• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

התמודדות עם קרובים לא-סולידיים

סתןלי ת'כסף

משתמש רגיל
דירוג
589
נתקלתי כבר כמה פעמים בפוסטים של אנשים כאן שהגיעו לרמות תסכול כאלו ואחרות בגין חוסר הבנה אותם מצד משפחה/חברים/קרובים אחרים.

נתקלתי היום במשחק קלפים הזה של דן אריאלי שאני חושב שיכול אם לא לשכנע לגמרי לפחות להעלות חלק מהרעיונות והעקרונות הסולידיים לדיון:
https://irrationalgame.com/?ref=kickstarter

תקציר - המשחק מכיל תיאורים של עשרות ניסויים כלכליים-חברתיים שבוצעו בעלי תוצאות מעניינות/מפתיעות.
הוא לא מתיימר לשנות מן היסוד את המצפן הכלכלי של המשתתפים בו אך כן אמור לגרות אינטלקטואל בדרך משחק ולהעלות נושאים מהותיים לדיון.

לא יודע אם להגדיר את ההוצאה הזו כסולידית או לא (39$ כולל משלוח לארץ) אבל אני בטוח שלפחות חלק מהקהילה פה כן יוציא סכום שכזה בכדי לפתור אפילו חלקית את בעיות התסכול שתיארתי.

דברים שיש לקחת בחשבון:
1. המשחק באנגלית.
2. זמן הגעה משוער הוא אביב 2016.

#אנירקאשיםאתזהכאן

נערך לאחרונה ב:
אני אישית הזמנתי את המשחק .
בתור אחד שעוקב הרבה זמן אחריו וגם קרא את אחד הספרים שלו מומלץ ביותר!

גם אני לא יודע לגבי ההוצאה, אבל ההכנסה (של דן אריאלי ושות') בהחלט כן.
אם ראית את הסרטון ב kickstarter הוא טוען כי ההכנסות יתרמו לגופי מחקר ולמעשה ייצרו עוד ניסויים כמו אלו שמפורטים במשחק מה שיסייע לנו ללמוד עוד על טבע האדם.

אם ראית את הסרטון ב kickstarter הוא טוען כי ההכנסות יתרמו לגופי מחקר ולמעשה ייצרו עוד ניסויים כמו אלו שמפורטים במשחק מה שיסייע לנו ללמוד עוד על טבע האדם.
אני עדיין חושד במטרת רווח. בין השאר משום שהוא פתח חברה בע"מ רק כדי למכור את המוצר.

אני עדיין חושד במטרת רווח. בין השאר משום שהוא פתח חברה בע"מ רק כדי למכור את המוצר.
אז הוא ממש חצוף!!
הוא השקיע המון זמן, ניצל כישרון ומוח חריף, ניסה להנגיש מידע שהוא סבור - חיוני לכל הדיוט, כל זאת על מנת ליצר משחק שעל פניו באמת מנסה לעשות טוב לאנושות והוא עוד מצפה להרוויח על זה?!?!?!?! :)

ועכשיו קצת יותר ברצינות - אף אחד לא מכריח אף אחד לרכוש את המשחק הזה, אני אפילו לא המלצתי אלא רק נתתי אפשרות לאנשים להכיר את זה - כל אחד יקבל החלטה בעצמו.
אני מכבד את הדעה שלך וזכותך המלאה וזכותו של כל אחד לא לרכוש כזה משחק אבל הציניות וה"חשדנות" במקרה הספציפי הזה נראית לי קצת מוגזמת.

ג.נ. - גם אני לא רכשתי את המשחק הזה (עדיין)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
T התמודדות עם מסרונים לא רצויים מה לעשות? אוף טופיק 13
M התמודדות עם אבא חולה נפש ותהיות קריירה.. התפתחות אישית 31
deussex התמודדות עם אי תיאום ציפיות בעבודה ויציבות נפשית התפתחות אישית 17
deussex התמודדות עם קנאה התפתחות אישית 69
ז התמודדות עם דירה שכנה שמושכרת בBooking אוף טופיק 59
IAmSam התמודדות וחלוקה של הון חדש צרכנות פיננסית 21
C התמודדות עם לחץ חברתי לרכישת דירה אוף טופיק 51
A דרכי התמודדות עם מגפת הקורונה אוף טופיק 4
Wonko התמודדות עם טעות של מס הכנסה מיסים 9
Yuval328 התמודדות מול מס הכנסה - ברוקר זר צרכנות פיננסית 11
nick מס רכישה - דרכי התמודדות נדל"ן 54
unrealx התמודדות פסיכולוגית עם ירידות בתיק מנייתי גדול שוק ההון 59
T התמודדות עם הנושאים הפחות קריטיים אך המשתקים יותר שוק ההון 14
פשוט התמודדות עם שטף המידע אוף טופיק 34
Dor95 התמודדות עם המשפחה לגבי ההחלטה לחסוך במקום ללמוד אוף טופיק 20
D התמודדות עם צאצאים שלא עובדים / לומדים אוף טופיק 93
C התמודדות עם התמכרויות התפתחות אישית 16
H התמודדות עם אי-סימטריה במס בין בני זוג צרכנות פיננסית 27
זאב התמודדות דור ה- y מול דור ה -x פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 62
ארגמן התמודדות של מס הכנסה עם מי שמגיע לעצמאות כלכלית צרכנות פיננסית 17
ו העברת נייר אחר בין קרובים מיסים 0
נ האם לפני השימוש בכסף כדי להעביר בהדרגה לנכסים סולידיים כדי להשאר רגוע שוק ההון 5
שניצלוינאי יש כאן סולידיים בברצלונה? אוף טופיק 2
סול מוצרי טבע סולידיים - יש דבר כזה? צרכנות פיננסית 12
Liron2035 מכירים אתר חינמי לשרטוט גרפים למבט על תיקים סולידיים+דיבדנדים? שוק ההון 1
Kintsukuroi life hacks סולידיים מחיי היומיום שלכם מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 109
שרון קיר הבושה והקומדיה האנטי-סולידי | חטאים לא סולידיים אוף טופיק 309
ס סולידיים - האם אתם אנשים רוחניים? אוף טופיק 50
DiverGirl בילויים סולידיים לזוג - שרשור רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38

נושאים דומים

Back
למעלה