• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קונה נטפליקס?

קונה נטפליקס?

• כן ישירות

הצבעות: 5 10.9%
  • לא אבל קונה בעקיפין

הצבעות: 25 54.3%
  • לא ישירות ולא בעקיפין

הצבעות: 16 34.8%

• סך הכל מצביעים
    46

tomer111

משתמש סולידי
דירוג
17
האם אתם קונים נטפליקס? אם לא האם יש לכם מנוי לנטפליקס?

נטפליקס ב TOP 100 החברות מתוך S&P500, אז אני מניח שהרוב המכריע ביותר מחברי הפורום משקיעים בה באופן עקיף....
יש לי מנוי והוא רק הולך ומתייקר מדי שנה וזה מתחיל לבאס [וכן אני יודע שגם אינפלציה וזה], ולדעתי האישית התוכן הולך ונהיה יותר דל.

בעקיפין, יש מנוי, יש להם יתרון על המתחרים לדעתי אבל לא משהו שאי אפשר לעקוף.

חח אני לא מכיר מישהו שאין לו מנוי . עם כמה שישראלים אוהבים לקטר על נטפליקס לדעתי רובם המוחלט משאיר את המנוי.ֿ
לי יש את המנוי הכי בסיסי ואני משתמש בו בעיקר לחברים וסיינפלד. זה טוב לשפיות.

ביטלתי את המנוי בסוף מרץ. למה? המחיר עלה והאיכות ירדה.

מחיר הבסיס לא עלה, תעבור לבסיס.
והאיכות לא ירדה, סתם קיטורים רגילים של ישראלים שאוהבים לחפש בנרות ולקטר על כל דבר.
וגם אם כן, אין באמת נכון להיום שום חלופה טובה לנטפליקס בהתחשב במחיר האטרקטיבי, המגוון והנגישות.

להרשם דרך טורקיה.
למרות שחודש הבא מחיר חבילת הפרימיום יאמיר ל-18 שח.

והאיכות לא ירדה, סתם קיטורים רגילים של ישראלים שאוהבים לחפש בנרות ולקטר על כל דבר.
האיכות תמיד הייתה נמוכה.
וההבדל העיקרי הוא ששאר החברות כבלים האמריקאיות מתאמצות יותר. אמנם רוב השירותים לא קיימים בארץ, אבל התוכן טוב יותר.
אני עוקב אחרי סדרה אחת בנטפליקס כרגע (וגם היא לא שלהם במקור, רק מופצת דרכם בארץ). את שאר הסדרות אני מוריד כמו פעם.
בשמחה הייתי מחליף את החשבון בHBO Max אם יכולתי.

יש מנוי, שוקלים לבטל לאחרונה, התכנים לא משהו ואנחנו משתמשים בזה פחות ופחות.

סיבה נוספת - רוב מוחלט של ההפקות של נטפליקס מבצעות שטיפת מוח פרוגרסיבית ללא קשר לעלילה, זה מעצבן.

עוד סיבה - יש לא מעט תכנים שלא זמינים בארץ, זה די מעצבן שאני מחפש באינטרנט מה טוב בנטפליקס ואז מגלה שזה לא זמין בארץ.

בקיצור - השירות הזה חי אצלנו על זמן שאול.

נטפליקס זה לא ה N ב fang?
איך? הם משלמים הון על משכורות? למה?

גיליתי את Hbo max לאחרונה, אחלה סדרות וסרטים, בקושי צופה בנטפליקס.
גם apple TV מפציצים לאחרונה עם סדרות איכותיות.

נטפליקס זה לא ה N ב fang?
איך? הם משלמים הון על משכורות? למה?
ריד הייסטינגס כתב על זה ספר. No rules rules. הספר טוב. הוא מסביר שם שאם אתה משלם הכי הרבה בשוק לעובדים שלך, מעטים עוזבים. זה עוזר מאוד ליכולת לגדול ולהתמקצע.

בגדול הם מעודדים את העובדים לקבל הצעות מחברות אחרות ולבוא עם ההצעות למנהלים שלהם כדי שיעלו להם את המשכורת, זו הדרך ההגונה ביותר לדעתו לדעת מה הערך האמיתי של עובד. לפחות זה מה שהוא טוען בספר.

האיכות תמיד הייתה נמוכה.

