• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פייסבוק האמנם

מדהים גם קצב השריפת כסף, עלויות תפעול וההתעקשות לשמור על אותה כמות עובדים לאורך כל 2023
ואללה, מרגיש לי שימיו של צוקי בפייסבוק ספורים

אני לא יודע אם ימיו ספורים או לא ספורים, אבל אני שמח לראות את החברה הזאת קורסת. לצערי היא קורסת רק כי צעירים עברו למשהו עוד יותר גרוע.

מרק צריך להקשיב למה שכתבתי בשרשור הזה:
אתה בכיוון הנכון. העתיד של פייסבוק היא כאתר של מסחר/יד 2.
קבוצות של מסירת חפצים, פרסומי דירות, פייסבוק מרקטפלייס - אלה השירותים שנותנים את הערך הגדול ביותר למשתמש.

כל המטאוורס, הפיד של פייסבוק, אינסטגרם וכד' - לא ישרדו בטווח הרחוק את התחרות מול הטיקטוק ולדעתי אין טעם להשקיע בתחומים האלה.
מקסימום meta יכולה לקנות חבילת מניות בטיקטוק אם זה נורא חשוב להם להיות חשופים לתחום.

צריך מנכ"ל שיבין שתם עידן והמוצר של פייסבוק כרשת חברתית פשוט לא רלוונטי.
לחתוך מיידית את כל מה שקשור למטאוורס ורשתות חברתיות ולעבור למודל של אתר מסחר בלבד.
אין שום עתיד למטאוורס. צריך לחתוך הפסדים מהר ולסגור מיידית את reality labs.
פייסבוק צריכה לעבור לתחומים רלוונטיים יותר לחברה בשלב הזה, כמו מה שרשמתי בתגובה למעלה.
אם מרק לא יקשיב אז עוד שנה נראה את המניה ב-20 דולר. mark my words.

מרק צריך להקשיב למה שכתבתי בשרשור הזה:

אין שום עתיד למטאוורס. צריך לחתוך הפסדים מהר ולסגור מיידית את reality labs.
פייסבוק צריכה לעבור לתחומים רלוונטיים יותר לחברה בשלב הזה, כמו מה שרשמתי בתגובה למעלה.
אם מרק לא יקשיב אז עוד שנה נראה את המניה ב-20 דולר. mark my words.
אני גם לא צופה גדולות למטאוורס אבל גם לא הייתי מנבא לה נפילה ל20$. בטח לא תוך שנה.
חבל שאין לפורום פיצ'ר של תזכורות על הודעות.

אני גם לא צופה גדולות למטאוורס אבל גם לא הייתי מנבא לה נפילה ל20$. בטח לא תוך שנה.
דעיכת מוצרי ה-social של החברה ביחד עם התרסקות הנסדק יכולה להוביל לזה.

הבומרים לבדם לא יכולים להחזיק את החברה רווחית עוד הרבה זמן. טיקטוק הולכים לכסח אותם לגמרי בשנה הקרובה.

בגלל שמבנה הון המניות של החברה לא מאפשר השתלטות עויינת לצורך הבראת החברה, אין פה אפילו שום תקווה לתיקון המצב בחברה על ידי גורם חיצוני. כדי להחזיק את המניה מעל 20 דולר בעוד שנה צריך שמרק ישנה את דעתו בנוגע למטאוורס. זה לא הולך להיות קל.

לא לצפות גדולות זה עדין

אני לא מצליח להבין איזה שימוש אמיתי יש לדבר הזה בכלל?

לא לצפות גדולות זה עדין

אני מסכים. ועדיין לא הייתי בונה על ירידה של 80% מהשער שלה תוך שנה.
מצד שני שום דבר כבר לא יפתיע אותי.

לא לצפות גדולות זה עדין

שיווק ופרסום של מוצרים.
אם הרבה צעירים רוצים לחיות בעולם וירטואלי (ואולי הם כבר חיים בתוך הפלאפון) אז הגיוני ש-meta תרצה להשתלט על נכסים וירטואלים שאליהם אנשים יגיעו בעתיד וכבר מגיעים היום.

שיווק ופרסום של מוצרים.
אם הרבה צעירים רוצים לחיות בעולם וירטואלי (ואולי הם כבר חיים בתוך הפלאפון) אז הגיוני ש-meta תרצה להשתלט על נכסים וירטואלים שאליהם אנשים יגיעו בעתיד וכבר מגיעים היום.
ומה זה אומר בפועל?

