• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קורסים קצרים (עד 3 חודשים) שישדרגו משכורת

השפוי

משתמש רגיל
דירוג
333
אוקיי אז ככה, אני חייל משוחרר שחוסך לאוניברסיטה. עד עכשיו עבדתי במוקד שירות. היה נחמד אבל מיציתי (עבודה שוחקת) ואני רוצה להגדיל את המשכורת.
לכן חשבתי לקחת קורס קצר. משהו שייתן לי ידע ומקצוע בו אוכל לעבוד עם משכורת גבוהה מהמינימום.
הבעיה היא שאין הרבה תחומים שעונים על הדרישות. בינתיים מה שמצאתי זה מנעולן או מכונאות רכב. יש הרבה קורסים בתוכנה אבל רובם זה הונאה ממה שהבנתי. לכן חשבתי לנצל את אוכלוסיית ההיי טק כדי לברר קצת יותר. אפשר ללמוד תחום כלשהו בתוכנה ב3 חודשים (במתכונת משרה מלאה) שאוכל למצוא עבודה אח"כ? ראיתי שיש גם הרבה קורסים ב-IT אבל חוץ מהתרגום של ראשי התיבות אני בכלל לא יודע מה זה. זה יכול לעזור?

כל טיפ/עצה תתקבל בברכה.

אוקיי אז ככה, אני חייל משוחרר שחוסך לאוניברסיטה
אני אגיד דעה שכנראה לא תהיה פופולרית בפורום.

במקרה הזה הייתי לוקח הלוואה (!) , אולי אפילו מבני המשפחה, כדי לכסות את הלימודים.

הסיבה היא שהמשכורת שתהיה לך אחרי התואר תהיה הרבה יותר גבוהה ממה שתוכל לקבל עכשיו, יחד עם הקורס הקצר.
אז זה פשוט ניצול יעיל יותר של הזמן שלך.

מה עם הפקדון הצבאי? לזה הוא נועד. חפש אם יש גופים/קרנות שעוזרים לחיילים משוחררים.

אוקיי אז ככה, אני חייל משוחרר שחוסך לאוניברסיטה. עד עכשיו עבדתי במוקד שירות. היה נחמד אבל מיציתי (עבודה שוחקת) ואני רוצה להגדיל את המשכורת.
לכן חשבתי לקחת קורס קצר. משהו שייתן לי ידע ומקצוע בו אוכל לעבוד עם משכורת גבוהה מהמינימום.
הבעיה היא שאין הרבה תחומים שעונים על הדרישות. בינתיים מה שמצאתי זה מנעולן או מכונאות רכב. יש הרבה קורסים בתוכנה אבל רובם זה הונאה ממה שהבנתי. לכן חשבתי לנצל את אוכלוסיית ההיי טק כדי לברר קצת יותר. אפשר ללמוד תחום כלשהו בתוכנה ב3 חודשים (במתכונת משרה מלאה) שאוכל למצוא עבודה אח"כ? ראיתי שיש גם הרבה קורסים ב-IT אבל חוץ מהתרגום של ראשי התיבות אני בכלל לא יודע מה זה. זה יכול לעזור?

כל טיפ/עצה תתקבל בברכה.

קורס תוכנה בכמה חודשים? לא נשמע רציני בכלל...
אולי QA גם לא בטוח..

בכלל לפני שאתה לומד קורס הייתי אולי ממליץ לך לחפש אנשים שלמדו את הקורס ולשאול את דעתם עליו...

במקרה הזה הייתי לוקח הלוואה (!) , אולי אפילו מבני המשפחה, כדי לכסות את הלימודים.

הסיבה היא שהמשכורת שתהיה לך אחרי התואר תהיה הרבה יותר גבוהה ממה שתוכל לקבל עכשיו, יחד עם הקורס הקצר.

מה עם הפקדון הצבאי? לזה הוא נועד. חפש אם יש גופים/קרנות שעוזרים לחיילים משוחררים.

תלוי מה הוא רוצה ללמוד.. אי אפשר להתחייב על שכר גבוהה שלא בטוח אפשר להשיג..
כי במציאות לא כל אחד יכול..

