• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שרשור חזיות סולידיות

Jane Doe

משתמש בכיר
דירוג
2,154
שלום לכל הסולידיות,
אני שונאת שונאת שונאת חזיות. הן יקרות לעזאזל ומפריעות לי לנשום בחופשיות.
מידת החזיה שלי היא H מה שאומר שאפסה תקוותי למצוא חזיה בחנויות הרגילות בהן המידה המקסימלית היא D או לכל היותר DD.
קניתי חזיה באיביי שהתגלתה כקטנה מידי לעזאזל :(.
יש לכן מידע מודיעיני על חנות חזיות לבעלות חזה שופע במחיר שווה לכל נפש? שתפו שתפו.

ב-NEXT מגיע עד G.
עד כמה שידוע לי בבריטניה אמור להיות מגוון.

עד כמה שידוע לי בבריטניה אמור להיות מגוון
אכן. קניתי חזיות בבריטניה. שם גיליתי לראשונה שאני בעצם מידה H. כל השנים חשבתי שאני מידה DD כי זו היתה המידה המקסימלית שראיתי בחנויות. שנים של תסכול מניסיונות כושלים למצוא חזיה שמתאימה לי יכלו להמנע לו רק המוכרות היו מגלות לי שאני בעצם מידה H.

ב-2008 טיילתי באי - קניתי כמה בכלבו. אאל"ט המחיר היה 12~20 ליש"ט וה-ליש"ט ירדה מאז (מ-8.3 ל-5.7).
אחותי הקטנה היא GG, את בטוחה ש-H?

http://www.wikihow.com/Measure-Your-Bra-Size

את בטוחה ש-H?
כן, בהחלט. H במידות הבריטיות. K במידות האמריקאיות. L במידות האירופאיות.
מה גורם לך לפקפק בכך שהמידה שלי היא H?

אני שולח את אישתי למדוד ומזמין מאנגליה
( חזיות של טריומף )
אם מזמינים שתי חזיות יוצא פחות מהמחיר של אחת בארץ לאחר מבצעים והנחות

מה גורם לך לפקפק בכך שהמידה שלי היא H?
חלילה לפקפק, טרם נפגשנו.
פשוט, אם כל השנים חשבת DD ומשם קפצת ל-H, חשבתי לתומי, אולי כדאי לדעת איך מודדים.
זה הכל.

אם כל השנים חשבת DD ומשם קפצת ל-H, חשבתי לתומי, אולי כדאי לדעת איך מודדים.
אכן מביך. כאמור, הסיבה שחשבתי שאני DD היא רק משום שזו המידה המקסימלית שראיתי בחנויות. לא ידעתי בכלל שקיימת מידה H. אפילו בארה"ב לא ראיתי מידה H בחנויות הסטנדרטיות שנכנסתי אליהן. תמיד החשבתי את עצמי כמישהי עם מידה סטנדרטית. אין לי שתלים בחזה.

טוב, מעביר לאוף-טופיק...

ליה לונדון מחזיקים מידות גדולות ושם המוכרת עוזרת למדוד להסביר איך מודדים ומתאימה גיזרה מתאימה. (החלק הכי חשוב)
החזיות שלהם סופר יקרות אז אפשר להיות חבר מועדון ומידי פעם יש מבצעים ממש שווים.
אופציה חדשה שלאחרונה גילית. החזיות בליה לונדון הן בדרך כלל של fraya חברה גרמנית שמוכרת את מרכולה באיביי אנגליה www.ebay.co.uk אפשר ללכת לחנות (ליה לונדון) למצוא את הדגם שרוצים ואת המידה הנכונה ואז לקנות בשליש !!!! מחיר באינטרנט.
שערוריה שזה כל כך יקר בישראל.

מעניין, אמנם אשתי לא במידות גדולות - אבל אולי אני אוכל לשכנע אותה לקנות חזיות ברשת ולחסוך בעלויות

אכן. קניתי חזיות בבריטניה. שם גיליתי לראשונה שאני בעצם מידה H. כל השנים חשבתי שאני מידה DD כי זו היתה המידה המקסימלית שראיתי בחנויות. שנים של תסכול מניסיונות כושלים למצוא חזיה שמתאימה לי יכלו להמנע לו רק המוכרות היו מגלות לי שאני בעצם מידה H.
אנשים חייבים לצאת מהאשליה שהמוכרים/מוכרות הם שם בשביל לעזור.
המוכרים הם שם בשביל למכור. נקודה.
הם מסתירים את המטרה האמיתית בכך שהם "שם כדי לעזור" אבל זה ברור שהם לא הגיעו לחנות במקרה והחליטו להיכנס פנימה כדי לעזור לאנשים. הם שם כדי לשכנע אנשים לקנות. אם הדרך לעשות את זה זה בעזרה, אז זה מה שהם יעשו.
רוב הסיכויים שהם לא יודעים כ"כ הרבה על המוצר ובטח ובטח שלא מומחים מספיק כדי לתת עצות.

יש סיבה שבעלי חנויות מציגים את עצמם כ-"אני מומחה בתחום ונמצא בו כבר 20 שנה".
החלק שהם משמיטים זה "לעומת העובדים שלי ששכרתי אותם אתמול והם בקושי יודעים מה המוצר שהם מוכרים".

