• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פינת האפליקציות - במה אתם משתמשים ?

אני מעוניין לעקוב אחרי ההוצאות שלי בצורה טובה יותר ממה שאני עושה היום, בייחוד אחר ההוצאות שלי בכרטיסי האשראי.
כרגע משתמש ב-My Budget Book ודי מרוצה מהקלות לעדכן הוצאות אבל זה נהיה די מסורבל כשצריך לעדכן גם את סוג החשבון ממנו הוצאת את הכסף (אגב, למי שמשתמש באפליקציה, ישנו וויג'דט נפלא שחוסך איזו לחיצה ורבע).
מישהו מכיר אפליקציה, עדיף אפילו ווידג'ט שמתעדכן אוטומטית עם ההוצאה בכרטיס אשראי ומסוגל להציג סה"כ ?

אולי לא בדיוק המקום לשאול אבל,
אם כבר באפליקציות עסקינן אז כך.
אני מחפש תוכנה חינמית פשוטה למחשב ביתי (ווינדוז) או לסמארטפון (אנדוריד) שתקפיץ לי כול חודש תזכורת להתקשר לבנקאי שלי :)
אני יכול ליישם את זה כמובן באאוטלוק אבל מחפש משהו קטן, זריז וחכם.
תודה

Life Reminders
פשוט וקל, מוסיף מה התזכורת כל כמה זמן תרצה לקבל אותה ואיך (מייל, SMS, התראה במכשיר)

אגב, מצאתי אפליקציה שעוקבת אחרי הוצאות כרטיסי אשראי ישראלית "כמה שילמתי", היא זמינה כרגע רק לאייפון (בעסה...). האתר נראה קצת מחשיד בפשטותו אבל מכמה ביקורות שקראתי נראה שהמפתחים עשו עבודה סבבה. אם מישהו מכיר משהו שעובד על אנדרואיד ועם בנק איגוד / כ.א. ישראלים (לא הצלחתי לתפעל את Mint בארץ - אם מישהו הצליח אשמח ממש).

מה ההבדל בעצם בין gui לבין ui?
פעם gui היה מקרה פרטי של ui. היום משתמשים ב ui בהקשר אחר - של עיצוב. יש ui ויש ux שהם user interface - הכוונה ליופי של העיצוב ו user experience שזה ה flow של המשתמש באפליקציה ועד כמה השימוש בה זורם. תוכנה יכולה להיות מאוד יפה (UI) אבל מסורבלת בשימוש שלה (UX). או להיפך.

אני מעוניין לעקוב אחרי ההוצאות שלי בצורה טובה יותר ממה שאני עושה היום, בייחוד אחר ההוצאות שלי בכרטיסי האשראי.
כרגע משתמש ב-My Budget Book ודי מרוצה מהקלות לעדכן הוצאות אבל זה נהיה די מסורבל כשצריך לעדכן גם את סוג החשבון ממנו הוצאת את הכסף (אגב, למי שמשתמש באפליקציה, ישנו וויג'דט נפלא שחוסך איזו לחיצה ורבע).
מישהו מכיר אפליקציה, עדיף אפילו ווידג'ט שמתעדכן אוטומטית עם ההוצאה בכרטיס אשראי ומסוגל להציג סה"כ ?
א) זו אפליקציה מעולה. משתמש בה כבר כמה חודשים.
ב) כל פעם שמכניסים רשומה חדשה בעלת אותו תיאור כמו אחת הרשומות הקיימות, כל השדות האחרים מתעדכנים אוטומטית לערכים שהוכנסו בפעם הקודמת. חוץ מזה, אתה יכול להשאיר גם שדות ריקים.

בכל הפלטפורמות:
  • root
  • math
חלונות:
  • Shutdown
  • סריקת דיסק
  • איחוי דיסק
UNIX:
  • ssh
  • scp
  • less
למה לדבר לא יפה?

ועכשיו ברצינות - מתי בפעם האחרונה השתמשת בתוכנה ברמה היומיומית שאין לה ממשק משתמש גרפי ולא מיועדת לפעולות טכניות בלבד?

