• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פתיחת חשבון השקעות ב-Schwab

אני עדיין לא מבין מה זה חוסך לכם? מה הבעיה לקחת כרטיס עם 0 עמלת המרה וזהו?
קודם כל, שוואב מקום לא רע בכלל לשימוש בתור בית השקעות, עם שווי שוק פי 5 מ IB וללא עמלות מסחר בכלל. דבר שני, יש לך בדרך כלל גם ככה דולרים שחונים שם (מדיבידנדים וכו') אז מה יותר פשוט מלהשתמש בהם ישירות לצורך קניות? גם ב0 עמלת המרה עם כרטיס ישראלי, עדיין לא ברור לי איך בדיוק נקבע השער דולר שקל.

קודם כל, שוואב מקום לא רע בכלל לשימוש בתור בית השקעות, עם שווי שוק פי 5 מ IB וללא עמלות מסחר בכלל. דבר שני, יש לך בדרך כלל גם ככה דולרים שחונים שם (מדיבידנדים וכו') אז מה יותר פשוט מלהשתמש בהם ישירות לצורך קניות? גם ב0 עמלת המרה עם כרטיס ישראלי, עדיין לא ברור לי איך בדיוק נקבע השער דולר שקל.
אישית אני הפסקתי להשתמש בחשבון הבנק. אני עושה הכל דרך חשבון הברוקרז. יש לי חשבון של Fidelity שנקרא cash management . המשכורות נכנסות אליו, אני משלם את כרטיסי האשראי דרכו, וגם את המשכנתא, וזהו, למה עוד אני צריך בנק? אני אפילו מקבל ריבית של 2.34% על המזומן בחשבון. אני משתדל בכל זאת לא להשאיר שם מזומן, כל דולר ביתרה, מושקע, וכשאני צריך כסף אני מוכר. זה מאפשר שליטה הדוקה מהירה וקלה, מממשק אחד בשטף הכסף. אני לא יודע אם ישראלים יכולים לפעול כך.

מקבלים דביט שמגיע עם פדקס (אחד "פרימטיבי" - לא תומך בתשלום ללא מגע ולא ניתן להוסיף לגוגל פיי)
לא עובד לך בגוגל פיי?
אני הוספתי את שלי ללא בעיה כבר מזמן והוא מופיע שם,אבל אף פעם לא השתמשתי בו לתשלום דרך האפליקציה.

לא עובד לך בגוגל פיי?
אני הוספתי את שלי ללא בעיה כבר מזמן והוא מופיע שם,אבל אף פעם לא השתמשתי בו לתשלום דרך האפליקציה.
באמת? אצלי הוא כותב שהבנק לא תומך בכך כשאני מנסה להוסיף. בתמיכה של שוואב אמרו לי שללא אמריקאים אין תמיכה לתשלום באפליקציה...

אמת? אצלי הוא כותב שהבנק לא תומך בכך כשאני מנסה להוסיף. בתמיכה של שוואב אמרו לי שללא אמריקאים אין תמיכה לתשלום באפליקציה...
גם אצלי לא עובד באפל פיי

מישהו יודע אם יש מסגרת לכרטיס הזה?
הפחד הגדול שלי שמישהו יעתיק את המספר (פיזית או אינטרנטית) ויתחיל להשתמש באונליין.
אין אינדיקציות, רואים פעולות רק כמה ימים אחרי. לכאורה יכול לרוקן לי את החשבון + להיכנס לחוב על חשבון margin.
אחרי זה לך תבקש מהאמריקאים שם שיחזירו לך את הכסף.

מישהו יודע אם יש מסגרת לכרטיס הזה?
הפחד הגדול שלי שמישהו יעתיק את המספר (פיזית או אינטרנטית) ויתחיל להשתמש באונליין.
אין אינדיקציות, רואים פעולות רק כמה ימים אחרי. לכאורה יכול לרוקן לי את החשבון + להיכנס לחוב על חשבון margin.
אחרי זה לך תבקש מהאמריקאים שם שיחזירו לך את הכסף.
לא בטוח אם אפשר לממש את המרג'ין בשביל שימוש בכרטיס דביט. בצ'אט אמרו לי שלא, אבל זה לא הרגיש לי כמו ערוץ תקשורת מקצועי במיוחד.
דווקא לא הייתי מודאג מאמריקאיים שיחזירו כסף. בכל מקרה, לא קונה איתו באתרים מפוקפקים.