לא יודע כמה חודשים, אבל בזמנו אחד מהעובדים הותיקים אצלנו סיפר ששלח את הבן שלו לעבור קורס DBA.
אין חברה שלא צריכה DBA.
אחרי שיש לך הכשרה, תמצא עבודה ותלמד תואר, אחר כך אם מתחשק לך

לא יודע כמה חודשים, אבל בזמנו אחד מהעובדים הותיקים אצלנו סיפר ששלח את הבן שלו לעבור קורס DBA.
לא מסכים אתך כג'וב ראשון.
DBA דורש ידע מקדים במערכות הפעלה, תכנות, כתיבת סקריפטים, אנגלית כמעט ברמת שפת אם, ראייה כללית והבנה של ניהול ועיצוב מערכות מיידע.
לקבלת תואר DBA נדרשים מספר קורסים כשכול אחד זה מספר חודשים. אלו קורסים אינטנסיבים ונערכים במקביל לעבודה.
הקורסים מאוד יקרים ולכן חברות מממנות אותו לעובדים בודדים ובדרך על כל קורס מחתימים את העובד להתחייבות להמשך עבודה בחברה לזמן נקוב.
הייתי DBA [בצניעות, אפשר לאמר טוב מאוד ועבדתי בחברות על בארה"ב וישראל] ואני ממש מצטער שהלכתי בכיוון הזה.
החלק הכי חרא הוא לקבל טלפונים בין 1 ל 4 בבוקר כדי לשחזר מסדי נתונים כי איזה תוכנה דפקה את המערכת.
DBA זה לטופ של הטופ וידידנו @השפוי לא יודע עדיין מה זה IT...

qa בכיף ב3 חודשים. בן דוד שלי עשה קורס בג'ון ברייס, עבודה ראשונה 8. עבודה שנייה אחרי בערך שנה 12 ומשם כמובן להתחיל להתקדם.

אם אתה רוצה להיות מפתח תוכנה, הייתי נרשם לשנה ראשונה מדעי המחשב. מוצא משרת סטודנט, פורש מהלימודים. אחרי שנה שנה וחצי מתפטר ומחפש משרה מלאה ב20k.

כבר במשרת סטודנט תרוויח יותר ממינימום, תנצל אותה כדי להתמקצע ולהרוויח ידע.

כן אני מבין מה אתה אומר. אני פשוט עדיין מתלבט מה ללמוד אז זה לא בוער לי. והעלות של האונ' זה לא שכר הלימוד, אלא שכר דירה.

אם אתה רוצה להיות מפתח תוכנה, הייתי נרשם לשנה ראשונה מדעי המחשב. מוצא משרת סטודנט, פורש מהלימודים. אחרי שנה שנה וחצי מתפטר ומחפש משרה מלאה ב20k.

כבר במשרת סטודנט תרוויח יותר ממינימום, תנצל אותה כדי להתמקצע ולהרוויח ידע.
חח אבל למה לפרוש? וסטודנטים למדמ"ח שדיברתי איתם אמרו שמשרת סטודנט אפשר למצוא החל מהסמסטר הרביעי. אז זה יוצא שנה וחצי לאחר תחילת הלימודים...

אבל על QA לא חשבתי. זה יכול להתאים. או שבאמת ארשם לאונ' ואסיים עם זה כבר... תודה לכולם!

חח אבל למה לפרוש? וסטודנטים למדמ"ח שדיברתי איתם אמרו שמשרת סטודנט אפשר למצוא החל מהסמסטר הרביעי. אז זה יוצא שנה וחצי לאחר תחילת הלימודים...

אבל על QA לא חשבתי. זה יכול להתאים. או שבאמת ארשם לאונ' ואסיים עם זה כבר... תודה לכולם!
כי זה לא שווה את הזמן ואת ההשקעה הכספית.
אני מצאתי משרת סטודנט בסמסטר השני.
שנה תרוויח משכורת סטודנט יפה מאוד, אחכ תמשיך למשרה מלאה.
אגב, אני דיברתי רק על פיתוח, לא יודע לגבי qa

תבדוק ב- INT, יש להם הרבה קורסים טובים ואני יודעת שלומדים שם בכיתות קטנות אז יש יחס אישי. הם יוכלו להגיד לך איזה קורס מתאים לך יותר, יש קורסים שאתה יוצא מהם עם מקצוע בלי שבאת עם ידע קודם

