• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קבלה להייטק

M0neyking

משתמש רשום
דירוג
1
היי :)
ראיתי לאחרונה קורס Data analyst מבית האוניברסיטה העברית( קישור לתוכן הקורס למטה) שעל פניו מבטיח(או מצייר תמונה מאוד בהירה) קבלה להייטק בסוף
הקורס(אורך הקורס 4 וחצי חודשים). לקורס גם דרישות קבלה די מינימליות והוא עובד עם חברת השמה. בקורס מכירים ולומדים מהרבה אנשים מהחברות המובילות במשק.

אז קודם כל, האם יש פה בוגרים של הקורס שיכולים קצת לשפוך אור עליו?

דבר שני, מישהו ממליץ/עשה קורסים אחרים בני פחות משנה שמבטיחים כרטיס כניסה להייטק?

ידוע שיש הרבה מכללות הייטק שמציירות אחוז השמה גבוה של בוגרים בסוף קורס מסוים, מחיפוש מהיר שלי בלינקדאין ואתרים אחרים,
הרוב המוחלט של המשרות, אם לא כולם, דורשות תואר ראשון חובה ורצוי מאוד בתחום ריאלי.
,
אז לשאלתנו האחרונה, כמה הקורסים האלה מהווים האלה כרטיס כניסה פרקטי להייטק(ללא תואר)?

תודה לכולם! D:

קישור לקורס: https://data-analyst.huji-executives.org

ידוע שיש הרבה מכללות הייטק שמציירות אחוז השמה גבוה של בוגרים בסוף קורס מסוים, מחיפוש מהיר שלי בלינקדאין ואתרים אחרים,
הרוב המוחלט של המשרות, אם לא כולם, דורשות תואר ראשון חובה ורצוי מאוד בתחום ריאלי.
,
אז לשאלתנו האחרונה, כמה הקורסים האלה מהווים האלה כרטיס כניסה פרקטי להייטק(ללא תואר)?

קהל היעד ותנאי קבלה​

• בעלי השכלה אקדמית
  • אנגלית טכנית ברמה גבוהה
  • קורס סטטיסטיקה שנלמד במהלך התואר
  • חשיבה אנליטית, ידע באקסל בסיסי וביישומי מחשב ואינטרנט

המצב עכשיו בהייטק עבור ג'וניורים (בוגרי תואר אך חסרי ניסיון) לא להיט.
לפני שנתיים היה היצע משרות גדול, רק תבחר. עכשיו זה לא המצב. אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד, אבל לא הייתי סומך על זה שיהיה קל להתקבל לאיזשהו מקום נורמאלי עם קורס בן פחות מ- 5 חודשים, אלא אם יש לך הרבה ניסיון קודם.

קהל היעד ותנאי קבלה​

• בעלי השכלה אקדמית
  • אנגלית טכנית ברמה גבוהה
  • קורס סטטיסטיקה שנלמד במהלך התואר
  • חשיבה אנליטית, ידע באקסל בסיסי וביישומי מחשב ואינטרנט
מציין שאחרי שיחה עם המוקדנית של הקורס הובהר שהשכלה האקדמית הנדרשת היא בקורס סטטיסטיקה בלבד(כזה שאפשר לעשות בפתוחה), ולא מדובר בתואר

היי @M0neyking

מי יכול להבטיח "כניסה להייטק"? זה קשקוש מוחלט. זה לגמרי תלוי בבן אדם וכמה הוא מוכשר, חרוץ ונחוש. בנוסף אני לא יודע מה זה אומר "הייטק" בשבילם.
זה כמו שמישהו יבטיח לי 10% תשואה וודאית בשנה בהשקעה בs&p500, כל שנה ברצף.

בכל מקרה, אם זה תחום שמעניין אותך וכן יש לך רקע כלשהו (נניח לדעת אקסל ברמה סבירה זה מינימום) ויש לך גישה אנליטית להסתכלות על נתונים ואתה אוטודידקט, אז אולי זה יכול להיות ההתחלה הראשונית של המסע.
מה שכן, אתה חייב להיות מאד נחוש, מאד חרוץ, וללמוד ולעשות הרבה מעבר קורס של 4.5 חודשים בשביל להצליח.

