• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כרטיסי אשראי עם הטבות צרכניות

משקיע חדש

משתמש סולידי
דירוג
9
יש המון כרטיסי אשראי בארץ, אין לי דרך ברורה לבחור ולסנן מביניהם.
העמלות ברובם נעות בין 0 לבין סכום חודשי נמוך מאוד ולכן הם אינם מהוות פקטור בבחירה מבחינתי.

השאלה היא מהם כרטיסי האשראי עם ההטבות הצרכניות הגדולות ביותר? מהם המומלצים?

אשמח לעזרה,
תודה.

לדעתי ההטבות הצרכניות הקיימות בארץ, ביחס למה שקיים בחו"ל, גם שואף ל-0.

לדעתי ההטבות הצרכניות הקיימות בארץ, ביחס למה שקיים בחו"ל, גם שואף ל-0.
אני חושב שזה נכון בעיקר לארה"ב ופחות ל "חו"ל" באופן כללי.

למזלנו לא יותר מידי מסובך להוציא כרטיס אשראי אמריקאי, גם אם אתה ישראלי בלי אזרחות אמריקאית.
יש אפילו שרשור (קצת ארוך) בנושא.

( @מתכנת או אחד המנהלים האחרים, אפשר להוסיף איזה סיכום אינפורמטיבי בתחילת השרשור ההוא? כרגע הוא די מבולגן וצריך לקרוא לא מעט עמודים עד שמגיעים לתוכן המעניין)

אני חושב שזה נכון בעיקר לארה"ב ופחות ל "חו"ל" באופן כללי.

למזלנו לא יותר מידי מסובך להוציא כרטיס אשראי אמריקאי, גם אם אתה ישראלי בלי אזרחות אמריקאית.
יש אפילו שרשור (קצת ארוך) בנושא.

( @מתכנת או אחד המנהלים האחרים, אפשר להוסיף איזה סיכום אינפורמטיבי בתחילת השרשור ההוא? כרגע הוא די מבולגן וצריך לקרוא לא מעט עמודים עד שמגיעים לתוכן המעניין)

האם כרטיס אשראי אמריקאי טוב לכל מקום בארץ כמו כרטיס אשראי ישראלי?

האם כרטיס אשראי אמריקאי טוב לכל מקום בארץ כמו כרטיס אשראי ישראלי?
כמעט.
המגבלות היחידות שאני מכיר הן:
- אין חלוקה לתשלומים (אבל יש פתרונות דומים אחרים בכרטיסים אמריקאים)
- הוראות קבע לא עובדות

אני משתמש רק בכרטיסים האמריקאים שלי כבר כמעט שנה, למעט הוראות קבע (טלפון, אינטרנט וכו').

כרטיס אשראי של מועדון "הייטקזון" נותן הטבות לא רעות.
בין היתר - הנחה בעמלה של עסקאות מט"ח (טוב למי שמטייל הרבה בחו"ל ומזמין מאתרים בחו"ל).

יש לדוגמא גם הטבה בנתב"ג שאני משתמש בה דיי הרבה (כריך שלם בארומה פלוס שתייה).

מועדונים יותר רציניים הם של "חבר"/"הסתדרות המורים"/ שירות הביטחון וכו' , אבל השאלה האם אתה זכאי להנפיק כרטיס שכזה.

כרטיס אשראי של מועדון "הייטקזון" נותן הטבות לא רעות.
כמו ש @FIYaacov אמר, ההטבות האלה הן בדיחה לעומת מה שיש בכרטיסים אמריקאים.
למשל בחלקם יש עמלת המרה של 0% (בתכלס יש הפרשי שער של כ0.3% כנראה), לעומת 1% בכרטיסי הייטקזון.
חלקם נותנים כרטיס priority pass בחינם עם כמות כניסות לא מוגבלת לכ1000 טרקלינים בעולם (עדיף על כריך בארומה).
ובנוסף רובם נותנים קאש-בק או נקודות או מיילים בשווי של לפחות 1.5% מההוצאות, ויכול להגיע גם למעל 5% בקטגוריות מסויימות.
וכל זה בלי צורך להיות חבר במועדון מיוחד כזה או אחר (כן צריך הסטוריית אשראי, אבל את זה אפשר לבנות יחסית בקלות תוך כמה חודשים).

לצערי אני נתקל בלא מעט מקומות שלא מקבלים כרטיסים זרים (כרטיס תייר).
- הוראות קבע לא עובדות
יש מקומות שהוראות קבע דווקא כן עובדות, עיריית ת"א, מי אביבים והוט מובייל לדוגמא.
למשל בחלקם יש עמלת המרה של 0% (בתכלס יש הפרשי שער של כ0.3% כנראה), לעומת 1% בכרטיסי הייטקזון.
יותר בכיוון של 0.1%
ובנוסף רובם נותנים קאש-בק או נקודות או מיילים בשווי של לפחות 1.5% מההוצאות, ויכול להגיע גם למעל 5% בקטגוריות מסויימות.
יש היום כרטיסים של 2.0% CASH BACK, מומלץ בחום.

