• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קונה נטפליקס?

קונה נטפליקס?

• כן ישירות

הצבעות: 5 10.9%
  • לא אבל קונה בעקיפין

הצבעות: 25 54.3%
  • לא ישירות ולא בעקיפין

הצבעות: 16 34.8%

• סך הכל מצביעים
    46
כל בר דעת שיצפה ב10 שניות מהטריילר יבין שאתה מקשקש. בכלל, אתה מבטל באבחת יד אלפי שעות עבודה של עשרות אם לא מאות אנשים מאחורי הקלעים שעובדים בזעת אפם על התכנים האלה. איך היית מרגיש אם הייתי אומר לך שכל מה שאתה עושה בעבודה שלך זה זבל?
זה לא רק עניין של מה שקורה עכשיו, השחקניות הגדולות נכנסו והן כנראה יפסיקו לתת לנטפליקס להפיץ תכנים שלהן. אתה מסתכל רק על פרמטר אחד כדי לקבוע האם נטפליקס תמשיך להוביל וזו טעות. נטפליקס נכון להיום בדרך למטה כי חברות כמו אפל ודיסני הרבה יותר חזקות ממנה ויש להן הכנסות מעוד מקורות ולא תלויות רק בסטרימינג.

זה לא רק עניין של מה שקורה עכשיו, השחקניות הגדולות נכנסו והן כנראה יפסיקו לתת לנטפליקס להפיץ תכנים שלהן. אתה מסתכל רק על פרמטר אחד כדי לקבוע האם נטפליקס תמשיך להוביל וזו טעות. נטפליקס נכון להיום בדרך למטה כי חברות כמו אפל ודיסני הרבה יותר חזקות ממנה ויש להן הכנסות מעוד מקורות ולא תלויות רק בסטרימינג.
לדעתי מאוד קשה להתחרות בנטפליקס, ובתשתית התוכן שהיא בנתה ובונה. זה לא אומר שיש להם חוסן ברמה של גוגל / אמאזון, אבל בלי ספק הם עם יתרון גדול על המתחרים. כמו כן יש למתחרים יש מטרות אחרות. אמאזון ואפל עם עוד חלק במעטפת השירותים למנויים. מתמקדים בשוק האמריקאי. בנטפליקס, מאחר ותוכן זה הביזנס היחיד שלהם כמו שכתבת, ההוצאה מתפרסת על תחומים רחבים יותר.
לנטפליקס יש מגוון תחומי תוכן (ריאליטי, טבע, דוקו, סטנדאפ וכו') ושפות, מאחר והם מנסים לייצר מערך סטרימינג עולמי חזק.
לכאורה אין סיבה משמעותית שאיכות התוכן שלהם תהיה נמוכה מערוצי סטרימינג אחרים, והם כרגע עם מערכת השיווק ומספר הצרכנים הגדול ביותר כך שהם רואים היקף עלויות נמוך פר צרכן בהשוואה לשחקנים לאחרים.

זה עולם קצת מוזר מהבחינה הזו שהכסף יחסית זול ויש כמה שחקנים סופר עשירים, כך שבטווח הקצר מייצרים תשתיות משולשות ומרובעות כשלא ברור האם יש סיבה אמיתית לכך. תשתית מבחינתי במקרה הזה שווה ממשק סטרימינג + תוכן מאסיבי למאות מיליוני צרכנים. יש גבול לכמה מנויי סטרימינג משק בית יצרוך.

זה מקביל לסיטואציה תיאורטית (שלא התרחשה) של ייצור מסילות רכבת מקבילות מתחרות לפני 100 שנים, על אף שמדובר במונופול אזורי.

הקיצר נראה עוד 5-10 שנים לאן השוק הזה ילך. אני מהמר שנטפליקס עדיין תהיה מובילת שוק.

