• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קונה נטפליקס?

קונה נטפליקס?

• כן ישירות

הצבעות: 5 10.9%
  • לא אבל קונה בעקיפין

הצבעות: 25 54.3%
  • לא ישירות ולא בעקיפין

הצבעות: 16 34.8%

• סך הכל מצביעים
    46
לא חושב שמנכל נטפליקס היה מצליח לייצר מניפסט משכנע כל כך:)

מניפסט עוסק בתחום הפוליטי/חברתי
אני עסקתי כאן בעובדות שעד כה אף אחד לא הצליח לסתור :)

איזו נאיביות...

תעשה ניסוי,
קח את הדייט/חברה שלך לאכול במסעדה הכי פופולארית בעולם. תסביר לה שאם היא כל כך פופולארית אז וודאי שהאוכל שם איכותי וברמה גבוהה (אחרת איך היא נהיתה פופולארית כל כך?)
ומיד אחרי שתתאושש מהסטירה המצלצלת שתקבל ממנה, תסביר לה שהאכזבה ה*אישית* שלה מהאוכל שמוגש במקדונלד'ס הוא עקב מנות שלא קלעו לטעמה ה*אישי* שלה, וזה לא אומר כלום על טיב האוכל שהם מגישים.

אהבתי את האנלוגיה, רק חבל שהיא לא נכונה .
מקדונלס פופולרית כי היא מוכרת מזון מהיר , נגיש , משביע וזול . ממש לא בגלל טעם או איכות.
נטפליקס גם כן פופלרית בין היתר כי היא זולה, מהירה ונגישה, נכון, לא חולק על כך. אבל להבדיל ממקדונלס שם אין איכות או טעם , נטפליקס ידועה בהפקות מקור איכותיות עתירות פרסים שקנו הן את אהדת הקהל והן את דעת המבקרים המקצועיים. ״נרקוס״ למשל היא דוגמה טובה לכך. לא מדובר באיזה טעם אישי שלי או שלך, אלא פשוט בעובדות שאי אפשר להתכחש להן או לחלוק עליהן. נטפליקס עתורת פרסים, זכתה ב112 פרסמי אמי מתוך 670 מועמדיות.
קח, רשימת הפרסים והזכיות שנטפליקס זכתה בהם:

עכשיו תביא לי רשימת זכיות שמקדונלס זכתה בהם.

מסכים שישראלים מאד אוהבים להתלונן ולהוציא קיטור. נשמע שזה קצת מה שעשית בעצמך בכתיבת התגובה הארוכה והזועמת הזו.

אהבתי. ״מקטר על המקטרים״. יכול להיות שאתה צודק, לא טענתי שאני לא חלק מאותו ״טבע אנושי״ :)
אבל..איפה ראית זעם?

בכל מקרה - אני חושב שזה חסר טעם לנסות לשכנע אדם שחושב שהתוכן לא מוצא חן בעיניו שהוא טועה. על טעם ועל ריח.....