לצערי אני נתקל בלא מעט מקומות שלא מקבלים כרטיסים זרים (כרטיס תייר).
מפתיע. אני נתקלתי במקום אחד - אפליקציית תשלומים לטלפון. חוץ מזה הכל עובד לי.
אתה מוכן לפרט איפה נתקלת בבעיות?
יש מקומות שהוראות קבע דווקא כן עובדות, עיריית ת"א, מי אביבים והוט מובייל לדוגמא.
תודה על העדכון. משום מה הייתי בטוח שזה לא עובד.
אני אשנה את הוראות הקבע שלי אצלהם שישתמשו בכרטיס האמריקאי.
אגב, יש לך מושג אם הוט-מובייל תופס לכרטיסים אמריקאים שנותנים ביטוח לטלפונים סלולרים?
יותר בכיוון של 0.1%
תלוי ברשת הסליקה וביום.
רשמתי בכוונה את המקרה הגרוע ביותר, שגם הוא לא כזה נורא. מסכים שלרוב זה כנראה באזור ה0.1%.

אתה מוכן לפרט איפה נתקלת בבעיות?
בהרבה מקומות, בדרך כלל (לא תמיד) זה בעסקים קטנים.
אתמול הירקן קיבל סירוב, קופ"ח מכבי לא מקבלים, ברים לפעמים זה לא עובר, מפעל הפיס לא עובר, חניונים בתשלום עם המכונות לפעמים לא עובר, תרופות בסופר פארם לפעמים עובר ולפעמים לא, גם ברכישה האחרונה באולסייל הוא לא עבר, גם באפליקציית COLU הוא לא מתקבל.
אני משתמש בכרטיס גם לעסק ופה כבר יש הרבה חברות סיטונאיות שלא סולקות אותו לצערי, חלקם כן.
אגב, יש לך מושג אם הוט-מובייל תופס לכרטיסים אמריקאים שנותנים ביטוח לטלפונים סלולרים?
אין לי מושג, יש לי VISA SIGNATURE של CAPITAL ONE והוא התקבל בלי בעיה.

אתמול הירקן קיבל סירוב, קופ"ח מכבי לא מקבלים, ברים לפעמים זה לא עובר, מפעל הפיס לא עובר, חניונים בתשלום עם המכונות לפעמים לא עובר, תרופות בסופר פארם לפעמים עובר ולפעמים לא, גם ברכישה האחרונה באולסייל הוא לא עבר, גם באפליקציית COLU הוא לא מתקבל.
ואו, חתיכת רשימה.
מפתיע אותי במיוחד שזה לא עובד בברים. הרי חלק גדול מקהל היעד שלהם (במיוחד בת"א) הוא תיירים.
בכל מקרה אני לא נתקלתי בבעיה באף בר בינתיים, וגם בסופר פארם ובחניונים זה עבד לי בלי בעיה כמה פעמים. שלא לדבר על מסעדות, סופרים ועוד כל מיני חנויות שקניתי אצלהם בלי בעיה.
COLU זה אכן המקום היחיד שהכרטיס לא עבד לי. גם אצל המתחרים שלהם (paidit) זה בהתחלה לא עבד, אבל פניה לתמיכה שלהם סידרה את זה.

אין לי מושג, יש לי VISA SIGNATURE של CAPITAL ONE והוא התקבל בלי בעיה.
השאלה לא אם הוא מתקבל כאמצעי תשלום (הבנתי שזה עבד לך, אז בטוח אחד הכרטיסים שלי יעבוד). יש לחלק מהכרטיסים הטבה של ביטוח על מכשיר הטלפון בחינם, בתנאי שאתה משלם את חשבון הטלפון שלך עם הכרטיס. תהייתי אם הוט-מובייל נחשב לצורך קבלת ההטבה הזאת.
אם אני זוכר נכון יש לך את הSPARK. עד כמה שאני יודע אין להם את ההטבה של ביטוח לטלפונים.

מדובר על ההפרש בין השער שהם מפרסמים לשער ה"אמיתי".
אני לא גר בישראל, אבל בינתיים בכל ארץ שבדקתי, השער שקיבלתי מויזה היה טוב יותר מהשער "האמיתי" (שניתן לקבל במקום) בערך ב-99% מהימים. אני בודק כמעט כל יום את שער ויזה יחסית לשערי מכירה אמיתיים בהתאם לארץ שאני נמצא בה. כמובן שאני לא בודק יחסית לשער הרציף (mid-market), כי אותו אי אפשר לקבל מיידית בשום מקום, בלי לשלוח כסף ל-IB. אני בודק יחסית לשערים יציגים, אם קיימים, ושערי מכירה הכי טובים של הבנקים וחלפנים. למשל היום איפה שאני נמצא שער ויזה טוב יותר ב-0.27% מהשער "היציג", וטוב יותר ב-0.19% מהבנק\חלפן הטוב ביותר.

