• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

רכש ציוד מחברות בפשיטת רגל/סגירה

vigaror

משתמש רגיל
דירוג
369
מה קורה לכל הציוד של חברה שנסגרת/פושטת רגל? ניתן לקנות אותו ממקום מרוכז?
או לעזור להם בפנוי המשרד בתמורה לציוד?
יש לכך איזה שהם משמעויות שאני צריך להיות מודע אליהם?

*אני מתכוון לציוד כמו כסאות, מחשבים, מסכים וכדומה

יש אנשים שזו העבודה שלהם... אלא אם יש לך היכרות אישית עם עסק שנסגר לא נראה לי שיש לך סיכוי להקדים את הכרישים שקונים הכל ברגע אחד בלי לדקדק על כל מקלדת ועכבר.

יש אנשים שזו העבודה שלהם... אלא אם יש לך היכרות אישית עם עסק שנסגר לא נראה לי שיש לך סיכוי להקדים את הכרישים שקונים הכל ברגע אחד בלי לדקדק על כל מקלדת ועכבר.
באסה, קיוותי להחליף את הציוד בבית. . .
בטח הכדאיות לרכש כזה יורדת כשיש מתווחים,
אתה יודע איפה הם מוכרים את הציוד?

יש כל מיני מאכערים שעושים את זה.
בדרך כלל הפריטים האלה שווים פחות מעלות האחסון שלהם ולכן פעמים רבות בעלי תפקיד נפטרים מהם בלי התמחרות מסודרת.
הייתי עד למכירה כזו, חברה שנכנסה לפשיטת רגל הייתה חייבת לפנות את המשרדים שלה ולמנהל המיוחד לא היה מה לעשות עם כל הציוד.
הוא התקשר למאכער שהביא משאית ופינה את כל המשרד תוך שעתיים, בתמורה ל-1,000 ש"ח.
להערכתי היה ציוד במשרד בשווי 20k לפחות: ספות, מחשבים, טלוויזיה, כיסאות מנהלים, מכונת קפה, מיקרוגל, מקרר, שולחנות, תמונות ועוד.

מישהו יודע אולי על מאכרים כאלה שאפשר לקנות מהם מחשב משומש כזה?

המחשבים יגיעו לעובדים, אלא אם כן הם שייכים לחברת מימון ואז הם ימכרו על ידה למקורבים או עסקים שמתמחים בחידוש ומכירת ציוד משומש כמו alltrade

• אהבתי
Reactions: HHH
מישהו יודע אולי על מאכרים כאלה שאפשר לקנות מהם מחשב משומש כזה?
אני מכיר בחור כזה בפתח תקוה, הוא קונה תכולת עסקים בפירוק וכד׳
הוא מוכר מחשבים ניידים ונייחים עסקיים, שרתים במצבים מצויינים (הרבה פעמים עם אחריות) במחירים מצחיקים, סוויטשים, טלפונים, מסכים, וכמעט כל מה שקשור לאלקטרוניקה כולל ציוד מעבדות.
שלחתי לך בפרטי

הוא מוכר מחשבים ניידים ונייחים עסקיים, שרתים במצבים מצויינים (הרבה פעמים עם אחריות) במחירים מצחיקים, סוויטשים, טלפונים, מסכים, וכמעט כל מה שקשור לאלקטרוניקה כולל ציוד מעבדות.
שלחתי לך בפרטי

נשמע להיט! אפשר גם פרטים?

שלחתי לך בפרטי
גם אני אשמח לפרטים שלו

יש חברות שזה הביזנס שלהם (alltrade לדוגמא)
בחברות קטנות יותר פשוט שמים ביד 2 או מאפשרים לעובדים לרכוש .
אצלנו כשהחליפו ריהוט למשרד , מכרו את הריהוט הישן לעובדים במחיר רצפה כדי לא להתעסק עם זה.

שלחתי לך בפרטי
נשמע אחלה , אשמח לפרטים , תודה

שלחתי לך בפרטי
אשמח גם לפרטים בבקשה :)

שלחתי לך בפרטי

אשמח גם בבקשה :)

אבל מאיפה חברות/אנשים שמתעסקים עם זה יודעים מאיפה לרכוש את הציוד?

יש חברות שמתעסקות עם יד 2
בכל מקרה ממליץ לעשות סיבוב בכל עיר מרכזית ולעבור בין בתי עסק שנראים לפני סגירה או עם שלטים מכירת חיסול
אני מטייל עם האופניים ותמיד מחפש מציאות

שלחתי לך בפרטי
אשמח לפרטים כנ"ל

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
N שאלה רגולציה קצת סבוכה לגבי הצעת רכש כפויה בבורסה בלונדון וטיפול לקוי בבנק ישראלי שוק ההון 3
yossik הצעת רכש לרכישת מניות של אל על שוק ההון 5
S כתיבת אופציות רכש במיטב (viewtrade) שוק ההון 15
Cfy הצעת רכש לסלע נדל"ן? שוק ההון 2
ג הצעת רכש של גזית גלוב שוק ההון 39
D הצעת רכש שוק ההון 13
D מה ההשפעה של הצעת רכש על מניה? שוק ההון 6
קרן תהיות למי שלא רכש דירה נדל"ן 81
S קניית ציוד לטרק ארוך אוף טופיק 20
D כיצד לתמחר ציוד משומש מבית שהולכים להרוס? ארונות , שיש, אמבטיון, מזגנים, ויטרינות , אלומיניום תריסים וכו' אוף טופיק 7
O רכישת ציוד לאימונים בייתים התפתחות אישית 10
O ציוד לקמפינג ומחנאות אוף טופיק 14
סטרבו סטאפ גיטרה ועוד ציוד אוף טופיק 7
tpr רכישת ציוד לדירה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 11
א ציוד מינימליסטי (בעיקר במשקל) למטייל\נודד מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19
P איזה מחברות הפנסיה עם אאוטסורסינג לממשק מעסיקים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
מתכנתגד המלצה לקנות מחברות A4 מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
O משכנתא מחברות ביטוח. נדל"ן 2
F יומן מסע של הייטקיסט בתחילת דרכו באחת מחברות ה-FANG (גאמפא) יומני מסע אישיים 21
P לכבוד הירידות, מסרי הרגעה מחברות פיננסיות אוף טופיק 6

נושאים דומים

Back
למעלה