• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פינת האפליקציות - במה אתם משתמשים ?

Expense Manager. ה-GUI קצת מיושן, אבל האפליקציה עצמה מאד, אה, Customizable וגמישה בהפקת דו"חות.
יודעת לאפות עוגות, לדוגמה:
2rcodb6.png

אין אפשרות להעלות הודעה עם יותר מתמונה אחת, אבל רק רציתי להוסיף צילום מסך לדוגמה של הדו"ח לפי תאריך:
Screenshot_2015_01_28_10_36_08.jpg

וככה זה נראה במסך הבית של האנדרואיד (שני האייקונים העליונים): http://s29.postimg.org/4qnrk6o3r/Screenshot_2015_01_28_10_34_46_2.png
התחלנו להשתמש בטושל, אחלה תוכנה! תודה

היי,

מן הסתם רוב הגולשים בסולידית לא יחשיבו זאת כחסכון, מכיוון שמדובר בהוצאה "צרכניסטית מובהקת"... אבל אני אוהב לצאת לשתות וגם מוציא על זה כסף, הרבה יותר מדי כסף. זה לא אומר שאורך החיים שלי לא סולידי, שכן אני חוסך הרבה מאוד גם באופן כפוי, גם באמצעות נדל"ן וגם על ידי בנייה של תוכנית שאני מתמיד בה ואשר אמורה להוביל אותי להכנסה שתספיק לי על מנת לפרוש לפחות ברמה התאורטית ב - 7 השנים הקרובות, אבל עדיין אני אוהב לצאת מדי כמה ימים, זה הבילוי שלי, בכל מקרה:

האפליקציה נקראת דרינקז, הגעתי אליה דרך חבר, היא מאפשרת לקנות משקה במחיר של 15 שקלים קבוע. אני ניסיתי וזה עובד, מאוד נחמד אבל הם לא מאפשרים לרכוש יותר ממשקה אחד, כנראה כי הרווח של בית הקפה נמוך והוא לא רצה לתת בלי הגבלה. במקום לשלם מחירים מאוד מופרזים שנהוגים בתל אביב, ניתן לצאת מבלי להרגיש שהוצאתי יותר מדי. מבחינתי זה מספק ערך אמיתי, כי מעקב ההוצאות שלי הראה שאני מוציא הרבה יותר מדי על יציאות, מקווה להפחתה של הסכום... :)

ולכל מי שמגיב שניתן לשתות בבית ובכלל זה לא בריא וידה ידה, אני יודע...

למרות שאני כאילו איש מחשבים אני פשוט מעדיף בניהול התקציב דף ועט. מקסימום גיליון אקסל אם אני ארצה לעשות חיתוכים ועוגות.
יש דברים פשוט שמחשב לא יכול להחליף ביעילות.

משתמש ב-Mint לחשבונות פרטיים וב-Personal Capital לחשבונות עסקיים.

ראיתי שלא הופיע פה עדיין - אבל יש את https://www.youneedabudget.com/ YNAB. מדובר באפליקציה ותוכנה למחשב (לאחר חודש ניסיון עולה 60$). היתרון המרכזי שאני מוצא בתוכנה הוא התפיסה הכלכלית שמאחוריה והליווי הצמוד שלהם על מנת לעזור לך לעמוד באותה תפיסה.

Snapin הוציאו אפליקציה כדי להקל על תהליך העלת הקבלות.
אני מצלם באייפד, מוחק פרטיים אישיים בעזרת אפליקציה לעריכת תמונות ואז מעלה ל Snapin, הכל דרך האייפד בלי לגעת במחשב.

טוב, כבר הזכרתי את האפליקציה הזאת כאן פעמיים, אבל אציין אותה שוב בהקשר הזה, כי אנחנו מתים עליה.
Toshl זה גם אתר וגם אפליקציה למעקב אחרי הוצאות. מיד אחרי שאנחנו משלמים על משהו, אנחנו פשוט נכנסים ל"הוספת הוצאה" ישר ממסך הנעילה של האנדרואיד (האייקון בצד שמאל):
Screenshot_2015_01_28_10_37_38.png

ומקלידים סכום וקטגוריה. זה לוקח חמש שניות.
בנוסף, יש לי שני אייקונים במסך הבית: אחד ישירות להוספת הוצאה (Add Expense) ואחד לאפליקציה עצמה.

