• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

משחק החבילה עוברת ממשיך: הפניקס מעבירה את הקופות בניהול אישי לחברת גלובל נט ניהול קופות גמל בע"מ - מי אלו?

מישהו יודע האם עבר או לא?

מישהו יודע באיזה תאריך ההפקדות לקה"ש IRA אמורות להכנס לחשבון? יש תאריכים ספציפיים או שזה מרווח של X ימים רנדומאלי מהיום בו המעסיק הפריש?
כנ"ל לגביי גמל IRA

מישהו יודע באיזה תאריך ההפקדות לקה"ש IRA אמורות להכנס לחשבון? יש תאריכים ספציפיים או שזה מרווח של X ימים רנדומאלי מהיום בו המעסיק הפריש?
כנ"ל לגביי גמל IRA
זה תלוי בעיקר במעסיק שלך ובסולק שלו. פחות בחברת הגמל.

כנ"ל לגביי גמל IRA

תוך 9 ימים מהמשכורת, המעסיק חייב להעביר.

כנ"ל לגביי גמל IRA
כנס לאתר הבנק ותראה את העוש שלך שנה אחורה ותראה את התאריכים שכסף נכנס כל חודש ותעשה ממוצע

אצלי זה סביב ה17 לחודש

אם כי כל מעסיק זה באמת משתנה

האם מישהו מצא דרך לעקוב אחרי מה שקורה עם הניוד הזה? כרגע קרנות ההשתלמות שלי לא מופיעות יותר בהפניקס, אבל גם האתר של גלובל נט לא מכיל שום דרך לגשת לחשבון. איך אפשר לברר מה קורה עם הקרנות?

שאלה טובה, אני רואה את קרנות במזרחי וההפקדות נכנסות. so far so good

האם מישהו מצא דרך לעקוב אחרי מה שקורה עם הניוד הזה? כרגע קרנות ההשתלמות שלי לא מופיעות יותר בהפניקס, אבל גם האתר של גלובל נט לא מכיל שום דרך לגשת לחשבון. איך אפשר לברר מה קורה עם הקרנות?
התקשרתי אליהם אתמול - 03-5707666
אמרו שנתוני הלקוח שלי עברו, רק הטיפול בבנק מזרחי טיפה מתעכב.
גם שלחו לי טפסים לפתיחת קופת גמל חדשה למעסיק החדש. אמור 2-4 ימים לטיפול, מקווה באמת שכך.

התקשרתי אליהם אתמול - 03-5707666
אמרו שנתוני הלקוח שלי עברו, רק הטיפול בבנק מזרחי טיפה מתעכב.
גם שלחו לי טפסים לפתיחת קופת גמל חדשה למעסיק החדש. אמור 2-4 ימים לטיפול, מקווה באמת שכך.
קטע, בדיוק לפני שבוע קיבלתי משכורת ראשונה ממעסיק חדש ואצלו עשיתי שיוך מעסיק דרך הפניקס כי הקופות היו עדיין אצליהם, האם הניוד אמור להיות שקוף עבורי או שאני צריך עכשיו לדבר עם גלובלנט גם?

דבר נוסף, כשניידתי לIRA, זה היה כשלא עבדתי, כלומר בתכלס אף פעם לא היו לי הפקדות לקה"ש וגמל IRA שניידתי אליהם...עם המעסיק החדש זו תהיה הפעם הראשונה שיש הפקדות לשם, האם צריך איזו הרשאה או משהו בברוקר (בנק לאומי) כדי שההפקדות יכנסו לחשבון? יש משהו שצריך לעשות בגלל שלא היו לי אף פעם הפקדות אצל חברת הגמל\ברוקר?

איך בעצם עובדת ההעברה של הכסף לחשבון הבנק? המעסיק מפקיד למס' הקופה שנתתי לו, וחברת הגמל מעבירה את הכסף לחשבון המתאים? זה תהליך אוטומטי או שיש בן אדם שעושה את זה?

נערך לאחרונה ב:
גם שלי מתעכבת.
התקשרתי אליהם עכשיו ואמרו שיש בעיה כללית והם מקווים שעד סוף החודש זה יסתדר.

שלי הגיעה מאוחר מהרגיל אבל בסוף הגיעה

נושאים דומים

Back
למעלה