• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כרטיסי אשראי אמריקאיים [ו- credit score אמריקאי]

מצד שני, אחרי שכבר יש לך חשבון אתה יכול לפתוח יחסית בקלות חשבון אחר אונליין ואז כבר פחות איכפת לך מהראשון
עברה חצי שנה מאז שפתחתי חשבון בנק פיזית בארה״ב אבל אני לא מרוצה מהם, נראה לך שחצי שנה זה יספיק בשביל לפתוח חשבון אחר און ליין?

נראה לך שחצי שנה זה יספיק בשביל לפתוח חשבון אחר און ליין?
אם יש לך גם הסטוריית אשראי אז כן.
תכלס ברגע שאתה מופיע במערכת זה אמור להיות אפשרי, הציון עצמו פחות רלונטי (אלא אם יש לך דברים ממש שליליים בהסטוריה)

אם יש לך גם הסטוריית אשראי אז כן.
תכלס ברגע שאתה מופיע במערכת זה אמור להיות אפשרי, הציון עצמו פחות רלונטי (אלא אם יש לך דברים ממש שליליים בהסטוריה)
תודה, שאלה טובה. ניסיתי לבדוק עם creditwise, בינתיים לא מאפשר

תודה, שאלה טובה. ניסיתי לבדוק עם creditwise, בינתיים לא מאפשר
השאלה לא אם אתר כזה או אחר מציג לך את ההסטוריה אלא האם יש לך בכלל כרטיסי אשראי עם השם והכתובת האמריקאית שלך

השאלה לא אם אתר כזה או אחר מציג לך את ההסטוריה אלא האם יש לך בכלל כרטיסי אשראי עם השם והכתובת האמריקאית שלך
כן יש לי כ״א כבר חצי שנה עם כתובת אמריקאית, לפחות זו הכתובת שסיפקתי להם

כן יש לי כ״א כבר חצי שנה עם כתובת אמריקאית, לפחות זו הכתובת שסיפקתי להם
אם ככה אז 99% שאתה "במערכת".
כלומר לא צריכה להיות בעיה לפתוח חשבון בנק אונליין (או להוציא כרטיסי אשראי נוספים אונליין).

אתה מוזמן לנסות לשאול את אחת החברות האלה (ואני אשמח אם תפרסם פה אם תגלה את התשובה), אבל אני בספק שהם יסכימו לספר לך.
ניסיתי אבל כרגע ללא הצלחה. כולם טוענים שהם פשוט ביחסים טובים עם הבנק כבר X שנים ולכן התהליך מהיר וחלק.

קראתי כבר סיפורים שאחרי X זמן בנקים גילו שפתחו חשבון בעזרת קומבינה כזו או אחרת ופשוט סגרו חד צדדית את החשבון.
זה בדיוק הפחד שלי, יש חברה שהציעה לי פתיחת חשבון ב-650 דולר ויש חברה שהציעה לי ב-1800 דולר.
ההבדלים במחיר מרתיעים אותי, האם פתיחת חשבון ב-650 דולר כרוכה בקומבינות? או ש-1800 דולר זה סתם יקר ללא סיבה?

אני לא רוצה לפתוח חשבון ולגלות אחרי זה שדפקו אותי.
אני ממש אשמח אם מישהו שעשה את זה בעבר ולא נתקל בבעיות אחר כך יוכל להמליץ לי על חברה לגיטימית.

תודה

ניסיתי אבל כרגע ללא הצלחה. כולם טוענים שהם פשוט ביחסים טובים עם הבנק כבר X שנים ולכן התהליך מהיר וחלק.
שזה במילים אחרות אומר שהם מכירים מישהו שעובד בבנק וכנראה מוכן "להקל" קצת בדרישות או משהו כזה.
לפחות זה מה שאני מבין מהתשובה הזאת.
ההבדלים במחיר מרתיעים אותי, האם פתיחת חשבון ב-650 דולר כרוכה בקומבינות? או ש-1800 דולר זה סתם יקר ללא סיבה?
או שניהם (כלומר אולי ב2 המקרים זה גם יקר ללא סיבה וגם כרוך בקומבינות)

אני לא רוצה לפתוח חשבון ולגלות אחרי זה שדפקו אותי.
הכי בטוח זה להגיע לשם פיסית לחשבון הראשון.
מצד שני זה לא תמיד הכי פשוט (במיוחד עכשיו בקורונה)...

