• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שיפור אנגלית

לנצח נתהה

משתמש בכיר
דירוג
1,067
אני מעוניין בשיפור היכולת שלי להתבטא באנגלית בכתב. מישהו מכיר אפליקציה או אמצעי כלשהוא און ליין שיכול לסייע בכך? חינמי וגם בכסף אם לא יקר מדי.
נתקלתי במשהו שנקרא GRAMMARLY שמתקן חיבורים אוטומטית. למישהו יש ניסיון עם זה? משתלם ויעיל?
תודה

ההשלמה האוטומטית בgmail מאד עוזרת בכתיבת מיילים באנגלית.

יש לי לא מעט ניסיון עם גרמרלי האנגלית שלי היא אחלה+ והוא עדיין עושה עבודה טובה ובעיקר חוסך את הצורך לסרוק אחר טעויות, אתה יכול להתקין אותו בחינם לגמרי בגירסת הווב והדפדפן.
כך תוכל להתנסות איתו ואם תחליט לרכוש הוא יהיה זמין לך גם לאאוטלוק, וורד ושאר ה-PC אפליקציות.

לצורך שיפור אוצר המילים, האתר (וגם האפליקציה החינמית) vocabulary.com ממש ממש מצויין. ממש. האתר בנוי בצורה מאוד חכמה, נותן הקשרים שונים, ובעל גמישות מאוד גדולה באוספי המילים שאפשר לתרגל. באמת יוצא דופן. בסיס המידע שלהם מכיל 150 אלף מילים.

אני ממליץ לכל אחד לעשות ניסוי מעניין (שפורסם בעיתון האקונומיסט). בשלוש דקות: האתר TestYourVocab.com מאפשר לך להעריך את גודל אוצר המילים שלך באנגלית. היות ויש להם נתוני עבר של מאות אלפים, תוכל/תוכלי להשוות את הידע שלך לעקומות התפתחות אוצר מילים כפונקציה של הגיל. אתם תופתעו לגלות שגם אם אתם ישראלים משכילים, ואפילו חייתם כמה שנים בארה"ב, אוצר המילים שלכם כנראה שקול לזה של ילד אמריקאי בכיתה ח'.

בנוגע לשיפור הכתיבה ברמת המשפט (מעבר לרמת המילים). לדעתי קשה ללמוד את זה לבד. יש בקורסרה קורסים טובים לכתיבה מדעית באנגלית. שווה לנסות.

כמובן שתנסה גם לקרוא כמה שיותר באנגלית.
תצרוך חדשות באנגלית אם אתה צורך חדשות.
תקרא ספרים באנגלית אם אתה קורא ספרים.
וכן הלאה.
תרגיל את עצמך להתכתב עם חברים באנגלית במקום עברית גם במסנגרים למיניהם וגם במייל.

תבדוק את האתר no-english.com, האתר מכיל 11 יחידות לימוד בחינם.

אני ממליץ לכל אחד לעשות ניסוי מעניין (שפורסם בעיתון האקונומיסט). בשלוש דקות: האתר TestYourVocab.com מאפשר לך להעריך את גודל אוצר המילים שלך באנגלית. היות ויש להם נתוני עבר של מאות אלפים, תוכל/תוכלי להשוות את הידע שלך לעקומות התפתחות אוצר מילים כפונקציה של הגיל. אתם תופתעו לגלות שגם אם אתם ישראלים משכילים, ואפילו חייתם כמה שנים בארה"ב, אוצר המילים שלכם כנראה שקול לזה של ילד אמריקאי בכיתה ח'.

תודה על הלינק! היה מעניין.
אני בת 21 והעריכו שיש לי אוצר מילים של בן 31 שאנגלית היא שפת האם שלו D: (כ-27.5 אלף מילים)

מבאס מאוד.. העריכו שיש לי 6800 מילים באוצר המילים, כמו של ילד אמריקאי בן 8 :/
ואני אחרי חצי שנה באוסטרליה, בה סיימתי בהצלחה מספר קורסים בפילוסופיה באוניברסיטה

יש לי לא מעט ניסיון עם גרמרלי האנגלית שלי היא אחלה+ והוא עדיין עושה עבודה טובה ובעיקר חוסך את הצורך לסרוק אחר טעויות, אתה יכול להתקין אותו בחינם לגמרי בגירסת הווב והדפדפן.
כך תוכל להתנסות איתו ואם תחליט לרכוש הוא יהיה זמין לך גם לאאוטלוק, וורד ושאר ה-PC אפליקציות.
הגירסה החינמית די מוגבלת ביכולת לתקן אותך ,לא?

אין לי את הגירסה המלאה להשוות. אבל הגירסה הוובית שלהם באתר (לתוכה ניתן לעשות העתק הדבק) נראית עשירה בפיצרים....