ומה זה אומר בפועל?
להביא את הלקוח שרוצה לקנות אל המוכר שרוצה למכור ולגזור מזה עמלה.
כמו כל פעולת תיווך בין 2 אנשים.
ככה נחסך זמן לקונה ולמוכר וזה win-win לכולם כאשר התמחור הוא הוגן.

שיווק ופרסום של מוצרים.
מה זה שונה מפרסום בכל מקום אחר?

הם עובדים על ליצור פייסבוק d3 רק כדי שיוכלו לפרסם שם (זה מהצד שלהם)

למה שאנשים יהיו שם?

הבומרים לבדם לא יכולים להחזיק את החברה רווחית עוד הרבה זמן. טיקטוק הולכים לכסח אותם לגמרי בשנה הקרובה.
1.אני בומרית שנכנסת לפייסבוק עדיין. אף פעם לא לוחצת על פוסטים ממומנים (לפעמים פותחת לשונית חדשה ובודקת מחוץ לפייס) אבל לפחות חצי מהפוסטים שעוברים תחת העיניים שלי הם כאלה וזה מבאס מאד כמשתמשת. בעלי והילדים טוענים שרוב האנשים לא שמים לב אם זה ממומן או לא, אבל אני יכולה לראות הבדלים בכמות הלייקים בין הפרטי לממומן אז סימן שאנשים כן יודעים להבדיל.
2. אני לא סובלת את טיקטוק (לפעמים רואה סרטונים בכתבות באתרי "חדשות"), גם הילדים שלי לא נמצאים שם (וגם לא באינסטגרם) - אולי הם בומרים טרם זמנם? :>
3. אני רואה לא מעט צעירים בפייסבוק - במיוחד בקבוצות ובדפים מובילים כמו "סטטוסים מצייצים", "הצינור" וכדומה. הצעירים אוהבים מאד להשתפך בפייסבוק וגם לעודד מהיציע, המבוגרים יותר גם אוהבים להתווכח. צעירים מבחינתי זה עד גיל 40, לא עד גיל 18.
4. טיקטוק הוא לא מתחרה של פייסבוק, אולי של אינסטגרם קצת. בעיקר הוא מתחרה של יוטיוב לדעתי. אני רואה כיום שלא מעט צעירים ביוטיוב מעלים סרטונים שהם יותר קליפים מהירים ועצבנים מאשר משהו שאפשר להבין ממנו משהו (במיוחד לבומרים כמוני).
5.המתחרים הרציניים של פייסבוק (שהוא יותר פלטפורמה מילולית) הם דווקא בלוגים ופורומים לדעתי.
6. לגבי יד2 ומרקט פלייס - אין לי מושג, לא משתמשת בכלל - נדמה לי שדווקא הקבוצות השכונתיות בווטצאפ יכולות להוות תחרות, אבל זה בתוך "הבית".

אין שום עתיד למטאוורס
לא לצפות גדולות זה עדין

אני לא מושקעת בפייסבוק ספציפית אלא רק דרך מדדים רחבים (כל עוד היא תישאר שם)…
אבל אני אישית חושבת שהמטאוורס יכול לשנות את כל הדרך שבה אנחנו מתקשרים.
כרגע זה נראה מצחיק אבל אנשים צחקו על הרבה דברים בתחילת דרכם.
אין לי מושג מתי זה יקרה או האם פייסבוק/מטה היא זו שתוביל את זה, אבל החיים בתוך עולם מדומיין שבו הכל אפשרי… זה יכול להיות כל כך ממכר שאי אפשר יהיה לצאת מזה.

