• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פנייה שקיבלתי ממגדל על מסלול IRA

בגדול כל חברת גמל עושה מכרז בין הברוקרים השונים והמחיר שהיא משיגה תקף
לא יכולתי שלא להשים לב בהצטרפות לא מזמן לIRA בלאומי, שרשום בכל מכתבי ה"הטבות בעמלות" שלהם שהן תקפות עד פברואר 22.
מה קורה אחרי התאריך הזה? יחדשו את ההטבות אוטומטית עם עמלות דומות בהתאם למה שחברת הגמלת צליח להשיג מול הבנק?.

מה קורה אחרי התאריך הזה?
מחדשים.
היה לי מכתב דומה שהיה בתוקף עד פברואר 21 ואחד אחר עד פברואר 20 וכו'
יחדשו את ההטבות אוטומטית עם עמלות דומות בהתאם למה שחברת הגמלת צליח להשיג מול הבנק?.
כן.
עד עכשיו העמלות נשארו זהות או אפילו ירדו.

מחדשים.
היה לי מכתב דומה שהיה בתוקף עד פברואר 21 ואחד אחר עד פברואר 20 וכו'

כן.
עד עכשיו העמלות נשארו זהות או אפילו ירדו.
היית צריך לדאוג להארכה לפני תום התקופה?

אפרופו IRA (והאמת שזה תקף לכל חשבון השקעות - פשוט זה בולט יותר בIRA כשכל הכסף אמור להיות רק לצורך קנית מניות), זה אובראופטימזיה אבל בכל זאת, מה אתם עושים עם השאריות שלא מסיקפות לרכישת ני"ע?.

למשל יחידה של סנופי עולה כ1300 ש"ח~ כיום ועוד כמה גרושים לעמלת קניה, ויוצא שנשאר לי בצד כ-1200~ ש"ח, האם אתם משאירים אותם פשוט בעו"ש וזהו? הרי הם מעל ומעבר למה שצריך לדמי ניהול חודשיים.

למשל יחידה של סנופי עולה כ1300 ש"ח~ כיום ועוד כמה גרושים לעמלת קניה, ויוצא שנשאר לי בצד כ-1200~ ש"ח, האם אתם משאירים אותם פשוט בעו"ש וזהו? הרי הם מעל ומעבר למה שצריך לדמי ניהול חודשיים.
אצלי זה זניח, פחות מחצי אחוז, אז זה לא מטריד אותי.

אצלי זה זניח, פחות מחצי אחוז, אז זה לא מטריד אותי.
עדיין 1000 ש"ח זה 1000 ש"ח.
אפשר סתם להמר על הסכום הזה עם מניות בודדות עם מחיר יח' נמוך כמו אפל למשל, נראה לי רעיון נחמד.

לגבי ira , באופן כללי,לכמה זמן תקפים הדמי ניהול? האם אחרי שנה החברה יכולה להעלות חד צדדית את דמי הניהול?
תודה

לגבי ira , באופן כללי,לכמה זמן תקפים הדמי ניהול? האם אחרי שנה החברה יכולה להעלות חד צדדית את דמי הניהול?
תודה

זה מה שקיבלתי מאלדובי היום במייל,
אני למשל כרגע לא מפקיד, אבל לא חושב שיעלו לי את דמי הניהול, אם כן אחפש מקום אחר.

הנק' ה3 בירוק לא כ"כ מובנת. מישהו יודע להסביר בפשטות?.

1616714029417.png

אני כל כך מתחרט שנתתי למגדל הזדמנות לתקן את הטעם המר שנשאר לי מהפעם הקודמת שהייתי לקוח של שירות פיננסי שלהם. זה הרושם שלי ואין כאן המלצה או קביעה גורפת, אבל אם היו אומרים לי שחברת ביטוח מסוימת תקרוס, הם ההימור הראשון שלי.

אני כל כך מתחרט שנתתי למגדל הזדמנות לתקן את הטעם המר שנשאר לי מהפעם הקודמת שהייתי לקוח של שירות פיננסי שלהם. זה הרושם שלי ואין כאן המלצה או קביעה גורפת, אבל אם היו אומרים לי שחברת ביטוח מסוימת תקרוס, הם ההימור הראשון שלי.
אתה יכול לפרט?

אתה יכול לפרט?
אוטוטו 3 חודשים מתהליך המכירה, ואין לי גישה לניהול הכספים. מה שהכי גרוע, זה שאין בכלל צפי או הסבר. פניתי לפניות הציבור, SLA של 30 יום. מי שקיבלה את הפנייה אמרה שתציין שזה דחוף ובטח אשמע מהם תוך כמה ימים. עבר כבר שבוע.
בעבר הייתה לי שם קופת גמל להשקעה, לא זוכר כמה זמן לקח להם לבצע פדיון מלא שלה אבל זה היה הרבה הרבה מעבר למובטח. כל פעם מתקשרות מתאמות פגישות לקבוע לי שוב פגישה עם סוכן. משהו שם פשוט לא עובד. לא לא עובד טוב - לא עובד.

