• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

זיכיון לייבא מוצר לחסר ניסיון בתחום

Davis

משתמש רשום
דירוג
0
היי,

האם מישהו/מישהי התנסו ביבוא מוצר ממותג בולט/בינוני וקבלת בלעדיות או זיכיון למרות שאין להם ניסיון בתחום?
אני מעוניין לייבא פריט מזון שלא נמצא בשוק
אם כן, איך ניגשתם לזה? מה הצגתם ליצרן? האם לדעתכם פניה רגשית וכנה יכולה לסייע כשעובדים מול חברה בינונית- גדולה? כמו למשל הערכה אמיתית לבעלת החברה.

יש לפעמים באמזונים השונים את המוצר אך המחיר שלו מרקיע שחקים, מניח לאור הוצאות ערוץ המכירה והלוגיסטיקה.
מבין שנדרשת השקעה כספית/ תמיכה לוגיסטית.

שאלת צד, איך שולחים הודעה למשתמש אחר?
תודה

שאלת צד, איך שולחים הודעה למשתמש אחר?
יש מינ' הודעות שאתה צריך לרשום בפורום בשביל היכולת לשלוח לאחרים, זאת על מנת שמשתמשים "חדשים" לא יוכלו לפרסם/להטריד/פיתיון ושאר טרלולים.
אם כן, איך ניגשתם לזה? מה הצגתם ליצרן? האם לדעתכם פניה רגשית וכנה יכולה לסייע כשעובדים מול חברה בינונית- גדולה? כמו למשל הערכה אמיתית לבעלת החברה.
חס וחלילה לא בא להוריד לך ממשק הכנפיים אבל,
תחום,רגולוציה,שמור לי ואשמור לך. עמילי מכס, נמליסטים, מכון תקנים ושאר מרעין בישין,
תחום לא פשוט ואנשים ירוקים צריכים להתגלח הרבה עד כדי זוב דם. מציע לעשות ש"ב טובים.

ג.נ.
זכיתי בכבוד המפוקפק של החזרת מכולה לסין בגלל כשל רגולציה.
ארגז של כסף ועצבים.

יש מינ' הודעות שאתה צריך לרשום בפורום בשביל היכולת לשלוח לאחרים, זאת על מנת שמשתמשים "חדשים" לא יוכלו לפרסם/להטריד/פיתיון ושאר טרלולים.

חס וחלילה לא בא להוריד לך ממשק הכנפיים אבל,
תחום,רגולוציה,שמור לי ואשמור לך. עמילי מכס, נמליסטים, מכון תקנים ושאר מרעין בישין,
תחום לא פשוט ואנשים ירוקים צריכים להתגלח הרבה עד כדי זוב דם. מציע לעשות ש"ב טובים.

ג.נ.
זכיתי בכבוד המפוקפק של החזרת מכולה לסין בגלל כשל רגולציה.
ארגז של כסף ועצבים.
זה מרגיש כאילו מחייבים משתמשים להטריל (לשלוח X הודעות). קורא שנים בפורומים ולא זכורים לי מטרידים וכו'. חוץ מזה, בכאלה אפשר לטפל במהירות. הפורום מורכב מכמות נכבדה של אנשים איכותיים, חבל שזאת הגישה. ולענייננו

לא מדובר בייבוא מוצר לישראל, אני גר במדינה אחרת שאין עליה את הנטל של הרגולציה הישראלית.
בסה"כ צריך להוציא רישיון ולהתנהל לפי החוקים ואם לא (שלא נדע)

זה מרגיש כאילו מחייבים משתמשים להטריל (לשלוח X הודעות). קורא שנים בפורומים ולא זכורים לי מטרידים וכו'.
היו פה תקופות של שניים שלושה מטורללים בשבוע...
חבל שזאת הגישה. ולענייננו
מסכים איתך לגמרי.
מאידך, עדיף שתיתן כמה הודעות "מטרילות" בפורום, מאשר שאנשים פה ייפלו פיתיון לעושקים וגזלנים

לא מדובר בייבוא מוצר לישראל, אני גר במדינה אחרת שאין עליה את הנטל של הרגולציה הישראלית.
בסה"כ צריך להוציא רישיון ולהתנהל לפי החוקים ואם לא (שלא נדע)
אה, אם כן לצערי אין לי ניסיון בתחום בניכר.
תצליח !