אני לא גר בישראל, אבל בינתיים בכל ארץ שבדקתי, השער שקיבלתי מויזה היה טוב יותר מהשער "האמיתי" (שניתן לקבל במקום) בערך ב-99% מהימים
לא בIB.
מובן שאני לא בודק יחסית לשער הרציף (mid-market), כי אותו אי אפשר לקבל מיידית בשום מקום, בלי לשלוח כסף ל-IB
אבל זהו מדד ההשוואה, השער המיידי, הוא תמיד יהיה קצת יותר טוב ממה שאתה מקבל בVISA/MC.
משל היום איפה שאני נמצא שער ויזה טוב יותר ב-0.27% מהשער "היציג", וטוב יותר ב-0.19% מהבנק\חלפן הטוב ביותר.
יש מעט מאד ספק שהשער של כרטיסי האשראי האמריקאים הם טובים מאד אבל בכל זאת יש הפרש של כ0.1% אל מול השכר הבין-בנקאי, זה המרווח שאנחנו מדברים עליו.
שלא תחשוב שאנחנו מתלוננים, אני מתעלל סידרתי בכרטיס ומשלם את כל הוצאות הש"ח שלי ב$, רק מציינים עובדה זה הכל.

אבל זהו מדד ההשוואה
טוב, כמובן שזה בלתי סביר בעליל לצפות מויזה לתת שער רציף. במיוחד מכיוון שהם נותנים שער לכל היום, לפני שהם יודעים איזה תנודות עומדות להיות ברציף (אם כי יש להם פרדיקציות). בכל מקרה, אני מרוצה מאוד לקבל שער שבין הרציף לבין הפרקטי.

לכרטיס החדש הזה יש (גם 2% החזר):
https://www.sdfcu.org/credit-cards
שוקל לקחת אחד כזה.
אני מניח שאתה מדבר על ה Premium Cash Back+ שלהם.
לא הצלחתי למצוא באתר פרטים על הביטוח שהם נותנים. הם מפנים לדף הגנרי של VISA ששם לא מופיע שום דבר לגבי ביטוח על טלפונים.
גם ב DOC לא מצאתי מידע על הביטוח.
אגב, אתה מודע לזה שאתה צריך להיות חבר בSDFCU בשביל להוציא כרטיס כזה? (לא שזאת כזאת בעיה)

יש כרטיסים אחרים כמו כרטיס הUBER של Barclay שנותן ביטוח של עד 600$ עם השתתפות עצמית של 25$, או ה Ink Business Preferred של Chase שיש לו 100$ השתתפות עצמית (לדעתי פחות שווה במחירי הטלפונים של היום).

אגב, אתה מודע לזה שאתה צריך להיות חבר בSDFCU בשביל להוציא כרטיס כזה? (לא שזאת כזאת בעיה)
חבר במקרה, משתמש בהם לכל פעילות העו"ש שלי.
יש כרטיסים אחרים כמו כרטיס הUBER של Barclay שנותן ביטוח של עד 600$ עם השתתפות עצמית של 25$, או ה Ink Business Preferred של Chase שיש לו 100$ השתתפות עצמית (לדעתי פחות שווה במחירי הטלפונים של היום).
כן אבל הכרטיס הזה גם 2% CB גם בלי דמי שימוש וגם בלי FTF, אה והלימיטים שלו לא רעים לפי הבנתי.
הביטוח לטלפונים פחות מעניין אותי.

טוב, כמובן שזה בלתי סביר בעליל לצפות מויזה לתת שער רציף. במיוחד מכיוון שהם נותנים שער לכל היום, לפני שהם יודעים איזה תנודות עומדות להיות ברציף (אם כי יש להם פרדיקציות). בכל מקרה, אני מרוצה מאוד לקבל שער שבין הרציף לבין הפרקטי.
מצד אחד נכון, מצד שני גם ככה את רוב ההמרות הם עושים פנימית ולא באמת קונים/מוכים מט"ח בשוק החופשי, ככה שהסיכון מבחינתם מינימלי.
הרי מבחינת ויזה מה ההבדל בין אמריקאי שבחופשה באירופה (משלם ביורו ומחוייב בדולר) לבין אירופאי שבחופשה בארה"ב (משלם בדולר ומחוייב ביורו)? נראה לי הגיוני ששני האנשים האלה יקבלו את אותו שער מויזה.

