• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

טפסים במשרד?

kerenX

משתמש רגיל
דירוג
943
שלום לכם אנשים שטכנולוגיים יותר ממני,

בעבודה יש איזושהיא משימה שאני היחידה בחברה שעושה. כדי להשלים אותה, אני צריכה לקבל הרבה פרטים ממי שמבקש שאעשה אותה.
מה שקורה בפועל זה שפשוט נוצרת תכתובת מייל ארוכה ולא יעילה ביני לבין הרבה אנשים בה אני מבקשת את הפרטים הרלוונטיים.
חשבתי ליצור גוגל פורם, או מייקרוסופט פורם אבל שניהם בעצם אונליין וצריך להיות מחובר לחשבון הרלוונטי.
מההיכרות שלי עם האנשים הנ"ל, ברור לי שהם לא יתחברו לחשבון שלהם ופשוט ישלחו לי עוד מיילים.
האם יש פיתרון אחר לבעיה?

תודה מראש :)

אפשר למלא גוגל פורם אנונימי מבלי להיכנס לחשבון. להכין טופס שבו צריך גם להזין את השם וכמה שיותר בחירות מרובות ולמעט בהזנת טקסט אלא אם חייבים. הנמענים שלך מקבלים מייל ולינק ומזינים את התוכן הרלוונטי - הזנת השם שלהם ידנית תייתר את הצורך בהזדהות.

אפשר למלא גוגל פורם אנונימי מבלי להיכנס לחשבון. להכין טופס שבו צריך גם להזין את השם וכמה שיותר בחירות מרובות ולמעט בהזנת טקסט אלא אם חייבים. הנמענים שלך מקבלים מייל ולינק ומזינים את התוכן הרלוונטי - הזנת השם שלהם ידנית תייתר את הצורך בהזדהות.

לא ידעתי. אבדוק את העניין.
הבעיה בגוגל פורם היא שלא בטוח שהמנהלת שלי תסכים לעבוד מול גוגל.
אני בעצם פותחת לקוחות חדשים ב- crm של החברה ומקבלת מעובדים אחרים פרטים מלאים עליהם

ידוע למישהו על אופציה שמקושרת לאאוטלוק הקלאסי?

עריכה: אאוטלוק 2013

נערך לאחרונה ב:
תנסי קודם לדבר עם המנהלת. אם יש מוצר נוח שהוא גם חינמי אין סיבה לעבוד עקום רק כי משתמשים בטכנולוגיות של תחילת שנות ה- 2000.

תנסי קודם לדבר עם המנהלת. אם יש מוצר נוח שהוא גם חינמי אין סיבה לעבוד עקום רק כי משתמשים בטכנולוגיות של תחילת שנות ה- 2000.

היא באופן כללי נגד הרעיון ואני מנסה לשכנע אותה... (ייעול? חס וחלילה!. חברה הסתדרותית)
ואני כן רוצה לבוא עם כמה אופציות אטרקטיביות

איך אין אפשרויות? איך אנשים חיו בלי טפסים לפני 7 שנים?!

זה מה שמוגדר 'טופסולגיה בין משרדית'. חבל על הזמן, בירוקטיה בזעיר אנפין כשכל אחד מנסה להכשיל את חברו במשרד.
כנסי ישיבת צוות, תציגי את הנושא ולפני כן, תבקשי מהמנהל את הדד-ליין ותנחיתי על האחרים את המשימות להצלחת המשימה שלך.

זה מה שמוגדר 'טופסולגיה בין משרדית'. חבל על הזמן, בירוקטיה בזעיר אנפין כשכל אחד מנסה להכשיל את חברו במשרד.
כנסי ישיבת צוות, תציגי את הנושא ולפני כן, תבקשי מהמנהל את הדד-ליין ותנחיתי על האחרים את המשימות להצלחת המשימה שלך.

הבעיה שזו משימה מתמשכת... זה לא שיש לי דד ליין בזה. זה פשוט איזו משימה שלא חלק מהתפקיד שלי, שהפילו עלי.
אני היחידה בחברה שיכולה לפתוח לקוחות חדשים וזה משהו שקורה על בסיס יומיומי ומתקבל מכל העובדים בחברה, לא רק מהצוות שלי.
רוצה לשמוע משהו עוד יותר מצחיק? אני עושה חצי מהעבודה, צריכה לחכות שהמנהלת שלי תגדיר לי משהו בכרטיס לקוח ורק אז יכולה לעשות את השאר... כי ככה החליטו. אז חוץ מכל ההתכתבות המזעזעת מול שאר העובדים שמעכבת את התהליך משמעותית, אני צריכה לשבת למנהלת שלי על הראש כדי שתגדיר את השטות כדי שאוכל לסיים. פשוט זוועה.

נערך לאחרונה ב:
אם תמצאי פתרון טוב ומקיף ותסבירי לה ולשאר המנהלים איך זה יעל את העבודה יחסוך כסף או ווטאבר אני בטוח שהיא תבין.

אם תמצאי פתרון טוב ומקיף ותסבירי לה ולשאר המנהלים איך זה יעל את העבודה יחסוך כסף או ווטאבר אני בטוח שהיא תבין.

מחפשת :O

מצטרף. קל ונוח לעשות את זה. דברי איתי בפרטי אם את צריכה עזרה.

נשמע כהפרה בוטה של אבטחת מידע.

קודם כל דלף של מידע עסקי לחשבון גוגל אישי שלך. יותר חמור, העברת מידע אישי מוגן (של עובדים) מחוץ לארגון (שוב לחשבון שלך), ובמקרה של גוגל, לשרתים שנמצאים בחו"ל, ושוב במקרה של גוגל, לא במדינות האיחוד האירופי, בניגוד להוראות חוק הגנת הפרטיות.