אני לא מתווכח עם העובדה שייתכן ויש אנשים שמשתעממים מנטפליקס. סהכ מצביע על העובדה ש*הבעיה היא לא בנטפליקס* -
לנטפליקס יש הפקות מקור רבות ומגוונות שמתחדשות כל עת, וגם מתחילת השנה הרבה תכנים חדשים ואיכותיים הגיעו. האיכות לא ירדה, זה כמו שמבוגרים תמיד יגידו ״הדור של היום זה לא מה שהיה פעם״ . זו אותה גברת בשינוי אדרת - כי הבעיה נובעת מאיך שאנחנו כבני אדם פועלים וחושבים :
- תמיד נעשה רומנטיזציה של העבר
- תמיד נחשוב שדברים פעם היו טובים יותר ו״האיכות ירדה״ שבפועל מעט אם בכלל השתנה.
- בתמיד נשתעמם בסופו של דבר ממוצר שרכשנו.
- תמיד נחפש מה לא בסדר.
- תמיד נקטר.
לכן רובם המוחלט של האנשים שמקטרים היום על נטפליקס ועוברים לחברה מתחרה, אחרי תקופה מסוימת יגידו לך *בדיוק את אותם קיטורים על החברה אליה עברו*, כי פשוט כאלה אנחנו.
התקשורת וחברות החדשות למדו זו מזמן, לכן תמיד יעדיפו לעשות כתבות שליליות כי זה מושך יותר אנשים להקליק עליהם ולדבר עליהם אחר כך , מאשר דברים חיוביים.
מה אני מנסה לומר? שזה הכי אנושי שיש בשרשור רנדומלי בפורום לחפש את השלילי ולההגיד כמה נטפליקס לא טובה ו״לא מה שהייתה פעם״ מאשר לציין את הנקודות הטובות שלה. כי הרבה יותר ״מושך״ וכיף למוח שלנו לציין את השלילי מאשר את החיובי. ככה אנחנו בני האדם פועלים:

"Because negative information causes a surge in activity in a critical information processing area of the brain, our behaviors and attitudes "tend to be shaped more powerfully by bad news, experiences, and information.
" we feel the sting of a rebuke more powerfully than we feel the joy of praise."
(https://www.verywellmind.com/negative-bias-4589618)

לכן, אין פה עניין של לנסות לשכנע. יש פה עניין של להציג עובדות שהאיכות של נטפליקס לא ירדה, וגם לא ההשקעה שלה בהפקות מקור - רק להפך. יש מספיק כתבות בעיתונים נחשבים כמו פורבס שמראים זאת (מוזמנים לעשות גוגל ולאתגר את דבריי) . אלו עובדות שעד כה, אף אחד לא הצליח לחלוק עליהם, לכן רק הולכים כאן מסביב לאנלוגיות משעשעות.

באופן אישי אני מתחיל ממש לסלוד מכל התוכן שבאופן כללי מוצג בטלוויזיה בדגש על הוליווד ונטפליקס. אולי התבגרתי, אולי השתנו לי הדעות, אולי לא יודע מה, אבל מרגיש שכל התוכן כל כך שטחי וmore of the same sh*t וכבר נהפך עבורי לצםוי ובלתי נסבל.
משלם לנטפליקס רק בשביל שיהיה לאשתי :roll:

אז אחזור על מה שכבר אמרתי, האם עברת על כל קטגוריה בנטפליקס? האם עברת על כל התוכן שיש לה להציע?
כי גם אתה מדבר בסיסמאות עכשיו - ״ הכל אותו חרה״ . זו סיסמא שאין לה אחיזה במציאות. כי יש הרבה מגוון בנטפליקס. אם x לא מעניין יש תמיד y.
האם ״שמורות הטבע הנפלאות״ זה אותו החרה של ״נוכל הטינדר״?
האם ״נרקוס״ זה אותו החרה של ״סיינפלד״?
האם ״חזרה לחלל״ זה אותו חרה של ״בתי הכלא הקשוחים בעולם״?

נטפליקס היא פשוט החברה הגדולה והפופןלרית ביותר, לכן היא גם זו שבאופן טבעי תזכה להכי הרבה ריקושטים.