הכי בטוח זה להגיע לשם פיסית לחשבון הראשון.
מצד שני זה לא תמיד הכי פשוט (במיוחד עכשיו בקורונה)...
מסכים איתך, אם לא אמצא המלצה ממישהו שיש לו חשבון לפחות כמה שנים כנראה שאצטרך לטוס לשם.

תודה

שלום,
האם כרטיס Amex corporate אמריקאי על שמי יכול לסייע להשגת כרטיס אשראי אמריקאי? יש לי גם אמקס ישראלי. לא אזרח, יש כתובת של חבר.
תודה

יש משהו שלא ברור לי בזמני התשלום של האשראי.

יש משהו שנקרא Payment Due Date (שביעי לכל חודש) ויש משהו שנקרא Next Closing Date (עשירי לכל חודש). הם תמיד יוצאים, אצלי לפחות, בהפרש של שלושה ימים אחד מהשני.

כמה שאלות:
1. האם אני צריך להכנס ב-7 לחודש ופשוט לשלם את היתרה?
2. באופן קבוע יש לי חיוב שנכנס ב-7 לחודש, ומופיע כ-PENDING. הוא לא מופיע ביתרת החוב עד כמה ימים לאחר מכן. האם בשביעי לשלם את היתרה בתוספות אותו סכום (ואז אני ב"מינוס" חוב, שזה אומר ששילמתי יותר מדי)? או שאני מחכה שהוא יופיע, נניח ב-9 ואז משלם אותו בחודש הבא?

יש משהו שנקרא Payment Due Date (שביעי לכל חודש) ויש משהו שנקרא Next Closing Date (עשירי לכל חודש). הם תמיד יוצאים, אצלי לפחות, בהפרש של שלושה ימים אחד מהשני.
בעיקרון Closing date זה היום שבו נגמר "מחזור תשלום", ו-Payment due date זה מתי שאתה חייב לשלם על המחזור הקודם סכום כלשהו (שאמור להופיע לך במסמכים מחברת האשראי) על מנת שלא תיחשב "בפיגור תשלומים".
מה שכן, כדי לשמור על דירוג אשראי גבוה, ההמלצה הרווחת היא לשלם את רוב היתרה שלך לפני ה-closing date (להשאיר נניח 1% ניצול אשראי) כי היתרה ב-closing date מדווחת לחברות דירוג האשראי וניצול אשראי גבוה פוגע מאוד בדירוג.

הגיוני.
הdue date חייב להיות לפחות 3 שבועות אחרי ה closing date. הרבה פעמים נותנים כמה ימים יותר, אז יוצא שזמן תשלום סטיטמנט X יוצא כמה ימים לפני שנסגר סטייטמנט X+1.
1. האם אני צריך להכנס ב-7 לחודש ופשוט לשלם את היתרה?
מתישהו בין ה10 לחודש (בהנחה שזה הclosing date) ועד ה7 לחודש הבא (בהנחה שזה ה due date) אתה צריך לשלם את היתרה.
זה לא חייב להיות בדיוק ב7.
האם בשביעי לשלם את היתרה בתוספות אותו סכום (ואז אני ב"מינוס" חוב, שזה אומר ששילמתי יותר מדי)? או שאני מחכה שהוא יופיע, נניח ב-9 ואז משלם אותו בחודש הבא?
כל מה שנכנס אחרי הclosing date שייך לסטיטמנט הבא, ולכן תצטרך לשלם אותו רק בחודש הבא.

כל מה שנכנס אחרי הclosing date שייך לסטיטמנט הבא, ולכן תצטרך לשלם אותו רק בחודש הבא.
הוא יכול לשלם לפני ה-closing date הבא כדי שלא יהיה לו ניצול אשראי גבוה.

הוא יכול לשלם לפני ה-closing date הבא כדי שלא יהיה לו ניצול אשראי גבוה.
צודק.
אכן אפשר (ובהרבה מקרים כדאי) לשלם לפני ה closing date.
אבל "צריך" לפני ה due date (צריך בתור תרגום קלוקל ל due כמובן ולא בתור "חייבים". כל עוד אתה משלם את המינימום אתה יכול כמובן לשלם את השאר גם יותר מאוחר).

אוקיי, אז אני דביל. אני כבר שלושה חודשים משלם על החודש, ביום של ה payment due date העוקב (אז שבעה ימים אחרי סוף החודש בפועל). זה אומר שבעצם לא עבדתי נכון לעניין הסקור כי הסטייטמנט האמיתי נסגר על 0 כל חודש...

