• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פעילות יצירה כיפית, שימושית וחינוכית: שידרוג וקישוט קופסה

לומדת מההתחלה

משתמש רגיל
דירוג
729
שלום חברים,

רציתי לשתף אתכם ברעיון לפעילות יצירה לעצמכם (אם אתם חובבים) או לילדיכם. זו פעילות שהיא גם כיפית (לטעמי), גם מלמדת סבלנות ומיומנות עבודה עם הידיים, גם קלה למדי, גם יש בה מן העיצוב פנים "עשה זאת בעצמך", גם קיימות (upcycling), וגם לא מצריכה חומרים יקרים. אפשר לקחת אותה לכל מני וריאציות וכיוונים.

הנה תמונה של התוצר הסופי (במקרה שלי).
הנה סירטון כלשהו שמדגים את העיקרון וגם לוקח את זה לכיוון של קישוט חלקי של הקופסה.
יש סירטונים שמדגימים את זה בצורה יותר מדויקת אבל לי היה יותר כיף לזרום בלי כל המדידות והדיוקים. לדעתי זה יוצא מעולה גם כך.

מצרכים:
- קופסת נעליים
- נייר מכל סוג שהוא - אני השתמשתי בנייר של מעטפות חומות שלא היו בשימוש, ובנייר חום של שקית נייר של משלוח אוכל.
- דבק פלסטי
- קצת מים
- קערה קטנה לדבק הפלסטי וצלחת קטנה גם כן
- מברשת / מכחול רחב

שמים דבק פלסטי מהול בקצת מים בקערה הקטנה ("מרקם יוגורט")
גוזרים חתיכה מהנייר לפי חלק מהקופסה שרוצים לצפות - לא חייבים לדייק במידות. יותר קל לעבוד עם חתיכות קטנות יותר.
מורחים דבק על הקופסה, ועל חתיכת הנייר משני הצדדים. מניחים את הנייר בהדרגה על החלק ו"מורחים" אותו עם הידיים כדי שלא יהיו קמטים ובועות וכדי שהוא ייצמד היטב. לא לשים מעט מדיי דבק, בעיקר על הקופסה, כי זה יתיבש מבלי להיצמד. ממשיכים עד שכיסינו את כל הקופסה. אני עשיתי הפסקות כדי לתת לחלקים להתייבש קצת כדי שיהיה יותר קל להתקדם.
בסוף אפשר לקשט את הקופסה בציור או בהדבקה של כפתורים, סרטים, או כל דבר. ואז לצפות את הציור אחרי שהתיבש היטב באותו דבק מהול מקודם, כדי להגן על הציור. זהו בגדול, זה ממש פשוט.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
H פתיחת חשבון נוסף באינטרקטיב והפרדת פעילות שוק ההון 5
S מיסוי פעילות בשוק ההון כעצמאי? מיסים 2
Y אחת ממנהלות קרנות הסל הגדולות באירופה מפסיקה פעילות בישראל שוק ההון 4
N שאלה לגבי דוח פעילות שנתי בInteractive - לטובת דוח שנתי למס הכנסה מיסים 5
I מאיפה אפשר ללמוד בצורה מסודרת על פעילות financial institutions גדולים? התפתחות אישית 2
V IB ישראל לIB העולמית - דוחות פעילות שוק ההון 9
ל העברת קופות פנסיה פעילות לקרן עם דמי ניהול נמוכים מצבירה, ולהעביר הפקדות לקרן חדשה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
ה מה לעשות עם קופות גמל לא פעילות אחרי יציאה לפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
N מיסוי של פעילות פרטית לעומת פעילות עסקית מיסים 20
T השלכות מכירת פסגות לאלטשולר על פעילות הברוקראז' שוק ההון 9
ל האם פעילות אשראי משפיעה על דירוג אשראי? אוף טופיק 3
א מה לעשות עם פנסיות לא פעילות פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 17
Z איחוד קרנות פנסיה לא פעילות צרכנות פיננסית 10
ט סימולציית פעילות פיננסית מגיל 21 עד 40 צרכנות פיננסית 0
ד ברוקר שהעביר פעילות לחברה בחו"ל - שיקולי המשקיע הפסיבי שוק ההון 74
א הפסקת פעילות קרן נאמנות - למכור או להמתין? שוק ההון 12
פשוט מכירת פעילות קרנות נאמנות - השלכות שוק ההון 8
Marinero פעילות חינוכית בנושא שיפור התנהלות כלכלית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
משקיע מתחיל פעילות חברות אמריקאיות בחו"ל שוק ההון 5
S תחילת פעילות- S&P500 זה טוב? זה רע? וגם קצת על קרן השלמות שוק ההון 38
J קרנות סל - עמלת יצירה/פדיון שוק ההון 8

נושאים דומים

Back
למעלה