תחפש בגוגל "הסכם הפצה" ומשם כבר תגיע לדרכים האפשריות.
אפשרות אחת היא לנסות להגיע לחברה ישירות, זה לא כל-כך פשוט תמיד ובגלל זה יש סוכני תיווך שהתמחו בחיבור בין יצרן למפיץ.
אני לא יודעת אם יש הבדלים (ואם כן - מה הם) בין הפצת מוצר בישראל או במדינה שאתה מתגורר בה אז כדאי שתגגל במדינה שבה אתה חי.
בהצלחה! ותבוא לספר לנו אם מימשת את הרעיון ואם יש לך טיפים למפיץ המתחיל.

לא הבנתי מה אתה שואל. איך יוצרים קשר עם ספק אנונימי במדינה לא ידועה כדי לייבא למדינה לא ידועה אחרת ואת זה אולי יידעו אנשים שגרים במדינה שלישית?
אם במקרה שאלת ברצינות, אז לכל מדינה חוקים משלה ותרבות עסקית משלה. בהצלחה.

אז תשאל בפורמים של המדינה האחרת.
כל מה שנדסקס כאן יהיה חרטא ולא מועיל.

אז תשאל בפורמים של המדינה האחרת.
כל מה שנדסקס כאן יהיה חרטא ולא מועיל.
השאלות שלי נוגעות ליצירת קשר עם היצרנית ומה עשוי לסייע לקבל אישור?

התהליך במדינת היבוא נלמד ואולי ייזכה אותי בנקודת זכות מול היצרן אבל עדיין במידה וישאלו אותי
לגבי הניסיון או איזה מוצרים עוד אני מייבא? התשובה תהיה 0.

השאלות שלי נוגעות ליצירת קשר עם היצרנית ומה עשוי לסייע לקבל אישור?

התהליך במדינת היבוא נלמד ואולי ייזכה אותי בנקודת זכות מול היצרן אבל עדיין במידה וישאלו אותי
לגבי הניסיון או איזה מוצרים עוד אני מייבא? התשובה תהיה 0.
כבר ענו לך על זה. אם אתה רוצה ליצור קשר עם יצרן ניגרי, עדיף לשאול בפורום ניגרי ועוד יותר עדיף להכיר ניגרי שיסבירו לך מה מקובל בתרבות המקומית ואיך החברה שאתה מעוניין ליצור איתה קשר, עובדת . לשאול כאן על כל העולם נראה לי בזבוז זמן. בהצלחה.

כבר ענו לך על זה. אם אתה רוצה ליצור קשר עם יצרן ניגרי, עדיף לשאול בפורום ניגרי ועוד יותר עדיף להכיר ניגרי שיסבירו לך מה מקובל בתרבות המקומית ואיך החברה שאתה מעוניין ליצור איתה קשר, עובדת . לשאול כאן על כל העולם נראה לי בזבוז זמן. בהצלחה.
לשאלתי הכללית אין זה משנה אם זה ישראלי שרוצה לייבא לישראל עט מפילוט ביפן? או יבוא של זיתים לסין מבית השיטה? נניח שהרגולוציה והתרבויות לא רלוונטיות. מה שמעניין זאת ההתמודדות בתחרות התיאורטית מול קרביץ או מול קמעונאי סיני גדול? מה יכול לחזק אותי מולם, למשל?

מכיר טוב מאוד את נושא התרבותיות בחברות. מניסיוני, קיים הבדל מהותי בין מכירות לרכש מהן. העניין הוא שחברות רציניות דואגות גם למוניטין שלהם וכו' וכאן מתחילים הקשיים.

