• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הכנה לפסיכומטרי בחינם? כן

הנולד

משתמש רגיל
דירוג
76
שלום לכולם,
בתי החליטה לגשת לבחינה הפסיכומטרית בדצמבר. מה שגרם לי להיחשף לתעשיה הזו, שעיקר תכליתה (בעיני) זה לשאוב כספים מההורים ועוד מספר דברים שקשורים במניעת תחרות ועוד. אבל על זה לא הייתי כותב את הפוסט הזה.
הילדה בדקה עם משפחה, חברים, מכרים אינטרנט ומה לא? היכן לעשות את קורס ההכנה. הגיעה עם הצעות מחיר בין 3000 ל 7000 ש"ח, לא כולל ערימה של ספרים בעוד כסף. סימולציות ועוד כל מיני. אנשי המכירות רדפו אחריה בנחישות והזכירו לי כל מיני מוכרנים מתחום אחר לגמרי.
ממש במקרה נודע לנו שהמשרד לשיוויון חברתי מפעיל קורס הכנה בחינם. כן. המקור למידע הסודי הזה עבר את הקורס בעצמו והעיד שהיה ברמה מצויינת. יעיד על כך הציון שקיבל. הילדה נרשמה. זה כמובן לא פטר אותי מלהיפרד מאלף שקל כמעט עבור הרשמה לבחינה וספרים (הגירסה המקוצרת).
בקיצור, למי שלא יודע, יש קורס הכנה חינם. אשמח אם תעבירו את המידע הזה למכריכם.

איך אפשר לא להכיר את הפרסומת עם הילד השחום של דץ ומיכל צפיר:
R.jpg

https://www.facebook.com/watch/?v=2613603978666683

אני למדתי בזמנו (30 שנה) לבד עם ספר של highq (בספק אם הם עוד קיימים) שעלה לי כמה עשרות שקלים.
גם אז היו קורסי הכנה, וזה תמיד היה משאבת כספים. כל הטריקים והשטיקים שמלמדים הקורסים הם בלוף, פשוט צריך לתרגל, ומי שמתכנן על לימודים אקדמאיים יפה שעה אחת קודם להתרגל ללמוד ולתרגל לבד ולא לחכות למורה שילעס את החומר וייתן שיעורי בית

עשיתי קורס ביואל גבע.
יצא לי ציון טוב, אבל גם הרבה יצאו עם ציונים של מתחת ל-550.
בקיצור, משאבת כספים כל העניין

אני למדתי בזמנו (30 שנה) לבד עם ספר של highq (בספק אם הם עוד קיימים) שעלה לי כמה עשרות שקלים.
גם אז היו קורסי הכנה, וזה תמיד היה משאבת כספים.
אני עשיתי בערך באותו זמן עם האופציה הסולידית - ספר דק של המרכז להערכה שהכיל שלוש בחינות דוגמה. את הראשונה עשיתי לאט מדי, את השניה מהר מדי, השלישית כבר היתה טובה והמבחן מעולה.
אבל כיום קוראים פחות ספרים, מה שפוגע בידע הכללי ובאוצר המילים, ואז צריך לשנן הרבה ומהר לפני הבחינה - מיגע ומשעמם.

1. לגמרי משאבת כספים.

2. מפגר מי שלא לוקח קורס במקום הכי טוב שהוא יכול...

תגדיר המקום הכי טוב
זאת שאלה נפרדת, שמאוד קשה לענות עליה....

אני לא מכיר מחקרים לגבי הפסיכומטרי, אני מכיר דוגמאות אנקדוטליות של שיפור משמעותי בציון, ואני מכיר מחקרים לגבי מבחנים אחרים, דומים. הכנה נאותה, תרגול, והדרכה, יכולים להקפיץ את הציון בצורה מאוד משמעותית.

עם המשמעות המכריעה שיכולה להיות למבחן הזה לגבי העתיד.........

