• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

החזרת משלוח יקר לחו"ל על חשבוני + הגשת בקשה להחזר מכס - טיפים?

• פותח הנושא Cleo
  • פורסם בתאריך

Cleo

משתמש רגיל
דירוג
125
אני צריכה להחזיר לשולח באנגליה מוצר בשווי $600, המשלוח חזור על חשבוני.
דואר ישראל לא כל כך יודעים איך להתמודד עם זה.
א. נתקלתי באתר shipping to go (לא שמה לינק שלא יחסם לי הפוסט) שטוען שמביא לי את הצעת השילוח הכי נמוכה מבין חברות השילוח הבינ"ל (FEDEX, DHL, UPS), + הנחה לטענתם, למישהו יש נסיון איתם? האתר שלהם נראה חובבני בטירוף אבל אם השירות שלהם עובד זה יכול לעזור.
ב. אצטרך להביא מחברת השילוח מסמך כלשהו כדי לקבל החזר על המכס ששילמתי כשקיבלתי את המשלוח (הם מצהירים שבדקו את תכולת החבילה וראו שם X או משהו כזה), הנציג של FEDEX שדיברתי איתו טען שהם לא עושים דברים כאלה.

כל טיפ בנושא יתקבל בברכה. אני גם שוקלת לבדוק פלטפורמות של מכירה יד 2 בינ"ל אחרי שלא הצלחתי למכור יד 2 בארץ - מישהו כאן מכר יד שנייה באיביי/אמזון/reverb ועוד?

שלחתי דרכם לפטופ לארצות הברית לפני כשנה.
יש להם שירות טוב אבל כן נתקלתי ב2 בעיות עם המשלוח.
הראשון שהשליחים של חברת הבלדרות (לא זוכר fedex או dhl) לא הסכימו פעמיים לאסוף את המשלוח בגלל שיש סוללה. ורק בפעם השלישית אחרי שדיברתי איתם כשהשליח היה לידי הסכים לקחת.
השני , הם חייבו אותי בכמה עשרות שקלים יותר ממה שהוצג באתר, למרות שמילאתי את הנתונים במדויק. לא דיברתי איתם על זה כי קיבלתי את עלות המשלוח במלואו בחזרה מהמקבל

שלחתי דרכם לפטופ לארצות הברית לפני כשנה.
יש להם שירות טוב אבל כן נתקלתי ב2 בעיות עם המשלוח.
נשמע אז שאין המון יתרון בלעשות דרכם לעומת לפנות ישירות ל FEDEX שהם מציגים לי כהזול ביותר לחבילה שלי, לפני שמילאתי פרטים מלאים
+ היית צריך לעשות תהליך להחזר מכס ששילמת בכניסה?

נשמע אז שאין המון יתרון בלעשות דרכם לעומת לפנות ישירות ל FEDEX שהם מציגים לי כהזול ביותר לחבילה שלי, לפני שמילאתי פרטים מלאים
שווה לבדוק. אם זכרוני אינו בוגד בי בדקתי ישר מול החברות והם ביקשו סכומים גבוהים בהרבה

+ היית צריך לעשות תהליך להחזר מכס ששילמת בכניסה?
לא

החזרתי כמה פעמים מוצרים בחזרה לחנויות בחו״ל.
DHL - מבין שלוש חברות השליחויות היה את השירות הכי טוב (עד כמה שאפשר). אבל לקח שבועיים עד שמישהו התפנה לבדוק את החבילה שלי במכס ביציאה מהארץ. אבל הם כן יודעים על מה מדובר ואיך לעזור לך עם נושא החזרת הכסף במכס.
Fedex - השירות הכי גרוע והכי יקר שקיבלתי מכל החברות.
UPS - די דומים ל DHL בשירות שלהם.