ברגע שטענת ש*כל* הרשימה שהבאתי זה ״טראש״ רק הוכיח לי כמה אתה מדבר מסיסמאות ריקות מתוכן שנובעות אולי מאיזה שנאה לא ברורה לנטפליקס.
אתה נשמע כמו אדם שמאוד קשה לרצות אותו. תרשה לי להטיל ספק גדול שאשתך עברה, עם דגש על *ניסתה* לצפות בכל סדרה בנטפליקס לפני שהחלטתם שהכל ״טראש״. נו באמת ,בחייך. כי אם באמת הייתם עושים זאת, זה סטטיסטית פשוט לא אפשרי שלא מצאתם שום דבר שהתחברתם אליו.
אתה מקצין ומשחיר את התכנים בנטפליקס ברמות הזויות כדי להדגיש את הנקודה שלך, אוקיי הבנתי. עליי זה לא עובד.
מפנה אותך בחזרה לתגובה שלי ממקודם שהסברתי בה בפירוט רב למה לדעתי @היום מתה אמא צודק בכך ש*הכל* טראש בנטפליקס.
אתה מבטל באבחת יד אלפי שעות עבודה של עשרות אם לא מאות אנשים מאחורי הקלעים שעובדים בזעת אפם על התכנים האלה. איך היית מרגיש אם הייתי אומר לך שכל מה שאתה עושה בעבודה שלך זה זבל?
תיזהר. אתה פותח פה תיבת פנדורה שתאמין לי שעדיף לך שתישאר סגורה.

בכל מקרה, בוא נמשיך עם האנלוגיה שעשיתי אז בין נטפליקס למקדונלד'ס:
אז אולי לא נגלה לעובדים במקדונלדס שבכל העבודה הקשה שלהם הם מכינים אוכל זבל, כי זה ימוטט את נפשם העדינה?
או שמא הם יודעים את זה היטב, ופשוט הסיבה שהם בחרו לעבוד שם לא הייתה מתוך רצון עז לייצר אוכל איכותי ובריא אלא מסיבה מסתורית כלשהי אחרת...
מה דעתך?

ובכלל, מה כל כך קשה לך לקבל את זה שכמו שאנושות הצליחה ליצור את הדבר הזה שנקרא "מזון מהיר", אז מסוגלת ליצר דברים אחרים "מהירים"? פשוט תתייחס לנטפליקס בתור "קולנוע מהיר".
אם אנחנו מגדירים "מזון מהיר" בתור "מזון באיכות ירודה שמספק את צרכיך בטווח המיידי ומזיק לך בטווח הארוך", הרי ש"קולנוע מהיר" יכיל סרטים או סדרות שמספקים את הצורך שלך במילוי שעות הפנאי בטווח המיידי, אבל מזיקים ליכולת שלך למלא את זמנך בעצמך ללא גירויים חיצוניים (קרי: מנוי לנטפליקס) בטווח הארוך.

נערך לאחרונה ב:
לדעתי מאוד קשה להתחרות בנטפליקס, ובתשתית התוכן שהיא בנתה ובונה. זה לא אומר שיש להם חוסן ברמה של גוגל / אמאזון, אבל בלי ספק הם עם יתרון גדול על המתחרים. כמו כן יש למתחרים יש מטרות אחרות. אמאזון ואפל עם עוד חלק במעטפת השירותים למנויים. מתמקדים בשוק האמריקאי. בנטפליקס, מאחר ותוכן זה הביזנס היחיד שלהם כמו שכתבת, ההוצאה מתפרסת על תחומים רחבים יותר.
לנטפליקס יש מגוון תחומי תוכן (ריאליטי, טבע, דוקו, סטנדאפ וכו') ושפות, מאחר והם מנסים לייצר מערך סטרימינג עולמי חזק.
לכאורה אין סיבה משמעותית שאיכות התוכן שלהם תהיה נמוכה מערוצי סטרימינג אחרים, והם כרגע עם מערכת השיווק ומספר הצרכנים הגדול ביותר כך שהם רואים היקף עלויות נמוך פר צרכן בהשוואה לשחקנים לאחרים.

זה עולם קצת מוזר מהבחינה הזו שהכסף יחסית זול ויש כמה שחקנים סופר עשירים, כך שבטווח הקצר מייצרים תשתיות משולשות ומרובעות כשלא ברור האם יש סיבה אמיתית לכך. תשתית מבחינתי במקרה הזה שווה ממשק סטרימינג + תוכן מאסיבי למאות מיליוני צרכנים. יש גבול לכמה מנויי סטרימינג משק בית יצרוך.

זה מקביל לסיטואציה תיאורטית (שלא התרחשה) של ייצור מסילות רכבת מקבילות מתחרות לפני 100 שנים, על אף שמדובר במונופול אזורי.

