• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מרגיש שהולכים לי על הראש במשרד - מה לעשות?

שלח לי שקט

משתמש רשום
דירוג
0
שלום לכולם,

אודה לעזרה ולעצה.

אני ממש במצוקה. אני מרגיש שרוצים לפטר אותי.

לאחר שנה וחצי במשרד, דיברתי עם מנהלת המשרד על עובד אחר חדש שמשהו בהתנהגות שלו מציק לי.

לתחושתי זה התקבל רע מאוד ועשה רושם רע מאוד.

בנוסף בגלל תקופה לחוצה, אני מרגיש שראש הצוות שלי כועס עלי ועוד מישהו במשרד.

עושה רושם שמשהו שאני מתנהג בעייתי למרות שאני מרגיש שאני מנסה להתחשב וזה סתם צירוף מקרים.

אני מרגיש שמנהלת המשרד מתעלמת ממני במכוון ובנוסף לפני כשבוע ראיתי ישיבה שלה עם הבוסית הראשית דבר שבדרך כלל לא קורה.

אני מרגיש שהולכים לי על הראש ורוצים לפטר אותי.

מה לעשות???

האם לבקש שיחה עם הבוסית הראשית או שזה עקיפת סמכות ולבקש שיחה קודם עם מנהלת המשרד (למרות שהיא לא אוהבת אותי עושה רושם)

האם לבקש שיחה עם ראש הצוות שלי?

אשמח לעזרה

אם תבקש שיחה עם אחד מהגורמים האלה, מה אתה חושב שיצא לך מזה? מה בדיוק אתה הולך להגיד/לשאול אותם?

אנחנו לא נצליח לנחש מהטקסט שכתבת האם רוצים לפטר אותך או לא.
השאלה היא מה אתה עושה בנידון.

- דבר ראשון זה אולי לדבר על ההתנהגות של מישהו עם המנהלת משרד זה לא הדבר הכי נכון לפעם הבאה. אתה סתם מכניס דרמות לתוך המקום עבודה.

- במקרה הכי גרוע אם כן מפטרים אותך, מה שיכול לקרות לכל אחד מכל סיבה שהיא, מה אתה עושה כדי לעמוד על הרגליים ולא להתרסק? אולי לחשוב על זה שזה לא הדבר הכי נורא בעולם קצת יעלים את תחושת המצוקה.

שלום לכולם,

אודה לעזרה ולעצה.

אני ממש במצוקה. אני מרגיש שרוצים לפטר אותי.

לאחר שנה וחצי במשרד, דיברתי עם מנהלת המשרד על עובד אחר חדש שמשהו בהתנהגות שלו מציק לי.

לתחושתי זה התקבל רע מאוד ועשה רושם רע מאוד.

בנוסף בגלל תקופה לחוצה, אני מרגיש שראש הצוות שלי כועס עלי ועוד מישהו במשרד.

עושה רושם שמשהו שאני מתנהג בעייתי למרות שאני מרגיש שאני מנסה להתחשב וזה סתם צירוף מקרים.

אני מרגיש שמנהלת המשרד מתעלמת ממני במכוון ובנוסף לפני כשבוע ראיתי ישיבה שלה עם הבוסית הראשית דבר שבדרך כלל לא קורה.

אני מרגיש שהולכים לי על הראש ורוצים לפטר אותי.

מה לעשות???

האם לבקש שיחה עם הבוסית הראשית או שזה עקיפת סמכות ולבקש שיחה קודם עם מנהלת המשרד (למרות שהיא לא אוהבת אותי עושה רושם)

האם לבקש שיחה עם ראש הצוות שלי?

אשמח לעזרה
במקומך אני הייתי עושה שיחה קצרה עם מנהלת המשרד
לא משהו רישמי יותר מידי או מתוכנן מראש
אלה בבוקר לפני שכולם מגיעים או בסוף היום שאתם יחסית לבד
להגיד אם אפשר כמה דק לדבר איתה

תגיד בצורה פתוחה שאתה מרגיש ממנה קצת כתף קרה ותשמח לדעת אם עישית משהו או הנהגת לא במקום
שסהכ אתה מאוד אוהב את העבודה אבל תשמח לשפר את היחסים

כנראה שהיא תפתח מולך דברים שלא שמת לב שאולי היא ואולי אחרים רואים
ויכול להיות שהיא תגיד שהכל בסדר וזה סתם לא קשור אליך

כך או כף הרווחת לדעתי נקודות בעצם זה ששאלת

*כן אם כבר הוחלט לפטר אותך אז בכל מקרה זה לא ישנה, אבל אולי ככה תוכל לדעת מה הסיבה האמיתית להמשך

• אהבתי
Reactions: YPV
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א מרגיש מרומה (אינטראקטיב ישראל) צרכנות פיננסית 18
deussex האם אתם עושים חוזה השכרה דרך עורך דין ? מרגיש מבולבל, אשמח לתובנות נדל"ן 28
N האם עוד מישהו מרגיש מתוסכל מהאופן בו מתנגדי שינוי שיטת המשטר מציגים את הסכנה במהפכה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 64
GeraltOfHaifa יש קריירה, יש כסף. אבל מרגיש ריקנות. מה עכשיו? התפתחות אישית 83
M מרגיש מרומה (מחיר למשתכן) נדל"ן 31
A מרגיש מחוץ למשחק של שוק ההון - דווקא בגלל הפורם והטוויטר של הסולידית.... שוק ההון 108
R העלאת שכר שנתית בהייטק - מרגיש לא מוערך אוף טופיק 60
R מרגיש אבוד (בן 20) התפתחות אישית 31
S מרגיש אבוד... יומני מסע אישיים 29
Y מרגיש תקוע לאחרונה, אשמח לעזרתכם התפתחות אישית 9
M מרגיש מעט מבולבל שוק ההון 10
ע פוליסה פיננסית - למה אני מרגיש שכולם דוחפים אותי לשם? שוק ההון 53
W מרגיש שתשואת קרנות בלקרוק הישראליות נמוכה מהמקבילות האירופאיות שוק ההון 12
R מרגיש ריקנות יומיומית אוף טופיק 78
ר שאלה\עזרה מרגיש אבוד שוק ההון 6
ל מרגיש שהכסף שולט לי בחיים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 22
Jasper בן עשרים ואחת מרגיש שחיסכון בא לי בקלות, אבל להתחיל להשקיע מפחיד אותי ממש. שוק ההון 18
M מישהו ממשתתפי הפורום, יכול להעיד שהוא מרגיש שהוא מנצל וחווה את החיים במלואם? התפתחות אישית 63
ה סולידית, מרגיש לי שאת פיקטיבית אוף טופיק 21
D כיצד לתמחר ציוד משומש מבית שהולכים להרוס? ארונות , שיש, אמבטיון, מזגנים, ויטרינות , אלומיניום תריסים וכו' אוף טופיק 7
1337justme מנקה במחיר סביר ומבלי לשבור את הראש צרכנות פיננסית 6
B שיפסיק להסתובב הראש לכבוד היום הולדת יומני מסע אישיים 6
adamshalev קרנות איריות - כל מה שרציתם לדעת והסתחרר לכם הראש מרוב דיונים שוק ההון 811

נושאים דומים

Back
למעלה