Skyscaner לחיפוש טיסות זולות

מתי בפעם האחרונה השתמשת בתוכנה ברמה היומיומית שאין לה ממשק משתמש גרפי ולא מיועדת לפעולות טכניות בלבד?
העבודה שלי מתחלקת בשווה בין טרמינל לבין עורך טקסט (לפעמים עם GUI ולפעמים בremote בלי).
הפעם האחרונה היתה כאשר התקנתי את thinkorswim בשביל Paper Money והייתי צריך לתקן את הגדרות הJava.

אני ואשתי השתמשנו במשך תקופה ארוכה מאוד ב-TOSHL, אפליקציה מעולה.
כמה דברים באפליקציה השתנו מאז ועכשיו התקציב חסום רק ל-PRO.

מצאתי את FINANDA שיודעת להתחבר לחשבונות בנקים וכרטיסי אשראי, ומוציאה אוטומטית חתכים לפי קטגוריות, וניתן גם לנהל תקציב דרכה (למי שנוח "לתת" לגוף זר את כל הסיסמאות שלו לגופים פיננסיים).

עוד אפליקציה נחמדה Expense Manager

תוכל אולי לפרט כיצד הצלחת לחבר כרטיסי אשראי ישראלים ל-Mint ?
זה היה ממזמן....
מאז שבנק הפועלים שינו את הממשק התחברות שלהם (הורידו פרמטר) זה לא עובד.
במקור זו היתה אפליקציה ישראלית והיו לה חיבורים להרבה שירותים ישראליים, אבל מאז שנקנתה ע"י mint הם כבר לא מתקנים את מה שנשבר :(

מקפיץ..
אני מחפש אפליקציה לניהול הוצאות לאנדרואיד..
עם הדרישות הבאות:
-סנכרון בין מכשירים שונים (שלי ושל אשתי)
-(עדיפות) ממשק בעברית
-אפשרות לעבודה על הנתונים במחשב נייד
-(אופציה) יצוא נתונים לקובץ (אקסל נניח).
מכירים אפליקציה כזו?

לקח זמן, אבל הגעתי להחזר של 100 שח ב-SNAP.IN.
אז 103 קרטונים של שמנת לפי 103*3.9 = 401.7 שח. החזר של 100 שח > 301.7/103 = 2.9 שח לקרטון שמנת.

קיבלת את הכסף ? אני כרגע עומד על 50 שקלים שם

קיבלתי. בהעברה בנקאית.

לכל המשתמשים בתוכנות שמתממשקות עם כרטיסי אשראי וחשבונות בנקים - לא מפריע לכם שאולי התוכנות האלה לא כל כך בטוחות ואפשר יהיה לפרוץ אותם בקלות?

לא צריך לתת להם את הססמא לאתר של הבנק? לפי מה שהבנתי, אם נותנים את הססמא של אתר הבנק לאפליקציה חיצונית אז יש בעיה עם ביטוח במקרה שאכן פורצים...

וד.א. אני משתמש ב home budget. מאפשר לאשתי ולי להכניס הוצאות בצורה מסונכרנת ולקבל אח"כ ניתוחים למיניהם.