אהבתי את האנלוגיה, רק חבל שהיא לא נכונה .
מקדונלס פופולרית כי היא מוכרת מזון מהיר , נגיש , משביע וזול . ממש לא בגלל טעם או איכות.
נטפליקס גם כן פופלרית בין היתר כי היא זולה, מהירה ונגישה, נכון, לא חולק על כך. אבל להבדיל ממקדונלס שם אין איכות או טעם , נטפליקס ידועה בהפקות מקור איכותיות עתירות פרסים שקנו הן את אהדת הקהל והן את דעת המבקרים המקצועיים.
משחקי הדיונון
גמביט המלכה
אני רוצה להתעקב על השניים האלו כדוגמאות סדרות באיכות ירודה (ולהסביר שזה לא רק טעם אישי):
לכל אחת מהן הייתה תקופה של שבועיים פלוס מינוס שכל העולם לא הפסיק לדבר עליהן - ואז בבת אחת הן נעלמו מהתודעה הציבורית.
מתי לאחרונה שמעת אנשים מנהלים שיחה על משחקי הדיונון? אני מנחש בערך 14-20 יום אחרי שזה עלה לנטפליקס, הזמן שלקח לאנשים להיוודע לקיומה של הסדרה ולצפות בכל הפרקים שלה. ברגע שאנשים סיימו לצפות בה הם הפסיקו לדבר עליה.

תשווה את זה, נניח, להארי פוטר. הסרט הראשון (אבן החכמים) יצא לפני 21 שנה, ועד היום כולם מכירים אותו לפרטי פרטים. יש להארי פוטר fandoms ופורומים ומפגשי מעריצים ומרצ'נדייס ואטרקציות לתיירים (בלונדון) ואלוהים יודע מה עוד. אפילו הדור שעוד לא נולד בתקופה של ההייפ שהיה על הסרטים בתחילת שנות האלפיים מכיר וראה אותם.
שלא לדבר על סרטים משנות ה-80 וה-90 שנשארו פופולארים עד היום: בחזרה לעתיד, שליחות קטלנית, מלחמת הכוכבים, סיינפלד, המטריקס וכו' - סרטים עם פז"ם מרשים (שחלקם מבוגרים יותר ממני ובכל זאת אני ראיתי אותם)

עכשיו... האם נראה לך שבשנת 2050 הילדים שלך יכירו את 'גמביט המלכה' ויקימו מועדון מעריצים של הסדרה עם חברים שלהם? אני ממש בספק שמישהו יזכור שהסדרה הזו אי פעם התקיימה. הסדרות האלו הצליחו ללחוץ לך על הכפתורים הנכונים במוח כדי לגרום לך להתמכר ולהשאיר אותך דבוק למסך. הן היו כמו סם, או פורנו. הן פשוט ידעו איך להציף אותך בדופמין כדי שתמשיך לצפות.
לא היה בהם שום אלמנט של איכות שיכול היה להחזיק אותם בחיים למשך עשורים, לכן הסדרות האלו "נפטרו" ברגע שאחוז גבוה מהאוכלוסיה סיימו לעשות עליהן בינג' ונמאס לדבר עליהן.

נערך לאחרונה ב:
אין לי מושג ירוק לגבי הטיעון. רק אצביע על העובדה שאתה משווה תפוחים (סדרות):
משחקי הדיונון
גמביט המלכה

לאגסים (סרטים):

הארי פוטר, בחזרה לעתיד, שליחות קטלנית, מלחמת הכוכבים, המטריקס

יש בנטפליקס אלפי כותרים - רובם לא מוצלחים ומיעוטם כן מוצלחים.
מכיוון שלצופה המצוי יש זמן שבו הוא יכול לצפות רק במיעוט מאוד קטן מהסדרות, המטרה של נטפליקס צריכה להיות להנגיש באופן המיטבי לכל צופה את התכנים הכי טובים שיתאימו לו.
מניסיוני האישי, הדירוג שנטפליקס עושים (98% התאמה וכו') לא עובד בצורה טובה במיוחד. אני מקבל סדרות שדומות בז'אנר לסדרות אחרות שבהן צפיתי, אבל לרוב אלו סדרות הרבה פחות מוצלחות מאלו שכבר צפיתי בהן.
לדעתי היו צריכים להנגיש גם את ציון ה imdb ולאפשר לכל אחד להגדיר קריטריוני חיפוש שיאפשרו לו למצוא את הסדרות שיתאימו לו.