בארגונים רבים מדובר באירוע משמעת חמור ואף עילה לפיטורים.

למה שלא תשלחי להם למלא טבלת אקסל וזהו?

היום אפשר לבצע אינטגרציה לכל מערכת CRM בעזרת Google Form או כל טופס.

הפתרון הכי טוב הוא ליצור מן טופס (אפילו דף נחיתה אם צריך) שניתן לשלוח אותו רק לאחר שכל הפרטים מולו - לאחר מכן יפתח בCRM משתמש חדש באופן אוטומטי.

ג.נ - פריק של אוטומציות.

• אהבתי
Reactions: AAA
נשמע כהפרה בוטה של אבטחת מידע.

קודם כל דלף של מידע עסקי לחשבון גוגל אישי שלך. יותר חמור, העברת מידע אישי מוגן (של עובדים) מחוץ לארגון (שוב לחשבון שלך), ובמקרה של גוגל, לשרתים שנמצאים בחו"ל, ושוב במקרה של גוגל, לא במדינות האיחוד האירופי, בניגוד להוראות חוק הגנת הפרטיות.

בארגונים רבים מדובר באירוע משמעת חמור ואף עילה לפיטורים.

כן, זה גם מה שחשבתי. בגלל זה אני רוצה פיתרון שיותר קשור לאאוטלוק של החברה. משהו שישאר בפנים.

למה שלא תשלחי להם למלא טבלת אקסל וזהו?

יש קצר מלל שצריך למלא ובסך הכל זה מסתכם בזה שעובד מסויים שולח לי אחד/שניים בשבוע, אבל בגלל שאני מקבלת הכל אלי זה מתאסף...
אז לשלוח להם טבלת אקסל בשביל למלא שורה אחת?

היום אפשר לבצע אינטגרציה לכל מערכת CRM בעזרת Google Form או כל טופס.

הפתרון הכי טוב הוא ליצור מן טופס (אפילו דף נחיתה אם צריך) שניתן לשלוח אותו רק לאחר שכל הפרטים מולו - לאחר מכן יפתח בCRM משתמש חדש באופן אוטומטי.

ג.נ - פריק של אוטומציות.

כמו שכבר כתבו, בגלל שצריך למלא פרטים של לקוחות, יש סיכון אבטחת מידע...
חוץ מזה, אני לא אחראית על המערכת בחברה ואין סיכוי שיסכימו לעשות את זה כדי לחסוך עבודה של סטודנטית זולה...
גם אני פריקית של אוטומציה ותמיד מנסה לייעל תהליכים אבל מלא התנגדות o_o

מצד שני... הסמנכלית של המחלקה שמה לב לכל השטויות שאני מבקשת ושוקלת להעביר אותי לתפקיד יותר מקצועי :lol: אז לפחות יאי לזה

אם זה שורה אחת, אז אולי SharePoint?

הכוונה היא שיש הרבה נתונים שצריך לקבל מהם, אז זה יהיה שורה אחת, וכמה טורים.
בכל מקרה, לפי מה שאני מבינה sharepoint זה גם דרך מיקרוסופט 365, אז לא פותר לי את הבעיה שציינתי בהודעה הראשית- צריך להתחבר למשתמש בווב והם לא יעשו את זה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S מגן מס טפסים ושאר ירקות מיסים 4
מ הצהרת הון - טפסים אינם עדכניים ל31.12.22 מיסים 5
F 1322: חשבון IB, יש הפסד רווח הון, אבל על דיבידנדים שולם מס במקור - למלא 2 טפסים? מיסים 7
Z טופס 1322 ני״ע חו״ל. בהסבר למילוי (סעיף6) אומר שצריך טפסים נפרדים למה שנמכר עד יוני ולמה שנמכר אחריו. האם אכן מקפידים על זה? מיסים 15
S טפסים לרואה חשבון להגשת דוח שנתי מברוקר זר מיסים 2
ס ההבדלים בין טפסים 1322, 1324, 1325 בדוח השנתי מיסים 22
R מילוי טפסים רווחי הון - מכשירים פיננסיים לא סחירים מיסים 7
א עזרה בהגשת טפסים למס הכנסה מיסים 4
B החזר מס לשכירים - האם חובה להגיש טפסים על השקעות? צרכנות פיננסית 1
unrealx רוצה למכור נייר וליצור מגן מס - שאלות על טפסים שוק ההון 0
א טפסים בעבודה שחובה להכיר צרכנות פיננסית 21
A האם נדרש מילוי טפסים של ה-IRS בקניית ETF ארה"ב שוק ההון 3
M משכיר ושוכר: האם יש חובה לעדכן כתובת במשרד הפנים? נדל"ן 0
ש מרגיש שהולכים לי על הראש במשרד - מה לעשות? אוף טופיק 2
א עובד מדינה במשרד ממשלתי? צרכנות פיננסית 3
Michel אובדן תעודת זהות וחידושה במשרד הפנים אוף טופיק 3
hommie עדכון החלפת כתובת במשרד הפנים אוף טופיק 17
א השקעה במשרד קטן נדל"ן 9
ה האם לקנות דירה או לחכות לזכיה במשרד השיכון נדל"ן 13
לא חשוב שמות העברת נתוני הביטוחים שלכם לאתר ייעודי של אגף שוק ההון במשרד האוצר. אוף טופיק 4
W עובד במשרד ממשלתי ומחוייב להפריש 7% לפנסיה - מה עושים? צרכנות פיננסית 26

נושאים דומים

Back
למעלה