כי זה לא שווה את הזמן ואת ההשקעה הכספית.
אני מצאתי משרת סטודנט בסמסטר השני.
שנה תרוויח משכורת סטודנט יפה מאוד, אחכ תמשיך למשרה מלאה.
אגב, אני דיברתי רק על פיתוח, לא יודע לגבי qa
ניסיתי לשלוח לך הודעה פרטית אבל לא מצאתי איך עושים את זה.
משרדת סטו' בסמסטר 2?? היה לך ניסיון קודם - עבודות/שירות צבאי? כי לסטודנט סמסטר 2 יש רק מבוא למדמ"ח.
איזו אונ' למדת?
ואני קצת מפחד לעבוד בפיתוח בלי תואר כי חלק אמרו לי שככה מגיעים לתקרה מסוימת, ואם יש פיטורים אני אהיה הראשון שיפטרו. בנוסף, בלי תואר ראשון לא אוכל להמשיך לתואר שני שזה עולם אחר.

נערך לאחרונה ב:
מכיר מישהו שהתחיל לעבוד כבר בתחילת סמסטר א' כ-QA ואח"כ עבר לפיתוח במשרה מלאה (יותר מעשור אח"כ והוא עדיין לא השלים את התואר).
הוא למד המון בבית ועסק בפרוייקט קוד פתוח בזמנו החופשי וזה קידם אותו הרבה יותר מכל מה שהוא למד בתואר.

לא הייטק ולא שכר הייטק אבל מציעה מנסיוני בכל זאת - קורסים של הנהלת חשבונות 1+2+3 + חשבות שכר,
עם נסיון אפשר להגיע למשכורת של עשר פלוס, לימודים ועבודה לא קשים במיוחד, יש ביקוש, ואופציות לחצי משרה בהמשך הדרך.
ויש גם גברים בתחום.

לא הייטק ולא שכר הייטק אבל מציעה מנסיוני בכל זאת - קורסים של הנהלת חשבונות 1+2+3 + חשבות שכר,
עם נסיון אפשר להגיע למשכורת של עשר פלוס, לימודים ועבודה לא קשים במיוחד, יש ביקוש, ואופציות לחצי משרה בהמשך הדרך.
ויש גם גברים בתחום.
כמה זמן לוקח לעשות את כל הקורסים האלה ברצף?
זה תחום ידע שרלוונטי גם בארהב אם למדת בארץ?

כמה זמן לוקח לעשות את כל הקורסים האלה ברצף?
זה תחום ידע שרלוונטי גם בארהב אם למדת בארץ?
הנהח12 - 5 חודש * 3 פעמים בשבוע * 4 שעות
חשבות שכר 6 חודש * 1 בשבוע * 4 שעות
אפשר ללמוד במקביל להנהח כדי לקצר תהליכים
הנהח 3 - 11 חודש * 1 בשבוע * 5 שעות.

אז בערך שנה וחצי ברצף אבל זה מאד פרוס כך שאפשר גם לעבוד תוך כדי.
לגבי חו"ל, חשבות שכר אני לא חושבת כי זה חוקים שנוגעים למס הכנסה ביטוח לאומי ודיני עבודה וזה שונה ממדינה למדינה.
הנהח יש מצב שכן אבל לא בטוחה.

אני ממש לא ממליצה על הנהלת חשבונות. אני מכירה לפחות 15 אנשים שעשו ובסופו של דבר אמרו שעדיף לעבוד במוקד כי העבודה יותר קלה ועם בונוסים מרוויחים יותר...