אז איזה חברה הכי טובה בשירות בשביל לנהל ira אצלהם?

אז איזה חברה הכי טובה בשירות בשביל לנהל ira אצלהם?
עושה רושם שכולן אותו דבר, אתה צריך למצוא מספר ישיר של מישהו בכיר כדי שדברים ילכו חלק, הודות לסולידית, זו לא כ"כ בעיה.

בדרך כלל קונה בפתיחה בשער שיתפוס
על איזה ני"ע אתה מדבר?. אני קונה בIRA סנופי של בלקרוק, אפשר לקנות שברי מניה שלה בפתיחה? או שאתה מדבר על כך שאין הגבלת יח' בפתיחה?

עושה רושם שכולן אותו דבר, אתה צריך למצוא מספר ישיר של מישהו בכיר כדי שדברים ילכו חלק, הודות לסולידית, זו לא כ"כ בעיה.

על איזה ני"ע אתה מדבר?. אני קונה בIRA סנופי של בלקרוק, אפשר לקנות שברי מניה שלה בפתיחה? או שאתה מדבר על כך שאין הגבלת יח' בפתיחה?
צודק. פספסתי את החלק של הסנופי. אישית אני קונה EIMI ב IRA ופחות נתקל בבעיה. ניתן כמובן לרכוש ני"ע אחרים ואולי למכור בהמשך אבל לא בטוח שכדאי בגלל עמלת המינימום.

בגלל עמלת המינימום
שים לב שבIRA לרוב אין עמלת מינימום, כך שזה לא נורא. בכל מקרה הפתרון שמצאתי זה לקנות קרנות ישראליות מחקות סנופי, המחיר ליחידה הוא באזור השקל וחצי :)

אתה יכול להסביר ? מגדל נקנו/קורסים ? אתה לא מצליח לקבל מהם שירות ?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
P פנייה לגופים ציבוריים באימייל - מסתבר שלא תמיד אוף טופיק 0
S כח מיקוח מול מתווך שיוזם פנייה למוכר נדל"ן 9
T חוות דעת על ייעוץ שקיבלתי מיועץ השקעות בבנק שוק ההון 9
N לא בטוח מה קרה עם הדיבידנדים שקיבלתי ב-IB שוק ההון 5
M 2 הצעות שקיבלתי לקרן הפנסיה, אשמח לדעתכם. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
V מספר הצעות שקיבלתי לקרן פנסיה מקיפה ומשלימה - אשמח לדעתכם לפני שאני בוחר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
IceCold להחזיר משהו שקיבלתי בעבודה הקודמת אוף טופיק 3
M הרכב הלוואת משכנתא שקיבלתי מהבנק נדל"ן 16
D אשמח לביקורת על הצעת משכנתא שקיבלתי נדל"ן 7
M האם כדאי לי להגיש דוח מס ,לפי ה867 שקיבלתי ? מיסים 2
סול הצעת מגורים לא שגרתית שקיבלתי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 33
ת הצעה לפיקדון שקיבלתי (עבור קרן חירום) צרכנות פיננסית 31
F מיסוי RSU שקיבלתי בארץ אבל מכרתי בעת רילוקיישן מיסים 36
F הצעה שקיבלתי מפסגות למסחר עצמאי על תיק בשווי 1,100,000 ש״ח שוק ההון 14
D הצעה שקיבלתי לפקדונות מובנים בבנקים באירופה שוק ההון 19
S איך אפשר לדעת שקיבלתי דיבידנדים? שוק ההון 1
ב איך להעריך האם הציטוט מט״ח שקיבלתי מחדר מסחר אטרקטיבי? שוק ההון 8
M פוליסת מטרייה קולקטיבית - מכתב שקיבלתי צרכנות פיננסית 1
oz1987 הצעה שקיבלתי במסגרת קורס שוק ההון 12
c881 שיחת מכירה שקיבלתי מ"מימון ישיר" מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 26
Oziris תשובה שקיבלתי מבית השקעות שוק ההון 12
Avi להלן מחירים מארבע בתי השקעות שקיבלתי לאחרונה שוק ההון 15
A אני מקבל פנסיה ממגדל החל ממרץ 2023 והפנסיה לא עודכנה מאז למרות שהמדד עלה. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
deussex לפני מהלך להעברת ביטוח מנהלים ופנסיה ממגדל לקופת ברירת מחדל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
deussex פלונטר עם א.כ.ע מהעבודה, בעקבות מעבר של ביטוח מנהלים לקרן פנסיה משלימה, ממגדל למיטב דש פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 16
Y העברת קרן פנסיה לא פעילה ממגדל למיטב פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8

נושאים דומים

Back
למעלה