• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שיפור אנגלית

מישהו מכיר דרך טובה ללמוד מילים ברוסית עם הקראה של המילים?
גוגול טרנסלייט לא מדובב באיכות טובה וגם עדיף שהמילים יהיו מוכנות ולא להמציא מעצמי...
תודה!
ניראה לי שזה עשוי לסייע, מכירה?

מישהו מכיר שיפור אנגלית, בעיקר מדוברת?
ג'רוזלם פוסט בטלפון?
לא זוכר מהו טווח המחיר, קולגות לעבודה השתמשו והמליצו.

מישהו מכיר דרך טובה ללמוד מילים ברוסית עם הקראה של המילים?
גוגול טרנסלייט לא מדובב באיכות טובה וגם עדיף שהמילים יהיו מוכנות ולא להמציא מעצמי...
תודה!
Duolingo

אני לומדת ספרדית ונתקלתי באפליקציה מעולה בשם Tandem, זה בעצם צ'אט עם אנשים מסביב לעולם ואתה מזין את השפה שאתה רוצה ללמוד ואת שפת האם שלך ואז האפליקציה משדכת אותך עם אנשים שרוצים ללמוד את שפת האם שלך ושפת האם שלהם היא השפה שאתה רוצה ללמוד. השיחות קלילות ואתם יכולים לתקן אחד את השני בתוך הממשק
כתיבה בשפה אחרת דורשת מיומנות אחרת לגמרי
מסתם ללקרוא ולהבין אנשים אחרים

בכללי כל אחד שרוצה ללמוד שפה צריך להקיף את עצמו בה, בין אם זה לראות סדרות עם כתוביות באנגלית, לשנות את השפה בפלאפון לאנגלית ופשוט להכריח את עצמך להיחשף כמה שיותר לאנגלית

לצורך שיפור אוצר המילים, האתר (וגם האפליקציה החינמית) vocabulary.com ממש ממש מצויין. ממש. האתר בנוי בצורה מאוד חכמה, נותן הקשרים שונים, ובעל גמישות מאוד גדולה באוספי המילים שאפשר לתרגל. באמת יוצא דופן. בסיס המידע שלהם מכיל 150 אלף מילים.

אני ממליץ לכל אחד לעשות ניסוי מעניין (שפורסם בעיתון האקונומיסט). בשלוש דקות: האתר TestYourVocab.com מאפשר לך להעריך את גודל אוצר המילים שלך באנגלית. היות ויש להם נתוני עבר של מאות אלפים, תוכל/תוכלי להשוות את הידע שלך לעקומות התפתחות אוצר מילים כפונקציה של הגיל. אתם תופתעו לגלות שגם אם אתם ישראלים משכילים, ואפילו חייתם כמה שנים בארה"ב, אוצר המילים שלכם כנראה שקול לזה של ילד אמריקאי בכיתה ח'.

בנוגע לשיפור הכתיבה ברמת המשפט (מעבר לרמת המילים). לדעתי קשה ללמוד את זה לבד. יש בקורסרה קורסים טובים לכתיבה מדעית באנגלית. שווה לנסות.

תודה על הלינק!
ידעתי שהאנגלית שלי סבירה לכל היותר, אבל אפילו אני הופתעתי מהתוצאה-6,240 מילים (לא הבנתי איפה רואים התפלגות לפי גיל, אבל לפי העקומות פה: http://testyourvocab.com/blog/2013-05-08-Native-speakers-in-greater-detail#newMainchartNative מצבי לא מזהיר).
מה שכן, התחלתי לתהות אם ציוני הפסיכומטרי בפרק האנגלית או הבגרויות בכלל שיקפו משהו. כנראה שנקודת הייחוס מלכתחילה נמוכה, ולכן לא מרגישים ביום יום שתכל'ס, רוב האוכלוסייה פה יודעת אנגלית ברמה נמוכה יותר מילד אמריקאי בכיתה ח'.

עריכה:
בזמנו, כשהייתה לי מוטביציה ללמוד אנגלית, נעזרתי באפליקציה החינמית של BBC learn English-יש שם פודקסטים נחמדים באנגלית, עם טקסט כתוב.
פה ושם לומדים מילים חדשות אבל זה לא יעיל במיוחד.
אשקול לבדוק מחר מה טווח המחירים של גרו'זלם פוסט, אבל אני חושב שאם אלמד אנגלית, זה יהיה רק דרך אתרי חדשות באנגלית, כמו האתר של ה-BBC.
זה גם חינם, וגם יש את גוגל תרגום ומורפיקס במרחק הקשה.

