• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

השלמת תזה לתואר שני במימון

גיא הראשון

משתמש רשום
דירוג
4
סיימתי לפני שנה תואר שני במנהל עסקים והתמחות במימון בהצטיינות, ולאחרונה נשלח מייל שמזמין אותי להשלים תזה בעלות מופחתת בתחום המימון.
אני בן 29, עובד בחברה טובה ואיכותית בתפקיד איכותי בתחום שמעניין אותי.
רציתי לדעת מה דעתכם על הנושא והאם כדאי לעשות את התזה, בהנחה וכיום אני לא מעוניין להמשיך לדוקטורט. האם יש יתרונות בתזה במימון מבחינה מקצועית מעבר לעניין האישי שלי בלימודים?

סיימתי לפני שנה תואר שני במנהל עסקים והתמחות במימון בהצטיינות, ולאחרונה נשלח מייל שמזמין אותי להשלים תזה בעלות מופחתת בתחום המימון.
רציתי לדעת מה דעתכם על הנושא והאם כדאי לעשות את התזה, בהנחה וכיום אני לא מעוניין להמשיך לדוקטורט. האם יש יתרונות בתזה במימון מבחינה מקצועית מעבר לעניין האישי שלי בלימודים?
הערך העיקרי בתזה הוא התנסות במחקר ואיתות לשוק שאתה יודע לחקור (ברמה של תזה).
האם רלוונטי לתפקידים בתחום שלך?
תועלות משניות הן הכרות עם אנשים (לעיתים זה רק המנחה שלך), העמקה בתחום שרלוונטי לך לעבודה ורכישת כלים חדשים. למעט מקרים נדירים, קשה לי להאמין שהתועלות האלו מצדיקות את ההשקעה בתזה (אני שם בצד את העניין האישי שלך).
אני בתחום לא רחוק (מסים) והייתי המון שנים במוסדות אקדמיים שונים כסטודנט, מתרגל ומרצה. כל ההתנסויות האלו מסייעות לי עד היום בעבודה. לא עשיתי תזה, ולכן יכול להעיד בזהירות המתבקשת כלפי התנסות שלא עברתי, שלא נראה לי שהייתי מפיק ממנה הרבה בתחום שלי (ואני מכיר את התחום מעבר למקום העבודה הספציפי שלי).
אולי כדאי שתפרט יותר מה אתה עושה ומה אתה רוצה לעשות בעתיד, ואז למי שמכיר את התחום יהיה יותר קל לעזור לך.

אפשר לשאול איפה עשית את ה MBA?

הערך העיקרי בתזה הוא התנסות במחקר ואיתות לשוק שאתה יודע לחקור (ברמה של תזה).
האם רלוונטי לתפקידים בתחום שלך?
תועלות משניות הן הכרות עם אנשים (לעיתים זה רק המנחה שלך), העמקה בתחום שרלוונטי לך לעבודה ורכישת כלים חדשים. למעט מקרים נדירים, קשה לי להאמין שהתועלות האלו מצדיקות את ההשקעה בתזה (אני שם בצד את העניין האישי שלך).
אני בתחום לא רחוק (מסים) והייתי המון שנים במוסדות אקדמיים שונים כסטודנט, מתרגל ומרצה. כל ההתנסויות האלו מסייעות לי עד היום בעבודה. לא עשיתי תזה, ולכן יכול להעיד בזהירות המתבקשת כלפי התנסות שלא עברתי, שלא נראה לי שהייתי מפיק ממנה הרבה בתחום שלי (ואני מכיר את התחום מעבר למקום העבודה הספציפי שלי).
אולי כדאי שתפרט יותר מה אתה עושה ומה אתה רוצה לעשות בעתיד, ואז למי שמכיר את התחום יהיה יותר קל לעזור לך.
תודה על התשובה.
כעיקרון כן, יש חשיבות למחקר לתפקידים בתחום שלי אם כי לא באופן ישיר כל כך.
אני אנליסט חוב והמטרה שלי היא להתקדם בתחום בין אם בקרנות חוב, חיתום, מימון פרויקטים או כל דבר קרוב לנושא.
אפשר לשאול איפה עשית את ה MBA?
במכללה למנהל בראשון לציון.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
AbuNafha השלמת הכנסה מביטוח לאומי לאחר פרישה לפנסיה, והורשת קרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 39
Z השלמת מסמכים בדו"ח שנתי. יועץ מס המייצג שלי הגיש את הדו"ח אך לא הגיש נכון חלק המסמכים (1322), קיבלנו הודעה על כך ממס הכנסה. מיסים 5
R השלמת הכנסה. בן 36 יומני מסע אישיים 16
ק תעודת 12 ש"ל או השלמת בגרויות? התפתחות אישית 42
J השלמת כיסוי עולמי בתיק הפנסיוני -קרן הפנסיה החדשה של הלמן אלדובי שוק ההון 2
U השלמת החלק הסולידי בתיק שוק ההון 33
לעניות דעתי השלמת הפקדות לפנסיה לשכיר שוק ההון 2
י תואר שני בכלכלה במגמת מדעי הנתונים ללא תזה התפתחות אישית 2
מ תואר שני בהנדסת חשמל בלי תזה - שווה משהו? התפתחות אישית 2
M המלצה למוסד לימודים מעודף לתואר שני במדעי המחשב התפתחות אישית 58
S להמשיך לתואר שני בארכיטקטורה או לעשות תואר ראשון נוסף במדעי המחשב? התפתחות אישית 4
S התייעצות - בחירת נושא ומנחה לתואר שני/שלישי [מדעי המחשב] התפתחות אישית 4
J ייעוץ לתואר שני התפתחות אישית 5
ה התלבטות קשה בנוגע לתואר ראשון התפתחות אישית 12
י האם כדאי להמשיך לתואר שני בכלכלה? התפתחות אישית 6
R מחשב נייד לתואר במדמח אוף טופיק 27
V לקבל מימון לתואר שני מהמעסיק אוף טופיק 0
משה מחפש טיפים לתואר שני התפתחות אישית 10
Et1 הכנה לתואר ראשון התפתחות אישית 20

נושאים דומים

Back
למעלה