• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

משחק החבילה עוברת ממשיך: הפניקס מעבירה את הקופות בניהול אישי לחברת גלובל נט ניהול קופות גמל בע"מ - מי אלו?

כנראה, אבל יש להם אפס ניסיון בתחום.
נקווה לטוב.
לפי רשם החברות מדובר בחברה שמוחזקת (בשרשור) גם ע״י טדי לין. טדי לין, כיהן בערך כ-7 שנים כמנכ״ל חברת מיטב דש גמל. לא יודע אם זה נחשב ״אפס נסיון״. לא מכיר את שאר הנפשות הפועלות (אוהד וייגמן, דן דוברי, ליעד מויאל).

לפי רשם החברות מדובר בחברה שמוחזקת (בשרשור) גם ע״י טדי לין. טדי לין, כיהן בערך כ-7 שנים כמנכ״ל חברת מיטב דש גמל. לא יודע אם זה נחשב ״אפס נסיון״. לא מכיר את שאר הנפשות הפועלות (אוהד וייגמן, דן דוברי, ליעד מויאל).
הלוואי ואתה צודק כי לחברה עצמה אפס ניסיון.
מניסיון עם חברות אחרות, מנוסות יותר, מר לין לא יסייע לי אם יתברר שהפקידים שלו לא יודעים לקלוט הפקדות, לא משייכים נכון חלק פטור וחייב, מתבלבלים בדמי הניהול או כל תקלה סטנדרטית אחרת שתהיה.
אבל באמת הלוואי ואתה צודק ורוחו של מר לין שורה על כל עובדיו.

בלי "עמיתים", ובלי "קופה פעילה" או "לא פעילה" וטפסי "שינוי מסלול" ו-"תיקון 910 להפקדות שנעשות מתחנת החלל הבינ"ל לגמלאים שהקופה שלהם נוצרה לפני 1989" וכו'.
ובלי "שידור" מהמעסיק, או "רצף קצבה" או "רצף פיצויים" וכל מיני סיבוכים מטורפים ומיותרים.
אני מבקש, לא "גמלאים". אלא, מוטבים שעובר למועד הקובע גילם היה לא פחות מ-39.

נכון לעכשיו אני לא רואה את החברה הזו בדף הגופים המפוקחים באתר רשות שוק ההון
העמוד הזה עודכן ביולי, חודשיים לפני רישום החברה.

נערך לאחרונה ב:
הלוואי ואתה צודק כי לחברה עצמה אפס ניסיון.
מניסיון עם חברות אחרות, מנוסות יותר, מר לין לא יסייע לי אם יתברר שהפקידים שלו לא יודעים לקלוט הפקדות, לא משייכים נכון חלק פטור וחייב, מתבלבלים בדמי הניהול או כל תקלה סטנדרטית אחרת שתהיה.
אבל באמת הלוואי ואתה צודק ורוחו של מר לין שורה על כל עובדיו.
אנחנו באותה הסירה ועם אותו הידע (למעט זה שאני לא קיבלתי הודעה על מעבר שכזה). אני מאד מקווה שהפניקס לא מייצרים לנו בעיות.

אגב, נכון לעכשיו אני לא רואה את החברה הזו בדף הגופים המפוקחים באתר רשות שוק ההון כך שאני בספק אם הם כשירים לקלוט ניהול של קופות הפקדות וכיוצא בזה.
זה לא תנאי לכך שהם בכלל יוכלו לנהל את הקופות? כלומר אני מניח שהם בטח יכנסו לשם בסמוך להעברת הקופות לא?

אגב, נכון לעכשיו אני לא רואה את החברה הזו בדף הגופים המפוקחים באתר רשות שוק ההון כך שאני בספק אם הם כשירים לקלוט ניהול של קופות הפקדות וכיוצא בזה.
"החל מחודש אפריל 2022 גלובל נט תנהל את פעילות קופות הגמל וקרנות ההשתלמות שנרכשה מהפניקס חברה לביטוח בהיקף של מעל ל- 3 מיליארד ₪, וזאת בכפוף לקבלת אישור הממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר."