אין לי מושג ירוק לגבי הטיעון. רק אצביע על העובדה שאתה משווה תפוחים (סדרות):
משחקי הדיונון
גמביט המלכה

לאגסים (סרטים):

הארי פוטר, בחזרה לעתיד, שליחות קטלנית, מלחמת הכוכבים, המטריקס
איפשהו באיזור 2010 החלטנו שהטכנולוגיה מאפשרת ליצור תפוחים בטעם של אגסים.
ומאז אני לא חושב שיש הבדל מהותי בין השנים.

ולכל המקטרים כאן בשרשור, סתם כמה הפקות מקור איכותיות שעולות לי לראש:
משחקי הדיונוןֿ
המכשף (עלה לעונה שניה השנה)
דברים מוזרים ( עונה רביעית יוצאת החודש)
קארטה קיד ( עונה 4 יצאה לא מזמן)
ויקינגים ואללה (סדרה חדשה שיצאה השנה)
סמוך על סול
טייגר קינג
גמביט המלכה
טבע החיה
שמורות הטבע המופלאות
הסרטים שגדלנו עליהם
מייקל גורדון הריקוד האחרון
בחזרה לחלל
נרקוס מקסיקו ( עלתה לעונה שלישית השנה)
וזה רק ככה מהראש דברים שאני אישית מכיר ויכול להעיד על איכותם והפופלריות שלהם בקרב הצופים. יש עוד רבים וטובים
למעט גמביט, סמוך על סול ונרקוס (המקורי), כל הסדרות שהצגת הם מה שקוראים טראש וממש לא איכות. טראש יכול להיות מהנה אבל ממש לא איכותי.
ובאמת "טייגר קינג" זה איכות? אז מה זה הקרדשיאנס, סוגה עילית?

וההשוואה בין נטפליקס למקדונלדס בהחלט במקום. נטפליקס הצליחה בגלל שהייתה זמינה, נוחה זולה ומספקת עבור רוב האנשים. ממש לא בגלל שמישהו חשב שהוא מקבל שם תוכן איכותי. אנשים בעיקר מעבירים שם את הזמן, בדיוק כמו שבמקדונלדס מעבירים את ארוחת הצהריים.

מספיק לראות את התוכן של ה bbc שיש באפל טיוי כדי לראות איזה הבדלי ענק יש בין איכות וטראש.

יש בנטפליקס אלפי כותרים - רובם לא מוצלחים ומיעוטם כן מוצלחים.
מכיוון שלצופה המצוי יש זמן שבו הוא יכול לצפות רק במיעוט מאוד קטן מהסדרות, המטרה של נטפליקס צריכה להיות להנגיש באופן המיטבי לכל צופה את התכנים הכי טובים שיתאימו לו.
מניסיוני האישי, הדירוג שנטפליקס עושים (98% התאמה וכו') לא עובד בצורה טובה במיוחד.
+1

הבעיה היא לא בהיצע עצמו, אלא ביחס בין היהלומים לבין האשפה.
יוטיוב למשל פועלים במודל דומה של היצע אינסופי, אבל להרגשתי הם מצליחים לקלוע הרבה יותר לטעם של המשתמשים.

נערך לאחרונה ב:
המבחר שלהם בארץ לא משהו, בכל זאת אני מנוי כבר כמה שנים. האלגוריתם שלהם שמציע תכנים לצפייה באמת לא מוצלח. ובכל זאת אני לא רואה את עצמי משלם לשירות אחר, אם אין את זה בנטליקס אני אחפש את זה בחינם באינטרנט.
החזקתי את המניה פעם, קניתי באזור 450 ומכרתי באזור 580 (למזלי)

סמוך על סול
סמוך על סול שניתנה פה כדוגמה כמה פעמים היא סדרה מהאיכותיות שבעשור האחרון. היחידה שהוזכרה פה שבאמת איכותית ולא סדרת בינג׳ שנעלמת מהשיח תוך חודשיים.
ובהתאם.. זו לא סדרה של נטפליקס.

