• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שרשור מסעדות מומלצות

Tsachi01

משתמש בכיר
דירוג
1,441
כי @בת העמק ביקשה :)

אז אתחיל עם מסעדה מצויינת שביקרתי בה היום, שאני ממש בספק אם מישהו פה שמע עליה. טוב, למעשה זו לא בדיוק מסעדה במובן הקלאסי של המילה, אלא Food truck.
היא ממוקמת בתחנת דלק דור אלון בקיבוץ יקום על יד מכון וינגייט וחוף פולג. המסעדה נקראת - Taco trucko.
יש לה עיצוב ממש מדליק, בליווי מוזיקה מקסיקנית קיצבית,והיא מגישה אוכל מקסיקני מהיר בחד״פ בישיבה במקום או לקחת בטייקאווי ולשבת ברוגע בחוף פולג ליד.

הבעלים היה מאוד נחמד. הוא סיפר לי שהיה שף בכמה מסעדות בארץ, ולאחר טיול בארה״ב בו חקר את האוכל המקסיקני הנמכר שם, החליט לפתוח מקום בארץ עם וריאציה ייחודית שלו לאוכל המקסיקני שאכל במהלך הטיול. בנוסף הוא סיפר לי שהמקום הקטן והמטריף פתוח רק חודשיים בלבד ועדיין בחיתוליו.

והאוכל? המקסיקני הכי טעים שאכלתי בארץ נקודה. כן גם יותר מ״מסקל״ המשובחת.
האוכל היה פשוט מעולה. טרי, מהיר ומדוייק בטעמים. עם תפריט יחסית מצומצם כדי שלא תלכו לאיבוד יותר מדי בלהחליט מה להזמין.
כל מילה נוספת מיותרת, בקרו שם ותודו לי אחר כך ;)

tempImageSwL55u.jpgtempImageeCj55O.jpgtempImageQN6vFF.jpgtempImagemzDbY2.jpg

נערך לאחרונה ב:
האוכל היה פשוט מעולה. טרי, מהיר ומדוייק בטעמים.
אבל מה אכלת? לא הבנתי מהתמונות :$
* עד היום לא התקרבתי למסעדות מכסיקניות, אולי תצליח לשנות את דעתי...

המלצות שלי לאזור העמק (פחות לפודיס):
1. הצרפתיה הקטנה בעפולה - ארוחות בוקר צהריים וערב. אוכל מגוון מאד וטעים, שומרים על יציבות האיכות (לא טריוויאלי). השירות מעולה תמיד. המסעדה לא כשרה אבל סגורה בשבתות. אני מאד אוהבת את ארוחות הבוקר שלהם ואת פטה הכבד. יש להם פינת ישיבה בחוץ, מוקפת בעצים ונעימה מאד. מחיר בינוני (במונחים תל-אביבים היא זולה).
2. מקלות וניל בעפולה - קונדיטוריה ובית קפה חלבי. עושים קינוחים נהדרים ויקרים להחליא. בית הקפה נחמד אם כי לפעמים רועש מדי (בעיות אקוסטיקה). מחיר בינוני.
3. גולדה בחצר בקיבוץ מרחביה - בית קפה חמוד וטעים, פינת ישיבה כיפית בחוץ. יושב במבנה שהיה פעם בית ילדים ושמרו על חלוקה פנימית מעניינת, כך שגם בפנים נעים מאד. מחיר בינוני.
4. ללה בצומת כפר ברוך - מסעדה עם אוכל טעים ובמיוחד פיצות נהדרות. כשמזג האוויר נעים, כדאי לשבת בחלק החיצוני שפונה לכיוון מזרח מול הנוף היפה של העמק. מחיר בינוני.
5. מסעדות ערביות באזור - כאן שולט הסגנון הטורעני (מהכפר טורען, צפונית לנצרת). חומוס/צ'יפס/סלטים/שיפודים בטעם גלילי פשוט ונחמד. אחת מהן נמצאת בצומת בית השיטה, השניה בתחנת הדלק בכניסה לכפר נין (צפונית לעפולה), השלישית על הכביש ליד טורען. האוכל זול טעים ומשביע. מסעדה נוספת שאנחנו נכנסים אליה בדרכנו צפונה היא אל-שולטן בבית זרזיר. מסעדה ותיקה מאד עם אוכל ערבי שכולל גם ממולאים וסלטי עשבים מקומיים. מחיר די זול.