מניח (אולי רוצה להאמין) שיש בישראל אנשים שהתחילו לייבא מוצר מחברה בסדר גודל בינוני ומעלה ללא ניסיון בתחום, את הניסיון הפרקטי שלהם אני מחפש ואם אין בין חברי הפורום גם טוב. בכל מקרה תודה...

נשמח אם תוכל להרחיב
בכיף,
הזמנתי כמה מאות אוזניות אל-חוטיות מסין - ללא משדרים , רק אוזניות עם המקלט שלהן בילטאין. משדרים היו לי.
לטובת העניין אתה צריך אישור משרד התקשורת [תדר ספציפי] ומכון התקנים.
מכיר אישית גם מישהו שמביא מכולות עם צעצועים של דיסני ודברים חד פעמיים אז "פחות או יותר" ידעתי איך הדברים אמורים לעבוד...
חשבתי שאני יודע.

יש הבדל קריטי בין אם אתה מייבא
מכולה שלמה לבין אם אתה סתם עם משטח במכולה מעורבת.

חשבתי שאני אסתדר לבד ולא השתמשתי בעמיל מכס מההתחלה.
מסתבר שבנמל אפשר לדאוג ש"בדיקה אקראית" תיפול דווקא על המכולה שלך אם אתה "לא דאגת" לתאם מולם כמו שצריך. הציוד שלך שוכב בנמל ללא גישה ואתה משלם גם החסנה ושאר טרלולים.
אם גם יש לך ניסיון לא טוב עם החברים בנמל, לפעמים גם קרטונים "נופלים" מהמכולה. [ללא לשון הרע, סיפורים אמיתיים]

במשרד התקשורת יש רק סבא ג'פטו 1, יחיד ומיוחד האחראי על הנפקת רשיונות תואמים והוא צריך שתבוא אליו בשעה הספציפית, ביום הספציפית, בזווית הנכונה אחרת אין סיכוי שהוא בכלל מסתכל עליך.

את כל הדברים האלו הבנתי בדיעבד אחרי שהכנסתי עמיל מכס שיסנכרן הכל... בנגלה הראשונה החזירו לי לסין והפסדתי את כל המשלוח.
גל ב' כבר העמיל מכס טיפל בזה.
עקב המאורעות הבנתי שזה ממש מסובך ואני פשוט קונה דרך עוד יד ולא מתעסק בזה יותר.
יותר מדי משתנים ושחקנים בדרך שהם תחת המדינה [עם הרגולציה המדהימה שלה] ככה שזה בעייתי להתנהל...

מניח (אולי רוצה להאמין) שיש בישראל אנשים שהתחילו לייבא מוצר מחברה בסדר גודל בינוני ומעלה ללא ניסיון בתחום, את הניסיון הפרקטי שלהם אני מחפש ואם אין בין חברי הפורום גם טוב. בכל מקרה תודה...
אני יכול לספר משהו שקרה לבחור שאני מכיר.
הוא ראה לפני כמה שנים ביוטיוב מוצר חשמלי לבית. לא מכרו את זה בארץ, אז הוא שלח אימייל לחברה באנגליה וביקש לקנות.
הם חזרו אליו מתוך מחשבה שהוא יבואן שרוצה לרכוש ושאלו כמה הוא רוצה לקנות, אז הוא ענה 1-2. הם הבינו שמדובר על מכולות ושלחו לו הסכם יבואן.
למזלו, הוא הבין שיש פה הזדמנות, מצא בן-משפחה עם נסיון ביבוא שנכנס כמשקיע וכמנהל והיום הוא ומשפחתו עובדים רק בעסק הזה.
מדובר במוצר שלדעתי ללא מעט אנשים יש בבית. והיה לו מזל גדול שהם היו תמימים ולא קלטו שהפניה הראשונית הייתה מבחור בן 30 עם אפס ניסיון ביבוא.