זו סדרה של AMC שנטפליקס מפיצה מחוץ לארה״ב באיחור של כמה ימים. ומכיון שאני חסר סבלנות, גם אותה חזרתי להוריד ולכן מבחינתי אין סדרה ששווה לראות בנטפליקס כרגע. כל הסדרות האיכותיות מהשנה האחרונה הן של אפל, אמזון, HBO וAMC.
בכייף הייתי מחליף את נטפליקס בHBOMax אם רק היו נותנים לי.

כמובן שצופה על מנוי של מישהו אחר.

למעט גמביט, סמוך על סול ונרקוס (המקורי), כל הסדרות שהצגת הם מה שקוראים טראש וממש לא איכות. טראש יכול להיות מהנה אבל ממש לא איכותי.
ובאמת "טייגר קינג" זה איכות? אז מה זה הקרדשיאנס, סוגה עילית?

וההשוואה בין נטפליקס למקדונלדס בהחלט במקום. נטפליקס הצליחה בגלל שהייתה זמינה, נוחה זולה ומספקת עבור רוב האנשים. ממש לא בגלל שמישהו חשב שהוא מקבל שם תוכן איכותי. אנשים בעיקר מעבירים שם את הזמן, בדיוק כמו שבמקדונלדס מעבירים את ארוחת הצהריים.

מספיק לראות את התוכן של ה bbc שיש באפל טיוי כדי לראות איזה הבדלי ענק יש בין איכות וטראש.

עם מעל 600 מועמדיות לאמי, ו112 פרסי אמי מאז השקתה, אי אפשר להתווכח. וזה רק מטקסי האמי הנחשבים, יש עוד פרסים רבים אחרים .
תזכיר לי מתי מקדונלדס זכתה בפרס כלשהו על טיב האוכל שלה?

שתעבוד כמבקר מקצועי אז אתפוס מדעתך שנטפליקס לא איכותית. עד אז זו רק דעה אישית ולא מקצועית *שלך* שלדעתי מושפעת מאוד מהקטע הזה שלרדת על מה שפופולרי ומצליח, כמו שיורדים על חברת אפל .

ולקרוא לנטפליקס טראש זה לדבר בסיסמאות . אני בספק אם ישבת, בדקת ו*באמת* ניסית לצפות ביותר מ5% מהתוכן שיש לנטלפיקס להציע

נערך לאחרונה ב:
ישבת ובדקת ו*באמת* ניסית לצפות *כמו שצריך* ביותר מ5% מהתוכן שיש לנטלפיקס להציע
אתה באמת מצפה שמישהו יקדיש אלפי שעות מחייו כדי לעבור סדרה-סדרה עד שיימצא משהו טוב?

אתה באמת מצפה שמישהו יקדיש אלפי שעות מחייו כדי לעבור סדרה-סדרה עד שיימצא משהו טוב?

לא צריך לעבור אפילו 5 דקות מחייו. יש גוגל, יש imdb, יש המלצות, יש דירוגים.
ואני כן מצפה שלא יזרקו סיסמאות ״הכל בנטפליקס טראש״ מבלי שבדקו אפילו %5 מהתוכן .

לא צריך לעבור אפילו 5 דקות מחייו. יש גוגל, יש imdb, יש המלצות, יש דירוגים.
ואני כן מצפה שלא יזרקו סיסמאות ״הכל בנטפליקס טראש״ מבלי שבדקו אפילו %5 מהתוכן .
אז אולי מכאן נובע הפער. הציפיה שלי (וכנראה של גולשים נוספים) היא שנטפליקס ינגישו את הפנינים ויהיה קל למצוא אותם, ואת הטראש יחביאו. לתחושתי האישית, בעבר זה גם היה כך ועבד טוב - הסדרות שהומלצו לי בתחילת הרשימה היו טובות יחסית וקלעו לא רע לטעם שלי. כיום אני מאוד לא סומך על הסדרות שאותן הם מקדמים, ובאמת צריך לחפש בגוגל / imdb על כל סדרה לפני שאני מוצא משהו נורמלי.
אם אתה מקבל רשימה ארוכה של סדרות וצריך לחפש אותן בגוגל כדי לברור מתוכן את הסדרות עם הביקורות הנורמליות אז זו חוויית משתמש מאוד ירודה.

