחירים פתאום משתנים ללא סיבה (פתאום ההנחה לא מחושבת וכו'...) כנראה שזה סתם באג מעצבן, כי בפועל כשמחייבים, הם עושים את זה אחרי ההגעה לפי חישוב נוסף בהתאם לחוסרים ומבצעים, פשוט בתור מתכנת זה דיי הזכיר לי את המוצר אצלינו בעבודה...(לא יודע אם לצחוק או לבכות :) )

השרות של שופרסל פח.
אחרי שהמון שנים לא הזמנתי מהם, חברים המליצו ואמרו שחל שיפור ניכר, אז עקב המצב החלטתי לנסות.
רוב מה שהזמנתי לא הגיע, שילמתי דמי משלוח, בסופו של דבר נאלצתי לצאת לקניות וגם לבזבז שעות עם שרות הלקוחות לקבלת החזר.
מאוד לא ממליץ על שופרסל!

השרות של שופרסל פח.
אחרי שהמון שנים לא הזמנתי מהם, חברים המליצו ואמרו שחל שיפור ניכר, אז עקב המצב החלטתי לנסות.
רוב מה שהזמנתי לא הגיע, שילמתי דמי משלוח, בסופו של דבר נאלצתי לצאת לקניות וגם לבזבז שעות עם שרות הלקוחות לקבלת החזר.
מאוד לא ממליץ על שופרסל!

קונה בשופרסל אונליין כבר כמה שנים, השירות שלהם מעולה: אם יש חוסרים מקבלים SMS עם אפשרות לתחליפים וגם מתקשרים לוודא, החזר כספי מהיר בפנייה באתר אם יש בעיה, שליחים מגיעים בזמן וכו'.
המצב כרגע ממש לא מייצג, הם עובדים בעומס מטורף עם חוסרים והתנפלות של קונים
בשוטף, 90% מהקניות הם פיזיות ו-10% הן אונליין, גם אם המצב כרגע לא התהפך אלא "רק" 50% / 50%, זה עדיין קפיצה של פי 5 מהמצב שהם רגילים אליו, לא לדבר על זה שאנשים קונים כמו מטורפים...
מצב השליחויות כרגע באמת לא מדהים, מציע לך לחזור כשיעבור זעם, לחוויה מתקנת.

ייתכן שהייתי מנסה שוב אילו הייתי מקבל מענה סביר משרות הלקוחות שלהם. אבל שתי נקודות מאוד הפריעו לי:
א. הביאו לי מוצר תחליפי עבור משהו שהזמנתי והיה חסר למרות שביקשתי במפורש לא לקבל שום תחליפים. על המוצר התחליפי הם מסרבים לזכות אותי, ושולחים אותי להחזיר אותו בסניף. רק אז אקבל החזר - העלות 30 ש"ח.
ב. מעל חצי מהמוצרים שהזמנתי לא סופקו. אוקי, אני מבין. אבל במצב כזה אני מצפה מהם לא לגבות דמי משלוח. חליק, בתכלס פישלתם, לא עשיתם כלום, וגובים 30 ש"ח.

אני קונה רק אצלם, בסניף כבר כ-25 שנה. ממוצע לחודש בשנים האחרונות היה 2000 ש"ח. בעבר יותר, מעל 3000 ש"ח לחודש. עכשיו אתם רבים איתי על 60 ש"ח? באמת טמטום של שרות הלקוחות שלהם. בעקבות החויה הזאת החלטתי להפסיק לקנות אצלם בכלל. גם בסניף.

ובקשר לזה:
אם יש חוסרים מקבלים SMS עם אפשרות לתחליפים וגם מתקשרים לוודא, החזר כספי מהיר בפנייה באתר אם יש בעיה, שליחים מגיעים בזמן וכו'.
SMS, שרות לקוחות באתר, וטלפון לא עבדו במשך מספר ימים. יש להם וואטסאפ, לקח להם 3 ימים לענות להודעה ששלחתי. בסופו של דבר אחרי חיפושים מצאתי אותם בפייסבוק ושם ענו לי, ובאמת זיכו אותי (אני מקוה), אבל באופן לא מלא ולא לשביעות רצוני כמו שכתבתי למעלה.