אני לא מושקעת בפייסבוק ספציפית אלא רק דרך מדדים רחבים (כל עוד היא תישאר שם)…
אבל אני אישית חושבת שהמטאוורס יכול לשנות את כל הדרך שבה אנחנו מתקשרים.
כרגע זה נראה מצחיק אבל אנשים צחקו על הרבה דברים בתחילת דרכם.
אין לי מושג מתי זה יקרה או האם פייסבוק/מטה היא זו שתוביל את זה, אבל החיים בתוך עולם מדומיין שבו הכל אפשרי… זה יכול להיות כל כך ממכר שאי אפשר יהיה לצאת מזה.
לפייסבוק אני נכנס פה ושם 5 דקות פה 10 דקות שם

מטאוורס נשמע כמו איזה משחק מחשב או משהו כזה שצעיךלקנות עבורו חומרה שלמה ולהסתובב עם זה
צריך חיבור אינטרניט חזק ומהיר ככה שאם אין wifi זה לא נשמע פרקטי (וזה ככה כבר שנים) לא עואה איזה שיפור ביכולות האינטרנט של חברות הסלולר

עוד כמה שנים הוא רואה את זה בא? 10? 15?

עדיין לא הבנתי מה זה אמור להחליף מה הפואנטה שלו
איזה צורך הוא אמור לספק?

כרגע זה נשמע כמו משהו שאת הילדים דלי ארצה להרחיק מזה כמו מאש

מטאוורס נשמע כמו איזה משחק מחשב או משהו כזה שצעיךלקנות עבורו חומרה שלמה ולהסתובב עם זה
צריך חיבור אינטרניט חזק ומהיר ככה שאם אין wifi זה לא נשמע פרקטי (וזה ככה כבר שנים) לא עואה איזה שיפור ביכולות האינטרנט של חברות הסלולר
כמו שכתבתי, העובדה שאתה לא רואה לזה שימוש או ישימות כרגע לא אומרת כלום. גם האינטרנט, בראשית ימיו, לא היה פרקטי. ולא לדבר מה אמרו לגבי הצורך במחשב אישי בזמנו…
וכאמור, פייסבוק לא רלוונטית לנושא. בהחלט ייתכן שזו לא תהיה פייסבוק/מטה שתגיע לזה ו/או שזה לא ייקרה בעשר שנים הקרובות. אבל לדעתי… זה יקרה מתישהו.

כרגע זה נשמע כמו משהו שאת הילדים דלי ארצה להרחיק מזה כמו מאש
יש מצב שכדאי לכל האנשים להתרחק מזה כמו מאש.
הפוטנציאל של זה לשאוב אותך מהחיים הרגילים יהיה (לדעתי) עצום.

כמו שכתבתי, העובדה שאתה לא רואה לזה שימוש או ישימות כרגע לא אומרת כלום. גם האינטרנט, בראשית ימיו, לא היה פרקטי. ולא לדבר מה אמרו לגבי הצורך במחשב אישי בזמנו…

יש מצב שכדאי לכל האנשים להתרחק מזה כמו מאש.
הפוטנציאל של זה לשאוב אותך מהחיים הרגילים יהיה (לדעתי) עצום.

מה השימוש שאת רואה בזה? וכמה פרקטי? מעבר למשחק מחשב ממכר

את רואה חברות שינחו את העובדים שלהם להשתמש בזה כדי לעשות ישיבות? כגי לעבוד מהבית בעולם ווירטואלי כאילו הם במשרד?

זה נראה לך יחליף טיול בעולם? שתעברי לעולם ווירטואלי כאילו את מטיילת בעולם? אני לא רואה איך לפחות בעשור הקרוב זה בכלל בכלל טפשרי מעבר לזה שריחות זה לא יכול להביא אלייך כי זה שונה מגלי אור ושמע וגם זה להיכנס שם לחנויות? צריך שכולם השתתפו במשחק הזה ויש המון דברים שבאמת לא יקרו גם טעם זה לא יוכל להעביר בזמן הקרוב בטוח

איזה שימוש פרקטי אמיתי את רואה לזה? אני באמת פתוח לשמוע.
אם בא לך...
אולי אשנה את דעתי...

אני חושב שזה יכול להיות אחלה דבר למשחקי מחשב (MMORPG, מיינקראפט, פורטנייט וכו').

אני חושב שזה יכול להיות אחלה דבר למשחקי מחשב (MMORPG, מיינקראפט, פורטנייט וכו').
מעניין כמה כוח חישוב יהיה צריך המחשב כדי לאבד את כל המידע הזה וכוח אינטרנט

זה באמת השימוש היחיד שעולה על דעתי למטאוורס

וגם זה רק לטווח הארוך יותר לדעתי לפחות עשור

או שיספיק להם קבוצה מספיק קטנה של משתמשים שיש לה גישה למשאבים החומריים האלה

מה היעד שלו? בכלל לזה?