אז אולי מכאן נובע הפער. הציפיה שלי (וכנראה של גולשים נוספים) היא שנטפליקס ינגישו את הפנינים ויהיה קל למצוא אותם, ואת הטראש יחביאו. לתחושתי האישית, בעבר זה גם היה כך ועבד טוב - הסדרות שהומלצו לי בתחילת הרשימה היו טובות יחסית וקלעו לא רע לטעם שלי. כיום אני מאוד לא סומך על הסדרות שאותן הם מקדמים, ובאמת צריך לחפש בגוגל / imdb על כל סדרה לפני שאני מוצא משהו נורמלי.
אם אתה מקבל רשימה ארוכה של סדרות וצריך לחפש אותן בגוגל כדי לברור מתוכן את הסדרות עם הביקורות הנורמליות אז זו חוויית משתמש מאוד ירודה.

בזה אני איתך. האלגוריתם בנטפליקס בהחלט טעון שיפור. האלגוריתם ביוטיוב יותר טוב בהרבה לדעתי.
ועדיין, כולנו צמודים לסמארטפון היום, באנו לנו לראות משהו חדש ואיכותי בנטפליקס, 5 דקות גוגל ומצאנו.

אם זו לא סדרה שהייתי מקדיש לה את החמש דקות האחרונות של חיי אז היא לא שווה צפייה:)

עם מעל 600 מועמדיות לאמי, ו112 פרסי אמי מאז השקתה, אי אפשר להתווכח. וזה רק מטקסי האמי הנחשבים, יש עוד פרסים רבים אחרים .
תזכיר לי מתי מקדונלדס זכתה בפרס כלשהו על טיב האוכל שלה?

שתעבוד כמבקר מקצועי אז אתפוס מדעתך שנטפליקס לא איכותית. עד אז זו רק דעה אישית ולא מקצועית *שלך* שלדעתי מושפעת מאוד מהקטע הזה שלרדת על מה שפופולרי ומצליח, כמו שיורדים על חברת אפל .

ולקרוא לנטפליקס טראש זה לדבר בסיסמאות . אני בספק אם ישבת, בדקת ו*באמת* ניסית לצפות ביותר מ5% מהתוכן שיש לנטלפיקס להציע
טובעים במספרים:
יש ששה טקסי אמי כל שנה, עם חלוקות שונות של פרסים.
נטפליקס משתתפת בלפחות שני טקסים בשנה.
בשני הטקסים שנטפליקס משתתפת, מחולקים בערך 120 פרסי אמי כל שנה (פחות או יותר קטגוריות עולות ויורדות) ויש 600 מועמדים כל שנה.
בזמן פעילותה של נטפליקס חולקו מעל 1200 פרסים ו 6000 מועמדויות.
הפרסים מחולקים לקטגוריית ותתי קטגוריות עד גיחוך.
גם בקטגוריות שאמורות להיות משמעותיות, ההיסטוריה מלמדת שהבחירות לא קשורות כנראה לאיכות אלא בעיקר לפוליטיקה/כסף/קשרים ."בנות הזהב" זכתה באמי פעמים, פרייזר ניצח במשך שנים את סיינפלד ואפילו טקס פרסי הטוני זכה בפרס אמי (טקס פרסי הטלוויזיה מחלק פרס לטקס לפרסי תיאטרון) וזה ממש קצה המזלג ובמעומדויות זה אפילו מגוחך יותר.

בקיצור. טקס האמי נועד בעיקר:
1. לתדלק את האגוטריפ של תעשיית הטלוויזיה.
2. להרשים אנשים שמתרשמים ממספרים.
ממש לא לאיכות.