דווקא לא הייתי מודאג מאמריקאיים שיחזירו כסף. בכל מקרה, לא קונה איתו באתרים מפוקפקים.
עשיתי לפני כמה זמן טיול בדרום אמריקה והשתמשתי הרבה בכרטיס. בשלב מסוים הבנתי מקבוצת פייסבוק של מטיילים, שחלק מהם נעקצו ע"י אנשים שכנראה צילמו את כרטיסי אשראי והשתמשו בהם אחר כך אונליין. פניתי לשוואב בשאלה אם במקרה כזה מחזירים לי את הכסף והם סירבו לענות תשובה חד משמעית. אמרו שזה טריגר ל "investigation" וכו'. כנראה גם הם פוחדים שאנשים יעקצו אותם בתואנת שווא כאילו נגנב מהם הכרטיס. בקיצור בשלב מסוים נלחצתי, ביטלתי את הכרטיס והזמנתי חדש אחרי הטיול. העובדה שאי אפשר לשלם דרך אפל פיי רק הופכת את העניין לגרוע יותר כי תמיד צריך להוציא את הכרטיס פיזית. גם אי אפשר לקבל SMS על שימוש, והאינדיקציה היחידה שאני מכיר היא באתר של שוואב ואחרי יומיים שלושה מאז ששילמת. אני עדיין מחזיק אותו אבל לא בטוח בכלל אם הסיכון שמשהו ישתבש שווה את האחוז עמלה בכרטיס הרגיל של הבנק הישראלי.

עשיתי לפני כמה זמן טיול בדרום אמריקה והשתמשתי הרבה בכרטיס. בשלב מסוים הבנתי מקבוצת פייסבוק של מטיילים, שחלק מהם נעקצו ע"י אנשים שכנראה צילמו את כרטיסי אשראי והשתמשו בהם אחר כך אונליין. פניתי לשוואב בשאלה אם במקרה כזה מחזירים לי את הכסף והם סירבו לענות תשובה חד משמעית. אמרו שזה טריגר ל "investigation" וכו'. כנראה גם הם פוחדים שאנשים יעקצו אותם בתואנת שווא כאילו נגנב מהם הכרטיס.
הגיוני בסך הכל.
מכיר אישית מקרה בו BofA החזירו כסף במקרה בו כרטיס שוכפל בכספומט. התודעת שירות של האמריקאיים גבוהה.
בקיצור בשלב מסוים נלחצתי, ביטלתי את הכרטיס והזמנתי חדש אחרי הטיול. העובדה שאי אפשר לשלם דרך אפל פיי רק הופכת את העניין לגרוע יותר כי תמיד צריך להוציא את הכרטיס פיזית.
טיילתי המון לפני קיומו של גוגל פיי ושילמתי בכרטיסים פיזיים. נזהרים ולרוב הכל בסדר.
גם אי אפשר לקבל SMS על שימוש, והאינדיקציה היחידה שאני מכיר היא באתר של שוואב ואחרי יומיים שלושה מאז ששילמת. אני עדיין מחזיק אותו אבל לא בטוח בכלל אם הסיכון שמשהו ישתבש שווה את האחוז עמלה בכרטיס הרגיל של הבנק הישראלי.
בכספומטים מסודרים לדעתי אתה יכול להיות רגוע אחרי בדיקה שלא הלבישו שום דבר על השפתיים תוך כיסוי לוח המקשים. שים מדבקה על 3 הספרות בגב הכרטיס, גם אם יצלמו - לא יוכלו להשתמש אונליין.

באמת? אצלי הוא כותב שהבנק לא תומך בכך כשאני מנסה להוסיף.
חשבתי שהוספת ולא עובד,פשוט אצלי המון זמן בגוגל פיי אבל לא יצא להשתמש(עדיף אשראי).

בתמיכה של שוואב אמרו לי שללא אמריקאים אין תמיכה לתשלום באפליקציה...
הכן החשבון שלי אמריקאי.