ייתכן שהייתי מנסה שוב אילו הייתי מקבל מענה סביר משרות הלקוחות שלהם. אבל שתי נקודות מאוד הפריעו לי:
א. הביאו לי מוצר תחליפי עבור משהו שהזמנתי והיה חסר למרות שביקשתי במפורש לא לקבל שום תחליפים. על המוצר התחליפי הם מסרבים לזכות אותי, ושולחים אותי להחזיר אותו בסניף. רק אז אקבל החזר - העלות 30 ש"ח.
ב. מעל חצי מהמוצרים שהזמנתי לא סופקו. אוקי, אני מבין. אבל במצב כזה אני מצפה מהם לא לגבות דמי משלוח. חליק, בתכלס פישלתם, לא עשיתם כלום, וגובים 30 ש"ח.

אני קונה רק אצלם, בסניף כבר כ-25 שנה. ממוצע לחודש בשנים האחרונות היה 2000 ש"ח. בעבר יותר, מעל 3000 ש"ח לחודש. עכשיו אתם רבים איתי על 60 ש"ח? באמת טמטום של שרות הלקוחות שלהם. בעקבות החויה הזאת החלטתי להפסיק לקנות אצלם בכלל. גם בסניף.

ובקשר לזה:

SMS, שרות לקוחות באתר, וטלפון לא עבדו במשך מספר ימים. יש להם וואטסאפ, לקח להם 3 ימים לענות להודעה ששלחתי. בסופו של דבר אחרי חיפושים מצאתי אותם בפייסבוק ושם ענו לי, ובאמת זיכו אותי (אני מקוה), אבל באופן לא מלא ולא לשביעות רצוני כמו שכתבתי למעלה.
חווית קניה מרמי לוי אם מעניין אותך:
המחיר קצת יותר גבוה מהסניפים ,אבל עדיין די זול.
אני מסמן ללא תחליפיים וזה מה שאני מקבל.
יש חוסרים כי מדובר בתקופה בעייתית, בוא נגיד שלפני שבועיים כמעט ולא היו חוסרים.

ירקות פירות יותר טריים מבסניפים.

2 תקלות שהיו לי :
2 מוצרים שהגיעו לא תקינים -קיבלתי זיכוי מלא בטלפון בלי צורך להוכיח .
שליח מעצבן שהיה אמור להגיע עד 22:00 ובחר להתקשר ולהתעקש להגיע ב23:45 .
קיבלתי זיכוי על פעמיים דמי משלוח.

אני מרוצה .

כולם בלחץ אדיר, זה הזמן להבין מי הרשת שתתחזר על מחירים, מי תתקטנן על זיכויים, מי תתארגן מהר על הגדילה העצומה של המשלוחים ותביא לך את המשלוח בזמן סביר ומי תשלח לך זבל של מוצרים.
ממה שאני קוראת באתרים ובפייסבוק, כולם מתלוננים על כולם. גם על רמי לוי שמעתי "נפלאות".
אני מרוצה .
מעניין אותי אם יש הבדלים בין הסניפים של אותה רשת מבחינת איכות/יעילות/זיכויים או שהדנ"א של הרשת משליך על כל הסניפים.

כולם בלחץ אדיר, זה הזמן להבין מי הרשת שתתחזר על מחירים, מי תתקטנן על זיכויים, מי תתארגן מהר על הגדילה העצומה של המשלוחים ותביא לך את המשלוח בזמן סביר ומי תשלח לך זבל של מוצרים.
ממה שאני קוראת באתרים ובפייסבוק, כולם מתלוננים על כולם. גם על רמי לוי שמעתי "נפלאות".

מעניין אותי אם יש הבדלים בין הסניפים של אותה רשת מבחינת איכות/יעילות/זיכויים או שהדנ"א של הרשת משליך על כל הסניפים.
איכות ויעילות אין לי מושג, אני מזמין מאותי הסניף.
שרות לקוחות וזיכויים זה דרך מוקד ארצי אחד לכולם.

קונה בשופרסל אונליין כבר כמה שנים, השירות שלהם מעולה: אם יש חוסרים מקבלים SMS עם אפשרות לתחליפים וגם מתקשרים לוודא, החזר כספי מהיר בפנייה באתר אם יש בעיה, שליחים מגיעים בזמן וכו'.
המצב כרגע ממש לא מייצג, הם עובדים בעומס מטורף עם חוסרים והתנפלות של קונים
בשוטף, 90% מהקניות הם פיזיות ו-10% הן אונליין, גם אם המצב כרגע לא התהפך אלא "רק" 50% / 50%, זה עדיין קפיצה של פי 5 מהמצב שהם רגילים אליו, לא לדבר על זה שאנשים קונים כמו מטורפים...

מסכים, גם אני קונה משופרסל כבר כמה שנים, הסיבה מהרכזית - שירות הלקוחות שלהם מצוין.
כל בעיה שיש, שולחים מייל או מתקשרים וזה נגמר בזיכוי מיידי בלי קשקושים.