כשתעשיית המזון תגדל אגוטריפ כמו תעשיית הטלוויזיה. תארגן 6 טקסים בשנה ותחלק בינהם מאות פרסים כל שנה עם אלפי מועמדים בקטגוריות, ממסעדת עם הקטשופ הכי טוב דרך האחמ"ש הכי טוב ועד למסעדה עם מוזיקת הרקע הכי טוב, גם מקדולדס תזכה לפרסים. רק אם היו עושים את זה הייתה שואל למה אמור לעניין אותי המסעדה עם מנקה השולחנות הכי טוב. אבל כשמחלקים פרס לסדרה עם עם מכונת הקפה הכי טובה על הסט(בציניות) אתה מלקק ורוצה עוד?

מספיק לראות את הרשימה של הסדרות "האיכותיות" שנתת כדי להבין שאפילו אתה לא מצליח למצוא את האיכות בטראש.

נערך לאחרונה ב:
קרוב לשנתיים עם נטפליקס (לא משלם). אני ואשתי חרשנו כל תפריט, כל סדרה(ואשתי סופר יסודית) כל המלצה של ה pr של נטפליקס ברשתות החברתיות (ה pr עובדים ממש קשה בנטפליקס) שכותבים על הדבר הגדול הבא ומבטיחים איכות מפה יד להודעה חדשה, בנסיון למצוא את האיכות המדוברת וכל מה שאנחנו מוצאים... זה טראש ועוד טראש מעל. אבל אין ספק שה pr של נטליקס כנראה מאוד מוצלח בלהנדס את תודעת הצופים עם הגענו למצב שאנשים חושבים שטייגר קינג או טלנובלה כמו בית הנייר, זה איכות. התוכן האיכותי שיש זה בעיקר רכישות של תוכן חיצוני שיש גם במקורות אחרים. הדבר היחיד שכן יש בנטפליקס זה הכמות.

ולכל המקטרים כאן בשרשור, סתם כמה הפקות מקור איכותיות שעולות לי לראש:
משחקי הדיונוןֿ
המכשף (עלה לעונה שניה השנה)
דברים מוזרים ( עונה רביעית יוצאת החודש)
קארטה קיד ( עונה 4 יצאה לא מזמן)
ויקינגים ואללה (סדרה חדשה שיצאה השנה)
סמוך על סול
טייגר קינג
גמביט המלכה
טבע החיה
שמורות הטבע המופלאות
הסרטים שגדלנו עליהם
מייקל גורדון הריקוד האחרון
בחזרה לחלל
נרקוס מקסיקו ( עלתה לעונה שלישית השנה)
וזה רק ככה מהראש דברים שאני אישית מכיר ויכול להעיד על איכותם והפופלריות שלהם בקרב הצופים. יש עוד רבים וטובים.
טייגר קינג ומשחקי הדיונון? רשימה ממש לא איכותית. ולא כל סדרה שנטפליקס מפיצה היא הפקת מקור שלה.

קרוב לשנתיים עם נטפליקס (לא משלם). אני ואשתי חרשנו כל תפריט, כל סדרה(ואשתי סופר יסודית) כל המלצה של ה pr של נטפליקס ברשתות החברתיות (ה pr עובדים ממש קשה בנטפליקס) שכותבים על הדבר הגדול הבא ומבטיחים איכות מפה יד להודעה חדשה, בנסיון למצוא את האיכות המדוברת וכל מה שאנחנו מוצאים... זה טראש ועוד טראש מעל. אבל אין ספק שה pr של נטליקס כנראה מאוד מוצלח בלהנדס את תודעת הצופים עם הגענו למצב שאנשים חושבים שטייגר קינג או טלנובלה כמו בית הנייר, זה איכות. התוכן האיכותי שיש זה בעיקר רכישות של תוכן חיצוני שיש גם במקורות אחרים. הדבר היחיד שכן יש בנטפליקס זה הכמות.

