• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אינטראקטיב ישראל - האם יש איתם סיכון?

כל הטיעונים שניתנים בפורום הזה עד כה מייצגים פארנויה של אנשים שלא מבינים ולא טרחו בכלל לבדוק במה מדובר...
אני במקור רציתי לפתוח חשבון באינטר-ישראל.
ברגע שהנציג שלהם ביקש מיני לשלוח לו את הססמא שלי באימייל החלטתי שאני מעדיף לא לעבוד איתם.
הוא אפילו לא הבין למה אני לא מוכן לשלוח לו את הססמא.
אם זאת רמת אבטחת המידע אצלהם, אני אישית מעדיף להתרחק.

לא משתמש בחדר המסחר וזה לא מעניין אותי.
שאלה, איזה שירות אתה מקבל באמצעות המתווך אם הפעולות מתבצעות על ידך ואין לך צורך ב"אוזן" ישראלית בחדר מסחר והתיק מעל 100K$?
בכל מקרה אני מעדיף חדר מסחר מפוקח בקפריסין מחדר מסחר לא מפוקח בארץ...
אני חושב שכולנו בדעתך, אבל האם תענה גם על השאלה "האם אתה מעדיף חדר מסחר מפוקח ע"י ממשלת קפריסין על פני הממשלה האמריקאית?" באותה התשובה?
כשאני אראה טיעון אמתי
הטיעונים נכתבו, התיאוריה הוצגה בפני כולם, אתה בעצם מחכה לפעולה המעשית כי אם לא קראת בכלכליסט או בגלובס "אחרי" שזה קרה, הטיעון שלך הוא "זה לא יכול לקרות עד שזה יקרה"
אני לא מנסה לשכנע אותך להמשיך לטמון את הראש בחול אבל אנא ממך אל תענה נחרצות שהטיעונים לא אמיתיים, נכון לרגע זה אתה מבלבל את האנשים שדווקא כן מתלבטים אם להשתמש במתווך מטעמי "נוחות" ולא מטעמי "בטיחות"
שחתמו איתם על הסכמים ???
האם ידוע לך על גורמים צד-שלישי שהיו חתומים עם IB ונכון לרגע זה כבר לא? ואם לא אז האם זה אומר שכל מי שחותם הסכם עם IB לא הפר אותו לעולם? או עשה\עושה דברים אשר כרגע נעלמים מהעין?
אני לא נגד איכות הבדיקה של IB אבל יש דברים שהם יכולים למנוע רק בדיעבד ולכן הסייג של "אם המתווך מעל בכספים" - אין ביטוח
IB עושים הכל כדי למזער (לבטח) את הנזק שלהם בלבד, לא של גורמים צד שלישי

המקרה הזה לא מטריד אותי יותר מדי והסבירות שלו נמוחה. אני עדיין טוען, שאין כאן תסריט ראלי לגניבת כסף של לקוחות

מעילות קורות. הסבירות נמוכה אבל אם זה קורה בתיק השקעות שמרכז חלק נכבד מההון שלך, זה עלול לכאוב מאוד.

אם עובד של המתווך הישראלי יפגע באופן כלשהו בתיק שלך, הביטוח של SIPC לא יוכל לעזור לך גם אם החשבון נמצא בפועל בIB העולמית.

לעומת זאת, אם אתה רוכש קרנות אמריקאיות ישירות דרך IB, אתה מכוסה על ידי SIPC ממרבית התרחישים שניתן להעלות על הדעת (מלבד מעילה ברמת הetf עצמו).

אין להסתמך על נכונות הנתונים בהודעה.

נערך לאחרונה ב:
עכשיו ניסיתי לפתוח חשבון ב IB ורשמתי שאני גר בישראל, המערכת ״קיבלה״ אותי וקיבלתי אישור בדוא״ל

@DorA עוד מעט יגידו שאנחנו אותו אדם
מה? לא ידעת? כל אוכלוסיית העולם היא משקיעה פסיבית מחקה מדד חוץ מאדם אחד שהוא מתחזה להרבה מאוד אנשים...

שאלה, איזה שירות אתה מקבל באמצעות המתווך אם הפעולות מתבצעות על ידך ואין לך צורך ב"אוזן" ישראלית בחדר מסחר והתיק מעל 100K$?
לא עניינך וזכותך להחליט שעבורך אין שירות שכזה ו/או ששירות כזה לא מצדיק כל דבר שעולה על רוחך.

לא עניינך וזכותך להחליט שעבורך אין שירות שכזה ו/או ששירות כזה לא מצדיק כל דבר שעולה על רוחך.

הוא שאל שאלה עניינית ואפילו מנומסת, במקום לענות ״אני לא מעוניין לענות מסיבות אישיות״ בחרת לענות בתוקפנות ללא סיבה.

אין לי דוגמאות לשכנע אותך, אני לא בא מהמטרה הזאת
אתה סומך יותר מדי על "בני-אדם" ורק נותר לי לאחל שבאמת לא יקרה כלום שיפגע בכסף שלך

גם אני לא מנסה לשכנע אף אחד ! פשוט חושב שחששות בשישרשור הזה מוגזמות מדי.

