• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יישור קו 2019 - מסקנות

סגירת פינות 2019 בעקבות החברים הנהדרים כאן,
הנציגים [תכלס נראה לי יש רק 2] לא חזרו אליי ולא שלחו וכו' וכו'.
התקשרתי ואמרתי להם שאני מבקש להעביר למנהל שבתור חברה חדשה שצריכה להוכיח את עצמה,
הם רק עושים נזק ואני חושב שיש להם מוצר עם עמלות אופטימליות אבל אני חושש מאד מהשירות,
ואם ככה נראית ההתחלה לאן נגיע.
שעה לאחר מכן,
התקשר אליי המנכ"ל דב סיני וענה לכל הבלבולי מח שלי באדיבות ובאריכות [נשבע באמי]
והתנצל עמוקות. זה היה מרשים, חייב לציין.

כל הכבוד!
אני במצב דומה מאוד, השנה התחלתי לקחת את עצמי בידיים (באיחור לא קל) מבחינת סדר פיננסי.
מצטרף לתחושות על אינטרגמל, הצטרפתי החודש לקרן הההשתלמות (אני מקווה, עדיין לא היתה הפקדה ראשונה), והזמינות נוראית.
דמי הניהול נמוכים, המסלול כפי שחיפשתי (מחקה מדד), אבל השירות מתחת לכל ביקורת.

באתר כתוב שיכול להשתנות ושאין שירות טלפוני. אם יש לך וכל עוד יש פטור - תהנה ותחסוך עמלות מיותרות.
כל הכבוד!
אני במצב דומה מאוד, השנה התחלתי לקחת את עצמי בידיים (באיחור לא קל) מבחינת סדר פיננסי.
מצטרף לתחושות על אינטרגמל, הצטרפתי החודש לקרן הההשתלמות (אני מקווה, עדיין לא היתה הפקדה ראשונה), והזמינות נוראית.
דמי הניהול נמוכים, המסלול כפי שחיפשתי (מחקה מדד), אבל השירות מתחת לכל ביקורת.
אני אשלח את השרשור הזה למנכ"ל, שיתעורר

בהצלחה!

כן, שעה של בלבול מוח ויש לי רושם שהפקידים בסניף הפיזי מנסים להערים קשיים כי המעבר לבנק אינטרנטי יפגע בהם בעתיד.
יש עוד שלב אחד - הנפקת כרטיס לכספומט וזה גם כן דורש להגיע פיזית לסניף, אבל אחרי זה לא תראה יותר פקידים :)
כאמור, התנהלתי עשור עם לאומי, 0 עמלות על הכל. לפני שנה הורידו לי את ההטבה, "כי אין יותר".
היום הגיע יום הדין,
הלכתי לבנק לאומי, חיכיתי שעה, גזרתי בשעה טובה את האשראי הישן.
ביקשתי להעביר מיד ובדיעבד את כל כספי לפועליםB.
הפקידה לא הנידה עפעף.
כשיצאתי מהבניין קיבלתי טלפון מאותה פקידה שאגיע לפגישה מחר עם ה"מנהלת בנק"
השבתי כי זמני יקר ואיני מתכוון לבוא בשביל שהיא תערבב אותי שהם יותר טובים וכו' , יש לי חשבון בנק בפועלים עם 0 עמלות, או שישוו או שתפסיק לבזבז לי ת'זמן.
באותו רגע אמרה שיש לי 50% הנחה על המקום ומחר היא תוודא לגבי ה-50% הנותרים.
אמרתי לה שאני צריך שנייה להקיא בצד ושאחזור אליה.

אפילו לא הייתי טורח לוודא. הם שקרנים.
עדיף לפתוח חשבונות שמראש מובטח לך שאין תשלום חודשי.
כן, הטבות לזמן מוגבל הם מקום שני בסלידה אצלי.
הכי גרוע זה הטבות שתלויות בX פעולות, בY סכום או כל אקרובטיקה מעוותת אחרת.

אני אשלח את השרשור הזה למנכ"ל, שיתעורר
שלחתי הבוקר, ענה לאחר 3 שע'

שלומי:
היי דב,
שוחחנו שבוע שעבר בנוגע לשירות לקוחות שלכם ה"לוקה בחסר" , היית מאד אדיב אז אני חושב שכדאי שתסתכל במו עיניך:
https://www.hasolidit.com/kehila/threads/יישור-קו-2019-מסקנות.10086/

ואם אין לך סבלנות לאתר אז ציטוט:
שותף לתסכול שלך מאינטרגמל. פניתי אליהם דרך האתר ובמייל לגבי הצטרפות לקופת גמל ללא מענה. אחרי כשבוע כתבתי להם בפייסבוק והבטיחו שיחזרו אלי יום אחרי. למחרת בערב כתבתי עוד הודעה שגם היום לא התקשרו. ואז התקשר דב סיני. שזה מצד אחד מרשים ומצד שני כנראה מעיד שזו חברה של שני אנשים או משהו כזה. בכל מקרה השבוע הוחלט לפתוח שם גם קרן השתלמות, פנייה במייל ובאתר במוצ"ש, ועד כה צרצרים,בדיוק כמו שהגדרת את זה.

