• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חופש !

yossik

מודרטור
דירוג
15,792
הלילה אני טס לאקוודור, גלפגוס, יערות גשם ומדריד.
ממש לא סולידי אבל חסכתי שנה כדי לממן את זה.
חג שמח וכשר, נדבר עוד 3 שבועות.

תהנה בחופשה, וחג שמח :)

הלילה אני טס לאקוודור, גלפגוס, יערות גשם ומדריד.
ממש לא סולידי אבל חסכתי שנה כדי לממן את זה.
חג שמח וכשר, נדבר עוד 3 שבועות.
מעולה! הנה טיפ גם חווייתי וגם כלכלי: בגלפגוס הדרך היחידה לראות את בעלי החיים והטבע היא באמצעות סירה. בדרך כלל סיבוב של ארבעה עד שישה ימים. עצה ראשונה היא לבדוק היטב באילו איים תבקרו. זה יותר חשוב מהתנאים על האונייה. זול זה לא, אבל עברת דרך ארוכה מאוד כדי לראות את כל זה באופן חד פעמי (אני מניח), כך שלא זה הזמן לחסוך.

העצה השנייה, אני מקווה שלא עבר זמנה. בזמנו כשהייתי שם נתקלתי במודעה שהפארק הלאומי גלפגוס חיפש מתנדבים לנקות חופים. התנדבנו. קיבלנו לידינו ספינה עם צוות ונשלחו למספר איים, כולל אלו שסוגרים לציבור הרחב כדי לשמור עליהם, ובילינו כמה שעות ביום בניקוי חופים, וכמה בשיטוט וטיול. כל זה היה בחינם, כמובן. אם במקרה יתמזל לך מזלך, שווה לשקול להצטרף.

@yossik נסיעה טובה ותהנה!! אני ירוקה מקנאה!!

מעולה! הנה טיפ גם חווייתי וגם כלכלי: בגלפגוס הדרך היחידה לראות את בעלי החיים והטבע היא באמצעות סירה. בדרך כלל סיבוב של ארבעה עד שישה ימים. עצה ראשונה היא לבדוק היטב באילו איים תבקרו. זה יותר חשוב מהתנאים על האונייה. זול זה לא, אבל עברת דרך ארוכה מאוד כדי לראות את כל זה באופן חד פעמי (אני מניח), כך שלא זה הזמן לחסוך.

העצה השנייה, אני מקווה שלא עבר זמנה. בזמנו כשהייתי שם נתקלתי במודעה שהפארק הלאומי גלפגוס חיפש מתנדבים לנקות חופים. התנדבנו. קיבלנו לידינו ספינה עם צוות ונשלחו למספר איים, כולל אלו שסוגרים לציבור הרחב כדי לשמור עליהם, ובילינו כמה שעות ביום בניקוי חופים, וכמה בשיטוט וטיול. כל זה היה בחינם, כמובן. אם במקרה יתמזל לך מזלך, שווה לשקול להצטרף.
הגעתי למלון בקיטו, איבריה שידרגו אותי לביסנס + מחיר מגוחך של 500 יורו - חגיגה בשמים, יין, אוכל גורמה, מיטות אישיות, חוויה מסוג אחר.
זו הפעם השניה שלי בגלפגוס.

1. http://*******.com/obf3ybl
יציאות צרכניסטיות ? anyone?
2. http://*******.com/pobn89z
רק אומר.
3. ע"מ שלא אקרא סגפן אז טיילתי עכשיו במחיר מגוחך של 500 יורו שבוע ביוון בהרים והשארתי עודף. אמה מה?
זה לא רחוק , כל אחד יכול ולכן זה כנראה לא נחשב. עדיף ככה . גם היה ריק.
4. נסיעה טובה ותהנה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M מותר להחתים ימי חופש בזמן שירות מילואים? אוף טופיק 3
א דמי הבראה + ימי חופש אחרי הפסקת עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
ק שנת חופש אוף טופיק 27
E ימי חופש במקום עבודה חדש אוף טופיק 10
י מה עושים במקרה שרוצים חופש ארוך? צרכנות פיננסית 8
F יומן מסע - זוג צעיר. מטרה: חופש כלכלי יומני מסע אישיים 13
ד על הטרגדיה של חופש הביטוי אוף טופיק 82
ס להשתמש או לשמור ימי חופש? אוף טופיק 17
abby1994 ימי חופש, דמי הבראה ,החזר מס ומה שבינהם מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 24
מתכנת איך להבריז מהעבודה בלי לקחת יום חופש דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 45
liranviper מה עדיף: חל"ת או מינוס ימי חופש? צרכנות פיננסית 12
nicepo1 פרישה מוקדמת או חופש עכשיו? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 11
waskindalost בעזיבת מקום העבודה - האם לפדות או לקחת ימי חופש ? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 6
adamshalev המסע שלי דרך בלוג "חופש כלכלי" יומני מסע אישיים 66
Sinister תהיות על חופש ברוח יום העצמאות אוף טופיק 21

נושאים דומים

Back
למעלה