• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שרשור להמלצה לקניית מוצרים איכותיים

• פותח הנושא Roi
  • פורסם בתאריך
ממליצה על שואב אבק של DYSON - כל כך חזק שכמעט ושאב את הבלטות. מגיע עם אחריות לחמש שנים

ממליצה בחום על suspension trainer straps. אין למוצר עדיין שם עברי הולם. בארץ המוצר מכונה TRX. TRX זה מותג יקר להחריד. יש הרבה מותגים נוספים זולים יותר ולא פחות טובים.
בקיצור, מדובר בהמצאה גאונית מהסוג שאני אוהבת. רב שימושי, לא תופס הרבה מקום בבית, לא יקר ומחזיק שנים.
מדובר בזוג רצועות שניתן לעשות עליהם מגוון רחב מאוד של תרגילי כושר לחיזוק הידיים, הרגליים ושרירי הליבה. ניתן בקלות להתאים את רמת הקושי של האימון על ידי שינוי הזווית בין הגוף לבין הרצועות. כלומר, לעשות צעד קדימה או צעד אחורה ולכוון את אורך הרצועות.
למי שרוצים להיות הארד קור סולידים, יש סרטונים ביוטיוב שמסבירים איך לבנות כאלו באופן עצמי.
אני קניתי רצועות מוכנות WOSS ב 30$ ו- Jungle gym XT ב- 40$. (2 זוגות: אחד בשבילי והשני בשביל האיש שלי שמרבה לנסוע לחו"ל והרצועות האלו מהוות תחליף לחדר כושר שלם שנכנס בקלות למזוודה).
למי שממש רוצה להתפרע, אפשר למצוא את המותג TRX החל מ 150$ (ללא תמורה הולמת).

המלצה נוספת בקשר ל TRX: ברחבי הארץ פזורים הרבה מכוני אימון פונקציונאלי, קרוספיט וחוגי TRX. כדי לראות אם החפיץ לרוחכם, לכו לשיעור ניסיון חינמי על ה TRX לפני שאתם קונים אחד באינטרנט.

נערך לאחרונה ב:
@Jane Doe מילא להשיג רצועות, זה לא נשמע קשה. אבל למה קושרים אותם בלי שיתפרק קיר בבית?

@Jane Doe מילא להשיג רצועות, זה לא נשמע קשה. אבל למה קושרים אותם בלי שיתפרק קיר בבית?
יש אפשרות לחבר אותן לכל דלת ללא צורך בציוד נוסף. לכן אפשר לקחת אותן לכל נסיעה לחו"ל בלי לקדוח בקירות של חדר המלון.
אצלנו בבית הם תלויים באופן קבוע על מתח פשוט שמתחבר למסגרת של דלת.
אם את אוהבת להתאמן בפארק, את יכולה לקחת אותן איתך ולחבר אותן בקלות לגדר גבוהה או לענף של עץ.

ממליצה מכל הלב לקנות מחשב של אפל. הוא יפה, מושלם, מהיר, חזק וכל כך נוח שלא תבינו איך השתמשתם בוינדוז. אין חלונות כחולים אין וירוסים יש תמיכה בעברית (מערכת ההפעלה החדשה תומכת), ויש תמורה בעד המחיר (הסופר יקר אני מודה) . יש לי את המק שלי משנת 2011 והוא עדין יותר חזק מרוב המחשבים שיש בשוק מבחינת חומרה.
לא קניתי שום חומרה נוספות ולא פירמטתי אותו אפילו פעם אחת, הוא לא עושה רעש , סוס עבודה. פשוט מחשב מושלם.