לשאלתי הכללית אין זה משנה אם זה ישראלי שרוצה לייבא לישראל עט מפילוט ביפן? או יבוא של זיתים לסין מבית השיטה? נניח שהרגולוציה והתרבויות לא רלוונטיות. מה שמעניין זאת ההתמודדות בתחרות התיאורטית מול קרביץ או מול קמעונאי סיני גדול? מה יכול לחזק אותי מולם, למשל?
לדעתי, גם בזה יש חשיבות לתרבות, אבל כבר כתבתי את זה כמה פעמים, אז כדי שלא יצא שאני רק מבקר את עצם השאלה, אכתוב את ניסיוני שאני לא בטוח שרלוונטי לך או בכלל.
אני מכיר עסקים גדולים מאד דרך תיקי מס בהם אני מטפל. חלקם בעלי זיכיון מחברות זרות.
כשאתה נכנס מעט לסיפור השגת הזיכיון, אתה רואה שהזכיינים המקומיים הציגו לבעלי המותג בחו"ל יכולת שיווק חזקה, קשרים במקומות שרלוונטיים לרגולציה המקומית והכרות מעמיקה עם המותג. אני משער שבלי רזומה יוצא דופן ו/או איש קשר מקומי המוכר לבעל המותג, אף אחד לא יסתכל עליך.
קח בחשבון שככל שהמותג יותר חזק, לא רק שהוא יכול להיות בררן יותר בבחירת היבואן, יש לו גם מה להפסיד אם אתה נכשל, כי כשלון שלך פוגע בערך המותג.

למזלו, הוא הבין שיש פה הזדמנות, מצא בן-משפחה עם נסיון ביבוא שנכנס כמשקיע וכמנהל והיום הוא ומשפחתו עובדים רק בעסק הזה.
ואו! ענק.
איזה מוצר אם אפשר לשאול?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
O Boxabl, מישהו בדק אם ניתן לייבא לישראל? נדל"ן 2
unrealx Google Sheets - לייבא מחיר של קרן חוץ אוף טופיק 8
A ביטוח סיעודי - מוצר הגיוני? צרכנות פיננסית 9
ש שאלה על אמזון ו- eBay - האם מוצר זה נמכר בפלטפורמות האלה? אוף טופיק 0
ב לריבית מובטחת, פיקדון חודשי או מוצר אחר ? פוסטים מאיכות נמוכה 1
M כמה מרוויח בעלים של בית תוכנה או מפתח ובעל מוצר תוכנה ממוצעים אוף טופיק 3
V בעיה במשלוח מוצר מאליאקספרס מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
F איך להוכיח בעלות על מוצר של השקעה שוק ההון 6
M הוראת קבע שגר ושכח ל 20 שנה - לקניית MSCI WORLD או מוצר מחקה MSCI WORLD פוסטים מאיכות נמוכה 3
V עזרה עם מוצר בקניה מאמזון צרכנות פיננסית 8
א חיסכון חודשי - איזה מוצר הכי יתאים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
K התייעצות בנוגע לפיתוח מוצר התפתחות אישית 6
Y מגן ברקים\נחשולי מתח - האם מוצר נחוץ? ומה מומלץ? אוף טופיק 16
O יש אפשרות לקנות כל מוצר חקלאי שיש, למשל קינמון או תה שוק ההון 4
M מחירים שונים לחברות שונות לאותו מוצר בהייטקזון צרכנות פיננסית 12
Homer האם יש בארץ מוצר מקביל ל spia : אנונה למטרות פרישה שוק ההון 1
P מס כשעל חלק מההפקדות רווח, ועל השאר הפסד (מוצר מנוהל) צרכנות פיננסית 1
ש כתובת בארה"ב למשלוח מוצר שלא נשלח לישראל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
I מוצר השקעה לחלק הנזיל בתיק שוק ההון 8
E החזרת מוצר אלקטרוניקה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 11
S pepper invest - מוצר חדש מהבנק הדיגיטלי של לאומי(pepper) צרכנות פיננסית 1