האותיות הקטנות באתר החברה

וכמה מיליארדים אתה חושב שהחברה החדשה תנהל, אחרי שהיא תקבל את כל התיקים מהפניקס (כולל כל מה שעבר מהלמן ואקלנס)?
אני מניח שיותר מ5 מיליארד.
ה-כ-ל יחד פחות מ 5 מיליארד (כאשר הקופות שהגיעו מהלמן מהוות פחות מחצי מכך..)
qUVs4Ak.png

ה-כ-ל יחד פחות מ 5 מיליארד (כאשר הקופות שהגיעו מהלמן מהוות פחות מחצי מכך..)
נו אז הייתי קרוב :)
אז חברת GLOBAL החדשה תנהל כמות כספים כפולה מסלייס ודומה למיטב דש.
לא בדיוק "חברת בוטיק"

שלום לחברי הפורום,
שמי טדי לין ואני מנכ"ל גלובל נט קופות גמל.
כפי שחלקכם קיבל במכתב בימים האחרונים, החברה שאני מנהל רכשה קופות גמל בניהול אישי (IRA) מהפניקס.
אני מבין לחלוטין שמעבר בין חברות מנהלות גורם לסימני שאלה לגבי הניהול של הקופות.
גלובל נט הינו בית השקעות שמתמחה בתחום ניהול ההשקעות ומנהלת מיליארדי שקלים של לקוחות בישראל, עם צוות בעל ניסיון רב בתחום הפיננסים.
ב- 7 שנים האחרונות כיהנתי כמנכ"ל חברת הגמל של מיטב דש לרבות קופות בניהול אישי. לכן מכיר מצוין את הניהול והתפעול של קופות אלו. בעבר הייתי בתפקידים בכירים ברשות שוק ההון שבמשרד האוצר.
אנחנו מאמינים מאוד במוצר הזה לטווח הארוך ומתכוונים לפעול כדי לתת ללקוחות שירות ברמה הטובה ביותר ולהרחיב את הפעילות והשירותים בתחום.

חשוב לי להבהיר שהזכויות לרבות דמי הניהול לא ישתנו בעקבות המעבר וכל הטבה שהתקבלה תשמר.

המעבר צפוי להיות בחודש אפריל לאחר אישור משרד האוצר.

אמצעי התקשרות עימנו:
www.globalnetgemel.co.il
מספר טלפון: 03-5707666

כתובת דוא"ל לפניות:
sherut@globalnetgemel.co.il

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.
תודה,
טדי לין, מנכ"ל גלובל נט גמל

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
@TLN תודה על התגובה המפורטת.
ההודעה שלך עושה רושם של נכונות לתת שירות וכוונה לשמר את הלקוחות, הפניקס-אקסלנס אפילו את המינימום הזה לא עשו..

שלום לחברי הפורום,
ברוך הבא לפורם!
[נמחק]

תודה רבה על ההודעה
שמח לשמוע הכסף שלנו ינוהל בידי מי שגם מתעניין בתחום ומאמין בתחום הIRA

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
שלום לחברי הפורום,
כפי שחלקכם קיבל במכתב בימים האחרונים, החברה שאני מנהל רכשה קופות גמל בניהול אישי (IRA) מהפניקס.
אני מבין לחלוטין שמעבר בין חברות מנהלות גורם לסימני שאלה לגבי הניהול של הקופות.
גלובל נט הינו בית השקעות שמתמחה בתחום ניהול ההשקעות ומנהלת מיליארדי שקלים של לקוחות בישראל, עם צוות בעל ניסיון רב בתחום הפיננסים.
ב- 7 שנים האחרונות כיהנתי כמנכ"ל חברת הגמל של מיטב דש לרבות קופות בניהול אישי. לכן מכיר מצוין את הניהול והתפעול של קופות אלו. בעבר הייתי בתפקידים בכירים ברשות שוק ההון שבמשרד האוצר.
אנחנו מאמינים מאוד במוצר הזה לטווח הארוך ומתכוונים לפעול כדי לתת ללקוחות שירות ברמה הטובה ביותר ולהרחיב את הפעילות והשירותים בתחום.

חשוב לי להבהיר שהזכויות לרבות דמי הניהול לא ישתנו בעקבות המעבר וכל הטבה שהתקבלה תשמר.

המעבר צפוי להיות בחודש אפריל לאחר אישור משרד האוצר.

אמצעי התקשרות עימנו:
www.globalnetgemel.co.il
מספר טלפון: 03-5707666

כתובת דוא"ל לפניות:
sherut@globalnetgemel.co.il

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.
תודה,
טלי לין, מנכ"ל גלובל נט גמל
האתר שלכם די... אנמי.
יש הרבה עניין בפורום בדברים האלה.
תוכלו לכתוב כאן האם כבר אפשר להעביר אליכם קה"ש וקופות גמל IRA?
יש מינימום? דמי ניהול?