הקיצר נראה עוד 5-10 שנים לאן השוק הזה ילך. אני מהמר שנטפליקס עדיין תהיה מובילת שוק.
טענות טובות לדעתי, מסכים עם רובן. עדיין קשה לי מאוד להאמין שנטפליקס תמשיך להוביל. אני מהמר שעוד 5-10 שנים כמו שציינת הם לא יובילו ואני אפילו לא בטוח שנצטרך כל כך הרבה זמן כדי לראות את זה.

תחרות זה דבר בריא לנו כצרכנים. כמה שיותר שחקניות מצליחות, יותר טוב מבחינתי.
כרגע לא ידוע לי על שום אינדיקציה שנטפליקס בדרך למטה. היא עדיין השחקן המרכזי בשוק עם נתח של 230 מליון לקוחות ברחבי העולם . שזה בפער משמעותי מכל המתחרות שלה.
לגבי הכנסות נוספות אתה בהחלט צודק, אבל אני לא רואה איך זה משפיע בפועל על התחרות בינהם אם כבר להפך, כי נטפליקס ממוקדת במשהו אחד בזמן שהמתחרות שלה מתפזרות לכל הכיוונים.

מפנה אותך בחזרה לתגובה שלי ממקודם שהסברתי בה בפירוט רב למה לדעתי @היום מתה אמא צודק בכך ש*הכל* טראש בנטפליקס.

תיזהר. אתה פותח פה תיבת פנדורה שתאמין לי שעדיף לך שתישאר סגורה.

תפתח תפתח. אני סקרן לראות איזה ראיות יש לך לגבות את הטענות שלך שנטפליקס בנפילה חופשית.

בכל מקרה, בוא נמשיך עם האנלוגיה שעשיתי אז בין נטפליקס למקדונלד'ס:
אז אולי לא נגלה לעובדים במקדונלדס שבכל העבודה הקשה שלהם הם מכינים אוכל זבל, כי זה ימוטט את נפשם העדינה?
או שמא הם יודעים את זה היטב, ופשוט הסיבה שהם בחרו לעבוד שם לא הייתה מתוך רצון עז לייצר אוכל איכותי ובריא אלא מסיבה מסתורית כלשהי אחרת...
מה דעתך?

מכבד אותך אבל, ברגע שאתה עושה הכללות מופרכות וטוען כמו חברך לשרשור @היום מתה אמא ש*כל* מה שהם מייצרים זה זבל , רק מראה לי כמה אין כאן דיון ענייני
אלא דיון בסיסמאות חלולות שאין לי עניין בו.

ובכלל, מה כל כך קשה לך לקבל את זה שכמו שאנושות הצליחה ליצור את הדבר הזה שנקרא "מזון מהיר", אז מסוגלת ליצר דברים אחרים "מהירים"? פשוט תתייחס לנטפליקס בתור "קולנוע מהיר".
אם אנחנו מגדירים "מזון מהיר" בתור "מזון באיכות ירודה שמספק את צרכיך בטווח המיידי ומזיק לך בטווח הארוך", הרי ש"קולנוע מהיר" יכיל סרטים או סדרות שמספקים את הצורך שלך במילוי שעות הפנאי בטווח המיידי, אבל מזיקים ליכולת שלך למלא את זמנך בעצמך ללא גירויים חיצוניים (קרי: מנוי לנטפליקס) בטווח הארוך.

נטפליקס בהחלט יודעת להנגיש את התכנים שלה במהירות ויעילות כמו במזון מהיר. אך זה לא מוריד מהאיכות .
גם האוכל במזנון של אייל שני נחשב מזון מהיר.

טענות טובות לדעתי, מסכים עם רובן. עדיין קשה לי מאוד להאמין שנטפליקס תמשיך להוביל. אני מהמר שעוד 5-10 שנים כמו שציינת הם לא יובילו ואני אפילו לא בטוח שנצטרך כל כך הרבה זמן כדי לראות את זה.

ואני מהמר שעוד 10 שנים אראלה תתקשר אליי ואהייה מליונר.
באמת שאתם מאכזבים. ציפיתי לדיון פורה פה ב״סולידית״ כיאה לקהילה האיטיליגנטית פה, בינתיים אני מקבל רק את משאלות ליבכם
ללא שום ראיות ונתונים שיגבו אתכם. בינתיים היחיד שמגדיל ומביא לכם נתונים שאי אפשר להתווכח איתם, זה אנוכי.

