• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

VTI+VXUS בזול

אבל בכל מקרה אני הולכת לדבר עם שירות לקוחות..
חברה, בלי לחץ. הכי גרוע זה שיבטלו לי את ההרשמה ואני ארשם מחדש עם הגדרה חדשה..
יותר גרוע זה שפשוט אין לי כוח לקרוא את כל החוזה איתם.
בא לי לוותר רק בגלל זה.
כדאי להתייעץ עם איש מקצוע לפני שחותמים על מסמך עם השלכות מסוג זה... לא סתם שירות לקוחות אלא רואה חשבון, יועץ מס או עו”ד שעוסק ומבין בתחום זה...

הכי גרוע זה שתרשמי ותגלי בגיל 85 שטעית בסימון סוג השיתוף בחשבון.
נו, ואם טעיתי? אז מגישים כמה מסמכים ומתקנים. טעויות אנוש מתרחשות בטפסים כל הזמן.
זה לא משהו שצריך להתרגש ממנו ולשכור עו"ד בשבילו.

נו, ואם טעיתי? אז מגישים כמה מסמכים ומתקנים. טעויות אנוש מתרחשות בטפסים כל הזמן.
אני מסכים, מצב משפחתי ופרטים אישיים בטפסים משתנים כל הזמן, אלו החיים
לעדכן טופס זאת אפשרות קיימת והיא בשימוש יומיומי

@breezblock רק הערה - את לא נשואה לפי אמת מידה של שום מדינה כי אין לך תעודת נישואין.
מדינת ישראל מטילה עליך מספר זכויות וחובות כמו על זוג נשוי, אבל טכנית את לא נשואה.
חייב להודות שזה מבלבל גם אותי לפעמים ובמקומות מסויימים אני מסמן כנשוי אבל לא כשהדיוק חשוב כמו בטפסים שקשורים לממשלת ארהב.
זה לא מונע ממך לעשות חשבון משותף אם את רוצה, רק כאמור יש לזה השלכות.

לא אצל האמריקאים ובמקרה הזה אפילו לא אצל הישראלים.
אם תגלי את הטעות מאוחר מדי (ואיך מחר אם את לא יודעת היום?), אף אחד לא יתיר לך לתקן.
באופן כללי לא כדאי להתרגש מכסף.

מדינת ישראל מטילה עליך מספר זכויות וחובות כמו על זוג נשוי, אבל טכנית את לא נשואה.
נכון. האמריקאים שונים מאיתנו מאד בקטע הזה.
לפחות במדינה שבדקתי בעבר (קליפורניה) יש רק "נשוי" ו"לא נשוי".
אם אמריקאי לא נשוי יבקש הקלות של נשוי במדינה בה מוסד הידועים בציבור לא קיים, הוא עלול להכיר את הקלבוש מבפנים.

@קפה שחור האם צריך לצרף צילום תעודה כדי לאשר כתובת מגורים (כמו שנדרש בIB)?
אני מתלבט במילוי כתובת, כי כתובתי הנוכחית אינה מעודכנת בת''ז/רישיון.

חייב להודות שזה מבלבל גם אותי לפעמים ובמקומות מסויימים אני מסמן כנשוי אבל לא כשהדיוק חשוב כמו בטפסים שקשורים לממשלת ארהב.
אם אמריקאי לא נשוי יבקש הקלות של נשוי במדינה בה מוסד הידועים בציבור לא קיים, הוא עלול להכיר את הקלבוש מבפנים.

רק להזכיר שהחלק הזה של ההצהרה הוא לא מול ממשלת ארה"ב אלא מול בית ההשקעות, זה ממש בחלק הראשון.
בחלק שם ההצהרות מול ארה"ב כשנמלא מצב משפחתי, מן הסתם נמלא סינגל לשנינו.
אני לא מבקשת שום הקלות בשלב זה, ואני גם לא אזרחית ארה"ב, ועד סכום של 60K לא אמורה לשלם שום מס ירושה, אז באמת שאני לא מבינה ממה אני אמורה לדאוג. הרי במקרה מוות בכל מקרה יהיו מליון טפסים חדשים למלא, ולשלוח תעודות פטירה, צווי ירושה וכו'.

אני באמת מאוד מעריכה את הדאגה של כולם, למרות שזה יוצא לכם מעט פטרוני.
אם מישהו רוצה לעזור באופן קונקרטי ופחות להתעסק בסוגיות של חיזוי העתיד הבירוקרטי שלי, ויודע מה מבין האפשרויות הכי רלוונטי לידועים בציבור, (האמת, עכשיו שאני קוראת בעיון כנראה שזו בכל זאת האופציה הראשונה) אני אשמח לשמוע, אחרת אני אמתין לדבר עם שירות הלקוחות.
כרגע, אני אוותר על ההמלצה לפנות לייעוץ של עו"ד המתמחה במיסי ארה"ב במקרה פטירה.

• Joint Tenants with Rights of Survivorship - A form of ownership in which two or more parties have equal interests in the account and in which title to the entire account goes to the survivor(s) upon the death of one of the account holders. This process avoids court probate of the property, but may have some tax consequences which should be reviewed with a tax advisor prior to opening the account.
  • Community Property - Community Property is property received by a husband and wife during the marriage, except inheritances and specific gifts to one of the spouses. This form of ownership is recognized only in certain states which have community property laws and each spouse has an undivided one-half interest in the account. The states with community property laws at this time are: Louisiana, Arizona, California, Texas, Washington, Idaho, Nevada, New Mexico and Wisconsin. Upon the death of one spouse, the community property in the account generally passes to the other spouse with certain exceptions, including Texas, Nevada and New Mexico.
  • Tenants in Common - A form of ownership by two or more persons in which each person has an undivided interest in the account even though the percentage of interests may not be equal. Unlike joint tenants, there is no right of survivorship if one of the account holders dies. Upon the death of one tenant in common, a probate proceeding (court-supervised administration of the estate of the deceased) must be held to transfer the ownership interest in the account. This type of joint account requires that you enter ownership percentages in the account application.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
P מועדוני ספורט וחדרי כושר בזול הסבסוד קופות החולים. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
מ קרנות מחקות מדד - לקנות בזול או ביקר? שוק ההון 10
נ איפה ניתן לקנות פסטת קטניות בזול מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
R פירות קפואים בזול מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
S איך רווק יכול להתגורר בזול בישראל? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 128
ז מתי הזמן המתאים לרכוש מוצרים בזול? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
I למכור את התיק לצורך רכישה דירה או להתמנף בזול? שוק ההון 3
ר שימוש בברוקר בחו״ל עבור השקעה במט״ח והמרות מט״ח בזול - האם ממוסה? מיסים 1
M איך לא למכור דירה בזול מידי בשוק עולה נדל"ן 15
D איך לסגור מסלול פיתוי בזול? צרכנות פיננסית 10
deussex תמונות לבית בזול צרכנות פיננסית 7
M קניית חמוצים בזול או סיטונאות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 35
O למכור "הרבה" בזול או "מעט" ביוקר? התפתחות אישית 28