בקיצור כדי לסכם - בחודש ינואר הוצאתי 3 דולר. ב-7 לפברואר אני לא עושה כלום, כי זה על הקלוזינג של ינואר (שמסכם את דצמבר), בעשירי לינואר הקלוזינג קורה על 3 דולר. יש לי עד ה-7 לחודש מרץ כדי לשלם את זה. צודק?

זה אומר שבעצם לא עבדתי נכון לעניין הסקור כי הסטייטמנט האמיתי נסגר על 0 כל חודש...
זה לא נורא בכלל.
זה אומנם לא אופטימלי, אבל זה עדיין טוב.
בקיצור כדי לסכם - בחודש ינואר הוצאתי 3 דולר. ב-7 לפברואר אני לא עושה כלום, כי זה על הקלוזינג של ינואר (שמסכם את דצמבר), בעשירי לינואר הקלוזינג קורה על 3 דולר. יש לי עד ה-7 לחודש מרץ כדי לשלם את זה. צודק?
בהנחה שאת ה3 דולר של ינואר הוצאת אחרי ה10 בינואר אז כן.
אם הוצאת אותם לפני ה10 בינואר (וספציפית - אם הם נקלטו לפני ב10) אז יכול להיות שהם יהיו בסטיטמנט של ינואר ותצטרך לשלם עליהם עד ה7 לפברואר.

בכל מקרה אמור להישלח אליך סטייטמנט כל חודש (בהנחה שהיו תנועות באותו חודש) שמסכם כמה אתה צריך לשלם ועד מתי.

אני מתנצל מראש על השאלה,
אבל באמת באמת שקשה לקרוא 90 עמודים של שרשור שנפתח ב2016 (ניסיתי) ואיני יודע אילו חלקים בו אקטואליים ואילו לא כדי להסיק מסקנות אופרטיביות,
אז אשאל ואם מישהו יוכל לענות או להפנות למקומות ספציפיים אקטואליים לקריאה/למידה נוספת ממש אשמח.

- איני אזרח אמריקאי.
- אין לי כתובת או קרובים בארה"ב לצערי.

אני מעוניין:
1. לפתוח חשבון ב-Schwab.
2. להוציא כרטיס אשראי אמריקאי (לצורך קרדיט סקור והטבות שיגיעו עם הכרטיס).

איך (והאם) ניתן לעשות את אלו כיום בדרך הכי טובה?
כלומר: ניתן לשלב את שני אלו במהלך אחד?

(לשוואב ארצה להעביר ETFים בשווי שמעל ל25K$ ויש לי חשבון קיים ב-IB. בנוסף יש אזרחות אירופאית - זה עוזר/מקלקל באיזו צורה?)

עריכה:
בעבר היה לי כרטיס אמריקן אקספרס שהוצאתי בישראל אם זה עוזר בצורה כלשהי...?

נערך לאחרונה ב:
אני מעוניין:
1. לפתוח חשבון ב-Schwab.
2. להוציא כרטיס אשראי אמריקאי (לצורך קרדיט סקור והטבות שיגיעו עם הכרטיס).

להבנתי הבסיסית כמי שכן קרא את כל העמודים פה לאורך השנים, אין ממש קשר בין השניים.
חשבון בשוואב לכל היותר ישיג לך כרטיס debit של שוואב שרוב התועלת שלו היא משיכה של מט"ח בכספומטים בחו"ל ללא עמלות.
בשביל אשראי אמריקאי אין מנוס מלפתוח חשבון בנק של ממש - ולמיטב הבנתי זה עדיין דורש התייצבות פיזית בסניף בארה"ב או תשלום של כמה מאות דולרים לחברה ייעודית שתסייע בפתיחת חשבון מרחוק (אלא אם אתה אמריקאי ואז יש איזה כמה שיטות אחרות).

יוצא שזמן תשלום סטיטמנט X יוצא כמה ימים לפני שנסגר סטייטמנט X+1.
חידוד: הבנק רוצה את ה-due date כמה ימים לפני ה-closing הבא, כדי שיידע אם שילמת את המינימום בזמן או לא (ואם לא, לחייב אותך בעמלה הגונה).
אם זה היה בדיוק באותו יום, הוא לא בהכרח יספיק לוודא.