בנוסף, העבודה הראשונה כנראה לא תהיה מזהירה וזה גם בסדר גמור אם היא לא תהיה בהייטק. כל עוד תמשיך להיות נחוש ולא תפסיק להשתפר וללמוד אתה בסוף תמצא את דרכך. אין לי ספק בכך שמי שמוכשר ונחוש בסוף יצליח. אבל צריך להבין שאין הוקוס פוקוס וחייב לעבור כברת דרך ארוכה. אל תבנה על "אעשה קורס כי הבטיחו לי שאני אכנס להייטק"

שיהיה בהצלחה!

לג׳ון ברייס יש גם קורס דומה כשישה חודשים אני חושב.וגם הם מתחייבים להשמת הבוגרים.יש למכללה שם טוב בעולם ההייטק למיטב ידיעתי

לג׳ון ברייס יש גם קורס דומה כשישה חודשים אני חושב.וגם הם מתחייבים להשמת הבוגרים.יש למכללה שם טוב בעולם ההייטק למיטב ידיעתי
אף אחד לא מתחייב להשמה, תקרא את האותיות הקטנות.

הם לא, וגם אף פעם לא היו, בשביל משרה בהייטק תצטרך סיגנל חזק למעסיק שאתה יכול לבצע את העבודה, קורס של 4 חודשים כזה הוא לא סיגנל חזק.
סיגנל חזק יכול להיות:
תואר אקדמי.
תרומה לפרויקטים של קוד פתוח.
ניסיון במסגרת התנדבותית.
פרויקטים ממש טובים.

שניהם שקרנים, המכללות כמובן, והמעסיקים גם.
באחת העבודות הקודמות בהן עבדתי דרשו תואר שני וניסיון של חמש שנים, אני לא הייתי קרוב לזה, אבל המגייסת פנתה אליי אז התמיינתי והתקבלתי.
אפשר להגיד שדרישות התפקיד מתארות את המועמד האידאלי, ובסוף מעסיקים מתפשרים על חלק מהדברים.

לדעתי הקורסים האלו הם תמורה נמוכה מאוד עבור הכסף.
עדיף להתאגד 3 חברה חכמים עם מטרה דומה, לקחת מנטור מהתחום שיעבוד אתכם חצי יום בשבוע, בשאר הזמן לעשות קורסים של יודמי, תרגול ופרויקטים בתחום.
זה יצא הרבה יותר זול והרבה יותר טוב.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S האם אני יכול להוציא חשבונית/קבלה חוקית בעצמי ללא שימוש בשירות חיצוני? אוף טופיק 15
M הוצאה על סמך קבלה בלבד מיסים 1
ז קבלה סעיף 46 אחרי הגשת דו"ח מיסים 0
M קבלה של FIFO ב ordernet שוק ההון 19
H שאלה לגבי תנאי קבלה למחיר למשתכן עקב מצב מסורבל. נדל"ן 17
N האם העברת Euro בWise תגרום לעמלות קבלה נמוכות יותר ? צרכנות פיננסית 17
ח חיפוש עבודה לאחר קבלה לעבודה אוף טופיק 9
P תהליך קבלה לחברות מלאה בקיבוץ מבוקש נדל"ן 30
P איזה מסמך קבלה לתת לפקדון זמני? פוסטים מאיכות נמוכה 0
A לגבי מבחני קבלה לעבודה התפתחות אישית 1
A מבחני קבלה באדם מילא התפתחות אישית 10
unrealx עבודה עם חשבוניות \ קבלה אוף טופיק 10
ה מה זה קבלה? עזרה לבעל עסק טרי טרי התפתחות אישית 4
B החזרי מס על תרומות- קבלה מודפסת מיסים 6
תמיר עוסק פטור על מה צריך להוציא קבלה 0.38שח האם צריך לדווח בצורה כלשהיא? התפתחות אישית 7
L חסמי כניסה להייטק אוף טופיק 240
E הסבה להייטק לפני תום התואר התפתחות אישית 2
הפרופסור הסבה להייטק התפתחות אישית 1
מ סיפור הכניסה שלי להייטק (ואיך הכפלתי משכורת פי 5 בשנתיים) יומני מסע אישיים 61
ה הסבה להייטק התפתחות אישית 7
א מעבר להייטק- מה באמת קורה שם התפתחות אישית 49
T לוחמים להייטק התפתחות אישית 14
R מדעים להייטק, דעתכם התפתחות אישית 5
V אתרים ופורומים להייטק אוף טופיק 15
S לבנות אתרים או לבנות באתרים ? (או עוד פוסט הסבה להייטק ) התפתחות אישית 10
oferM אופציה להיכנס להייטק, האם כדאי? התפתחות אישית 17
E הסבה בגיל 42 מהוראה להייטק התפתחות אישית 3