• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איך לא לוותר על עקרונות?

לחמותי יש חמות שלא עניינו אותה הנכדים (או שהיה סכסוך אחר בינה לבין האמא, אני כבר לא יודע מה האמת). הייתה לה אמא שהייתה איתה ראש בראש בהרבה דברים, ועכשיו לפי אשתי היא עושה לה את אותם שטיקים. ולא שמה לב שזה מה שהיא עושה כנראה
בקיצור, להתנער מהם. להעתיק את מקום המגורים שיבואו לבקר אתכם פעם בחודש.
חביבי, זה מנסיון אישי והיה בריא לכולם (סתם, אתם מרוקאים או פולנים :) )

• אהבתי
Reactions: ETL
השם תרחם. לא כל יום אני נתקלת בתיאורים גרועים יותר מחמותי, אם כי התחרות צמודה.

לחמותי יש חמות שלא עניינו אותה הנכדים (או שהיה סכסוך אחר בינה לבין האמא, אני כבר לא יודע מה האמת). הייתה לה אמא שהייתה איתה ראש בראש בהרבה דברים, ועכשיו לפי אשתי היא עושה לה את אותם שטיקים. ולא שמה לב שזה מה שהיא עושה כנראה
הפניה כיום לטיפול פסיכולוגי.
אולי אפשר להציל את המשפחה.
לפני שבעוד 30 שנה כלתך לעתיד תבכה על היחס מצד אשתך.
הפתגם הוא
מה שאתה עושה להורייך, ילדייך יעשו לך.
ולהיפך

את מי להפנות, @c881? אני הלכתי לטיפול במשך שנים, מעוד לפני שהכרתי את אשתי. זה עזר לי אבל אשתי לא הבינה למה אני מכניס עוד בן אדם ליחסים בינינו וזה רק יצר עוד מתח. אצל חמותי לא מאמינים בפסיכולוגיה וחושבים שבמקרה הטוב זו שרלטנות במקרה הרע מישהו דוחף לך רעיונות לראש. וגם היה שם נסיון לקחת את כל המשפחה לפסיכולוג וזה נגמר לא טוב כי נחש על מי עשו עליהום? אשתי כמובן.

• אהבתי
Reactions: ETL
@whybe מצטער לשמוע. (את אשתך לפסיכולוג כדי ללמוד להתמודד עם אמא שלה)
האפשרויות העומדות בפנייך, כמו שאני רואה את זה -
לעבור לגור ליד המשפחה שלך (אם אשתך מסתדרת איתם, אם הם מוכנים לעזור)
לעבור לגור ליד קרובי משפחה ( כנ"ל)
לנתק מגע עם כולם.

שכחת גם את "להוריד את הראש, לתת לסופה לשכוח ולהתעורר בעוד 20 שנה
בנות יענה לא באמת טומנות ראשן בחול.
אתה יכול לעשות גם את זה. נכון.
בדרך גם תתפלל שזה לא יתפוצץ לך בפנים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ל האם לוותר לשכן שטוען שחניה שלו? או להוציא כסף ולשלם על חניה?( לא רק שלא סולידי,מאוד מצומצמת כרגע) אוף טופיק 51
א האם נכון לוותר על חלק "ביטוח מנהלים" עבור הטבה משמעותית בדמי ניהול ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
T למה אסור לוותר על קרן השתלמות בניהול אישי (IRA) דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 31
C יש דרך לוותר על הריבית ב- IB בכדי לא ליצור בחשבון רווח שצריך להגיש בגינו דו״ח? פוסטים מאיכות נמוכה 9
G האם/מתי לוותר על קשר כשאתם יודעים שאתם לא באותו ראש (כלכלית)? אוף טופיק 43
ל החנויות ריקות והעיריות לא מוכנות לוותר על ארנונה צרכנות פיננסית 2
L מישהו יודע אם יש דרך לוותר על פוזיציה או לעשות מכירה רעיונית ב-IB? שוק ההון 9
D ביטוח בריאות - מנסה להשוות, ואומרים לי לא לוותר על מה שיש לי כי זו פוליסה ישנה צרכנות פיננסית 6
A דירה או לוותר על תיק ההשקעות נדל"ן 23
B האם כעצמאי שווה לוותר על מוצר פנסיוני? צרכנות פיננסית 14
waskindalost מחפש עצה : האם לוותר על הליסינג התפעולי ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 16
תמיר כיצד לחסוך בביטוח דירה? האם אפשר לוותר עליו? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 11
T תמהיל משתכנתא - עקרונות ויסודות להדיוט המתחיל נדל"ן 11
A עקרונות לפיזור גיאוגרפי של תיקי השקעות במדינות שונות שוק ההון 2
L הצגת עקרונות החסכון הפסיבי לבני משפחתי - התייעצות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
פ יש לי בית שאני רוצה להשכיר מה הדרך הבטוחה ביותר ומהם עקרונות הברזל בתהליך? אוף טופיק 31
L עקרונות ניהול התיק הפאסיבי שוק ההון 7
ד רלוונטיות עקרונות הסולידית לבני 40 פלוס פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 41
whybe ״כשיהיו לך ילדים, כל ה׳עקרונות׳ שלך ילכו לפח״ מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 84

נושאים דומים

Back
למעלה