לצורך שיפור אוצר המילים, האתר (וגם האפליקציה החינמית) vocabulary.com ממש ממש מצויין. ממש. האתר בנוי בצורה מאוד חכמה, נותן הקשרים שונים, ובעל גמישות מאוד גדולה באוספי המילים שאפשר לתרגל. באמת יוצא דופן. בסיס המידע שלהם מכיל 150 אלף מילים.

בנוגע לשיפור הכתיבה ברמת המשפט (מעבר לרמת המילים). לדעתי קשה ללמוד את זה לבד. יש בקורסרה קורסים טובים לכתיבה מדעית באנגלית. שווה לנסות.

תודה על הקישור!
מצאתי רק אפליקציה ב3 דולר :(

אני בעבר למדתי בוול סטריט בעזריאלי, זה אומנם עולה כסף, אך לדעתי זה משתלם,
הם נותנים מענה לכל ההיבטים של השפה האנגלית.

אני בעבר למדתי בוול סטריט בעזריאלי, זה אומנם עולה כסף, אך לדעתי זה משתלם,
הם נותנים מענה לכל ההיבטים של השפה האנגלית.
אין לי בעיה לשלם ,אבל היום כשיש אינטרנט מעדיף ללמוד מהבית בקצב שלי ובשעות נוחות בלי להיות מוגבל

אין לי בעיה לשלם ,אבל היום כשיש אינטרנט מעדיף ללמוד מהבית בקצב שלי ובשעות נוחות בלי להיות מוגבל

זה בהחלט אפשרי, אך חסר כאן תרגול של דיבור, בוול סטריט יש קבוצות קטנות לניהול שיח עם מנחה.

מישהו מכיר דרך טובה ללמוד מילים ברוסית עם הקראה של המילים?
גוגול טרנסלייט לא מדובב באיכות טובה וגם עדיף שהמילים יהיו מוכנות ולא להמציא מעצמי...
תודה!

מישהו מכיר שיפור אנגלית, בעיקר מדוברת?

קיימות לא מעט אפליקציות, חלקן חינמיות, שמצוותות לומדים עם נייטיב ספיקרס בשפה הרצויה כדי להתאמן.

טוב, זה חדש עבורי, אני למדתי לפני 9 שנים :)

מבאס ביותר 12K - ואני לומדת וקוראת רק באנגלית מגיל צעיר ועובדת כיום באנגלית :) תמריץ להשתפר

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A שיפור אנגלית ועברית התפתחות אישית 3
A שיפור השפה האנגלית דרך שיעורי 1*1 בצורה מקצועית וזולה? התפתחות אישית 9
S שיפור האנגלית התפתחות אישית 8
R שיפור תנאים פיקוד של מיליון שח שוק ההון 1
A שיפור תנאים סוציאלים בעבודה התפתחות אישית 6
M שיפור דירוג אשראי טוב - האם שווה (להשקעה) צרכנות פיננסית 5
T ניצול סיטואציה של הסגירה של הלמן אלדובי לטובת שיפור תנאים בניוד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
Y שיפור ותרגול נוסף - SQL התפתחות אישית 5
de dud שחמט - שיפור התפתחות אישית 33
T שיפור תיק השקעות "על הגדר" לפני קניית דירה שוק ההון 7
S שיפור תיק השקעות שוק ההון 1
the_newbie שיפור הריכוז בלילה אוף טופיק 28
7 שיפור השפה האנגלית התפתחות אישית 11
I שיפור החיסכון הפנסיוני אל מול מטרות צרכנות פיננסית 11
Y שיפור יכולות המשא ומתן. התפתחות אישית 1
Marinero פעילות חינוכית בנושא שיפור התנהלות כלכלית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
Y שיפור תנאים בחשבון שכבר מקבל הטבות ממועדון צרכנות צרכנות פיננסית 3
Lag פלטפורמה ללימוד אנגלית התפתחות אישית 3
C ללמוד אנגלית התפתחות אישית 10
F לשפר אנגלית ברמה שוטפת/אקדמאית התפתחות אישית 1
ש הקניית אנגלית לילדים אוף טופיק 12
S אנגלית בתעשיה וכמה זה נורא? התפתחות אישית 27
יהודה שוורץ ספריית השאלה - אנגלית אוף טופיק 6
V קורות חיים - אנגלית או עברית? התפתחות אישית 32
N קורס אנגלית מומלץ? התפתחות אישית 1
Aranchik משכנתא אנגלית נדל"ן 20
Myrath לימוד אנגלית לרמת שפת אם (אנגלית עסקית/משפטית) התפתחות אישית 28
A המלצה לספרים עברית/אנגלית בנושא ניתוח דוחות כספיים והערכת שווי חברות התפתחות אישית 7

נושאים דומים

Back
למעלה