• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יתרות שגויות בקופ"ג בניהול אישי (IRA) במיטב

וינסנט

משתמש רגיל
דירוג
432
החל מה-1.1.2024 היתרה הכוללת שלי בקופ"ג בניהול אישי (IRA) באתר של מיטב שגויה. במקום יתרה של מאות אלפי שקלים מוצגת יתרה של מאות שקלים בלבד (כנראה שלא כל הקופות מוצגות). בקה"ש IRA שלי אצלם היתרה תקינה.

בדקתי את הנושא מול מח' IRA במיטב מס' פעמים מתחילת השנה. בכל פעם נאמר לי שהם עדיין עובדים על תיקון התקלה, אבל זה נמשך כבר 4 חודשים ומתחיל לעורר תהיות (כמה זמן לוקח לתקן יתרות במערכת?).
אציין שהיתרה בחשבון הבנק המתפעל מוצגת באופן תקין ואני ממשיך לפעול בו כרגיל. באופן אירוני, בגלל שהיתרה שגויה במערכת של מיטב, נגבים ממני דמי ניהול חודשיים של אגורות בודדות בלבד.

במצב רגיל כנראה שלא הייתי מוטרד מזה, אבל לנוכח הבלגן האחרון בסלייס אני מקווה שאכן מדובר בבעיה "טכנית" ולא מעבר לכך.

האם יש כאן עוד לקוחות שעדים ל"תקלה" הזאת בקופ"ג IRA במיטב? אשמח לשמוע גם על לקוחות שהיתרה הכוללת שלהם נכונה (אני מנסה להבין אם זו בעיה מערכתית).

תודה!

נערך לאחרונה ב:
האם יש כאן עוד לקוחות שעדים ל"תקלה" הזאת בקופ"ג IRA במיטב? אשמח לשמוע גם על לקוחות שהיתרה שלהם נכונה (אני מנסה להבין אם זו בעיה מערכתית).
אני עם IRA במיטב. היו אצלי קצת בעיות גביה של דמי ניהול (מספר חודשים שלא נגבו ואחר כך גביה חד פעמית גדולה ושוב לא נגבו בחודש האחרון), אבל לא היה אצלי משהו דומה למה שתיארת.

לא הבנתי
אתה מתכוון שזה שווי התיק (=ניירות הערך)? כלומר במקום תיק של מאות אלפים מופיע רק מאות שקלים?
או שאתה מתכוון למזומנים (שח/דולר) וניירות הערך מוצגים כמו שצריך?

בכל מקרה טוב שאתה מעלה את זה פה
כבר הרבה זמן אני חושב שאני צריך לנהל מעקב בעצמי אחרי היתרות שמופיעות ולא לסמוך עליהם באופן עיוור

בדו"ח השנתי המספרים תקינים?

בדו"ח השנתי המספרים תקינים?
כן, בדו"ח השנתי לשנת 2023 המספרים תקינים, ובשנה שעברה היתרות גם הוצגו באתר באופן תקין. גיליתי את הבעיה באתר של מיטב בפעם הראשונה ב-1.1.2024.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A אישור יתרות מהבנק לחטיבת ביקורת פנימית צרכנות פיננסית 1
ע הבדלים בין טופס 161 (יתרות פיצויים) לבין דוח נזילות של חברת הביטוח הפנסיוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
yossik מעקב אחר יתרות ותנועות בחשבון נאמנות של בית ההשקעות צרכנות פיננסית 1
Jane Doe IBI הולכים לדווח באופן יזום לרשויות המיסים האמריקאיות על יתרות והכנסות של אזרחי ארה"ב צרכנות פיננסית 31
B כסף בקופ"ג שמיועד לדירה בעוד שנה. לאיזה מסלול להעביר? צרכנות פיננסית 1
B כסף בקופ"ג שמיועד לדירה בעוד שנה. לאיזה מסלול לעבור בינתיים? צרכנות פיננסית 0
G חשבון IRA בקופ"ג להשקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
M יש יתרון בשמירת כספים בקופ"ג ישנה נזילה? שוק ההון 10
G הקצאת נכסים: בן 30. האם שווה לשים אג"חים בקופ"ג להשקעה? שוק ההון 6
ש האם לעבור לרק מניות בקופ"ג פטורה שהצטברו בה רווחים גם מאג" ח שוק ההון 13
E האם יש משמעות למועדי ההפקדה בקופ"ג להשקעה בהשוואה למועדי הפקדה בIB (במקרה של ירידות ושיטת DCA)? שוק ההון 7
א הפקדה בקופ"ג להשקעה בגיל 66 שוק ההון 0
ע אופן השוואת עלות כוללת בקופ"ג להשקעה של אלטשולר למסלולים רגילים מול בתי השקעות? שוק ההון 1
C משיכת פיצויים והפקדה בקופ״ג להשקעה שוק ההון 20
TunaGolem אזרחי ארה"ב : PFIC בקופ"ג בניהול אישי [לשכירים] צרכנות פיננסית 40
N האם ניתן למצע בקופ"ג/קה"ש עוקבת מדד צרכנות פיננסית 6
ב עודפי מזומן בעו"ש - הפקדה מעבר לתקרה לקרה"ש או הפקדה בקופ"ג להשקעה שוק ההון 21

נושאים דומים

Back
למעלה