מסעדות נחשבות באזור (אני פחות מתחברת): חוות התבלינים בגלבוע, לימוזין ברמת ישי, רוטנברג בעמק הירדן.
שתי מסעדות ערביות שמסקרנות אותי וטרם ביקרתי: סהרה בכניסה לכפר נין, ביסטרו לונא בנצרת.

שרשור מסעדות בפורום הסולידית? מסימני האפוקליפסה.
לחובבי המטבח הערבי הגלילי - תשרין בנצרת ואל-סובאט בראמה פייבוריטיות. מי שרוצה גם בשר טוב, ראי בראמה.
מחירים סבירים, תמיד אפשר לראות תפריט באתר או במפות גוגל.

לחם יין ביהוד

תאי צ׳ין בקרית טבעון: מאוד נהניתי מהסושי שלהם
מינאטו בהרצליה: עוד יותר נהניתי מהסושי שלהם

• אהבתי
Reactions: A42
עלויות, בערך?

עלויות, בערך?
קשה לתת עלויות כי כל אחד בוחר משהו אחר מהתפריט.
אני התאהבתי בפורמט של להזמין 2-3 מנות פתיחה בלבד לארוחה (כי שם מתרכזות מנות הספציאליטה של המסעדה).
מחיר ארוחה ממוצעת שאני משלמת בדרך כלל הוא 80-120 ש"ח (בערך פעם בחודש יוצאים).

מסעדת פינגווין נהריה עם השניצל המיתולוגי שלה.
פתוחה בשבת וגם בזמן מלחמות הגליל...
תפריט מצורף.

אבל מה אכלת? לא הבנתי מהתמונות :$
* עד היום לא התקרבתי למסעדות מכסיקניות, אולי תצליח לשנות את דעתי...

נאצוס, טורטיה וטאקוס ממולאים בדברים טובים (ֿעוף ובקר על שלל סוגיהם עם הרבה מסביב שעוטפים אותם ) והוא עשה שם דברים מטריפים עם השילוב בטעמים בפנים , למשל תראי באחת התמונות שהעלתי, יש שם אשכרה מנגו עם אבוקדו מעורבבים ביחד עם הפרגית בטאקוס, תגידי לי מי מאיתנו היה חושב על שילוב מוזר כזה? וזה למרבה ההפתעה פשוט משתלב חבל״ז ביחד.
הכל שם ממש אהבתי, אבל אישית המנה שהכי אהבתי שם זה דווקא הקלחי תירס. התיבלון של התירס מדהים.
והכל מתוקתק שם בדקות בfoodtruck , אין המתנה ארוכה כיאה לאוכל מהיר.
*מה שכן, לאוהבי הבוריטו, לצערי אין שם.
*מקום לא כשר, אבל יש שם רק עוף ובקר
*בירות - יש שני בירות מקסיקניות : לצד הקורונה המוכרת, יש שם עוד בירה מקסיקנית אותנטית שאין בהרבה מקומות בארץ - נגרה מודלו

לא הכי זול ומשביע כי המנות יחסית קטנות, אבל הטעם המצויין מפצה על כך. שתי טאקוס מתומחרים שם בין 35 - 46 תלוי אם זה עוף או בקר.
ליותר סולידיים - התירס זול - זוג קלחי תירס ב20 שח, ויש גם מנה צימחונית די זולה ב30 שח בלבד - 4 טורטיות עם מוצרלה.

נערך לאחרונה ב:
לבקשת @yossik, מוסיף עלויות

תאי צ׳ין:
קומבינציית Big In Japan (משביע לזוג): 106 ש״ח (למי שמעדיף סוג ספציפי, רוב הרולים זה 48 ש״ח או פחות)
גם המנות האחרות שלהם טובות ממה שניסיתי, רובן בין 50 ל-70 ש״ח (מנות עיקריות ממעמקי הים זה יותר בכיוון של 90+)
מינאטו:
ספיישל סלמון רול: 86 ש״ח
קינוח עוגת שוקולד: 45 ש״ח

מסעדת פינגווין נהריה עם השניצל המיתולוגי שלה.

קשה לתת עלויות כי כל אחד בוחר משהו אחר מהתפריט.
אני התאהבתי בפורמט של להזמין 2-3 מנות פתיחה בלבד לארוחה (כי שם מתרכזות מנות הספציאליטה של המסעדה).
מחיר ארוחה ממוצעת שאני משלמת בדרך כלל הוא 80-120 ש"ח (בערך פעם בחודש יוצאים).
זה פורום של הסולידית?
אני עדיין קונה פלאפל ב8-20 שקל...
אלא אם המחירים השתנו כל כך ש 100 שקל זה כבר לא הרבה ואני פשוט בניתוק מהעולם?

