• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חשבונות בנק ללא עמלות, ובלי תנאים [מעודכן לאוגוסט 2022]

בהמשך כן יהיה צריך להתעסק עם זה ולהעביר אותה כנראה לבנק אחר + עדכון חשבון הבנק
כבר עכשיו אפשר לבקש שהמעבר יהיה לסניף אחר מזה בתל אביב, הוא פשוט ברירת מחדל.

שלום לכולם,
מעדכן כי פועלים בי אונליין שינו את זה עכשיו לשם אחר פועלים קונקט ? משהו מטורלל אחר.
קיצר עשו שיטת מצליח להגיד לי שאין יותר עמלות 0 וכו' וכו'
ביקשתי לסגור, קיבלתי לעוד שנה.
מצ"ב הטופס ששלחו לי

שלום לכולם,
מעדכן כי פועלים בי אונליין שינו את זה עכשיו לשם אחר פועלים קונקט ? משהו מטורלל אחר.
מצ"ב הטופס ששלחו לי
לא הבנתי, אתה אומר שאתה עדיין בחשבון אונליין, רק שיש לו עכשיו שם אחר?
כי למיטב הבנתי את כולם פה (כולל אותי) העבירו לסניף פיזי, וגם בתמונה שצירפת נראה שמופיע סניף פיזי ספציפי...

שלום לכולם,
מצ"ב הטופס ששלחו לי
לקוחות בי אונליין עדיין זכאים לעמלות 0 עד מתישהו ב 2022.
גם אני קיבלתי מהם מכתב - אין עמלות.

לא הבנתי, אתה אומר שאתה עדיין בחשבון אונליין, רק שיש לו עכשיו שם אחר?
כי למיטב הבנתי את כולם פה (כולל אותי) העבירו לסניף פיזי, וגם בתמונה שצירפת נראה שמופיע סניף פיזי ספציפי...
אין יותר בי אונליין, העבירו אותי לסניף תל אביב ובקישתי נהריה.
עדיין עמלות 0.

לקוחות בי אונליין עדיין זכאים לעמלות 0 עד מתישהו ב 2022.
יש לך את זה כתוב בבקשה
? אני רוצה לשלוח לנציגה, אמרה שאני ממציא

"הבנק רשאי להפסיק או לעדכן בכל עת את מתן ההטבות..."
דיי משתיק אותי לא?
בסדר תמיד יש דיסקליימר כזה, מה שחשוב זה שאתה לא ממציא ושיש בודאות הרבה אנשים אחרים שאמרו להם בדיוק את זה

והנה ההצהרה הכללית על זה שהזכויות נשמרות במעבר: https://prnt.sc/ux6vza
(יוסי העלה את נספח ב' כפי שמצוין כאן)

הנה ההצהרה הכללית על זה שהזכויות נשמרות במעבר: https://prnt.sc/ux6vza
תודה רבה לכם. זה היה סיבוב קצר, מהיר ויעיל.
["עד מתי "שיטת מצליח"?]
v7CLDxj.jpg

שאלה לגבי טאצ'ר של דיסקונט למי שמכיר/ה, עבור גמלאים האם הטבת 4 פעולות מול פקיד = 4 פעולות ערוץ ישיר (חודשי) עדיין נשמרת?
קשה להבין לפי הניסוח באתר שלהם:
  • הטבות אישיות ישמרו במעבר לתנאי קבוצת טאצ'ר.
  • לקוחות טאצ'ר יכולים לבצע פעולות בכל סניפי דיסקונט, אולם במקרה זה תיגבה עמלה מלאה בהתאם לסוג הפעולה ותעריפון הבנק (למעט אם צוין אחרת בהטבות קבוצת טאצ'ר בפעולות מול בנקאי, הכוללות: פעולות מול בנקאי בנוכחות הלקוח בסניף, בטלפון בסניף, בטלבנק שירות אישי או בהתכתבות עם בנקאי באפליקציה), ובהתאם להטבות אישיות ככל שישנן בחשבון.

שלום לכולם! הודעה ראשונה שלי בפורום, חשבתי לפתוח תרד חדש, אני צריך עזרה בכמה וכמה נקודות (וcrypto גם!) אבל אחרי קריאה ממושכת הבנתי שהמקום הוא כאן אז Here we go:

אני לקוח שבוי של בנק [נמחק - נא להימנע משיימינג, מתכנת] וסובל שם נורא מאז שאני בן 18 (28 עכשיו) וחשבתי שאין לאן לברוח. פתחתי את האינטרנט, הגעתי לכאן והבנתי שדווקא יש. אני מחפש המלצה לאן לקחת את עצמי. חשבתי על בנק מזרחי-טפחות, ועכשיו ראיתי את האופציה של מזרחי לייב.

אני צריך המלצות!!!