עכשיו שירות המשלוחים שלהם עמוס בצורה בלתי רגילה ולכן הזמינות נמוכה מאוד (שבוע וחצי-שבועיים קדימה הכל תפוס).
הזמנתי בקשת טעמים והכל הגיע ממש טוב עם זמן משלוח של כמה ימים.

אנקדוטה:
לפני כמה שנים גרתי בשכונה ענייה בעיר והמשלוחים היו מגיעים ממש גרוע - שקיות קרועות, מוצרים לא קרים או מופשרים.
שירות הלקוחות זיכה תמיד על כל הבעיות אבל המשלוח עצמו תמיד היה מגיע במצב לא טוב.
לפני זמן מה עברתי לשכונה עשירה בעיר והופ - המשלוחים מגיעים במצב מושלם.
בשני המקרים הסניף המספק היה אותו הסניף ולכן סביר שהבעיה הייתה במסלול של שירות המשלוחים.
לא יודע אם המצב הסוציואקונומי של השכונה היה פקטור בקביעת המסלול, אבל היה קשה להתעלם מההבדל.

נערך לאחרונה ב:
עוד לא הגע בזה אבלנו למבצעים עד כדי כך ממוקדים :)
ברור...
אז לא משנה אם אתה משלם אותו סכום, היחס אליך הוא לפי מקום המגורים. זה נשמע לי קצת הזוי, מעולם לא נתקלתי בזה.

ברור...
אז לא משנה אם אתה משלם אותו סכום, היחס אליך הוא לפי מקום המגורים. זה נשמע לי קצת הזוי, מעולם לא נתקלתי בזה.

סביר שהבעיה הייתה במסלול של שירות המשלוחים. ייתכן שהיה הגיון גיאוגרפי ולכן השכונה שגרתי בה קודם הייתה אחרונה...

חווית קניה מרמי לוי אם מעניין אותך:
המחיר קצת יותר גבוה מהסניפים ,אבל עדיין די זול.
אני מסמן ללא תחליפיים וזה מה שאני מקבל.
יש חוסרים כי מדובר בתקופה בעייתית, בוא נגיד שלפני שבועיים כמעט ולא היו חוסרים.

ירקות פירות יותר טריים מבסניפים.

2 תקלות שהיו לי :
2 מוצרים שהגיעו לא תקינים -קיבלתי זיכוי מלא בטלפון בלי צורך להוכיח .
שליח מעצבן שהיה אמור להגיע עד 22:00 ובחר להתקשר ולהתעקש להגיע ב23:45 .
קיבלתי זיכוי על פעמיים דמי משלוח.

אני מרוצה .
לא מצליח להוציא משלוח מרמי לוי לרמת. גן

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
V קניות ביום הרווקים/cyber Monday ושאר ימי הקניות של נובמבר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 11
B אפליקציה לרשימת קניות בסופר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
Y קניות ראשונות של ETF שוק ההון 4
T קניות במטבע חוץ באמצעות אשראי פוסטים מאיכות נמוכה 1
B האם יש אפשרות כלשהי לבצע קניות limit במט"ח? שוק ההון 4
A אני לא יודע לעשות קניות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10
1337justme ~1200 ש"ח לחודש על קניות בסופר בתור רווק מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 96
ת 1,500 שקל בכל שבוע סל קניות, חריג ? מהי עלות הסל השבועי שלכם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 41
T קניות אינטרנט במט"ח באמצעות המרות דרך IB צרכנות פיננסית 4
Z איך מומלץ לעשות קניות מטח? צרכנות פיננסית 2
Myrath סל קניות אונליין מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 29
א קניות/הוצאות שוטפות זוג צעיר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
D מתחיל עסק שמייצא לחו"ל האם אקבל החזרי מע"מ על קניות לעסק פה בארץ? צרכנות פיננסית 16
ר עמלת אשראי על קניות באתרי חו"ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
G קבלת 2% זיכוי על קניות ב-eBay לרוכשים מעל 250 דולר ברבעון צרכנות פיננסית 3
ל הוזלת קניות מצרכי סופרמרקט מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 60
? מה דעתכם על קניות באיקאה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 24
H קניות ברשת מאתרים בחו"ל אוף טופיק 44
ה חיפאים- איפה אתם עושים קניות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
aziz קניות בסופר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 15
yossik ניקוי מדפים בשופרסל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1

נושאים דומים

Back
למעלה