אני חושב על זה כמו על רכב אוטונומי לחלוטין זה יעד שאפתני ולא נשמע פרקטי ממש לעשור הקרוב ואף יותר

מעניין כמה כוח חישוב יהיה צריך המחשב כדי לאבד את כל המידע הזה וכוח אינטרנט

זה באמת השימוש היחיד שעולה על דעתי למטאוורס

וגם זה רק לטווח הארוך יותר לדעתי לפחות עשור

או שיספיק להם קבוצה מספיק קטנה של משתמשים שיש לה גישה למשאבים החומריים האלה

מה היעד שלו? בכלל לזה?

אני חושב על זה כמו על רכב אוטונומי לחלוטין זה יעד שאפתני ולא נשמע פרקטי ממש לעשור הקרוב ואף יותר
שימושי מאד לפגישות עסקיות.
עקרונית ככל שישתכלל ויצליח לתעתע בחושים, כמעט כל חווייה אנושית תוכל להתקיים בעולם הוירטואלי.

נערך לאחרונה ב:
  • אהבתי
Reactions: Roi
מעבר למשחק מחשב ממכר
זה בדיוק זה. כל העולם שלך יוכל להיות משחק מחשב ממכר.
להיות מי שאתה רוצה, באיזה עולם שאתה רוצה. לעוף, להרגיש ברכבת הרים, לבקר במאדים, לנהוג במכונית מרוץ, להיות טייס להיות מנתח מוח, להיכנס לתוך גוף האדם.

תחליט אתה לאיזה שימושים אתה מנתב את זה…

ותנתק את התשובה שלך מהכאן ועכשיו או מפייסבוק או אפילו מהאם נוכל להגיע לרמה הטכנולוגית הזו (נניח… תדמיין שזה יגיע בשלב שבו יהיה רכב אוטונומי לחלוטין)

להיות מי שאתה רוצה, באיזה עולם שאתה רוצה. לעוף, להרגיש ברכבת הרים, לבקר במאדים, לנהוג במכונית מרוץ, להיות טייס להיות מנתח מוח, להיכנס לתוך גוף האדם.
+1
זה יכול להיות נהדר במינון הנכון.
רבים לא פחות ינצלו את הפלטפורמה לחוויות אלימות ומין שלדעתי ישפיעו לרעה על המשתמשים.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
deussex לינקדאין (כמו פייסבוק) - כגוף שדוחף בכוח לראות את הדשא של השכן ? התפתחות אישית 10
M משכורת של פייסבוק מאתר גלאסדור בארץ אוף טופיק 3
C מהן הקבוצות פייסבוק שאתם מצליחים לקבל מתוכן מידע מאוד איכותי או מעניין? אוף טופיק 17
רבי עקיבא לטווח הארוך השוק תמיד יעלה - האמנם? שוק ההון 6
M השקעות אלטרנטיביות - האמנם? השקעות אלטרנטיביות 14
S עצמאות כלכלית ממשכורת של מורה? האמנם? יומני מסע אישיים 144
CoinCollector אשס.חוץ SPX500 הנייר האידאלי למשקיעי סנופי , האמנם? שוק ההון 6
ב השקעה בבטומי - 8% תשואה מובטחת - האמנם? נדל"ן 25
ד מחיר למשתכן-האמנם כדאי? נדל"ן 8
amidar מייבש כביסה - הדבר הכי חסכוני שאי פעם היה לי! (האמנם?) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 79
F הטבת קרן השתלמות מלאה לעצמאים בהפקדה חודשית של 100 שקל, האמנם? צרכנות פיננסית 8
Yoss תשואות תל-אביב מול סנופי - האמנם חוסן מקומי? שוק ההון 6
פ קרן השתלמות IRA, האמנם אירי? (יודע שנטחן, משהו ספציפי) שוק ההון 11
S קרן פנסיה - האמנם חלק מ"תיק השקעות אחד" ? צרכנות פיננסית 25
tomer111 מיטב טרייד והסכם עם אפ. אמ. אר. שנראה לי מאוד דרקוני, האמנם? שוק ההון 16
R ETF עוקב אחרי המדד - האמנם? שוק ההון 1

נושאים דומים

Back
למעלה