שלום לכולם,
בתי החליטה לגשת לבחינה הפסיכומטרית בדצמבר. מה שגרם לי להיחשף לתעשיה הזו, שעיקר תכליתה (בעיני) זה לשאוב כספים מההורים ועוד מספר דברים שקשורים במניעת תחרות ועוד. אבל על זה לא הייתי כותב את הפוסט הזה.
הילדה בדקה עם משפחה, חברים, מכרים אינטרנט ומה לא? היכן לעשות את קורס ההכנה. הגיעה עם הצעות מחיר בין 3000 ל 7000 ש"ח, לא כולל ערימה של ספרים בעוד כסף. סימולציות ועוד כל מיני. אנשי המכירות רדפו אחריה בנחישות והזכירו לי כל מיני מוכרנים מתחום אחר לגמרי.
ממש במקרה נודע לנו שהמשרד לשיוויון חברתי מפעיל קורס הכנה בחינם. כן. המקור למידע הסודי הזה עבר את הקורס בעצמו והעיד שהיה ברמה מצויינת. יעיד על כך הציון שקיבל. הילדה נרשמה. זה כמובן לא פטר אותי מלהיפרד מאלף שקל כמעט עבור הרשמה לבחינה וספרים (הגירסה המקוצרת).
בקיצור, למי שלא יודע, יש קורס הכנה חינם. אשמח אם תעבירו את המידע הזה למכריכם.
אפשר לקנות ב200 שח ביד 2 את כל הספרים מהמהדורה האחרונה של איזה מכון שלא תרצה. הספרים ברורים וחלק מהשיטות דווקא כן עוזרות,ומעבר לכך, יכולת למידה עצמית היא אחת היכולות הכי חשובות לסטונדט באוניברסיטה.

גם אז היו קורסי הכנה, וזה תמיד היה משאבת כספים. כל הטריקים והשטיקים שמלמדים הקורסים הם בלוף, פשוט צריך לתרגל, ומי שמתכנן על לימודים אקדמאיים יפה שעה אחת קודם להתרגל ללמוד ולתרגל לבד ולא לחכות למורה שילעס את החומר וייתן שיעורי בית
כמוך כמוני.
מאידך רבים כן צריכים הכוונה וחברה ושאר ירקות של קורס וכנראה לעולם לא היו צולחים את הבחינה לבדם.

עברתי על כל הספר (highQ) וסימלצתי בחינות. מעולם לא הצלחתי לסיים בחינה בזמן.
בבחינה עצמה הורדתי קופסה נובלס עם פחית קולה (היתה עדיין כיתת מעשנים) ותיקתקתי כל פרק עם 5-8 דקות לפני הזמן (לכן כל כך הרבה סיגריות). הציון היה פצצה. לא חושב שאוכל אי פעם לשחזר אותו.

(כבר לא מעשן הרבה שנים)

כמו שכבר אמרו אי אפשר להסיק על איכות הקורס מהציונים שמקבלים, כי מתעלמים מהפוטנציאל של הבן אדם. יש מספיק אנשים, ודאי בפורום הזה, שיכולים לעבור את ה700 בלי קורס. זה כנראה יספיק להם. אבל המטרה של קורס היא לעזור לך לממש את הפוטנציאל, כלומר למי שבלי קורס היה מגיע ל620 לעזור לו להגיע ל680.

אני מכיר מספיק אנשים שעשו קורס יקר וקיבלו ציון מבאס, וכאלה שעשו קורס זול וקיבלו ציון שסיפק אותם. השאלה אם הם מעידים משהו על הכלל או שפשוט הם אלה ששומעים יותר (כי אף אחד לא מספר לחבר שלו "שמע התקמצנתי על קורס וקיבלתי ציון נמוך!")

גילוי נאות: עבדתי בעבר במכירה של קורסי פסיכומטרי, מומחה לכל הטריקים והשטיקים ויכול לגרום לכולכם להירשם לקורס בשיחה קצרה, גם אלה מכם שכבר עם דוקטורט :P

בכל מקרה, הרבה בהצלחה לבתך!

אני עברתי את הקורס אישית כי אני יודע שלהוציא כסף על למידה מורים פרטיים כמעט אף פעם לא מבטיח תוצאות אלא העבודה הקשה שמישהו עושה בשילוב זה מה שמביא תוצאות. עדיין מחכה לציון מהמועד ספט מה שכן, הקורס הוא טוב(אני לא רכשתי את המורחבת והסתמכתי על כל הספרים אינטרנטית פשוט והסימולציות הדפסתי לבד בעבודה), אבל עבודה קשה ומוטיבציה הרבה יותר חשובה ואחרי דיבור עם הרבה חברים שקיבלו ב750 צפונה הגענו למסקנה שזה מה שרוב המבחן בודק, אם אתה מסוגל לשבת על התחת וללמוד כמו בתואר ולא סתם לחפף.
שיהיה לה בהצלחה.