אני לומדת ספרדית ונתקלתי באפליקציה מעולה בשם Tandem, זה בעצם צ'אט עם אנשים מסביב לעולם ואתה מזין את השפה שאתה רוצה ללמוד ואת שפת האם שלך ואז האפליקציה משדכת אותך עם אנשים שרוצים ללמוד את שפת האם שלך ושפת האם שלהם היא השפה שאתה רוצה ללמוד. השיחות קלילות ואתם יכולים לתקן אחד את השני בתוך הממשק
כתיבה בשפה אחרת דורשת מיומנות אחרת לגמרי
מסתם ללקרוא ולהבין אנשים אחרים

בכללי כל אחד שרוצה ללמוד שפה צריך להקיף את עצמו בה, בין אם זה לראות סדרות עם כתוביות באנגלית, לשנות את השפה בפלאפון לאנגלית ופשוט להכריח את עצמך להיחשף כמה שיותר לאנגלית
נרשמתי לאפליקציה הזו,והיא אומרת לי שצריך להמתין שבוע כדי למצוא בן זוג לשיחה.אפשר גם לדלג על התור ואז יש מסלולים בתשלום. מה מומלץ לדעתך? אני מעוניין לתרגל כתיבה באנגלית

נרשמתי לאפליקציה הזו,והיא אומרת לי שצריך להמתין שבוע כדי למצוא בן זוג לשיחה.אפשר גם לדלג על התור ואז יש מסלולים בתשלום. מה מומלץ לדעתך? אני מעוניין לתרגל כתיבה באנגלית
מוזר לאללה.. אני די נטשתי אותה אבל יש לי 50 ספרדים ששלחו לי הודעות ועוד לא חזרתי אליהם בכלל ואני לא זוכרת שהיה לי איזה המתנה לפני, אולי שינו למודל רווחי יותר
תמתין מה אכפת לך, גם ככה חיית עשרות שנים בלי זה :)

לצורך שיפור אוצר המילים, האתר (וגם האפליקציה החינמית) vocabulary.com ממש ממש מצויין. ממש. האתר בנוי בצורה מאוד חכמה, נותן הקשרים שונים, ובעל גמישות מאוד גדולה באוספי המילים שאפשר לתרגל. באמת יוצא דופן. בסיס המידע שלהם מכיל 150 אלף מילים.

אני ממליץ לכל אחד לעשות ניסוי מעניין (שפורסם בעיתון האקונומיסט). בשלוש דקות: האתר TestYourVocab.com מאפשר לך להעריך את גודל אוצר המילים שלך באנגלית. היות ויש להם נתוני עבר של מאות אלפים, תוכל/תוכלי להשוות את הידע שלך לעקומות התפתחות אוצר מילים כפונקציה של הגיל. אתם תופתעו לגלות שגם אם אתם ישראלים משכילים, ואפילו חייתם כמה שנים בארה"ב, אוצר המילים שלכם כנראה שקול לזה של ילד אמריקאי בכיתה ח'.

בנוגע לשיפור הכתיבה ברמת המשפט (מעבר לרמת המילים). לדעתי קשה ללמוד את זה לבד. יש בקורסרה קורסים טובים לכתיבה מדעית באנגלית. שווה לנסות.
השם של האפליקציה הוא vocabulary.com עם סימן של וי?
אם כן רשום שזה בתשלום של 10.40 ש"ח

השם של האפליקציה הוא vocabulary.com עם סימן של וי?
אם כן רשום שזה בתשלום של 10.40 ש"ח

נרשמתי די מזמן, אז זה היה בחינם, אבל בדיעבד הייתי שמח לשם עשרה שקלים. הזמן שהשתמשתי שווה הרבה יותר.
דרך אגב אני לא משתמש באפליקציה אלא באתר. גם במובייל האתר יותר מוצלח בעיני.

אני ממליץ לכל אחד לעשות ניסוי מעניין (שפורסם בעיתון האקונומיסט). בשלוש דקות: האתר TestYourVocab מאפשר לך להעריך את גודל אוצר המילים שלך באנגלית. היות ויש להם נתוני עבר של מאות אלפים, תוכל/תוכלי להשוות את הידע שלך לעקומות התפתחות אוצר מילים כפונקציה של הגיל. אתם תופתעו לגלות שגם אם אתם ישראלים משכילים, ואפילו חייתם כמה שנים בארה"ב, אוצר המילים שלכם כנראה שקול לזה של ילד אמריקאי בכיתה ח'.

נראה לי שההערכה שלהם לוקה. ניסיתי פעמיים, פעם אחת הם רשמו שיש לי היכרות עם 28.5 אלף מילים ופעם שניה עם 27.7, בכל מקרה המספרים האלו נשמעים לי גבוהים מדי (כן, יש לי אוצר מילים לא רע אבל 28 אלף? מסופקני) וככל הנראה מבוססים על אקסטרפולציה שגויה של 'פגיעה' מקרית במילים פחות נפוצות בשיח ובספרות הכלליים (אבל נפוצות למדי בספרות פנטזיה, כגון parsimonious ו prevaricator או סמי נפוצות באנגלית 'רגילה' כגון adroit ו verdant). כפי שהעידו כאן אחרים שגרו באוסטרליה וסיימו תואר בפילוסופיה או סתם קוראים ספרים באנגלית- להם ההערכה נתנה ציון של כ8-12 אלף. עם כמה שהייתי רוצה להרגיש טוב עם עצמי (:)), אני יכול להניח שיש לי אוצר מילים נרחב יותר מקורא הספרים באנגלית הממוצע (מקרב הישראלים קוראי האנגלית), נניח ב20%, נו...50%...נו 60%, אבל הבדל של 200% ומעלה?! זה כנראה הרבה יותר מדי מוגזם.
הם פשוט נותנים משקל יתר למילים עלומות ויוצאים מנקודת הנחה מוטעית.