תוכלו לכתוב כאן האם כבר אפשר להעביר אליכם קה"ש וקופות גמל IRA?
לטפל באוסף של תיקים קיימים זה שונה לגמרי מלנהל אופרציה שמסוגלת לפתוח תיקים חדשים ללקוחות, לנייד קופות בעצמך, וכו'.
לא ממליץ/מייעץ כמובן - אבל היית במקומך מחכה שניה או שתיים שהאבק קצת יתבהר מהמעבר הזה (שרק באפריל בכלל צפוי לקרות)
אולי חכה לשמוע אם אנשים מרוצים בכלל מהשירות שם?

בינתיים יש לך את סלייס, אם דחוף לך

לטפל באוסף של תיקים קיימים זה שונה לגמרי מלנהל אופרציה שמסוגלת לפתוח תיקים חדשים ללקוחות, לנייד קופות בעצמך, וכו'.
לא ממליץ/מייעץ כמובן - אבל היית במקומך מחכה שניה או שתיים שהאבק קצת יתבהר מהמעבר הזה (שרק באפריל בכלל צפוי לקרות)
אולי חכה לשמוע אם אנשים מרוצים בכלל מהשירות שם?

בינתיים יש לך את סלייס, אם דחוף לך
אני בדיוק מתלבט אם להתחיל בסלייס, אז מעוניין לבדוק גם את האופציה הזאת.
בכל אופן, עלה פה בשרשור (וגם לפי האתר) שזאת לא חברה חדשה לגמרי.

עלה פה בשרשור (וגם לפי האתר) שזאת לא חברה חדשה לגמרי.
החברה לא חדשה, העובדה שהיא עוברת לטפל בקרנות השתלמות / גמל IRA זה חדש. עד עכשיו עשתה דברים אחרים.
כמו שאתה רואה באתר שלהם - הצוות שלהם מונה לכאורה בקושי 20 ומשהו איש (לא שאני יודע ממש כמה עובדים יש במיטב או בסלייס אבל זה כנראה יותר).

אני בדיוק מתלבט אם להתחיל בסלייס, אז מעוניין לבדוק גם את האופציה הזאת.
אם לא היה לי את המינימום הדרוש למיטב - או - אם לא היו מתפשרים איתי שם על דמי הניהול --- הייתי הולך לסלייס. במקרה יש לי, והתפשרו איתי.
הסיבה היא בעיקר מהירות / שירות - לפני שבוע הגשתי בקשה ועכשיו הקרן IRA כבר קיימת ונפתח לי גם חשבון מסחר (רק חסר ניוד הכספים).
בסלייס זה כנראה לוקח חודשים (לא ברור למה).

מאוד מקווה שהחברה החדשה דלעיל תגדיל את התחרות וההיצע בתחום. למזלנו - אם יש דבר אחד שלפחות עובד בצורה סבירה במדינה הזו זה ניוד של קופות גמל / השתלמות בין חברות.

נערך לאחרונה ב:
ב. מיטב (0.45% ל-300 עד 500 אלף, 0.35% ל-500 אלף עד מליון, 0.25% למליון ומעלה)

יש לי מעל מליון, דיברתי איתם לפני כחודשיים כאשר לא הייתי מרוצה מהשירות של אקסלנס (כמו כולם כנראה), לא היו מוכנים לרדת מ-0.28.

יש לי מעל מליון, דיברתי איתם לפני כחודשיים כאשר לא הייתי מרוצה מהשירות של אקסלנס (כמו כולם כנראה), לא היו מוכנים לרדת מ-0.28.
בפורמט של ניוד מבחוץ?
הדרך הכי טובה להשיג תנאים טובים היא שימור --- אני לא יודע איזה תנאים משיגים בהצטרפות.
ה-0.25% זה משהו שחבר שלי השיג, מצד שני - גם אבא שלו שם אז אולי זה קשור...

לא הייתי עושה מלחמת עולם על המספרים האלה (כמה זה יוצא בסוף? עוד מאה שקל לכאן או לכאן בשנה? - תבדוק את כל יתר התנאים גם (שער / עמלת המרה, עמלות פעולה, וכו') ותראה בסוף מה עדיף.

אגב, אם יש לך תקוות גדולות לגבי השירות של מיטב אז... תצמצם אותן :)

נושאים דומים

Back
למעלה