יש חדש בעניין הכרטיס דביט של שוואב? מישהו שאינו אמריקאי הצליח במקרה לקבל כרטיס נורמלי שאפשר להוסיף לאפל/גוגל פיי או/ו לשלם touchless ? ממש מבאס העניין הזה. באירופה כבר אין כמעט אנשים שמשתמשים בכרטיס בצורה שאינה touchless. לא ברור מה הסיפור של שוואב/ויזה עם הכרטיס הזה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
י רילוקיישן לארה"ב - פתיחת חשבון השקעות שוק ההון 1
מ פתיחת חשבון השקעות בבנק אמריקאי שוק ההון 2
ס פתיחת חשבון השקעות "סודי" לבן משפחה מקרבה ראשונה שוק ההון 4
ת פתיחת חשבון מסחר בבית השקעות בישראל - שאחד מהנהנים אזרח אמריקאי? שוק ההון 5
א פתיחת חשבון השקעות מתחת ל21 שוק ההון 4
R פתיחת חשבון השקעות בבנק קטן שוק ההון 14
T כמה שאלות לקראת פתיחת חשבון השקעות שוק ההון 3
I פתיחת חשבון בבית השקעות-ייעוץ שוק ההון 2
T פתיחת חשבון השקעות חדש - אשמח לכמה הבהרות שוק ההון 0
David בת זוג של אזרח אמריקאי - פתיחת חשבון השקעות ישראלי צרכנות פיננסית 3
ג ידע מעשי לאחר פתיחת חשבון בבית השקעות שוק ההון 13
ג פתיחת חשבון השקעות בבנק שוק ההון 2
I פתיחת חשבון השקעות בחו"ל שוק ההון 48
א פתיחת חשבון מסחר / אזרחות אמריקאית שוק ההון 2
סנופקין חוות דעת: פתיחת חשבון ב IB ישראל וחיבור לחשבון האמריקאי שלי ב IB שוק ההון 51
צ פתיחת חשבון ב IB, תעודת סל לטווח ארוך ב IB ועוד. שוק ההון 34
M פתיחת חשבון משותף ומשכנתא נדל"ן 3
H הוזלת עמלות בעת פתיחת חשבון מסחר שוק ההון 9
H פתיחת חשבון נוסף באינטרקטיב והפרדת פעילות שוק ההון 5
edangz שאלה לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 2
א שתי שאלות בסיסיות לקראת פתיחת חשבון בניירות ערך שוק ההון 5
ע גילוי מרצון לזוג אמריקאי + פתיחת חשבון ב ib מיסים 28
N מס' שאלות לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 59
Omer Daniel פתיחת חשבון באקסלנס שוק ההון 5
ג פתיחת חשבון בחו"ל לחירום שוק ההון 8
G פתיחת חשבון בנק בארה"ב ללא נוכחות שם צרכנות פיננסית 5
N פתיחת חשבון מסחר באינטראקטיב בתור תושב אירופה שוק ההון 0
ס השוואת פתיחת חשבון בנק בקפריסין מול אנגליה צרכנות פיננסית 2
ז פתיחת חשבון ב IB - אין אפשרות לבחור ישראל במדינה פוסטים מאיכות נמוכה 7
ה פתיחת חשבון באינטרקטיב למרות שאקסלנס פתחו בשמי צרכנות פיננסית 0
ShayIL פתיחת חשבון. EUR בWise צרכנות פיננסית 7
R פתיחת חשבון בIB לאזרח אמריקאי פוסטים מאיכות נמוכה 27
R יתרונות פתיחת חשבון בIB ישירות כמישהו עם אזרחות אמריקאית מיסים 1
G פתיחת חשבון ב-IB כזוג או כיחיד מיסים 5
B פתיחת חשבון ב Wise צרכנות פיננסית 15
M הטבת פתיחת חשבון- מענק או הלוואה צרכנות פיננסית 6
identitybridge פתיחת חשבון בInteractive Brokers - ישראל, אנגליה או אמריקה צרכנות פיננסית 21
N פתיחת חשבון מסחר לטובת קופ"ג IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
ס רגולציה (חדשה?) על פתיחת חשבון Schwab צרכנות פיננסית 4
א פתיחת חשבון בנק באוסטריה צרכנות פיננסית 9
H פתיחת חשבון נוסף- ברוקר ארה"ב שוק ההון 7
M פתיחת חשבון בבנק זר צרכנות פיננסית 2
Mongo פתיחת חשבון להשקעות פסיביות שוק ההון 4
C מיסוי דיבידנדים בארה״ב + פתיחת חשבון מסחר בבנק אמריקאי מיסים 43
amidar פתיחת חשבון בנק לוועד הבית - איפה עושים? האם אפשר דיגיטלי? צרכנות פיננסית 20
B פתיחת חשבון בנק אמריקאי - ללא נוכחות פיזית בארה"ב צרכנות פיננסית 1
מ הלוואה תמורת פתיחת חשבון צרכנות פיננסית 7
P פתיחת חשבון בtd ameritrade למסחר באופציות שוק ההון 1
Y פתיחת חשבון בנק אמריקאי- איפה יש לכם חשבון? צרכנות פיננסית 69
A פתיחת חשבון ב TD AMERITRADE שקצת מסתבכת שוק ההון 0

נושאים דומים

Back
למעלה