אני רוצה להתעקב על השניים האלו כדוגמאות סדרות באיכות ירודה (ולהסביר שזה לא רק טעם אישי):
לכל אחת מהן הייתה תקופה של שבועיים פלוס מינוס שכל העולם לא הפסיק לדבר עליהן - ואז בבת אחת הן נעלמו מהתודעה הציבורית.
מתי לאחרונה שמעת אנשים מנהלים שיחה על משחקי הדיונון? אני מנחש בערך 14-20 יום אחרי שזה עלה לנטפליקס, הזמן שלקח לאנשים להיוודע לקיומה של הסדרה ולצפות בכל הפרקים שלה. ברגע שאנשים סיימו לצפות בה הם הפסיקו לדבר עליה.

נכון כי החיים ממשיכים. זה לא מוריד מהאימפקט האדיר והסנסציה העולמית שהסדרה עשתה בן רגע. וכראיה להצלחה, עונה שניה בדרך.

תשווה את זה, נניח, להארי פוטר. הסרט הראשון (אבן החכמים) יצא לפני 21 שנה, ועד היום כולם מכירים אותו לפרטי פרטים. יש להארי פוטר fandoms ופורומים ומפגשי מעריצים ומרצ'נדייס ואטרקציות לתיירים (בלונדון) ואלוהים יודע מה עוד. אפילו הדור שעוד לא נולד בתקופה של ההייפ שהיה על הסרטים בתחילת שנות האלפיים מכיר וראה אותם.

נו ו? סרטים זה אף פעם לא היה נקודת החוזקה של נטפליקס. תשווה תפוחים לתפוחים ולא תפוחים לתפוזים. אגב גם זה לא נקודת החוזקה של מרבית המתחרות שלה .

שלא לדבר על סרטים משנות ה-80 וה-90 שנשארו פופולארים עד היום: בחזרה לעתיד, שליחות קטלנית, מלחמת הכוכבים, סיינפלד, המטריקס וכו' - סרטים עם פז"ם מרשים (שחלקם מבוגרים יותר ממני ובכל זאת אני ראיתי אותם)

שוב פעם, תעשה לי השוואה בין סדרות כי בסרטים אתה סהכ, בגדול - צודק .

עכשיו... האם נראה לך שבשנת 2050 הילדים שלך יכירו את 'גמביט המלכה' ויקימו מועדון מעריצים של הסדרה עם חברים שלהם? אני ממש בספק שמישהו יזכור שהסדרה הזו אי פעם התקיימה. הסדרות האלו הצליחו ללחוץ לך על הכפתורים הנכונים במוח כדי לגרום לך להתמכר ולהשאיר אותך דבוק למסך. הן היו כמו סם, או פורנו. הן פשוט ידעו איך להציף אותך בדופמין כדי שתמשיך לצפות.
לא היה בהם שום אלמנט של איכות שיכול היה להחזיק אותם בחיים למשך עשורים, לכן הסדרות האלו "נפטרו" ברגע שאחוז גבוה מהאוכלוסיה סיימו לעשות עליהן בינג' ונמאס לדבר עליהן.

בינתיים במבחן המציאות לא מעט סדרות של נטפליקס מחודשות לעוד ועוד עונות. ככה זה שהסדרות מצליחות ואהובות והקהל רוצה מהם עוד.

נערך לאחרונה ב:
נטפליקס זה לא ה N ב fang?
איך? הם משלמים הון על משכורות? למה?
הם היו הראשונים שהצליחו לעשות שירות סטרימינג של תוכן כמו שאנחנו מכירים אותו ב-2022 בצורה טובה. ועד סוף העשור הקודם, הם היו פחות או יותר השחקן היחיד.
עכשיו, דיסני, HBO וכו׳ אוכלים את העוגה שלהם. ומה שקורה איתם עכשיו... זה שלב ההתפכחות.

אני מעולם לא קניתי את נטפליקס, גם לא בעקיפין. תמיד טענתי שהמודל שלהם חלש.