מעניין. דווקא לפי המחשבונים אונליין FEDEX עלה שליש מ DHL ו UPS, אז שלחתי איתם.. מקווה שיהיה בסדר
מה הקטע עם העיכוב במכס אגב? היה משהו שיכלת לעשות בעניין? אני גם רואה במעקב שהחבילה תקועה בנתב"ג, כשהיא הייתה אמורה להגיע מחר כבר ליעד

מעניין. דווקא לפי המחשבונים אונליין FEDEX עלה שליש מ DHL ו UPS, אז שלחתי איתם.. מקווה שיהיה בסדר
מה הקטע עם העיכוב במכס אגב? היה משהו שיכלת לעשות בעניין? אני גם רואה במעקב שהחבילה תקועה בנתב"ג, כשהיא הייתה אמורה להגיע מחר כבר ליעד
ברוכה הבאה למונופול של המכס.
החזרתי (כבר מעל 5 פעמים) חבילות שדרשו החזר מע״מ. בכל הפעמים זה התעכב כשבועיים במכס אצלנו ״לבדיקה״ כדי שאוכל לקבל החזר מע״מ בחזרה. הם מעכבים כי הם יכולים.

מה את מוכרת....? אולי זה יעניין פה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
N האם שמתם לב שהדיון בין סיום שלטון החמאס לבין החזרת החטופים הפך לפוליטי טהור? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 59
R החזרת משכנתא - מסלול פריים אל מול השארת הכסף בקופת גמל להשקעה נדל"ן 5
P החזרת האג"ח לתיק ההשקעות שלי שוק ההון 4
E החזרת מוצר אלקטרוניקה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 11
S החזרת מוצר - החוק בישראל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 15
Liron2035 מה עלות החזרת כסף ארצה מ-VT ב-IB שוק ההון 1
ש מתלבטת בין השקעה או החזרת חוב שוק ההון 16
ה הזמנה מאמזון אירופה - משלוח חינם? צרכנות פיננסית 1
T משלוח כרטיס בנק לחו"ל צרכנות פיננסית 3
יבגני_ל משלוח עד הבית של דואר ישראל אוף טופיק 80
Fitch משלוח מnext הוא חינם? פוסטים מאיכות נמוכה 2
S משלוח חבילה לחו"ל - איך ועם מי? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 17
הדב איך לחפש מוצרים שעושים משלוח לישראל מאמזון? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 82
L משלוח מארה"ב - חכמת המונים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 22
א למישהו יש נסיון עם מעמ+דמי טיפול של משלוח? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 33
S משלוח מישראל לכל העולם של מסמכים- מחפש משהו יותר טוב מהדואר אוף טופיק 1
unrealx מזגן מיני מרכזי - יקר צרכנות פיננסית 15
TheOneTech כרטיס אשראי לא יקר לעסקאות מתמשכות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
דאניל תיקון יקר של רכב אוף טופיק 22
ב 'ערבים'- האם זה לא ביטוח יקר? צרכנות פיננסית 11
ה מציאת איזון בתחביב יקר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 26
V יקר לגור בפריפריה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 87
P מקום יחסית לא יקר לחופש בארץ אוף טופיק 14
א ביטוח אובדן כושר עבודה יקר צרכנות פיננסית 13
Y4ish בגדים זה יקר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 27
R מה הפתרון להתגוננות מאינפלציה בתיק אם אג"ח צמוד מדד לא מומלץ וזהב יקר? שוק ההון 8
ע עמלות בהשקעות בדולרים יוצא יקר שוק ההון 1
O האם באמת השוק יקר? שוק ההון 43
א איך להזמין מוצר יקר מחו"ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
hommie כללית מושלם / פלטינום - יקר מידי? צרכנות פיננסית 14
Y הגדלת פיזור לנכס "יקר" שוק ההון 5
מ השקעות ערך - האם השוק יקר מידי שוק ההון 9
ס ביטוח מנהלים יקר עם הבטחת תשואה או קרן פנסיה ממש זולה? צרכנות פיננסית 4
מ איך לתחזק תחביב יקר (מאוד) בצורה סולידית או: השאלה ופיקדון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
R שוק המניות בארצות הברית - יקר מידי כעת? שוק ההון 32

נושאים דומים

Back
למעלה