• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

התחלה מחדש בגיל 34, בין אי-ודאות לכורח המציאות.

דגמחוץלמים

משתמש רשום
דירוג
5
שלום לכולם, קורא ולומד פה כבר כמה שנים בעיקר מה שקשור במינימליזם, וחשבתי שהגיע הזמן ללמוד גם מכל הקשור בפיתוח אישי.
אני מגיע מעולם החינוך, עם תואר ראשון + תעודה בתחום. ההרגשה היא שאחרי 10 שנים בתחום מיציתי. במרכז הכוונה אוניברסיטאי ייעצו לי לעשות הסבה לתחומים דומים (כמו עו״ס) אבל אני מעוניין לעבור מה״הומאני״ ל״ריאלי״.
פה נכנסת לתמונה הכותרת של הפוסט - 1. הרבה אי ודאות, רוב חיי הבוגרים הכרתי רק את מע׳ החינוך והרווחה ועכשיו אני מוצא את עצמי חסר ידע לגבי מה הם המקצועות הדרושים בשוק העבודה 2. אורח החיים של תואר ראשון זה לצערי משהו שאני לא מרגיש שאני יכול לעשות שוב בשלב זה של חיי.
אז מה כן? כן יכול לראות את עצמי מקדיש ללימודים בתחום חדש לגמרי יום בשבוע בשנתיים הקרובות, כן זכורים לי לטובה הקורסים של מבוא לכלכלה וסטטיסטיקה מהתואר שכולם סביבי שנאו ואני אהבתי, כן רוצה לראות את עצמי בסוף מגיע לעבודה שמצריכה חשיבה ופתרון בעיות עם שכר טוב. ואם ההשכלה והניסיון שלי בכל הנוגע להוראה/הדרכה/הסברה/הנגשת תכנים וכו׳ רלוונטים - מה טוב!
אשמח לשמוע מה שאתם חושבים, תודה.

ברוך הבא לפורום!

תבדוק "תכנון פיננסי" תחום שמשלב עבודה עם אנשים + הבנה כלכלית

יש קורסים, סדנאות ובוטקאמפים - בדרך כלל אני נגד ומעדיף תואר במקום אבל אולי למצב שלך הם מתאימים,
יש המון מהם בשוק(אז תצטרך לפלטר טוב כדי לא ליפול על משהו גרוע) למגוון משרות וחלקם עוזרים במציאת עבודה אחרי.
זמן ההכשרה שלהם יותר קצר מתואר ונע בין 3 חודשים ל6 חודשים אבל אלו יכולים להיות חודשים אינטנסיבים.

*אני לא יודע כמה קל אחרי הכשרה כזו למצוא עבודה אז כדי שתברר לפני

כן יכול לראות את עצמי מקדיש ללימודים בתחום חדש לגמרי יום בשבוע בשנתיים הקרובות
זכורים לי לטובה הקורסים של מבוא לכלכלה וסטטיסטיקה
כן רוצה לראות את עצמי בסוף מגיע לעבודה שמצריכה חשיבה ופתרון בעיות עם שכר טוב
דרך האו"פ תוכל לקחת קורסים בתחום בקצב שלך.
אפשרות מכיוון אחר זה קורס ליעוץ כלכלי למשפחות, מה שיאפשר לך לפתח עסק עצמאי כיועץ אם מתאים לך.

תבדוק "תכנון פיננסי" תחום שמשלב עבודה עם אנשים + הבנה כלכלית
תודה. ״תכנון פיננסי״ זה אכן משהו שעניין אותי להסתכל לתוכו - וכשבררתי בזמנו הבנתי שנהוג שזה נעשה בהתנדבות? עמותת ״פעמונים״ למשל זה שם שזכור לי מהבירורים. אם אני טועה ומדובר במקצוע קיים אשמח לשמוע קצת יותר.

יש קורסים, סדנאות ובוטקאמפים - בדרך כלל אני נגד ומעדיף תואר במקום אבל אולי למצב שלך הם מתאימים,
יש המון מהם בשוק(אז תצטרך לפלטר טוב כדי לא ליפול על משהו גרוע) למגוון משרות וחלקם עוזרים במציאת עבודה אחרי.
זמן ההכשרה שלהם יותר קצר מתואר ונע בין 3 חודשים ל6 חודשים אבל אלו יכולים להיות חודשים אינטנסיבים.

*אני לא יודע כמה קל אחרי הכשרה כזו למצוא עבודה אז כדי שתברר לפני
תודה. מבחינת מסלול ההכשרה זה בהחלט יותר הכיוון שלי, ופה אני נשאר עם השאלה ״הכשרה לאיזה עבודות?״. למשל על התפקיד ״מעצב חווית משתמש״ למדתי רק לפני כמה ימים (שזו דרך אחת לומר שרק לאחרונה גיליתי ש״הייטק״ לא בהכרח = ״מפתח תוכנה״).