אם עובד של המתווך הישראלי יפגע באופן כלשהו בתיק שלך

ומה אם חברה תיקח אחריות על טעות של עובד ? לא יהיה שווה להם לטפל בזה ולא להפסיד הרבה לקוחות קיימים ועתידיים?

גם אני לא מנסה לשכנע אף אחד
נכון, אבל אתה מבטל את החששות הקיימות לשאר האוכלוסיה כאילו הם "לא משכנעים"
אני רק מציין את העובדה שלכל אחד יש סמוך-מטר שמכוייל אחרת
החששות שלך (או היעדרם) שמורות לך ואני ממש לא הולך לשכנע אותך אחרת
דבריי נכתבים לכל מי שיש לו אפשרות בחירה נכון להיום ואת האפשרות לבצע את השיקול העצמי שלו בהתאם לדברים שנכתבו ע"י ועל ידי גולשים אחרים
להגיד "אין מה לחשוש" זאת הצגה לא מדוייקת של המציאות

דבריי נכתבים לכל מי שיש לו אפשרות בחירה נכון להיום ואת האפשרות לבצע את השיקול העצמי שלו בהתאם לדברים שנכתבו ע"י ועל ידי גולשים אחרים

בגלל זה גם אני מגיב כאן

להגיד "אין מה לחשוש" זאת הצגה לא מדוייקת של המציאות
אז מציאות שלך זה לשכנע שכול אחד שפותח חשבון באנטרקטיב ישראל לוקח סיכון ממשי מבלי להביא אפילו הוכחה אחד שמשהוא לא בסדר עם החברה

אז מציאות שלך זה לשכנע שכול אחד שפותח חשבון באנטרקטיב ישראל לוקח סיכון ממשי מבלי להביא אפילו הוכחה אחד שמשהוא לא בסדר עם החברה
זה פשוט כי המשמעות של סיכון הוא לא רק נזק שקרה בפועל, אלא ההסתברות לקרות האירוע - מראש.

מציע לך לקרוא את השרשור מהתחלה בהתאם לשאלת פות"ש והתגובות שנכתבו בו ובשירשורים קודמים בנושא
כדי שתבין למה אני לא מנסה לשכנע, מספיק שאעלה את השאלה-תשובה הבאה:
ש. "האם יש סיכון?"
ת. "כן"
ותשובתך האישית שמצטיירת מהתגובותיך היא: "לא"

ש. "האם יש סיכון?"
ת. "כן"
ותשובתך האישית שמצטיירת מהתגובותיך היא: "לא"

סיכון אפשר למצוא כמעט בכל דבר
"כן" זה דעתך האישית
לי יש זכות לחשוב אחרת ולהביא את דעתי.
שכול אחד יעשה משטוב לו

"כן" זה דעתך האישית
ממש לא דעתי האישית, אתה בכלל מבין על מה אתה מדבר?
סיכון הוא עובדה, מימוש הסיכון הוא הפונקציה ש"מרגיעה" או "מדאיגה" אותך
https://www.inter-il.com/גילוי-נאות--אזהרות-והצהרות-סיכון
https://www.interactivebrokers.com/en/?f=legalDocs&p=disclosures
https://gdcdyn.interactivebrokers.c...eView?ad=electronicTradingRiskDisclosure.html

סיכון אפשר למצוא כמעט בכל דבר
"כן" זה דעתך האישית
לי יש זכות לחשוב אחרת ולהביא את דעתי.
שכול אחד יעשה משטוב לו
המצב הוא
הרווח הוא 120$ לשנה
הנזק הוא כנראה עד 100 אלף דולר לבעלי תיקים קטנים
ההסתברות לנזק נעה בין 0-1

כל אחד מעריך את ההסתברות לנזק אחרת
וכל אחד רגיש אחרת לאובדן הכסף

יש מי שעבורו נזק של 100k הוא מכה קטנה בכנף ויש שזה קטסטרופה גם אם זה יכול לקרות ב היסתברות של 5-^10