ממליצה מכל הלב לקנות מחשב של אפל. הוא יפה, מושלם, מהיר, חזק וכל כך נוח שלא תבינו איך השתמשתם בוינדוז. אין חלונות כחולים אין וירוסים יש תמיכה בעברית (מערכת ההפעלה החדשה תומכת), ויש תמורה בעד המחיר (הסופר יקר אני מודה) . יש לי את המק שלי משנת 2011 והוא עדין יותר חזק מרוב המחשבים שיש בשוק מבחינת חומרה.
לא קניתי שום חומרה נוספות ולא פירמטתי אותו אפילו פעם אחת, הוא לא עושה רעש , סוס עבודה. פשוט מחשב מושלם.
לשם האיזון, הייתי ממליץ לנסות אצל חברים לפני שתתאכזבו קשות. לטעמי הגישה של אפל לצרכי המשתמש היא מתנשאת ("ככה זה צריך לעבוד, תתרגלו") וכל נסיון שלי לאינטראקציה עם מוצר שלהם נגמר בחריקת שיניים. ה-imac שלי בעבודה היה המחשב האיטי והכושל ביותר שהשתמשתי בו מאז שפנטיום 4 לא באופנה. מבחינתי ווינדוס, לינוקס, כרום OS -- הכל רק לא אפל.

לטעמי הגישה של אפל לצרכי המשתמש היא מתנשאת ("ככה זה צריך לעבוד, תתרגלו") וכל נסיון שלי לאינטראקציה עם מוצר שלהם נגמר בחריקת שיניים.
+1
שלא לדבר על כך שהם מעניקים אפס גמישות קונפיגורטיבית.

וברוח השרשור: פיאט פונטו ידנית, שנת 2003.
קניתי אותה עם 114,000 ק"מ בערך בשנת 2009. היום, בערך 7 שנים אחרי, היא עם כ - 230,000.
מטופלת היטב אצל מוסכניק שאני סומך עליו ומשרתת אותנו היטב, אפילו מהנה לנהיגה.
חלפים זולים (וזמינות גבוהה של חלפים מפירוקים), ועד היום (חמסה חמסה) בלי בעיות מיוחדות.

@Roy_L קראתי, בהחלט סיפור מעניין (ועל הטיפ של אחראיות יצרן אולי אני צריכה לנסות)
אני פשוט זרקתי 3100 שקל לפח על מחשב בושה.

+1
שלא לדבר על כך שהם מעניקים אפס גמישות קונפיגורטיבית.

מאוד מוזר לשמוע את זה ממשתמש בשם @מתכנת :)
מדובר על "מכונת יוניקס" על סטרואידים. מצד אחד, אקוסיסטם של דרייברים ואיכות אפלית (עזוב רגע בצד את המחיר ואם היחס מחיר תועלת שווה את זה), בשילוב עם כל מה שפלטפורמה יוניקסית מספקת...
אני לא חושב שיש תחליף מבחינת זה כסביבת פיתוח (לא יודע אם זה תקף גם ל-NET)

מאוד מוזר לשמוע את זה ממשתמש בשם @מתכנת
כוונתי הייתה מהיבט של משתמש מתקדם+ שאוהב לשנות הגדרות ולא לזרום עם כל מה שאפל החליטו שטוב עבורו..
מצד הפיתוח, לא ניסיתי מעולם לפתח לפלטפורמת אפל, אני יודע שיש יתרונות מסוימים לעומת אנדרואיד אבל יש גם דברים מעצבנים למשל שמעתי בעבר שאין api למסרונים וזה שטח סגור של אפל.

כוונתי הייתה מהיבט של משתמש מתקדם+ שאוהב לשנות הגדרות ולא לזרום עם כל מה שאפל החליטו שטוב עבורו..
מצד הפיתוח, לא ניסיתי מעולם לפתח לפלטפורמת אפל, אני יודע שיש יתרונות מסוימים לעומת אנדרואיד אבל יש גם דברים מעצבנים למשל שמעתי בעבר שאין api למסרונים וזה שטח סגור של אפל.