ברגע שטענת ש*כל* הרשימה שהבאתי זה ״טראש״ רק הוכיח לי כמה אתה מדבר מסיסמאות ריקות מתוכן שנובעות אולי מאיזה שנאה לא ברורה לנטפליקס.
אתה נשמע כמו אדם שמאוד קשה לרצות אותו. תרשה לי להטיל ספק גדול שאשתך עברה, עם דגש על *ניסתה* לצפות בכל סדרה בנטפליקס לפני שהחלטתם שהכל ״טראש״. נו באמת ,בחייך. כי אם באמת הייתם עושים זאת, זה סטטיסטית פשוט לא אפשרי שלא מצאתם שום דבר שהתחברתם אליו.
אתה מקצין ומשחיר את התכנים בנטפליקס ברמות הזויות כדי להדגיש את הנקודה שלך, אוקיי הבנתי. עליי זה לא עובד.

טבע החיה זה טראש? בחזרה לחלל זה טראש? נו באמת. בסדר..כולם מטומטמים , כולם שבויים. כולם. כל המאות מליוני מנויים, וכל המבקרים הם משוחדים, וכל הפרסים זה פוליטיקה, רק כי אתה החלטת שזה טראש. בסדר.

הנה אחת הסדרות ברשימה שנתתי לך שאתה קורה לה זבל:

כל בר דעת שיצפה ב10 שניות מהטריילר יבין שאתה מקשקש. בכלל, אתה מבטל באבחת יד אלפי שעות עבודה של עשרות אם לא מאות אנשים מאחורי הקלעים שעובדים בזעת אפם על התכנים האלה. איך היית מרגיש אם הייתי אומר לך שכל מה שאתה עושה בעבודה שלך זה זבל?

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
E אם אני קונה מחקה מדד - 1159250 בבנק או בבית השקעות זה אותה תשואה בדיוק או שיש סטיות? שוק ההון 3
F קונה קרן בפעם ראשונה מסתבך קצת פוסטים מאיכות נמוכה 6
V למה העלאה בריבית באמת כל כך משפיעה על קונה דירה ממוצע בישראל פוסטים מאיכות נמוכה 17
ב המתנה של דייר מוגן להיתר הבנייה של קונה הבניין נדל"ן 18
A נניח שאני קונה קרן מחקה מנוטרלת מט"ח: שוק ההון 10
M מה קורה אם קונה דירה לא מצליח לשלם אחרי חתימת חוזה ורישום הערת אזהרה? נדל"ן 7
Ron.B למה בנק ישראל קונה דווקא דולרים? אוף טופיק 5
נ האם קונה יכול להתקין מכונת כביסה בעצמו או שצריך טכנאי מוסמך אוף טופיק 16
נ קונה דירה מסרב להעביר חשבונות על שמו, נשארו על שם המוכר אוף טופיק 36
D מי קונה אג"ח בתשואה לפדיון שלילית, והאם להגדיל נתח המזומן בתיק? שוק ההון 8
קפה שחור [וורן באפט קונה חברת כריית זהב בפחות מ-0.5% מהתיק של ברקשייר] אוף טופיק 46
F אלטשולר קונה את הלמן? צרכנות פיננסית 1
ב האם יש הבדל אם אני קונה את המניה בלונדון או ברלין? שוק ההון 22
ה איך אני קונה ETF של VANGUARD? שוק ההון 6
unrealx אם אני קונה עכשיו קרן מחקה ישראלית, רק ביום שני בלילה היא תרכש בפועל? שוק ההון 1
A בית ההשקעות מור קונה את אינטרגמל שוק ההון 14
oz1987 הלמן אלדובי קונה את (/מתמזגת עם) בית השקעות IBI שוק ההון 138
מ הדברים שלא תתפסו אותי קונה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 20

נושאים דומים

Back
למעלה