כי עם איכות נמוכה אתה הופך להיות חברת הסטרימינג הכי פופולרית בעולם? ועוד אמרת ש*תמיד* הייתה נמוכה? מה?
בחייך.. אל תזרוק סיסמאות שהקשר בינן לבין המציאות פשוט לא קיים.
אכזבה *אישית* שלך עקב תכנים שלא קלעו לטעמך ה*אישי*, לא אומר מאומה על המציאות ועל טיב התוכן.

וההבדל העיקרי הוא ששאר החברות כבלים האמריקאיות מתאמצות יותר.

מה? בכל מגזין כלכלי נחשב כמו פורבס שבודקים הוצאות על הפקות מקור, מגלים שנטפליקס מוציאה יותר בהפרש ניכר מכל חברת סטרימינג אחרת על הפקות מקור. בשנת 2020 הוציאה נטפליקס פי 2 מאמאזון ומאפל. מוזמן לבדוק. גם השנה נטפליקס הגדילה את התקציב שלה על הפקות מקור בעשרות אחוזים.

אמנם רוב השירותים לא קיימים בארץ, אבל התוכן טוב יותר.
אני עוקב אחרי סדרה אחת בנטפליקס כרגע (וגם היא לא שלהם במקור, רק מופצת דרכם בארץ). את שאר הסדרות אני מוריד כמו פעם.
בשמחה הייתי מחליף את החשבון בHBO Max אם יכולתי.

כן כן, כמו כולם אתה ״בשמחה״ היית מחליף בזמן שבפועל אתה ממשיך להיות עם נטפליקס. כל כך רע לכלכם בנטפליקס, שאתם ממשיכים עם נטפליקס, קטע.
ישראלים אוהבים לקטר שבפועל טוב להם. הוצאת קיטור לשם הוצאת קיטור.

יש מנוי, שוקלים לבטל לאחרונה, התכנים לא משהו ואנחנו משתמשים בזה פחות ופחות.

אני חותם שעוד שנה ואף שנתיים תמשיכו ״לשקול״ . המקסימום שתעשו זה תפסיקו לחודש - חודשיים ותחזרו חזרה כמו כולם.

סיבה נוספת - רוב מוחלט של ההפקות של נטפליקס מבצעות שטיפת מוח פרוגרסיבית ללא קשר לעלילה, זה מעצבן.

:/

עוד סיבה - יש לא מעט תכנים שלא זמינים בארץ, זה די מעצבן שאני מחפש באינטרנט מה טוב בנטפליקס ואז מגלה שזה לא זמין בארץ.

בקיצור - השירות הזה חי אצלנו על זמן שאול.

מצחיק , חברים שחיים בארה״ב אומרים לי בדיוק הפוך.
אתה יודע שנטפליקס ישראל היא בין הבודדות למשל שעדיין משדרת חברים?

גיליתי את Hbo max לאחרונה, אחלה סדרות וסרטים, בקושי צופה בנטפליקס.
גם apple TV מפציצים לאחרונה עם סדרות איכותיות.

מאמין שעוד x זמן תלין את אותם תלונות גם עליהם. זה פשוט הטבע האנושי.

ולכל המקטרים כאן בשרשור, סתם כמה הפקות מקור איכותיות שעולות לי לראש:
משחקי הדיונוןֿ
המכשף (עלה לעונה שניה השנה)
דברים מוזרים ( עונה רביעית יוצאת החודש)
קארטה קיד ( עונה 4 יצאה לא מזמן)
ויקינגים ואללה (סדרה חדשה שיצאה השנה)
סמוך על סול
טייגר קינג
גמביט המלכה
טבע החיה
שמורות הטבע המופלאות
הסרטים שגדלנו עליהם
מייקל גורדון הריקוד האחרון
בחזרה לחלל
נרקוס מקסיקו ( עלתה לעונה שלישית השנה)
וזה רק ככה מהראש דברים שאני אישית מכיר ויכול להעיד על איכותם והפופלריות שלהם בקרב הצופים. יש עוד רבים וטובים.