לא לאפל, אלא באפל (לאפל גם אני לא ניסיתי). לא זכור לי משהו שהיתי רוצה לשנות בOSX ולא יכלתי. ההפך, המערכת הפעלה הרבה יותר קונפגורבילית (+ אפשרויות שיוניקס קרנל מאפשר) ומתאימה לפיתוח תוכנה.

לא לאפל, אלא באפל (לאפל גם אני לא ניסיתי). לא זכור לי משהו שהיתי רוצה לשנות בOSX ולא יכלתי. ההפך, המערכת הפעלה הרבה יותר קונפגורבילית (+ אפשרויות שיוניקס קרנל מאפשר) ומתאימה לפיתוח תוכנה.
דיברתי בעיקר על אייפון

שאלות בנושא האפל של גיהוץ:
1. יש למישהו תובנות / המלצות לגבי רכישה של קרש גיהוץ.
2. האם יש כאן אנשים אשר מגהצים במכבסות - חוות דעת על התוצרים, שיקולים כלכליים מול גיהוץ בבית (5-7 שקלים לפריט במכבסה לעומת ציוד בכ-500 - 1,000 ש"ח לגיהוץ בבית).

תודה

כבר כ 10 שנים לא גיהצתי אף פריט. לא בבית ולא ע״י נותני שירותים למעט פעם אחת לפני חתונת ביתי כשמסרתי לגיהוץ חליפה, חולצה ועניבה.
אני מייבש 3/4, תולה על קולב ומקפל לאחר ייבוש מלא ללא צורך בגיהוץ.
אם אתה נורא לחוץ לפרפקט לוק - קרש גיהוץ 75-100 ש״ח, מגהץ אדים טוב פחות מ 150 ש״ח.
איך הגעת ל 500-1000 ש״ח?

2. האם יש כאן אנשים אשר מגהצים במכבסות - חוות דעת על התוצרים, שיקולים כלכליים מול גיהוץ בבית (5-7 שקלים לפריט במכבסה לעומת ציוד בכ-500 - 1,000 ש"ח לגיהוץ בבית).
אני הולך רק עם בגדי אלגנט שמצריכים גיהוץ ומגהץ במכבסות באופן קבוע אבל יש לי את כל הציוד הנדרש (כולל מגהץ ביותר מ-1500 שח שהשתמשתי בו בערך חודש).

מניסיוני הרב (כבר 5 שנים) עם מכבסות בערים שונות (4 ערים באזור גוש-דן) אין שום קשר בין מחיר הגיהוץ לאיכות הגיהוץ.
ברוב המכבסות שהשתמשתי איכות הגיהוץ (בעיקר של חולצות) היא ממש מתחת לכל ביקורת וזה כולל גם את המכבסות שגבו 10 שח לגיהוץ של כל פריט.
המכבסה הנוכחית שאני משתמש בשירותיה גובה 5 שח לפריט ואיכות הגיהוץ שלה ממש מעולה (מה שגורם לי להזמין אותם שוב ושוב).