יש עוד עניין חשוב: אני משקיע כרגע בCrypto. למי שלא מכיר, בנקים עושים בעיות למשקיעים ומונעים פעמים רבות מהפקדות מזירות מסחר של קריפטו. אבל זה תלוי על מי נופלים, זה לא באופן גורף. הבנתי שהבנק הבינלאומי הוא הגרוע ביותר מהבחינה הזאת, אבל מעבר לכך אני לא מכיר.

כרגע אני רוכש קריפטו באמצעות זירת מסחר (קראקן) באשראי. משלם עמלות גבוהות (למזלי הן מגן מס). מעוניין בבנק שמאפשר עמלות נמוכות וקלות של SWIFT וIBAN בהנחה שיש דבר כזה. אגב יש דבר כזה?! כרגע דרך אשראי אני סופג 5.5% עמלות (ועוד מט''ח 3%). האם אני יכול להשיג טוב יותר דרך SWIFT?

הגעתי דרככם לכרטיס חוץ בנקאי I need it! (מי שלא מכיר שיריץ חיפוש) עם עמלת מט''ח של 1%. והבנתי שאפשר לקשר לחשבון מט''ח כדי להוריד את העמלה ל0%?? אגב, אני חושב שאקשר את כל הוראות הקבע שלי לכרטיס כדי שיהיה לי נוח בעתיד לנייד את עצמי בין חשבונות.

לסיכום ובקיצור, אני ממש אשמח להתייסות לגבי כל הנקודות כאן, מקווה שעשיתי נכון שרשמתי כאן ולא בתרד חדש. יש כאן כמה נקודות אז אנא מכם התייחסו אליהן.
- לאיזה בנק לעבור, ושיהיה ידידותי לקריפטו במידת האפשר?
- שמעתי אותכם מדברים המון על IB ועכשיו אניי ממש חם על זה. חולם על זה בלילה. בטוח שזה קורע את מזרחי לייב. אבל אין לי מושג מה זה. תאירו את עיניי.
- איך לסדר את עניין האשראי? כרטיס I need it! עם כל הוראות הקבע עליו נשמע טוב. מה עוד? לקשר אליו חשבון מט''ח כדי להוריד את העמלות ל0%?
- עניין הקריפטו, אם מישהו יוכל לעזור על הנקודות שהעלתי, ושיומר לי עד כמה נמוך אני יכול לרדת עם העמלות (משיכה\הפקדה אם אפשר). ההשוואה כאן היא מול ה5.5% שקורעים אותי כרגע עם האשראי.

תודה לכם חבר'ס!!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
לחברי בנק הפועלים שעובדים במקום שחבר בהייטקזון, יש להם מבצע עכשיו עד מתישהו במרץ: ללא עמלות עו"ש ל 3 שנים.

ביקשתי באתר בפניה לבנקאי לצרף את החשבון למועדון הייטקזון, חזר אלי בטלפון למחרת בנקאי וצירף אותי למועדון.

בתנאים שלהם כתוב שמי שמעביר משכורת מעל 8k חדשה, וגם משתמש בכרטיס אשראי של הייטקזון ב 4 אלף בחודש מסויים, יקבל מתנת הצטרפות של 1500 שח לקניות באתר הייטקזון.
https://www.htzone.co.il/poalim_open

עוד hack קטן:
אם אתם לקוחות בנק הפועלים, ולא חברים בהייטקזון, עדיין תוכלו להזמין את כרטיס האשראי של המועדון דרך הקישור הבא (יש להתחבר לחשבון):
https://login.bankhapoalim.co.il/Se...&cardVendorProductId=106&clubCardNumber=10100

** מוגש כשירות לציבור, לא מכיר את ההשלכות של הזמנת הכרטיס ללא חברות במועדון. ראו הוזהרתם!

עוד hack קטן:
אם אתם לקוחות בנק הפועלים, ולא חברים בהייטקזון, עדיין תוכלו להזמין את כרטיס האשראי של המועדון דרך הקישור הבא (יש להתחבר לחשבון):
https://login.bankhapoalim.co.il/Se...&cardVendorProductId=106&clubCardNumber=10100

** מוגש כשירות לציבור, לא מכיר את ההשלכות של הזמנת הכרטיס ללא חברות במועדון. ראו הוזהרתם!
לא יעבוד. גם ככרטיס חוץ בנקאי אופציית ההזמנה אמנם פתוחה באתר כאל (צריך רק להעלות שם צילום תעודת עובד) אבל אח"כ יש אימות נוסף טלפוני מול החברה המעסיקה. הסיבה: החברות שבהסדר עם הייטקזון משלמות למועדון לפי כמות עובדים לכן באמת בודקים וקשה להתפלח.
אז אולי ההזמנה כביכול תצא לדרך אבל לא תושלם בלי האישור הידני. תישאר רק אי נעימות.