העניין הוא ש99% ממכם שמתלוננים על תוכן, אני סמוך ובטוח שמכירים אולי 10% - 50% בלחץ מכל התוכן שיש לנטפליקס להציע.
כמה ממכם עברתם שם על כל סדרה, כל סרט וכל תוכנית לפני שהחלטתם שאין מספיק תוכן? כמה ממכם בכלל לחצתם פליי ונתתם צאנס לפני שהחלטתם שזה לא טוב?
זה כמו קיטורים על מקומות עבודה, לא משנה איפה תעבוד, תמיד תקטר. אפילו אם תעבוד בגוגל , עם עבודה מהבית על חוף בקריביים עם משקה קוקוס ביד על יד הלפטופ ,עדיין תמצא משהו לקטר עליו בעבודה בזמן שבמקביל אתה לוטש עיניים על הדשא של השכן שעובד במיקרוספט כי שם זה נראה נוצץ יותר. מהצד.

הטבע האנושי לעולם לא ישתנה.

זה לא אומר שאין תלונות שאינן לגיטמיות, אבל בד״כ שמתלוננים ומקטרים על דברים, יש הרבה :הקצנה , השחרה,דרמטיזציה והוצאה מפרופורציה.
תוך השוואה לא מציאותית לדשא של השכן שרק נראה ירוק מהצד, אבל גם אצלו אם תסתכל מספיק טוב טוב, תראה שיש הרבה דשא צהוב, יבש ונבול גם בתוכו.

נערך לאחרונה ב:
כי עם איכות נמוכה אתה הופך להיות חברת הסטרימינג הכי פופולרית בעולם? ועוד אמרת ש*תמיד* הייתה נמוכה? מה?
אכזבה *אישית* שלך עקב תכנים שלא קלעו לטעמך ה*אישי*, לא אומר מאומה על המציאות ועל טיב התוכן.

מה? בכל מגזין כלכלי נחשב כמו פורבס שבודקים הוצאות על הפקות מקור, מגלים שנטפליקס מוציאה יותר בהפרש ניכר מכל חברת סטרימינג אחרת על הפקות מקור. בשנת 2020 הוציאה נטפליקס פי 2 מאמאזון ומאפל. מוזמן לבדוק. גם השנה נטפליקס הגדילה את התקציב שלה על הפקות מקור בעשרות אחוזים.

כן כן, כמו כולם אתה ״בשמחה״ היית מחליף בזמן שבפועל אתה ממשיך להיות עם נטפליקס. כל כך רע לכלכם בנטפליקס, שאתם ממשיכים עם נטפליקס, קטע.

אני חותם שעוד שנה ואף שנתיים תמשיכו ״לשקול״ . המקסימום שתעשו זה תפסיקו לחודש - חודשיים ותחזרו חזרה כמו כולם.

משחקי הדיונוןֿ
סמוך על סול
טייגר קינג
גמביט המלכה
טבע החיה
שמורות הטבע המופלאות
הסרטים שגדלנו עליהם
בחזרה לחלל
וזה רק ככה מהראש דברים שאני אישית מכיר ויכול להעיד על איכותם והפופלריות שלהם בקרב הצופים. יש עוד רבים וטובים.

העניין הוא ש99% ממכם שמתלוננים על תוכן, אני סמוך ובטוח שמכירים אולי 10% - 50% בלחץ מכל התוכן שיש לנטפליקס להציע.
כמה ממכם עברתם שם על כל סדרה, כל סרט וכל תוכנית לפני שהחלטתם שאין מספיק תוכן? כמה ממכם בכלל לחצתם פליי ונתתם צאנס לפני שהחלטתם שזה לא טוב?
זה כמו קיטורים על מקומות עבודה, לא משנה איפה תעבוד, תמיד תקטר. אפילו אם תעבוד בגוגל , עם עבודה מהבית על חוף בקריביים עם משקה קוקוס ביד על יד הלפטופ ,עדיין תמצא משהו לקטר עליו בעבודה בזמן שבמקביל אתה לוטש עיניים על הדשא של השכן שעובד במיקרוספט כי שם זה נראה נוצץ יותר. מהצד.

זה לא אומר שאין תלונות שאינן לגיטמיות, אבל בד״כ שמתלוננים ומקטרים על דברים, יש הרבה :הקצנה , השחרה,דרמטיזציה והוצאה מפרופורציה.
תוך השוואה לא מציאותית לדשא של השכן שרק נראה ירוק מהצד, אבל גם אצלו אם תסתכל מספיק טוב טוב, תראה שיש הרבה דשא צהוב, יבש ונבול גם בתוכו.
לא חושב שמנכל נטפליקס היה מצליח לייצר מניפסט משכנע כל כך:)

איזו נאיביות...