תחרות זה דבר בריא לנו כצרכנים. כמה שיותר שחקניות מצליחות, יותר טוב מבחינתי.
נכון אבל אין לזה קשר לדיון.
כרגע לא ידוע לי על שום אינדיקציה שנטפליקס בדרך למטה.
מיליוני מנויים עוזבים.
היא עדיין השחקן המרכזי בשוק עם נתח של 230 מליון לקוחות ברחבי העולם . שזה בפער משמעותי מכל המתחרות שלה.
זאת עובדה, אבל הטענה שלי שזה לא ישאר ככה. עזוב את זה שמבחינתי כבר עכשיו הם לא מובילים, פשוט זה פורום כלכלי אז הפרמטרים הם כלכליים (נתח שוק וכו').
לגבי הכנסות נוספות אתה בהחלט צודק, אבל אני לא רואה איך זה משפיע בפועל על התחרות בינהם אם כבר להפך, כי נטפליקס ממוקדת במשהו אחד בזמן שהמתחרות שלה מתפזרות לכל הכיוונים
לא מדויק, דיסני היא מפלצת בתחום, גם HBO, לא כל מתחרה בהכרח מבינה פחות מנטפליקס ביצירת תוכן.

אני מחזיקה את נטפליקס רק דרך מדדים רחבים (לא קונה מניות פרטנית).

אני מהמנויים (ולא שוקלת לוותר).
אוהבת מאוד מאוד לראות סדרות טלוויזיה והאמת שלרוב אני גם מוצאת מה לראות ואפילו, רחמנה ליצלן, נהנית מזה (רדודה שכמותי).

נטפליקס עבדה עד היום עם קו מחשבה של "כמות גוברת על איכות" על מנת למלא את השורות ולהיות בעלי מאחג תוכן שיכול להתחרות בדיסני ושות', לדעתי הפעולה הזו מצתה את עצמה ולקוחות רבים מרגישים שלמרות ההיצע הרב, אין יותר מדי תוכן איכותי שיכול למשוך את העין.

אני קונה נטפליקס ישירות. אני לא צופה אדוקה, אבל מדי פעם אני מוצאת מה לראות שם, איזה סדרה או דוקו מעניינים. אני לא חושבת ש32 שקלים בחודש, בשביל חבילת הבסיס זה יקר. זה דיי זול (כמובן לא הייתי מתנגדת להוזלה נוספת אבל גם הם צריכים להרוויח משהו).

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
E אם אני קונה מחקה מדד - 1159250 בבנק או בבית השקעות זה אותה תשואה בדיוק או שיש סטיות? שוק ההון 3
F קונה קרן בפעם ראשונה מסתבך קצת פוסטים מאיכות נמוכה 6
V למה העלאה בריבית באמת כל כך משפיעה על קונה דירה ממוצע בישראל פוסטים מאיכות נמוכה 17
ב המתנה של דייר מוגן להיתר הבנייה של קונה הבניין נדל"ן 18
A נניח שאני קונה קרן מחקה מנוטרלת מט"ח: שוק ההון 10
M מה קורה אם קונה דירה לא מצליח לשלם אחרי חתימת חוזה ורישום הערת אזהרה? נדל"ן 7
Ron.B למה בנק ישראל קונה דווקא דולרים? אוף טופיק 5
נ האם קונה יכול להתקין מכונת כביסה בעצמו או שצריך טכנאי מוסמך אוף טופיק 16
נ קונה דירה מסרב להעביר חשבונות על שמו, נשארו על שם המוכר אוף טופיק 36
D מי קונה אג"ח בתשואה לפדיון שלילית, והאם להגדיל נתח המזומן בתיק? שוק ההון 8
קפה שחור [וורן באפט קונה חברת כריית זהב בפחות מ-0.5% מהתיק של ברקשייר] אוף טופיק 46
F אלטשולר קונה את הלמן? צרכנות פיננסית 1
ב האם יש הבדל אם אני קונה את המניה בלונדון או ברלין? שוק ההון 22
ה איך אני קונה ETF של VANGUARD? שוק ההון 6
unrealx אם אני קונה עכשיו קרן מחקה ישראלית, רק ביום שני בלילה היא תרכש בפועל? שוק ההון 1
A בית ההשקעות מור קונה את אינטרגמל שוק ההון 14
oz1987 הלמן אלדובי קונה את (/מתמזגת עם) בית השקעות IBI שוק ההון 138
מ הדברים שלא תתפסו אותי קונה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 20

נושאים דומים

Back
למעלה