דב:
שלומי שלום,
בהחלט הייתה לי סבלנות לקרוא את הכתוב, למרות שזה בהחלט לא היה מעשה מרנין.
הסיטואציה המדוברת מוכרת לי ואנחנו פועלים כרגע לשנותה, ואסביר.
אינטרגמל הוקמה על ידי בסוף 2014 ומאז פעלנו לאורך השנים על אש קטנה, מעט לקוחות ומנגד מעט עובדים וברובו של הזמן הכל התנהל על מי מנוחות.
בספטמבר השנה העברתי את הבעלות לידי חברת מור בית השקעות, בית השקעות המעסיק כ-70 עובדים העוסק בעיקר בניהול קרנות נאמנות ותיקי ניירות ערך.
המהלך הזה יחד עם החשיפה שנחשפנו אליה בארבעת השנים האלו ותקופת סוף השנה הביא לפניה הולכת וגדלה של עמיתים ושל כאלה ששוקלים להיות עמיתים בטלפונים ובמיילים.
בחודשיים האחרונים התחלנו בארגון מחדש של חברתנו תוך התאמתה לפעילות כחלק מגוף גדול ובין היתר אנחנו מצויים כעת במהלך של גיוס עובדים והכשרתם.
מקווה ומאחל כי במהלך החודשים הקרובים רמת ואיכות השירות שלנו תשתפר ללא הכר.
מקווה ומאחל כי תשאר איתנו עוד שנים רבות ושתהיה לקוח מרוצה מכל הבחינות.
תודה, דב.

יפה. הוא עושה רושם באמת של בן אדם שאכפת לו מהעסק ואני מקווה שזה ישתפר כשיגייסו עובדים. עדיין לא קיבלתי תשובה על הקרן השתלמות אגב, שלחתי תזכורת ברביעי. נראה לי שאתקשר יום ראשון וזהו

יפה. הוא עושה רושם באמת של בן אדם שאכפת לו מהעסק ואני מקווה שזה ישתפר כשיגייסו עובדים. עדיין לא קיבלתי תשובה על הקרן השתלמות אגב, שלחתי תזכורת ברביעי. נראה לי שאתקשר יום ראשון וזהו
כמוני כמוך,
על אף שהובטח לי שאם אעביר כסף ביום האחרון של דצמבר יוכלו לשייך לשנה שעברה ולא לשנה הנוכחית, לא קרה.
אחרי שהבנתי מהחברים כאן וגם מאינטרגמל עצמם שהכסף נמצא בנאמנות , תחת רגולציה ממשלתית וכו' וכו' אני בולע את הצפרדע.
רציתי לחשוב שבניגוד לספקי תקשורת/שירות/בנקים השכונתיים החברות הפיננסיות שמנהלות לי את הכסף מתנהלות בצורה מקצועית יותר, אבל רציתי ...
לא כיף בלשון המעטה...

רק שלא יעלו מחירים לכבוד גיוס העובדים. :) אני מעדיף לחכות קצת מלשלם יותר.

והאינטראקציה המוגבלת שלי איתם היתה בסדר. בחברות האחרות נתקלתי בשירות גרוע יותר, אם כי היתה לי איתן יותר אינטראקציה.
ואגב, לפחות יש אפשרות תקשורת באימייל, מה שבקושי יש באחת מהחברות הגדולות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
הק995 איך מבוצע יישור קו ב etf בין ערכי מסחר לערך המדד? שוק ההון 4
T דירה להשקעה בגאסר א זרקא קו שני לים. נדל"ן 45
A קו העוני 2022 – האם כל סולידי הוא עני? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 174
shayau ההנחה של 25% על קניית "ערך צבור" ברב-קו תבוטל הלילה ב-12:00 מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
nick על תלאות כרטיס רב-קו אוף טופיק 80
B סירוב מס הכנסה למשיכת פיצויים פטורים מ 2019 מיסים 4
ס הגשה פיזית של טופס 135 (תקופה לפני 2019)- האם אפשר להגיש אצל כל משרד שומה? מיסים 5
S מישהו נוסע על סיאט אטקה 2019? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 28
c881 השרשור על בחירות 2019 עד 2021 ננעל אוף טופיק 42
פ שאלה לגבי ביצועי מחקה מדד sp500 לשנת 2019 שוק ההון 8
adamshalev מה עשה התיק שלכם בשנת 2019? שוק ההון 90
י רעיונות להשקעה אפריל 2019 ? שוק ההון 43
דור דורים סקר בחירות 2019 - אחרי הגשת הרשימות אוף טופיק 119
א מס שוק ההון - בחירות 2019 אוף טופיק 0
Liron2035 ג'ק בוגל על הקצאת נכסים ב-2019 שוק ההון 6
Benjamin W סקר בחירות 2019 אוף טופיק 2476
סתןלי ת'כסף בחירות 2019 אוף טופיק 252
adamshalev תחזיות לשנת 2019 אוף טופיק 80
Liron2035 אם פתחתי חשבון בIB השנה(2018) אני צריך לדווח למס הכנסה בסוף 2019? צרכנות פיננסית 20
adamshalev נוהל גילוי מרצון עד 2018-2019 שוק ההון 1

נושאים דומים

Back
למעלה