קראתי את הכתבה לפני כמה דקות ובאתי לעדכן...השגת אותי @yossik
מעניין מה חושבים הנהריינים על זה, אם כי אני מצדיקה את הנסיבות שבגללן העסק נסגר (חכם האבא).
אני לא השתגעתי על המסעדה הזאת, הייתי בה פעמים ספורות בעשרים שנות חיי בגליל. אבל אני זוכרת שלפני המון שנים אבא שלי התארח אצלנו כמה ימים וכשהחזרתי אותו לנהריה לתחנת האוטובוס, הוא ביקש שנלך לאכול שם כזכר לשנות ה-50 שבה נהג לאכול שם עם אמי בנופש השנתי.
אני בטוחה שרבים מהתושבים הותיקים של המדינה מכירים את המסעדה הזאת.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א שרשור שיתוף עמותות מיוחדות אוף טופיק 2
I שער הדולר\שקל + לקנות VT (כן... עוד שרשור על זה) שוק ההון 16
ה שרשור מפורט - מנסה להתחיל את חיי בגיל 28 יומני מסע אישיים 34
Mr. Bigglesworth עוד שרשור על זליכה אוף טופיק 32
anonyshmeger שרשור אמרות כנף אוף טופיק 22
E מחפש שרשור על כדאיות רכישת דירה יקרה בתקופת הפנסיה נדל"ן 0
Mr. Bigglesworth שרשור בחירות 2021 אוף טופיק 187
ט מחפשת שרשור על השקעה לטווח קצר שוק ההון 4
קירכהוף שרשור בנושא שינוי בהשקפת עולם ובסגנון חיים - ספרים , פודקאסטים , בלוגים וסרטים. אוף טופיק 0
L חיסכון לילד (לא עוד שרשור של תכניות) שוק ההון 6
wa11a שרשור מתכונים לתקופת הקורונה אוף טופיק 27
Myrath כלכלה ופיננסים - שרשור ביאור למושגי יסוד אוף טופיק 8
ביולוג ירושלמי שרשור צרכני - מוצרים ישראלים (בלבד!) תוצרת ארץ ישראל. אוף טופיק 13
כ שרשור תשרים וטיפים אוף טופיק 10
מתכנת עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן (ניהול אישי IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 865
shlomi171 עוד שרשור על הסבה מקצועית התפתחות אישית 2
always.smile שרשור שאלות על האקסולידית צרכנות פיננסית 5
חסכונית מחפשת שרשור לגבי הורים וכסף אוף טופיק 1
P שרשור מפורום BOGLEHEADS - קבוצה ישראלים שוק ההון 7
Jane Doe שרשור זכויות בסיסיות אוף טופיק 225
Roi שרשור להמלצה לקניית מוצרים איכותיים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 729
ס שרשור דמי ניהול שמשיגים דרך שימור לקוחות צרכנות פיננסית 13
Jane Doe שרשור חזיות סולידיות אוף טופיק 35
Y שרשור המלצות ספרים אוף טופיק 115
DiverGirl שרשור על אנשים יוצאי דופן ומעוררי השראה אוף טופיק 21
DiverGirl בילויים סולידיים לזוג - שרשור רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38
Y שרשור All around player מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
הסולידית עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן שוק ההון 2083
yossik למה מספר מגיבים לא קוראים שרשור מתחילתו לפני שמגיבים? אוף טופיק 8
c881 שרשור "פעמונים" לדוגמה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 128
ב שיעור בתימחור או למה מסעדות נופלות שוק ההון 89
י קרנות כספיות מומלצות שוק ההון 265
A אזרח אמריקאי - דרכי השקעה מומלצות שוק ההון 3
A טכנולוגיות מומלצות בהייטק התפתחות אישית 18
T סרטים ובתוכניות מומלצות אוף טופיק 1
משה גל אוזניות כפתור בלוטות' מומלצות וסולידיות. השוואת דגמים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
unrealx שיטות מומלצות לעקוב אחרי S&P 500 דרך קרן ישראלית שוק ההון 0
E סדרות מומלצות בנטפליקס? אוף טופיק 32
G קרנות מומלצות - מריחואנה שוק ההון 16

נושאים דומים

Back
למעלה