בנוסף אין גישה לאתר המבצעים של הייטקזון ללא מייל חברה.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ס התנהלות בהחזקת שני חשבונות בנק למסחר שוק ההון 4
O שני חשבונות עו"ש - מה עדיף, שניהם באותו בנק או כל אחד בבנק אחר? צרכנות פיננסית 12
N השלכות של איחוד חשבונות בנק צרכנות פיננסית 1
H מימוש אופציות, מס יסף ושני חשבונות בנק מיסים 13
ו חשבונות בנק לניהול השקעות צרכנות פיננסית 1
H פתיחת חשבונות בנק לשם הטבות צרכנות פיננסית 9
M חשבונות בנק והכנסה מהאינטרנט צרכנות פיננסית 6
Y האם יש בעיה עם כמה חשבונות בנק? צרכנות פיננסית 24
ל חשבונות בנק של בני זוג אוף טופיק 22
עצמאית יתרונות וחסרונות של שני חשבונות בנק בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 3
K חשבונות ברוקר באירופה לילדים ולי שוק ההון 13
י שכבות בIB. פתרון שאולי יהיה מוסכם. חשבונות נוספים. מיסים 52
ח איך לנהל לבד חשבונות של עוסק מורשה - הוצאות והכנסות מיסים 5
T 2 חשבונות באינטראקטיב שוק ההון 2
H פיצול מכירת RSU לשני חשבונות מיסים 1
י השכרת דירה כאשר שכר הדירה כולל חשבונות - כיצד להגן מפני ניצול יתר נדל"ן 10
ב איחוד חשבונות מסחר שוק ההון 2
D סגירת חשבונות של אקסלנס שוק ההון 1
כנשר ניהול חשבונות - כיצד אתם מקבלים חשבונות לתשלום? צרכנות פיננסית 25
הנולד וולס פרגו סוגרים חשבונות לתושבים מחוץ לארה"ב? צרכנות פיננסית 41
1337justme חשבונות נפרדים בנישואין אוף טופיק 67
Sheldon_Cooper יחס בין חשבונות שוק ההון 6
1337justme העברת כספים בין חשבונות - כיצד להמנע מטעויות של הבנק? אוף טופיק 8
א מיסוי חשבונות בחו"ל, איך זה עובד ? מיסים 8
נ קונה דירה מסרב להעביר חשבונות על שמו, נשארו על שם המוכר אוף טופיק 36
H שאלה לגבי הלוואות בשני חשבונות בבנקים שונים צרכנות פיננסית 8
Cfy קיזוז מס בין חשבונות בבעלות שונה שוק ההון 9
B חשבונות חסכון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
ר גבייה מדיירים - כולל חשבונות או לא? נדל"ן 6
N איחוד חשבונות עם אזרח אמריקאי תושב חו"ל מיסים 2
S מחפש המלצה למנהל/ת חשבונות לעסק קטן מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
P צעד קטן גדול - הנהלת חשבונות לבדי התפתחות אישית 7
C שאלה על Flow של פתיחת חשבונות מסחר ומיסוי שוק ההון 1
מ איחוד חשבונות מסחר של בני זוג צרכנות פיננסית 35
מ עצמאים - ניהול חשבונות לבד עם עם רו"ח? צרכנות פיננסית 10
א שני אנשים שלושה חשבונות צרכנות פיננסית 61
עידן200 הסבר לגבי תיאומי מס ודוח מס עבור מספר חשבונות השקעה שוק ההון 21
א כמה חשבונות באיגוד שוק ההון 79
כ הבדל במיסוי דיבידנד חו"ל בין 2 חשבונות שוק ההון 13
מ מה לעשות עם חשבונות פנסיה קטנים שוק ההון 6
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
A חשבון בנק ללא עמלות עוש ודמי כרטיס צרכנות פיננסית 5
עלילה מסלול שעבוד נכס לחברת ביטוח (ולא בנק) נדל"ן 5
N העברת דולרים מPayPal לחשבון בנק שקלי צרכנות פיננסית 6
BittLover בנק יהב פקדונות שוק ההון 4
R העברת מט״ח מפידליטי לחשבון בנק בארץ שוק ההון 3
מ קנייה של S&P500 דרך בנק הפועלים(חשבון הייטקזון) או מיטב/IBI? שוק ההון 10
א האם יש דרך/אפליקציה למשוך נתוני בנק לגוגלשיטס? פוסטים מאיכות נמוכה 1
iTayb הטבות הצטרפות לחשבונות בנק צרכנות פיננסית 4
ע חשבון בנק באירופה לתושב ישראל עם דרכון אירופאי צרכנות פיננסית 2

נושאים דומים

Back
למעלה