• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

סוחרים מהבית בהיקפים גדולים?

עמוסס

משתמש בכיר
דירוג
936
עכשיו לך תתווכח מה זה היקפים גדולים...
http://www.bizportal.co.il/capitalmarket/news/article/412843

מה שמצחיק הוא שדווקא היום הבורסה שוברת שיאים כשבתגובות לכתבה, כולם מדברים על כך שהם יוציאו את הכסף מהבורסה...

נערך לאחרונה ב:
לא הבנתי אם זה נכנס לתוקף או שזו רק "כוונה"?

כרגע רק כוונה אבל זו בהחלט חתיכת הצהרת כוונות.
באותה מידה זה יכול להיות בלון ניסוי כדי לשמוע תגובות או להכניס עז הבייתה רק כדי להוציא אותה אחר כך. ויכול להיות שראיתי יותר מדי עונות של בית הקלפים :)

בסופו של דבר הבורסה בארץ תתרוקן לגמרי וכספי המשקיעים ייצאו לבורסות בחו״ל או לנדל״ן.
התוצאה? כלכלת המדינה תמשיך להדרדר, הדירות ימשיכו להתייקר והחיים שלנו יהפכו ליותר ויותר בלתי נסבלים.

על פניו הכוונה נראית לי סבירה והגיונית, בעיקר לאחר קריאת חוזר מס הכנסה שמקושר בסוף הכתבה. זה לא אומר שזו המדיניות הנכונה בנקודת זמן זו, וכמובן ההסתייגויות הרגילות שלי על חוסר האמון במוסדות המדינה וגו׳.

לא נראה קשור בכלל למשקיעים פאסיביים או משקיעים פרטיים אמיתיים בכלל. לא חושב שזה ישפיע על מי מגולשי האתר.
https://taxes.gov.il/incometax/documents/hozrim/hoz13-2004.pdf
נראה שמי שהוא באמת חברה וצריך לשם מע"מ ישלם אותו.

כמה דברים פה לא ברורים לי. ראשית, אני לא רואה איך זה משפיע על הבורסה בתל אביב. מסים של מדינת ישראל חלים על כל תושב ישראל, גם אם הוא משקיע בבורסות בחו"ל. זה לא שבריחה מבורסת תל אביב תעזור למישהו להתחמק מהמס.
שנית, לא ממש ברור לי מזה זה תשלום מעם על רווח ועל שכר. עוסק רגיל לא משלם מע"ם מכיסו אלא גובה אותו מלקוח הקצה. מי כאן לקוח הקצה? כנ"ל לגבי שכר, חברה רגילה לא משלמת מע"ם על שכר לעובדים, לא ברור לי מה הכוונה כאן.

לא נראה קשור בכלל למשקיעים פאסיביים או משקיעים פרטיים אמיתיים בכלל.
@הסולידית פרסמה מאמר בנושא המבחנים של מס הכנסה ולצערי הרבה כל המשתתפים הפעילים כאן בפורום נופלים בלפחות מבחן אחד.
תשים לב שמס הכנסה מצריך לפחות מבחן אחד בשביל לדרוש ממך מס שולי ואתה צריך להחליט אם אתה פונה לבית משפט או לא.
אני אשאיר לך את ההחלטה אם אתה באמת רוצה להיכנס לדיון משפטי עם מס הכנסה שאולי תזכה בו אבל בטוח תשים את עצמך על הכוונת שלהם.

אני אשאיר לך את ההחלטה אם אתה באמת רוצה להיכנס לדיון משפטי עם מס הכנסה שאולי תזכה בו אבל בטוח תשים את עצמך על הכוונת שלהם.
"להיות על הכוונת" זה דימוי מעניין, אבל צריך ללכת איתו עד הסוף. אחרי שכבר ירו במישהו, הבעיה שלו היא הקליע והדימום, לא הכוונת. אולי הוא יוכל לעצור את הדימום באמצעות דיון משפטי, ואולי לא.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ו שאלות לגבי הטרנד של סוחרים יומיים צעירים בשוק ההון שוק ההון 31
פ כמה ישראלים סוחרים במניות בצורה ישירה? צרכנות פיננסית 3
N לאנשים שיש שגם סוחרים בib שוק ההון 2
עומר איך סוחרים בבורסות אירופאיות? שוק ההון 1
ס לצאת מהבית של ההורים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 22
N לצאת מהבית של ההורים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
I החזרי מס על עבודה מהבית? מיסים 6
M מה יש בהייטק שאפשר ומקבול לעבוד בו מהבית? פוסטים מאיכות נמוכה 6
B החזר מס לשכירים - עבודה מהבית מיסים 5
P פתיחת עסק אפייה מהבית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 52
M כסא משרדי לעבודה מהבית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
B החזר הוצאות עבודה מהבית לשכיר בעקבות הקורונה מיסים 1
ת האם בשל הקורונה ניתן לעבור מבנק לבנק מהבית בלבד? צרכנות פיננסית 12
A החזרי מס בגין עבודה מהבית מיסים 5
ל לימודים מהבית אוף טופיק 20
ת בימינו מאפשרים כבר לסגור חשבון בנק מהבית? אוף טופיק 11
א החזר מס בגין עבודה מהבית עבור שכיר צרכנות פיננסית 1
ד לא מצליח לצאת מהבית של ההורים אוף טופיק 232
T קורונה - עבודה מהבית וילדים בבית - איך לשטח את עקומת היציאה מהדעת אוף טופיק 9
ש מעבר לאירופה תוך כדי עבודה חלקית מהבית בחברה ישראלית פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 0
ד החזר מס הכנסה לשכיר על הוצאות עבודה מהבית מיסים 6
amidar דוגמא (יפה?) ללימוד התנהלות פיננסית כבר מהבית... צרכנות פיננסית 5
א התלבטות- עבודה ויציאה מהבית יומני מסע אישיים 25
D עבודה מהבית התפתחות אישית 23
R עבודה מהבית התפתחות אישית 9

נושאים דומים

Back
למעלה