אני באופן אישי חושב שחסכון של 120$ לא מצדיק עבודה עם המתווך.
נכון שמי שיש לו 12 אלף דולר זה פגיעה בתשואה (1%) אבל ככל שהצבירה עולה הפסד התשואה יורד אבל בדכ הרגישות להפסד של התיק עולה, ולכן ההעדפה לגידור דרך ברוקר אמריקאי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ש תכנית הDRIP של אינטראקטיב ישראל שוק ההון 1
מ ההבדל בין אינטראקטיב ברוקר ישראל לאינטראקטיב ברוקר האמריקאי אוף טופיק 12
M קורס ברוקר למסחר בבורסה של אינטראקטיב ישראל- מישהו מכיר יכול להמליץ ? פוסטים מאיכות נמוכה 1
D אינטראקטיב ישראל צרכנות פיננסית 2
י אינטראקטיב ברוקרס או אינטראקטיב ישראל שוק ההון 46
ק אינטראקטיב ישראל - ביטוח על הכסף שוק ההון 1
R אינטראקטיב ישראל/IRA שוק ההון 1
ק עמלות המרה של אינטראקטיב ברוקרס ישראל (מקסן) שוק ההון 1
Yesmad C2 Gateway: ברנד דיסקאונט חדש של Mexem ("אינטראקטיב ישראל") עם עמלות ברצפה שוק ההון 67
F אינטראקטיב ישראל שוק ההון 1
R התקדמות בתיק השקעות אינטראקטיב ישראל שוק ההון 3
N 2 הצעות: אינטראקטיב ישראל וירושלים ברוקראז׳ שוק ההון 28
M אינטראקטיב ברוקרס - הלוואה בדולרים ומכירה לשקלים? שוק ההון 6
א אינטראקטיב ברוקרס - שאלות ניוד, מיסוי וכרטיס אשראי שוק ההון 1
M מעבר מחשבון אינטראקטיב בורקס ישאל לארה"ב? משהו השתנה? שוק ההון 1
ר מסחר בקרנות איריות דרך אינטראקטיב ברוקרס שוק ההון 21
ר יצירת קשר עם שירות לקוחות- אינטראקטיב חו"ל פוסטים מאיכות נמוכה 1
M הגשת דוח על אינטראקטיב ברוקרס, עוסק פטור, קיזוז הפסדים וריבית מניירות ערך מיסים 9
adamshalev אינטראקטיב ברוקרס ביטלו את עמלת המינימום החודשית שוק ההון 186
מ אינטראקטיב ברוקרס לא מנכים מס במקור-מה עושים עכשיו עם 1301? שוק ההון 3
O שאלה לגבי שימוש במערכת אינטראקטיב דרך אקסלנס שוק ההון 3
ב הפסדי אינטראקטיב ברוקרס מירידת הנפט שוק ההון 30
E האם אינטראקטיב ברוקרז הוא הברוקר הזר המועדף בקרב חברי הפורום? ואם כן - למה? שוק ההון 4
A מעוניין להשקיע בפעם הראשונה - אינטראקטיב ברוקרס שוק ההון 11
ר עזרה| בנק או אינטראקטיב ברוקרס (דיבידנדים) שוק ההון 7
פסיוני האם ההקלות ברגולציה- ישפיעו גם על אינטראקטיב? שוק ההון 5
שניצלוינאי אינטראקטיב סגרו מסחר בקרנות אמריקאיות ללקוחות באירופה שוק ההון 58
רוקישיק קניית מניה לתיק אחר - אינטראקטיב שוק ההון 3
Yevgeny אינטראקטיב ברוקרס מצטרפת לבורסת תל אביב כ"חבר רחוק" שוק ההון 134
wa11a רשות ניירות ערך אוסרת על אינטראקטיב לתת שירותי מטבע שוק ההון 49
A אינטראקטיב ברוקרס הונג קונג? שוק ההון 48
ש השקעה בקרנות איריות דרך אינטרקטיב ישראל שוק ההון 4
D מעבר מאינטרקטיב ישראל לIBKR שוק ההון 1
סנופקין חוות דעת: פתיחת חשבון ב IB ישראל וחיבור לחשבון האמריקאי שלי ב IB שוק ההון 51
ר השפעת יחסי ישראל-אירלנד על קרנות איריות שוק ההון 21
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
נ שאלה בנוגע לבעלות בקרן סל ולמקרה בו מדינת ישראל מושמדת פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 119
ד אג"ח ממשלת ישראל דולרית ב5.6%- איך קונים שוק ההון 1
N הגשת דו''ח ראשון על דיווידנדים אצל ברוקר זר לאזרח ארה''ב תושב ישראל מיסים 6
Yuvalbuz3 הנהירה של כל צעירי ישראל ללימודי מדעי המחשב התפתחות אישית 57
מ Interactive brokers העולמית או ישראל שוק ההון 7
L אינבסקו מול בלקרוק (ישראל) שוק ההון 6
ע חשבון בנק באירופה לתושב ישראל עם דרכון אירופאי צרכנות פיננסית 2
ה מודיס צפויה להוריד את דירוג האשראי של ישראל פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 168
Y חלוקת הארץ לשתי מדינות - ישראל ופלסטין פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 28
G השקעה דרך בורסת ישראל או בורסת ארה"ב? מה הדרך הנכונה להשלים את תיק המניות שלי? שוק ההון 4
ה תשואה שקרובה לבנק ישראל שוק ההון 15
פיש עמלת המרת מטח באינטראקטיב ישראל פוסטים מאיכות נמוכה 3
ב הטבות בנק ישראל/בנקים אחרים ללוקחי משכנתא נדל"ן 0
F כלכלת ישראל ומלחמה פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 403

נושאים דומים

Back
למעלה