• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

נתקלתם בבעיות טכניות? דווחו כאן

היה פה איזה משתמש שהספים תמונות ומאז נראה לי שזה נחסם לחלק גדול מהמשתמשים ופתוח רק מ"דרגה" מסוימת.
זה יכול להסביר את העניין. אם כי מצילום המסך נראה שהממשק כן מאפשר לו/להם לקשר, רק אולי לא להעלות ישירות לפורום.

בעמוד 2 הוא כבר הצליח.
בעמוד 1 שם היא כתבה את השם לא נכון, עם K ולא עם C. אולי עניין של טעויות כתיב אם לא מחכים לפופאפ בחירה/השלמה אוטומטית.

נערך לאחרונה ב:
זה יכול להסביר את העניין. אם כי מצילום המסך נראה שהממשק כן מאפשר לו/להם לקשר, רק אולי לא להעלות ישירות לפורום.
עם קישורים אין בעיה בין אם זה לתמונה או לא, לפחות כל עוד זה לא משתמש ממש חדש כי אז כן יש הגבלה. אבל הטמעה ישירה של תמונה בתגובה זה עניין אחר.

נ"ב עדיין יש באג שאם מצטטים מישהו (חדש) בעריכה זה לא מייצר לו התראה.

אגב, אצלי אפשר גם להעלות תמונות ישירות לפורום:
זו בדיוק הנקודה שהעליתי כאן לפני כמה זמן; שיש יוזרים (אולי הוותיקים יותר), שכן פתוחה להם האפשרות להעלות תמונה באופן ישיר. כל השאר (ואני ביניהם) יכולים להעלות תמונה באמצעות קישור בלבד.
מאז נראה לי שזה נחסם לחלק גדול מהמשתמשים ופתוח רק מ"דרגה" מסוימת
הייתי שמח לדעת מהי אותה "דרגה", שיהיה לאן לשאוף :)
אם כי זה עדיין לא מתיישב עם ההודעה האחרונה של הסולידית כאן, לפיה היא לא מאפשרת העלאת קבצים לאתר כעניין עקרוני. אם זה אכן המצב מדוע יש אנשים שכן יכולים להטמיע תמונה באופן ישיר בתגובה עדיין?

אני לא מאפשרת העלאת קבצים לאתר כעניין עקרוני. זה לא עניין טכני אלא עניין של מדיניות אז אין מה לדוש בזה כאן.
יכול להיות שיש מחסום על משתמשים מסוימים? או להפך את מתירה לחלק?
כי בוודאות שקיימים משתמשים שמעלים תמונות לפורום.

יכול להיות שיש מחסום על משתמשים מסוימים? או להפך את מתירה לחלק?
אפשר להטמיע קישורי תמונה מאתרים אחרים, לא להעלות קבצים לשרת.

זה פועל אצלי לתמונות וקבצים סתם. אם לא זו הכוונה, אולי משהו בהגדרות הפורום.

1a.png

כי בוודאות שקיימים משתמשים שמעלים תמונות לפורום.
השאלה מה היתרון. אני משתמש רק בתמונות מקושרות מבחוץ.
אם המטרה היא שדברים לא יעלמו אם האתר החיצוני נעלם או מוחק קבצים (כמו סיפור imgur מלאחרונה), יותר נכון שהפורום ישמור אוטומטית העתק פנימי אבל יקשר אותו רק אם הקובץ החיצוני נעלם. חשבתי שזה מה שהיה אמור לקרות עם URLs פנימיים של הפורום שכוללים "proxy.php" (כגון התמונה כאן), אבל בפועל הקובץ נשלח מהאתר כאן ולא מהחיצוני.

קבצים מצורפים

• 1b.txt
    11 ביטים · צפיות: 2
נערך לאחרונה ב:
השאלה מה היתרון.
זה היתרון

אני משתמש רק בתמונות מקושרות מבחוץ.
זה פועל אצלי לתמונות וקבצים סתם
ציינת שאתה משתמש רק בתמונות מקושרות מבחוץ. מצד שני נראה שתמונת הקוביות שהעלת הועלתה ישירות מתיבת הטקסט הראשית (אין הפניה לקישור חיצוני). איך העלת אותה למעשה?

הדבר היחיד שמפריע לי באופן אישי בכל הסוגיה הזאת, זה שנראה שיש כאן איפה ואיפה. הרי ברור לגמרי שיש יוזרים שיכולים להעלות תמונה ישירות מתיבת הטקסט הראשית ללא כל הפניה לקישור חיצוני. הם עושים זאת ע"י גרירת התמונה מהמחשב לתוך תיבת הטקסט, או באמצעות כפתור "צרף קבצים" בתחתית שלה.
לי אין את אף אחת מהאפשרויות האלה ועד היום לא הבנתי את הסיבה לכך.