את המידע אפשר לראות לפי תאריך, לפי קטגוריה, ולפי תקציב שאת מאפייניו אפשר להגדיר מראש. לדוגמה, אנחנו הגדרנו תקציב חודשי שכולל הכל למעט קטגוריות מסוימות (לדוגמה, הוצאות על טיול לחו"ל לא כלולות בתקציב החודשי שלנו אלא נספרות בנפרד), ובכל יום אנחנו יכולים לראות אם אנחנו עומדים בקצב או לא.

אפשר לראות את המידע גם באפליקציה וגם באתר, ולסנכרן יותר ממכשיר אחד עם אותו חשבון. הסנכרון עובד מעולה.
אהלן,
איך אני מסנכרן עם מכשיר נוסף..
לא מצאתי את האופציה באפליקציה..
תודה.

כנראה פער דורות אבל אני משתמש במה שאבי וסבי השתמשו - פנקס קטן ועט.
כול האפליקציות האלו גורמות לנו להיות עצלנים ומכיר אנשים שכדי לחשב 2 + 2 מוציאים איזה אייפון שעולה 3k.
והפנקס הוא רק להוצאות במזומן כי כול חודש מקבל דף סיכום מחברת האשראי וזהו, חלאס.
לדברים משמעותים יותר בחיים יש לי דף אקסל שהכנתי לפני 15 שנים שבו הכנסתי את כול רכושי, הערכת הוצאות חודשי ושנתי, צפי של ערך עתידי של תיק ההשקעות, הכנסה מפנסיה, ריביות ודיבידנדים. כול כמה חודשים אני בודק אם הייתה סטייה בתזרים המזומנים ומעדכן.
לא מסכרן עם אף מכשיר אחר (אייפון,אייפד, מקרר או טלוויזיה חכמה) רק עם הפנקס הקטן שלי.

אני משתמש ב-GNUCASH. קצת מסובכת, אבל חזקה. החסרון היחידי הוא שאין אפליקציה, ולכן אני קצת נאבד שם עם שימוש במזומן.
דווקא יש אפליקציה (חפש בחנות של גוגל). היא מסנכרנת קובץ משותף בדרופבוקס אצלי וככה יש לי את הכל במקום אחד.

ראיתי שלא הופיע פה עדיין - אבל יש את https://www.youneedabudget.com/ YNAB. מדובר באפליקציה ותוכנה למחשב (לאחר חודש ניסיון עולה 60$). היתרון המרכזי שאני מוצא בתוכנה הוא התפיסה הכלכלית שמאחוריה והליווי הצמוד שלהם על מנת לעזור לך לעמוד באותה תפיסה.
+1
פעמיים בשנה המחיר של המוצר יורד לסביבות ה-40$ אם אינני טועה.
המאגר מאוחסן על המחשב האישי (ולא בענן, אך יש אפשרות שיתוף בין מכשירים ומחשבים על ידי שימוש בדרופבוקס).

אהלן,
איך אני מסנכרן עם מכשיר נוסף..
לא מצאתי את האופציה באפליקציה..
תודה.
פשוט מתקינים את האפליקציה בשני מכשירים, ונרשמים בשניהם עם אותו חשבון (אותו דואר אלקטרוני).

משתמש ב-Mint לחשבונות פרטיים וב-Personal Capital לחשבונות עסקיים.
האם Mint יודע לעבוד עם בנקים ישראליים? למיטב הבנתי הם עובדים רק בחו"ל, אשמח לשמוע אחרת.

אני מאוד אוהבת את Money Lover,
פשוטה נוחה, ניתן לייצא לאקסל, מתריע כל יום במקרה ששכחתי לדווח (או בהרבה מקרים אחרים מזכיר לי שבכלל לא הוצאתי שקל היום), ניתן לגבות ל-Dropbox ובכך לדעת שהמידע לא ייאבד.
הדבר היחיד שחסר לי זה יכולת שיתוף, הייתי רוצה שההוצאות שלי ושל הבן הזוג שלי יהיו מאוחדות כדי שנוכל לדעת כמה מוציאים ביחד.

