• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

האם הקריסה הגדולה הגיעה

מצב
הנושא נעול.
זה לא מפוזר מספיק (אם אני זוכר נכון יש סה"כ 18 נביאים)
לא יודעע.. מדובר רק על נביעי זעם אז אין ממש פיזור סקטוריאלי אבל ההשקעה על נביאי זעם מכל העולם אז יש פיזור גיאוגרפי לפחות

שאלה יותר מעניינת היא כמה זמן יקח לשוק לחזור לשיא הקודם. אני חושב שזה יכול לקחת שנים ואף הרבה שנים.

או חודשים ספורים :p

דפדפתי בשרשור הזה באיזור סוף 2018 אני חייב להגיד שהופיעה לי חיוך על הפנים...

איפה נינה? כבר יום שישי השביעי ברצף שהבורסה נופלת
סיימתי תקופת מבחנים של סמסטר קיץ, מצויה כעת בלחץ של שנת השלמה ושוב לדעתי רק ביולי 2020 מתחיל סיכון והסיכון מתגבר באוקטובר על הבחירות בארה"ב

סיימתי תקופת מבחנים של סמסטר קיץ, מצויה כעת בלחץ של שנת השלמה ושוב לדעתי רק ביולי 2020 מתחיל סיכון והסיכון מתגבר באוקטובר על הבחירות בארה"ב
בנתיים השוק מתקדם בסדר גמור למרות הכל.. התשואה רק קצת מתחת לממוצע ההיסטורי (רוב הזמן גם מאיזור השיאים של שנת 2018 וגם 2019)

הפעם גלובס חרגו ממנהגים וראיינו נביא עושר:

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001307275

אולי כדאי לקיים דיבייט בין האסטרטגיים.
אני קורא מאמרים כאלה בשביל הכיף. ואז ממשיך הלאה בחיים, קצת יותר מטומטם.

אם מפרסמים משהו כזה זה סימן שצריך לברוח

באמת שאת כל התקווה שלי אני תולה
אני לא הייתי תולה את כל התקווה שלי במשהו רנדומלי עם סיכוי קצת יותר טוב מ50 אחוז לעלות..

אני לא הייתי תולה את כל התקווה שלי במשהו רנדומלי עם סיכוי קצת יותר טוב מ50 אחוז לעלות..

הקצת יותר טוב הזה נתן תשואה יפה מאוד כבר 150 שנים ככה.. אז.. נראה לי מספיק טוב

הקצת יותר טוב הזה נתן תשואה יפה מאוד כבר 150 שנים ככה.. אז.. נראה לי מספיק טוב
לטווח ארוך כן, זה לא אומר שום דבר על טווח קצר.. ככל שמשך הזמן בשוק גדל הסיכוי לצאת ברווח בסוף התקופה גדל בהתאם

לטווח ארוך כן, זה לא אומר שום דבר על טווח קצר.. ככל שמשך הזמן בשוק גדל הסיכוי לצאת ברווח בסוף התקופה גדל בהתאם
אין לי כוונה לשלוף את כל הכסף ב 100 שנים הקרובות (או שיקרה משהו מאוד מאוד קיצוני ולא צפוי)

מצב
הנושא נעול.

נושאים דומים

Back
למעלה