הנהלת חשבונות באזור שלי זה משכורת של 6- 6.5 למשך שנים עד שצוברים ניסיון.. היה לי מוזר לגלות, חשבתי שעושים הרבה יותר.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
הסיני קורסים לשוק ההון שוק ההון 10
V קורסים בתואר במדעי המחשב התפתחות אישית 23
א קורסים בנדלן, נדל"ן 3
ס הייטק קורסים עובד? התפתחות אישית 7
Tim_Duncan הכרה של קורסים מאוניברסיטאות גדולות בפתוחה התפתחות אישית 4
F יש עתיד עם קורסים ? התלבטות התפתחות אישית 10
F קורסים בהייטק או תואר מדעי המחשב מרופין ? התפתחות אישית 13
F הנדסאי תוכנה vs קורסים בתכנות פוסטים מאיכות נמוכה 2
N התלבטות בין קורסים של פיתוח תוכנה התפתחות אישית 12
ס קורסים ראשונים במדעי המחשב התפתחות אישית 30
ש ספרים ופורומים בנדל"ן שחוסכים קורסים וליווי נדל"ן 81
ח יצירת קורסים אונליין התפתחות אישית 12
S קורסים בתחום הנדלן. התפתחות אישית 17
הסולידית נא לא לנצל את הבמה הזו כדי לפרסם כאן קורסים! התפתחות אישית 0
L "אל תצא כשהשווקים קורסים" - האומנם?! שוק ההון 3
צ קורסים מומלצים בנושאים כלכליים התפתחות אישית 18
2028_שנת_פרישה מחפש קורסים שווים ב-Udemy! התפתחות אישית 8
2028_שנת_פרישה מחפש קורסים טובים ומומלצים ב-Udemy! התפתחות אישית 1
Yuvalbuz3 קורסים בudemy התפתחות אישית 3
Gentlemen קורסים באוניברסיטה הפתוחה התפתחות אישית 4
unrealx קורסים בנדל"ן נדל"ן 1
ש קורסים ברשת התפתחות אישית 1
H קורסים מומלצים בחינם בקורסרה\סקיל שר? התפתחות אישית 6
ה קורסים לקידום מקצועי יומני מסע אישיים 2
Y קורסים לנשים בנושא השקעות התפתחות אישית 50
Smile קורסים/סדנאות חינמים - יש אתר/ קבוצה בפייסבוק לזה? אוף טופיק 2
Y קורסים ומקורות לימוד למתחילים התפתחות אישית 6
doc29 קורסים אונליין ללימוד עצמי של מגוון נושאים במדעים התפתחות אישית 13
E פודקאסטים (קצרים) מומלצים? אוף טופיק 11
M עד לפני שנה לא ידעתי מה זו מניה. בהצלחה לי יומני מסע אישיים 6
לאץ' איך לעשות סדר בדירה שכורה שהתנהלה עד כה בצורה לקויה? נדל"ן 19
I חוק חינוך חינם עד גיל 3 - יש כזה? מיסים 105
S מחפש הזדמנות נדלן עד 1 מש"ח. נדל"ן 0
R עד כמה מפחיתים את ההפסד במידה ולוקחים ACWI למול S&P בתיק הפטור? שוק ההון 0
J איזון אקטוארי - עד כמה משמעותי ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
כ מתעניין בדירה חדשה להשקעה עד 2 מ' (10\90) שאלות נדל"ן 12
ס עד כמה ניתן להבין התנהגויות של פורקס? שוק ההון 0
ש דירה להשקעה עד 2 מ' נדל"ן 27
F החזרי מס - מותר עד 6 שנים אחורה, אבל ברשות המיסים ניתן עד קדימה באפריל מיסים 11
A רכישה בפריסייל עד 2 מיליון - השקעה , 100% מימון נדל"ן 9
Z ETF שמחזיק אגרות חוב עד לפקיעה ? שוק ההון 14
B אחוז משכנתא רצוי עוד 2-6 שנים + השקעה עד אז נדל"ן 5
Y האם כל השכירים נאלצים לשלם ריבית עד אפריל בהגשת דוח מס? מיסים 8
guesto סקר: עד כמה פסיבי התיק שלכם? שוק ההון 28
C המלצה לנתב קווי עד 250₪ מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
Z טופס 1322 ני״ע חו״ל. בהסבר למילוי (סעיף6) אומר שצריך טפסים נפרדים למה שנמכר עד יוני ולמה שנמכר אחריו. האם אכן מקפידים על זה? מיסים 15
יבגני_ל משלוח עד הבית של דואר ישראל אוף טופיק 80
deussex עד כמה אתם סומכים להפקיד את כל הכסף בבית השקעות ישראלי ? שוק ההון 81
I שאלה עד כמה המשק תלוי בריבית הפריים? שוק ההון 1
Sp0 אם אני מחזיק מק"מ עד תאריך הפירעון אז אני יכול להתעלם מעליות\ירידות? שוק ההון 3

נושאים דומים

Back
למעלה