אגב, אני לא בטוח שהם נותנים שער לכל היום מראש. תמיד חשבתי שהם מפרסמים בסוף היום את השערים של אותו יום.
גם לא ברור לי באיזה יום עושים את ההמרה - ביום של אישור העסקה או ביום שהכסף עובר בפועל (שזה לרוב כמה ימים אחרי העסקה).

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
tpr ריכוז הטבות (בנקים, כרטיסי אשראי וכו') צרכנות פיננסית 60
S חשבון בנק + שני כרטיסי אשראי ללא עמלות? צרכנות פיננסית 1
A שימוש ב-3 כרטיסי אשראי בשביל להשיג הלוואה בריבית 0% שוק ההון 168
פיטר גריפין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים - מה מהם שווה לכם? צרכנות פיננסית 123
D כרטיסי אשראי וצבירת credit score צרכנות פיננסית 10
grimble grumble התנהלות עם שני כרטיסי אשראי בנקאיים בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 12
X שאלות על כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 13
D כרטיסי אשראי לצבירת נקודות טיסה צרכנות פיננסית 1
ז מה המודל העיסקי של כרטיסי אשראי ללא דמי כרטיס? צרכנות פיננסית 20
Y כרטיסי אשראי אמריקאים ו-credit score במהלך רילוקיישן צרכנות פיננסית 4
N כרטיסי אשראי - הסברים אוף טופיק 2
J ריבוי כרטיסי אשראי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 45
ד כרטיסי אשראי ישראליים חינמיים צרכנות פיננסית 148
P כרטיסי אשראי עם גם חיוב מט"ח ישיר וגם המרה? צרכנות פיננסית 7
A הזמנת מספר רב של כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 3
Jane Doe כרטיסי אשראי אמריקאיים [ו- credit score אמריקאי] צרכנות פיננסית 3023
א כרטיסי אשראי בטוחים לקנייה באינטרנט צרכנות פיננסית 29
V אפליקציות למעקב אחרי הוצאות - בעיקר כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 1
whybe חיבוץ (churning) של כרטיסי אשראי בארץ צרכנות פיננסית 11
Matias Katz כרטיסי אשראי אוף טופיק 10
ר מעקב אחר חיובי כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 9
שם משתמש בעייתי כרטיסי מועדון: הונאה או שמשתלם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
מתכנת עוקץ כרטיסי האשראי 2021 - המרכז לגביית קנסות צרכנות פיננסית 145
adamshalev איך מוצאים כרטיסי טיסה בזול לחו״ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
oz1987 כרטיסי סים חו"ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 47
yossik רכישת כרטיסי טיסה באינטרנט. צרכנות פיננסית 13
אבישי ע חברות כרטיסי האשראי מעלות עמלה על השימוש בחו"ל! עמלה ממוצעת - 3% צרכנות פיננסית 25
T דירוג אשראי צנח דרסטית - חזרת צ'ק מסיבה טכנית צרכנות פיננסית 67
B כרטיס אשראי של IBK צרכנות פיננסית 1
L כרטיס אשראי קורפורייט של ישראכרט - עמלת מט"ח 0 צרכנות פיננסית 9
ה כרטיס אשראי - עלות מט׳׳ח קרובה ל 0 פוסטים מאיכות נמוכה 9
א אינטראקטיב ברוקרס - שאלות ניוד, מיסוי וכרטיס אשראי שוק ההון 1
ש כרטיס אשראי חוץ בנקאי עם הטבות צרכנות פיננסית 4
H שיעור ריבית שנתית על יתרת חוב בכרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A סדר בכרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 12
ד אשראי לחיובים בחו״ל צרכנות פיננסית 1
H סרטון בטיקטוק על גביית חוב ודיון אודות אשראי ונזילות פוסטים מאיכות נמוכה 2
מ תסכול מכרטיס אשראי אמריקאי ראשון צרכנות פיננסית 1
T כרטיס אשראי בינלאומי - לא דרך חברות הסליקה הישראליות? צרכנות פיננסית 4
ע נווד דיגיטלי - אשראי ללא עמלות מטח צרכנות פיננסית 3
N האם אפשר לשלם יתרת אשראי לפני סוף החודש? צרכנות פיננסית 10
N כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A השפעות של חריגה מהמסגרת אשראי פוסטים מאיכות נמוכה 20
לאץ' תרומה ללא כרטיס אשראי אוף טופיק 1
א האם ניתן להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי כשאין ברשותי כרטיס בנקאי? צרכנות פיננסית 3
B בנק + כרטיס אשראי עם פורטל ופירוט באנגלית צרכנות פיננסית 1
F תשלום מקדמות מס הכנסה עם כרטיס אשראי אמריקאי מיסים 13
WRLD כרטיס אשראי ראשון צרכנות פיננסית 22
A כרטיס אשראי flycard מסוים צרכנות פיננסית 1
TheOneTech כרטיס אשראי לא יקר לעסקאות מתמשכות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1

נושאים דומים

Back
למעלה