בגדול זה צפוי להצריך הרבה ניסויים עם הרבה מכבסות עד שמוצאים מכבסה שיודעת לגהץ טוב.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א שרשור שיתוף עמותות מיוחדות אוף טופיק 2
I שער הדולר\שקל + לקנות VT (כן... עוד שרשור על זה) שוק ההון 16
Tsachi01 שרשור מסעדות מומלצות אוף טופיק 17
ה שרשור מפורט - מנסה להתחיל את חיי בגיל 28 יומני מסע אישיים 34
Mr. Bigglesworth עוד שרשור על זליכה אוף טופיק 32
anonyshmeger שרשור אמרות כנף אוף טופיק 22
E מחפש שרשור על כדאיות רכישת דירה יקרה בתקופת הפנסיה נדל"ן 0
Mr. Bigglesworth שרשור בחירות 2021 אוף טופיק 187
ט מחפשת שרשור על השקעה לטווח קצר שוק ההון 4
קירכהוף שרשור בנושא שינוי בהשקפת עולם ובסגנון חיים - ספרים , פודקאסטים , בלוגים וסרטים. אוף טופיק 0
L חיסכון לילד (לא עוד שרשור של תכניות) שוק ההון 6
wa11a שרשור מתכונים לתקופת הקורונה אוף טופיק 27
Myrath כלכלה ופיננסים - שרשור ביאור למושגי יסוד אוף טופיק 8
ביולוג ירושלמי שרשור צרכני - מוצרים ישראלים (בלבד!) תוצרת ארץ ישראל. אוף טופיק 13
כ שרשור תשרים וטיפים אוף טופיק 10
מתכנת עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן (ניהול אישי IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 865
shlomi171 עוד שרשור על הסבה מקצועית התפתחות אישית 2
always.smile שרשור שאלות על האקסולידית צרכנות פיננסית 5
חסכונית מחפשת שרשור לגבי הורים וכסף אוף טופיק 1
P שרשור מפורום BOGLEHEADS - קבוצה ישראלים שוק ההון 7
Jane Doe שרשור זכויות בסיסיות אוף טופיק 225
ס שרשור דמי ניהול שמשיגים דרך שימור לקוחות צרכנות פיננסית 13
Jane Doe שרשור חזיות סולידיות אוף טופיק 35
Y שרשור המלצות ספרים אוף טופיק 115
DiverGirl שרשור על אנשים יוצאי דופן ומעוררי השראה אוף טופיק 21
DiverGirl בילויים סולידיים לזוג - שרשור רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38
Y שרשור All around player מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
הסולידית עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן שוק ההון 2088
yossik למה מספר מגיבים לא קוראים שרשור מתחילתו לפני שמגיבים? אוף טופיק 8
c881 שרשור "פעמונים" לדוגמה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 128
S אודה להמלצה על אתר אחד שמאפשר השוואת גרפים/תשואות גם של ETF אמריקאיות וגם של ETF איריות שוק ההון 6
M השקעה במדד מחקים- דרך הראל? ובקשה להמלצה נוספת שוק ההון 13
A שאלה לגבי הגשת דוחות ובקשה להמלצה מיסים 23
נ גיטרה קלאסית אשמח להמלצה סולידית התפתחות אישית 10
DiverGirl בקשה להמלצה - מערכת מסחר באופציות שוק ההון 7
רניהבוס אשמח להמלצה איך להשקיע שוק ההון 9
A זקוק להמלצה ליועץ פנסיוני צרכנות פיננסית 3
O לקנות ביטקוין שווה לקניית etf על ביטקוין? פוסטים מאיכות נמוכה 2
א תיק שבסופו של דבר מיועד לקניית דירה שוק ההון 56
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
M הוראת קבע שגר ושכח ל 20 שנה - לקניית MSCI WORLD או מוצר מחקה MSCI WORLD פוסטים מאיכות נמוכה 3
F השתתפות במכרז לקניית דירה מכונס נכסים נדל"ן 2
ס מה לעשות עם מיליון שקלים שמיועדים לקניית ובנייה בית במושב חקלאי כבן ממשיך נדל"ן 11
deussex שוקל למכור את החלק האג"חי לקניית המדד עכשיו שוק ההון 31
ש קרן השתלמות ככסף "בטוח" לקניית דירה במחיר למשתכן נדל"ן 0
O בקשר לקניית דירה בחו״ל נדל"ן 3
ת אפשרויות לקניית קריפטו השקעות אלטרנטיביות 6
ב הוראת קבע לקניית s&p500, מה הכי יעיל ומשתלם ? שוק ההון 11
L עמלות מוגזמות לקניית קרן REIT (ריט)? שוק ההון 6
Roi מוח כוורת - שוקל עבודה עצמאית בתור מלווה לקניית נכסים בספרד נדל"ן 43

נושאים דומים

Back
למעלה