נ.ב נאבקתי איזה 10 דקות עם האתר שצינזר לי את ההודעה הזו כל עוד היה ציטוט, עד שלבסוף ירד לי האסימון שבהודעה המקורית יש לינק ואולי זה קשור כי יש לי משתמש חדש. רבאק, מנהלים\בעלת הפורום, זה אידיוטי.

נערך לאחרונה ב:
נ.ב נאבקתי איזה 10 דקות עם האתר שצינזר לי את ההודעה הזו כל עוד היה ציטוט, עד שלבסוף ירד לי האסימון שבהודעה המקורית יש לינק ואולי זה קשור כי יש לי משתמש חדש. רבאק, מנהלים\בעלת הפורום, זה אידיוטי.
אדון אימפולסיבי, אלו חוקי ותקנון הפורום. המנהלים והמודרטורים בעלי נסיון רב ולא אידיוטים, אז ובבקשה מעט צניעות.
אין כאן צינזור, הודעה של משתמש חדש עם לינק מצורף נכנסת ל Q של בדיקה ידנית ומשתחררת לאחר מספר שעות אם הכול תקין.

אדון אימפולסיבי, אלו חוקי ותקנון הפורום. המנהלים והמודרטורים בעלי נסיון רב ולא אידיוטים, אז ובבקשה מעט צניעות.
אין כאן צינזור, הודעה של משתמש חדש עם לינק מצורף נכנסת ל Q של בדיקה ידנית ומשתחררת לאחר מספר שעות אם הכול תקין.
סליחה, ככל הנראה קרה כאן קצר בתקשורת, לא קראתי למודרטורים אידיוטים, חלילה, במקרה הנ"ל זה יהיה סתם עלבון ולא לעניין. התכוונתי שההגדרות האוטומטיות של המערכת שמתייחסות לציטוט של טקסט קיים שעבר כאל טקסט חדש, בתלות במשתמש- לא הגיוניות.

ואם המילה "אידיוטי" היא זו שהציתה אצלך את הפיוז אז אני מתנצל שוב, השתמשתי בה בצורה די תמימה, בטח ללא רצון להעליב או לפגוע.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A שיפור אנגלית ועברית התפתחות אישית 3
A שיפור דיור ומעבר בין הדירות נדל"ן 5
A שיפור יכולת הריכוז בעבודה התפתחות אישית 14
A שיפור השפה האנגלית דרך שיעורי 1*1 בצורה מקצועית וזולה? התפתחות אישית 9
S שיפור האנגלית התפתחות אישית 8
R שיפור תנאים פיקוד של מיליון שח שוק ההון 1
A שיפור תנאים סוציאלים בעבודה התפתחות אישית 6
M שיפור דירוג אשראי טוב - האם שווה (להשקעה) צרכנות פיננסית 5
T ניצול סיטואציה של הסגירה של הלמן אלדובי לטובת שיפור תנאים בניוד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
Y שיפור ותרגול נוסף - SQL התפתחות אישית 5
de dud שחמט - שיפור התפתחות אישית 33
T שיפור תיק השקעות "על הגדר" לפני קניית דירה שוק ההון 7
S שיפור תיק השקעות שוק ההון 1
the_newbie שיפור הריכוז בלילה אוף טופיק 28
7 שיפור השפה האנגלית התפתחות אישית 11
I שיפור החיסכון הפנסיוני אל מול מטרות צרכנות פיננסית 11
Y שיפור יכולות המשא ומתן. התפתחות אישית 1
Marinero פעילות חינוכית בנושא שיפור התנהלות כלכלית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
Y שיפור תנאים בחשבון שכבר מקבל הטבות ממועדון צרכנות צרכנות פיננסית 3
Lag פלטפורמה ללימוד אנגלית התפתחות אישית 3
C ללמוד אנגלית התפתחות אישית 10
F לשפר אנגלית ברמה שוטפת/אקדמאית התפתחות אישית 1
ש הקניית אנגלית לילדים אוף טופיק 12
S אנגלית בתעשיה וכמה זה נורא? התפתחות אישית 27
יהודה שוורץ ספריית השאלה - אנגלית אוף טופיק 6
V קורות חיים - אנגלית או עברית? התפתחות אישית 32
N קורס אנגלית מומלץ? התפתחות אישית 1
Aranchik משכנתא אנגלית נדל"ן 20
Myrath לימוד אנגלית לרמת שפת אם (אנגלית עסקית/משפטית) התפתחות אישית 28
A המלצה לספרים עברית/אנגלית בנושא ניתוח דוחות כספיים והערכת שווי חברות התפתחות אישית 7

נושאים דומים

Back
למעלה