שיווק קורסי פסיכומטרי עובד מאוד טוב על אלמנט הפחד. תשלם מעט? אז תקבל פחות ותצליח פחות. כרגע בתחושותיי לפחות, בתור מישהו שמעגל החברים שלו בדיוק נכנס לאזור הזה.
8,000 שקל לקורס זה סכום בלתי נתפס. אני עשיתי לפני כמה וכמה שנים קורס שאמור לעלות 1,600, שסובסד על ידי העירייה ל-800,שסובסד על ידי תוכנית עתידים ל-400, שהוחזרו לי על ידי הצבא :)

קצת מרגיש רע עבור חברים שלי שהם נכנסו לידי הטרף של המשווקים. כשאתה חרד לעתיד שלך אחרי הצבא אתה תשלם כל סכום שיגידו לך.

אני ניגשתי עם הקורס החינמי הזה השנה. בסך הכל אחלה - הייתי צריך 570, למדתי משהו כמו שבועיים וחצי ברפרוף והספיק לי.

זאת שאלה נפרדת, שמאוד קשה לענות עליה....

אני לא מכיר מחקרים לגבי הפסיכומטרי, אני מכיר דוגמאות אנקדוטליות של שיפור משמעותי בציון, ואני מכיר מחקרים לגבי מבחנים אחרים, דומים. הכנה נאותה, תרגול, והדרכה, יכולים להקפיץ את הציון בצורה מאוד משמעותית.

עם המשמעות המכריעה שיכולה להיות למבחן הזה לגבי העתיד.........
זוכר מהעבר סטטיסטיקה שדיברה על שיפור ממוצע של 30 נקודות בבחינה שניה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
G הכנה לפני פגישה עם סוכן פנסיה עבור קרוב משפחה צרכנות פיננסית 1
R הכנה לקראת תואר ראשון במדמ"ח. התפתחות אישית 28
Et1 הכנה לתואר ראשון התפתחות אישית 20
C הצעות לאוכל ללא הכנה או שממש פשוט? אוף טופיק 16
י.ג הכנה ליום סגריר - איך להכין את החסכונות לטווח ארוך לפרוץ משבר פיננסי שוק ההון 97
maverick עזרה| הכנה למבחני מיון לקבלה לעבודה התפתחות אישית 16
לא חשוב שמות עזרה| כיצד לומדים בע"פ מילים לפסיכומטרי? התפתחות אישית 17
J מתכנן פרישה "בחינם" פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 23
H סליקת אשראי בחינם | איפה הקאץ' צרכנות פיננסית 4
חובב_פנסיה2022 כסא גלגלים בחינם בהשאלה לתקופה ארוכה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19
Y האם יש אתר שאפשר לראות בו נתוני זמן אמת של קרנות בלונדון בחינם? שוק ההון 6
H פתיחת חשבון בבנק לאומי בחינם בלי העברת משכורת - אפשרי? צרכנות פיננסית 32
H הלוואה "בחינם" צרכנות פיננסית 7
A ארוחות חינם (כסף בחינם) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 85
H קורסים מומלצים בחינם בקורסרה\סקיל שר? התפתחות אישית 6
לא חשוב שמות אתרים עם כל החומר ללימוד יחידות בגרות - בחינם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 13
O האם יש בנק שמציע העברות זה"ב בחינם? צרכנות פיננסית 1
Myrath כרטיס אשראי בחינם מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 106
ק בואו להמר - זה בחינם שוק ההון 73
AlexNOSAM אפליקציית Robinhood - חשבון בבית השקעות, רק בחינם צרכנות פיננסית 7
Rio מישהו מכם השתמש באפליקציה RobinHood שמאפשרת קניית מניות בחינם? צרכנות פיננסית 16
ח מוזיאונים בחינם בירושלים בימי חמישי בחודש דצמבר בין השעות 9 בערב עד 1 בלילה אוף טופיק 0
c881 4 ספרי השקעות מאת med faber - היום בחינם שוק ההון 18
c881 הלוואות בחינם שוק ההון 7
הקוקיה מי מכיר אתרים טובים להורדת audio books בחינם? אוף טופיק 14
pyrocks לקחת בחינם על אף היכולת לקנות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 32

נושאים דומים

Back
למעלה