תודה. ״תכנון פיננסי״ זה אכן משהו שעניין אותי להסתכל לתוכו - וכשבררתי בזמנו הבנתי שנהוג שזה נעשה בהתנדבות? עמותת ״פעמונים״ למשל זה שם שזכור לי מהבירורים. אם אני טועה ומדובר במקצוע קיים אשמח לשמוע קצת יותר
פעמונים עושים ייעוץ של כלכלת הבית.
תכנון פיננסי כולל נושאים הרבה יותר רחבים: השקעות שוק ההון, נדלן, מיסים, העברה בין דורית, ניהול סיכונים, פנסיה,תכנון פרישה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
T התחלה מאוחרת בצבירת הון יומני מסע אישיים 16
ט יומן של התחלה מהוססת יומני מסע אישיים 17
B התחלה חדשה יומני מסע אישיים 27
A התחלה חדשה - קריירה יומני מסע אישיים 10
I התחלה חדשה - לקחת צעד קדימה לעבר החלומות שוק ההון 1
ת לקראת התחלה - השוואת בתי מסחר להשקעה שוק ההון 1
abby1994 תהיות של התחלה התפתחות אישית 14
Y התחלה יומני מסע אישיים 1
ט בצומת דרכים, מתלבט להמשך. עם התחלה טובה. יומני מסע אישיים 2
Z התחלה חדשה - עסק חדש יומני מסע אישיים 10
L יומן השקעות - התחלה שוק ההון 9
T התחלה במסחר עצמאי שוק ההון 43
A התחלה צעירה יומני מסע אישיים 8
אורי התחלה בטעות... יומני מסע אישיים 4
oferM איך כדאי לבנות את עזה מחדש ? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 6
G האם כדאי למכור ניירות הפסדיים ורווחיים ולקנות מחדש כדי להנות ממגן מס? מיסים 15
N הערכה מחדש - חוות דעת על תיק שוק ההון 25
אגוז_קוקוס העברת קרנות איריות ל-IB או מכירה וקנייה מחדש שוק ההון 63
שם משתמש בעייתי "ספרינט דיגיטלי" של בנק הפועלים: האם הריבית מתעדכנת לבד, או שצריך למשוך ולשים מחדש? צרכנות פיננסית 1
E re-finance/מימון מחדש עבור רכישת דירה שניה נדל"ן 15
B חשיבה מחדש על אסטרטגיית השקעה שוק ההון 3
M התלבטות בנוגע לסידור מחדש של התיק שוק ההון 2
B תמ"א 38 -2 הריסה ובניה מחדש נדל"ן 4
ס עצות לבחור צעיר שנכנס מחדש לשוק העבודה התפתחות אישית 2
א משתחרר עוד שמונה חודשים: היה לי מסלול בראש אני אני מחשב מסלול מחדש (עו"ד) התפתחות אישית 5
יבגני_ל האם הגיע הזמן לבחון מחדש אפיקי השקעה לטווח ארוך או שהכל יתאזן מחדש? שוק ההון 16
C מתחיל לבנות תיק מחדש: פרק 1 שוק ההון 12
ג קרן השתלמות - לחשב מסלול מחדש לתקופה הקרובה? שוק ההון 3
M האם במחזור משכנתא מעריכים את שווי הדירה מחדש? נדל"ן 15
ב תכנון מסלול מחדש אחרי 40 יומני מסע אישיים 11
לא חשוב שמות שאלות בנוגע לאסטרטגית איזון מחדש שוק ההון 27
קוף שמבין טיפים לחשיבה מחדש על מנהג הטיפים האדיוטי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19
K כל כמה זמן ETF חייב לאזן מחדש שוק ההון 9
Liron2035 דיבדנים, השקעה מחדש - האם יש הסכמה להתנהלות משקיע פסיבי? שוק ההון 27
adamshalev ריפוד מחדש של ספות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
M הכנסה מדיבידנדים בקרן השתלמות שמושקעת מחדש שוק ההון 2
F כמה כסף אני מפסיד כשלא מחדש את הרכב? צרכנות פיננסית 37
H מכירת תיק השקעות בבנק ורכישה מחדש של תיק פאסיבי שוק ההון 6
nmac השקעה מחדש של דיבידנדים שוק ההון 15
M ניתוק ביטוח אכ"ע מהחיסכון ללא חיתום מחדש - אפשרי? צרכנות פיננסית 21
M DRIP השקעה מחדש אוטומטית של דיבידנדים שוק ההון 12
מ מתחילים מחדש ומתייעצים יומני מסע אישיים 5
פ חלוקה מחדש של התיק שוק ההון 14
ה מתחילים מחדש יומני מסע אישיים 5
ט סוכנות ומחאה חברתית - חישוב מסלול מחדש של הסולידית? אוף טופיק 6
hommie הכרויות וזוגיות - חישוב מסלול מחדש אוף טופיק 298
Roi הציבור קיבל שכל והיצרנים בוכים, האם הסולידית מצליחה בחינוך מחדש ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 28
C מיסוי דיבידנד שהושקע מחדש מיסים 2
A חינוך מחדש גרסת 2015 (סין) אוף טופיק 0
Y סידור מחדש של תיק השקעות ומיסים .... שוק ההון 96

נושאים דומים

Back
למעלה