@דימה, נכנסתי לגוגל פליי וכשכתבתי expense manager עלו לי שתי אפליקציות. איך נראה האייקון של האפליקציה בסמארטפון שלך?

וסתם שאלה לא קשורה- מה ההבדל בעצם בין gui לבין ui?

תודה.

אולי לא בדיוק המקום לשאול אבל,
אם כבר באפליקציות עסקינן אז כך.
אני מחפש תוכנה חינמית פשוטה למחשב ביתי (ווינדוז) או לסמארטפון (אנדוריד) שתקפיץ לי כול חודש תזכורת להתקשר לבנקאי שלי :)
אני יכול ליישם את זה כמובן באאוטלוק אבל מחפש משהו קטן, זריז וחכם.
תודה

ב-לוח השנה - תזכורת בתאריך X, חודשי.

וסתם שאלה לא קשורה- מה ההבדל בעצם בין gui לבין ui?
UI - User Interface
GUI - Graphical User Interface

בעידן הדוס/חלונות 3.1 (1992~) היה לזה משמעות כי היו תוכנות עם ממשק משתמש טקסטואלי ולא גרפי.
בימנו כשכל התוכנות בעלות ממשק משתמש גרפי כשאומרים UI מתכוונים ל-GUI.

תודה דעת. אז אין הבדל בין בעצם. @daat99

תודה דעת. אז אין הבדל בין בעצם. @daat99
בעידן של היום כמעט ולא (אין לי שמץ של מושג איפה מוצאים היום תוכנה בלי ממשק משתמש גרפי).
אבל אם אי פעם תדברי עם איש תוכנה משנות השמונים אז ישנו הבדל מאוד משמעותי :)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Shnizelia פינת תסכול מהמין האנושי והפעם סוגיית התחממות כדור הארץ פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 75
Tsachi01 פינת נוסטלגיה : מודעה פרסומית מטעם בנק הדואר, מתוך ירחון ישן שיצא בחודש אוג׳ 1969 פוסטים מאיכות נמוכה 9
איש ירח פינת הספרות אוף טופיק 69
סטרבו פינת גיטרה בחדר אוף טופיק 5
c881 צלם צילם 9 שנים את אותה פינת רחוב ותפס את אותם אנשים - האם גם אתכם יתפסו? אוף טופיק 0
Res Cogitans פינת הוידויים שוק ההון 68
מתכנת פינת הסקרים | כל הסקרים בפורום אוף טופיק 0
Myrath פינת המשקיעים - לא קצת מנוגדת לסולידית? שוק ההון 20
מ פינת הצרכניזם שיצא מכלל שליטה אוף טופיק 11
Tsachi01 האם יש הבדל מהותי בחווית המשתמש בין האפליקציות בבנקים? צרכנות פיננסית 8
ע במה את עוסקים? מה הוביל אתכם לכך? כמה את מרוויחים? התפתחות אישית 16
E s&p 500 , נסד"ק 100, מדד עולמי, יש לי את כולם. אבל במה עדיף להשקיע? שוק ההון 23
Y שיפוץ צפוי בבניין - השערות במה מדובר? נדל"ן 3
נ שאלה על קרנות אג"ח זר, לוודא במה משקיעות שוק ההון 0
A במה להשקיע את החלק הסולידי של תיק ההשקעות? שוק ההון 10
P אישתי נכשלה, במה יכולה לעבוד? התפתחות אישית 55
Z כסף שמיועד לרכישת לדירה - במה להשקיע נדל"ן 15
נ במה אתם מתחרטים שלא "השקעתם" כשהייתה לכם אפשרות? אוף טופיק 40
כ לא מצליח להחליט במה להשקיע יומני מסע אישיים 7
N במה אתם משקיעים ומה הניסיון לימד אתכם ? שוק ההון 34
תפוזינה רוברט קיוסאקי שוב מקבל במה אוף טופיק 12
M מתלבט במה להשקיע כסף ששוכב בבנק שוק ההון 25
S שאלת נדל"ן, במה הייתם בוחרים? נדל"ן 17
L חישוב מס רווחי הון. במה מותר להתחשב? שוק ההון 6