אנחנו משתמשים ב-Snap.in - זה אתר שמאפשר להעלות חשבוניות קניה מהסופר ולקבל החזר כספי על חלק מהקניות שעשיתם.
אני חייב להגיד שאני לא לגמרי מבין את המודל שלהם, אבל השתמשנו בזה כבר כמה פעמים וכל פעם קיבלנו סכום כלשהו של כסף.
גם אני מעלה קבלות ל snap-in בעקבות פוסט שלך מהעבר. עדין לא קיבלתי שקל. כבר כמה חודשים שיש לי זיכוי של ~92 ש"ח. (לפי מה שהבנתי מהתקנון, אפשר לקבל צ'ק בדואר על כל 100 ש"ח שנצברים כזיכוי)
גם אני לא יודעת מה המודל העסקי, אבל הנה מה ששמתי לב אליו (לפי הנתונים שלנו): יופלה3% בטעם טבעי מזכה בכמה אגורות. המקביל שלו מחבת שטראוס (יוגורט ביו?) - לא מזכה בכלום. גם חלב דל לקטוז של תנובה - כמה אגורות. יוגורטים ממותקים מסויה (של תנובה) מזכים בכ-8 שקלים על כל 2 אריזות של 2. (כאמור - נצבר בזיכוי. עדין לא קיבלתי שום כסף). שאר המוצרים שאנחנו קונים לא מזכים בשום דבר. היתה גם פעם אחת שקיבלנו פניה במייל בעידוד שנפנה לחברת אסם ועוד כמה דומות, ונספר להם על snap-in ונציע לחברות לעבוד איתם. לא התייחסתי כי לא זיהיתי ברשימת החברות אף חברה שאני קונה את המוצרים שלה בצורה מספיק רציפה. (תפוצ'יפס פעם בחצי שנה? אם זה בכלל של אסם).
כשנקבל מהם כסף אגיד לך תודה :)

אני קונה פשוט הרבה שמנת של "השף הלבן", 25% הנחה.

מישהו ניסה עוד אפליקציות שמתחברות לחשבון הבנק וחברות האשראי? Finanda לא עובדת אצלי וה-Expense Manager של HandWallet מראה דברים הזוים שלא משקפים את מצב החשבון.
אשמח להמלצות.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Shnizelia פינת תסכול מהמין האנושי והפעם סוגיית התחממות כדור הארץ פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 75
Tsachi01 פינת נוסטלגיה : מודעה פרסומית מטעם בנק הדואר, מתוך ירחון ישן שיצא בחודש אוג׳ 1969 פוסטים מאיכות נמוכה 9
איש ירח פינת הספרות אוף טופיק 69
סטרבו פינת גיטרה בחדר אוף טופיק 5
c881 צלם צילם 9 שנים את אותה פינת רחוב ותפס את אותם אנשים - האם גם אתכם יתפסו? אוף טופיק 0
Res Cogitans פינת הוידויים שוק ההון 68
מתכנת פינת הסקרים | כל הסקרים בפורום אוף טופיק 0
Myrath פינת המשקיעים - לא קצת מנוגדת לסולידית? שוק ההון 20
מ פינת הצרכניזם שיצא מכלל שליטה אוף טופיק 11
Tsachi01 האם יש הבדל מהותי בחווית המשתמש בין האפליקציות בבנקים? צרכנות פיננסית 8
ע במה את עוסקים? מה הוביל אתכם לכך? כמה את מרוויחים? התפתחות אישית 16
E s&p 500 , נסד"ק 100, מדד עולמי, יש לי את כולם. אבל במה עדיף להשקיע? שוק ההון 23
Y שיפוץ צפוי בבניין - השערות במה מדובר? נדל"ן 3
נ שאלה על קרנות אג"ח זר, לוודא במה משקיעות שוק ההון 0
A במה להשקיע את החלק הסולידי של תיק ההשקעות? שוק ההון 10
P אישתי נכשלה, במה יכולה לעבוד? התפתחות אישית 55
Z כסף שמיועד לרכישת לדירה - במה להשקיע נדל"ן 15
נ במה אתם מתחרטים שלא "השקעתם" כשהייתה לכם אפשרות? אוף טופיק 40
כ לא מצליח להחליט במה להשקיע יומני מסע אישיים 7
N במה אתם משקיעים ומה הניסיון לימד אתכם ? שוק ההון 34
תפוזינה רוברט קיוסאקי שוב מקבל במה אוף טופיק 12
M מתלבט במה להשקיע כסף ששוכב בבנק שוק ההון 25
S שאלת נדל"ן, במה הייתם בוחרים? נדל"ן 17
L חישוב מס רווחי הון. במה מותר להתחשב? שוק ההון 6