נערך לאחרונה ב:
זה פועל אצלי לתמונות וקבצים סתם. אם לא זו הכוונה, אולי משהו בהגדרות הפורום.

צפה בקובץ המצורף 2452

השאלה מה היתרון. אני משתמש רק בתמונות מקושרות מבחוץ.
אם המטרה היא שדברים לא יעלמו אם האתר החיצוני נעלם או מוחק קבצים (כמו סיפור imgur מלאחרונה), יותר נכון שהפורום ישמור אוטומטית העתק פנימי אבל יקשר אותו רק אם הקובץ החיצוני נעלם. חשבתי שזה מה שהיה אמור לקרות עם URLs פנימיים של הפורום שכוללים "proxy.php" (כגון התמונה כאן), אבל בפועל הקובץ נשלח מהאתר כאן ולא מהחיצוני.
האמת שלי זה לא משנה אני פשוט לא מצליח גם לעלות קבצים דרך אתרים אחרים.
איזה קישור/URL אתה מצרף ולאיפה כדי לעשות אחד כזה?

האמת שלי זה לא משנה אני פשוט לא מצליח גם לעלות קבצים דרך אתרים אחרים.
איזה קישור/URL אתה מצרף ולאיפה כדי לעשות אחד כזה?
כפתור "הוסף תמונה" (או img במצב bbcode), ושם אפשר לשים קישור חיצוני.

מארח התמונות הקלאסי הוא imgur, שאני מעדיף כי יש בו אפשרות לכל מיני גדלי thumbnails. אבל יש גם חסרונות.*
אלטרנטיבות חדשות יותר הן imgbb, ואולי postimages.

* לפני כשנה imgur שינו מדיניות, ואמרו שהם הולכים למחוק תמונות שלא ניגשו אליהן זמן מה.
זו בעיה, וזה הרגיז אנשים, כי זה אומר שפוטנציאלית הולכות להיעלם הרבה תמונות מה-15 שנים האחרונות בפורומים ברחבי הווב.
פרויקט שימור היסטורי של ArchiveTeam שמר בינתיים כ-2 מיליארד תמונות משם ב-690TB.

אם הכוונה שזה יותר מהר, לא נראה לי שיקול משמעותי. גם לא הבדל גדול.

ציינת שאתה משתמש רק בתמונות מקושרות מבחוץ. מצד שני נראה שתמונת הקוביות שהעלת הועלתה ישירות מתיבת הטקסט הראשית (אין הפניה לקישור חיצוני). איך העלת אותה למעשה?
זו היתה דוגמא לסולידית שזה כן אפשרי. ברגיל אני לא משתמש בזה.
זה פועל דרך הממשק הרגיל. כפתור "הוסף תמונה", ושם אפשר או drag-n-drop או ללחוץ על upload.

הדבר היחיד שמפריע לי באופן אישי בכל הסוגיה הזאת, זה שנראה שיש כאן איפה ואיפה.
אם בכל מקרה לא משתמשים בזה, זה לא מאוד משנה.

אם הכוונה שזה יותר מהר, לא נראה לי שיקול משמעותי. גם לא הבדל גדול.
זה יותר מהיר ובעיקר הרבה יותר נוח מאשר להעלות תמונה לאתר חיצוני ואז לקשר אליו.

ושם אפשר או drag-n-drop או ללחוץ על upload.
זהו שלי אין את שתי האפשרויות האלה. כשאני לוחץ על "הוסף תמונה" בסרגל הכלים האפשרות היחידה שיש לי היא להוסיף לינק לקישור חיצוני (כפתור "הוסף" תחת By URL).

אם בכל מקרה לא משתמשים בזה, זה לא מאוד משנה.
רוב המשתמשים שיש להם את האופציה להעלות תמונה באופן ישיר ולא באמצעות קישור לאתר חיצוני משתמשים בה. קל מאוד לזהות את זה כשלוחצים על התמונה.

נראה שמתישהו התקבלה החלטה להסיר את הפיצ'ר הזה, אבל הוא הוסר ממשתמשים חדשים ונותר למשתמשים שנוצרו לפני אותה החלטה. לכן האיפה ואיפה שציינתי.

היי אנא השאירו שרשור זה לדיווח על תקלות טכניות, לדברים אחרים אנא חפשו שרשור שכותרתו הצעות לשיפור. תודה.

נושאים דומים

Back
למעלה