תעשה ניסוי,
קח את הדייט/חברה שלך לאכול במסעדה הכי פופולארית בעולם. תסביר לה שאם היא כל כך פופולארית אז וודאי שהאוכל שם איכותי וברמה גבוהה (אחרת איך היא נהיתה פופולארית כל כך?)
ומיד אחרי שתתאושש מהסטירה המצלצלת שתקבל ממנה, תסביר לה שהאכזבה ה*אישית* שלה מהאוכל שמוגש במקדונלד'ס הוא עקב מנות שלא קלעו לטעמה ה*אישי* שלה, וזה לא אומר כלום על טיב האוכל שהם מגישים.

משחקי הדיונוןֿ
סמוך על סול
טייגר קינג
גמביט המלכה
טבע החיה
שמורות הטבע המופלאות
הסרטים שגדלנו עליהם
בחזרה לחלל

מסכים שישראלים מאד אוהבים להתלונן ולהוציא קיטור. נשמע שזה קצת מה שעשית בעצמך בכתיבת התגובה הארוכה והזועמת הזו.

בכל מקרה - אני חושב שזה חסר טעם לנסות לשכנע אדם שחושב שהתוכן לא מוצא חן בעיניו שהוא טועה. על טעם ועל ריח.....

באופן אישי אני מתחיל ממש לסלוד מכל התוכן שבאופן כללי מוצג בטלוויזיה בדגש על הוליווד ונטפליקס. אולי התבגרתי, אולי השתנו לי הדעות, אולי לא יודע מה, אבל מרגיש שכל התוכן כל כך שטחי וmore of the same sh*t וכבר נהפך עבורי לצםוי ובלתי נסבל.
משלם לנטפליקס רק בשביל שיהיה לאשתי :roll:

אני מג'נגל בין נטפליקס וסטינגTV. כל חצי שנה בערך עובר מהאחד לשני כשמרגיש שמיציתי. בתקופות יובש קשות עושה גיחות גם לאמזון פריים וידאו. אין לי יותר מדי סנטימנטים לאף שירות אבל לנטפליקס ללא ספק יש את הממשק הכי נוח בפער.

באופן כללי לאו דווקא בנטפליקס ממליץ לנסות סדרות זרות(לא אמריקאיות).
אני מאד נהנה מהרבה מהן (יוצאות דופן לשלילה הן רוב דוברות הספרדית שאני מוצא תיאטרליות מדי לטעמי).

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
E אם אני קונה מחקה מדד - 1159250 בבנק או בבית השקעות זה אותה תשואה בדיוק או שיש סטיות? שוק ההון 3
F קונה קרן בפעם ראשונה מסתבך קצת פוסטים מאיכות נמוכה 6
V למה העלאה בריבית באמת כל כך משפיעה על קונה דירה ממוצע בישראל פוסטים מאיכות נמוכה 17
ב המתנה של דייר מוגן להיתר הבנייה של קונה הבניין נדל"ן 18
A נניח שאני קונה קרן מחקה מנוטרלת מט"ח: שוק ההון 10
M מה קורה אם קונה דירה לא מצליח לשלם אחרי חתימת חוזה ורישום הערת אזהרה? נדל"ן 7
Ron.B למה בנק ישראל קונה דווקא דולרים? אוף טופיק 5
נ האם קונה יכול להתקין מכונת כביסה בעצמו או שצריך טכנאי מוסמך אוף טופיק 16
נ קונה דירה מסרב להעביר חשבונות על שמו, נשארו על שם המוכר אוף טופיק 36
D מי קונה אג"ח בתשואה לפדיון שלילית, והאם להגדיל נתח המזומן בתיק? שוק ההון 8
קפה שחור [וורן באפט קונה חברת כריית זהב בפחות מ-0.5% מהתיק של ברקשייר] אוף טופיק 46
F אלטשולר קונה את הלמן? צרכנות פיננסית 1
ב האם יש הבדל אם אני קונה את המניה בלונדון או ברלין? שוק ההון 22
ה איך אני קונה ETF של VANGUARD? שוק ההון 6
unrealx אם אני קונה עכשיו קרן מחקה ישראלית, רק ביום שני בלילה היא תרכש בפועל? שוק ההון 1
A בית ההשקעות מור קונה את אינטרגמל שוק ההון 14
oz1987 הלמן אלדובי קונה את (/מתמזגת עם) בית השקעות IBI שוק ההון 138
מ הדברים שלא תתפסו אותי קונה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 20

נושאים דומים

Back
למעלה