ובפעם המיליון - סגירת סטייטמנט על 0 או על 90% זה לא ״רע״.
יש לזה השפעה נקודתית על הסקור בחודש הקרוב וזהו. אז אם בחודש הזה לא מנסים לבקש קרדיט נוסף, זה לא מעניין אף אחד.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S חשבון בנק + שני כרטיסי אשראי ללא עמלות? צרכנות פיננסית 1
A שימוש ב-3 כרטיסי אשראי בשביל להשיג הלוואה בריבית 0% שוק ההון 168
פיטר גריפין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים - מה מהם שווה לכם? צרכנות פיננסית 123
D כרטיסי אשראי וצבירת credit score צרכנות פיננסית 10
grimble grumble התנהלות עם שני כרטיסי אשראי בנקאיים בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 12
X שאלות על כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 13
D כרטיסי אשראי לצבירת נקודות טיסה צרכנות פיננסית 1
ז מה המודל העיסקי של כרטיסי אשראי ללא דמי כרטיס? צרכנות פיננסית 20
Y כרטיסי אשראי אמריקאים ו-credit score במהלך רילוקיישן צרכנות פיננסית 4
N כרטיסי אשראי - הסברים אוף טופיק 2
J ריבוי כרטיסי אשראי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 45
ד כרטיסי אשראי ישראליים חינמיים צרכנות פיננסית 148
tpr ריכוז הטבות (בנקים, כרטיסי אשראי וכו') צרכנות פיננסית 60
מ כרטיסי אשראי עם הטבות צרכניות צרכנות פיננסית 41
P כרטיסי אשראי עם גם חיוב מט"ח ישיר וגם המרה? צרכנות פיננסית 7
A הזמנת מספר רב של כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 3
א כרטיסי אשראי בטוחים לקנייה באינטרנט צרכנות פיננסית 29
V אפליקציות למעקב אחרי הוצאות - בעיקר כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 1
whybe חיבוץ (churning) של כרטיסי אשראי בארץ צרכנות פיננסית 11
Matias Katz כרטיסי אשראי אוף טופיק 10
ר מעקב אחר חיובי כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 9
שם משתמש בעייתי כרטיסי מועדון: הונאה או שמשתלם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
מתכנת עוקץ כרטיסי האשראי 2021 - המרכז לגביית קנסות צרכנות פיננסית 145
adamshalev איך מוצאים כרטיסי טיסה בזול לחו״ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
oz1987 כרטיסי סים חו"ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 47
yossik רכישת כרטיסי טיסה באינטרנט. צרכנות פיננסית 13
אבישי ע חברות כרטיסי האשראי מעלות עמלה על השימוש בחו"ל! עמלה ממוצעת - 3% צרכנות פיננסית 25
T דירוג אשראי צנח דרסטית - חזרת צ'ק מסיבה טכנית צרכנות פיננסית 67
B כרטיס אשראי של IBK צרכנות פיננסית 1
L כרטיס אשראי קורפורייט של ישראכרט - עמלת מט"ח 0 צרכנות פיננסית 9
ה כרטיס אשראי - עלות מט׳׳ח קרובה ל 0 פוסטים מאיכות נמוכה 9
א אינטראקטיב ברוקרס - שאלות ניוד, מיסוי וכרטיס אשראי שוק ההון 1
ש כרטיס אשראי חוץ בנקאי עם הטבות צרכנות פיננסית 4
H שיעור ריבית שנתית על יתרת חוב בכרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A סדר בכרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 12
ד אשראי לחיובים בחו״ל צרכנות פיננסית 1
H סרטון בטיקטוק על גביית חוב ודיון אודות אשראי ונזילות פוסטים מאיכות נמוכה 2
מ תסכול מכרטיס אשראי אמריקאי ראשון צרכנות פיננסית 1
T כרטיס אשראי בינלאומי - לא דרך חברות הסליקה הישראליות? צרכנות פיננסית 4
ע נווד דיגיטלי - אשראי ללא עמלות מטח צרכנות פיננסית 3
N האם אפשר לשלם יתרת אשראי לפני סוף החודש? צרכנות פיננסית 10
N כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A השפעות של חריגה מהמסגרת אשראי פוסטים מאיכות נמוכה 20
לאץ' תרומה ללא כרטיס אשראי אוף טופיק 1
א האם ניתן להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי כשאין ברשותי כרטיס בנקאי? צרכנות פיננסית 3
B בנק + כרטיס אשראי עם פורטל ופירוט באנגלית צרכנות פיננסית 1
F תשלום מקדמות מס הכנסה עם כרטיס אשראי אמריקאי מיסים 13
WRLD כרטיס אשראי ראשון צרכנות פיננסית 22
A כרטיס אשראי flycard מסוים צרכנות פיננסית 1
TheOneTech כרטיס אשראי לא יקר לעסקאות מתמשכות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1

נושאים דומים

Back
למעלה