אחד המבחנים הפשוטים כדי לבדוק אם מישהו נותן לי עצה אמיתית היא לשאול אותו הרבה שאלות.
לדוג' קניתי פעם סיר בחנות של סולתם. זה היה סיר נון-סטיק והוא עלה אני חושב כ-100 שקלים.
לידו הייתה סדרה נוספת של סירים שעלו כ-200 וגם עליהם היה כתוב "נון-סטיק".
האידיאולוגיה שלי היא לא להיות סולידי יחסית למחיר אלא סולידי יחסית לערך - ז"א שאם אני מקבל ערך גבוה אז אני מוכן לשלם יותר. לכן באופן עקרוני אני פתוח לשמוע מהם היתרונות של סיר יותר יקר - שההגיון אומר שייתן יותר ערך.
אז שאלתי את המוכר למה הסיר השני עולה יותר מהראשון.
התשובה הייתה "הוא יותר טוב [חושב קצת...] ואין מה להשוות. יש לו ציפוי נון סטיק גם מחוץ וגם מבפנים".
אמרתי לו שאין לי צורך בציפוי נון סטיק מבחוץ כי אני לא מבשל מחוץ לסיר ושאלתי האם יש עוד משהו.
הוא אמר שוב שהסיר יותר טוב ואין מה להשוות.
כשהקשיתי ושאלתי במה הוא יותר טוב הוא פשוט פצח בנאום על איפה יוצר הסיר מה כל הפיצ'רים שלו וכמה הוא טוב.
בשלב זה הבנתי שמה שקרה פה הוא שהמוכר קיבל הרצאה על הסיר מאדם אחר, הוא לא באמת יודע מה ההבדל בינו לבין סיר אחר, ולכן הוא פשוט פלט את הנאום כמו תשובה למבחן.
באף שלב הוא לא אמר לי "אני לא באמת מכיר הבדלים, ולא חושב שכדאי לך לקנות את הסיר השני".

מוכרים טובים אגב כן נותנים לפעמים עצות כמו "זה לא כדאי לך" אבל לדעתי לא כמו שהיית מקבלת מאדם לא תלוי.

להיות מוכר טוב זו מיומנות, בתור לא מיומנת מטבעי תמיד מהפנט אותי לראות מוכרים מוכשרים במסגרת העבודה.

החזיות בליה לונדון הן בדרך כלל של fraya חברה גרמנית שמוכרת את מרכולה באיביי אנגליה www.ebay.co.uk
@efrat ,תודה על הטיפ. אישתי קונה בליה לונדון חזיות במחירים שערורייתים. דרך אגב , שם החברה הוא Freya

מעניין, אמנם אשתי לא במידות גדולות - אבל אולי אני אוכל לשכנע אותה לקנות חזיות ברשת ולחסוך בעלויות
בהחלט! רוב הבחורות בגילאי 20 שאני מכיר כבר מזמן פועלות ככה. נראה לי שהמחירים היקרים להחריד בארץ עדיין מתקיימים ככה רק כי אין מספיק מודעות בקרב דורות הנשים לפני דור המילניום.
מידת החזיה שלי היא H
... DAMN... o_o
כל השנים חשבתי שאני מידה DD כי זו היתה המידה המקסימלית שראיתי בחנויות.
בעידננו, כל teenage boy יכול להגיד לך את זה. האינטרנט הוא מקום שגורם למתבגרים מאוד להחכים בנידון.

להיות מוכר טוב זו מיומנות, בתור לא מיומנת מטבעי תמיד מהפנט אותי לראות מוכרים מוכשרים במסגרת העבודה.
אני יכול לומר מניסיון אישי שבדרך כלל אני חסין ליכולות המכירה של רוב האנשים (מוכרים ביניהם), אבל לפני מספר חודשים נאלצתי לקנות חליפת עסקים לצורך פגישה. הלכתי לחנות בגדי חליפות לגברים, הוצאתי הרבה יותר ממה שתיכננתי (זה היה שילוב של יכולת מכירה ממש טובה, וחליפה ממש יפה).
אני מתבייש בעצמי על הבזבוז הנוראי (לא יוצא לי אפילו ללבוש אותה יותר), אני הולך לעמוד בפינה :$

@זאב מוכר טוב יודע מתי אין סיכוי (אם ימשיך לנסות הוא גרוע) אבל הינה נתת דוגמא שמוכר מוכשר הצליח למנף את הצורך שלך לחליפה (זה קרה לי גם עם מחליק שיער ומוכרת תותחית).

נערך לאחרונה ב:
שאלתי את אחותי שכבר שנים מזמינה מהאינטרנט, ומידת החזיה שלה לא נפוצה. Bravissimo.com

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א שרשור שיתוף עמותות מיוחדות אוף טופיק 2
I שער הדולר\שקל + לקנות VT (כן... עוד שרשור על זה) שוק ההון 16
Tsachi01 שרשור מסעדות מומלצות אוף טופיק 17
ה שרשור מפורט - מנסה להתחיל את חיי בגיל 28 יומני מסע אישיים 34
Mr. Bigglesworth עוד שרשור על זליכה אוף טופיק 32
anonyshmeger שרשור אמרות כנף אוף טופיק 22
E מחפש שרשור על כדאיות רכישת דירה יקרה בתקופת הפנסיה נדל"ן 0
Mr. Bigglesworth שרשור בחירות 2021 אוף טופיק 187
ט מחפשת שרשור על השקעה לטווח קצר שוק ההון 4
קירכהוף שרשור בנושא שינוי בהשקפת עולם ובסגנון חיים - ספרים , פודקאסטים , בלוגים וסרטים. אוף טופיק 0
L חיסכון לילד (לא עוד שרשור של תכניות) שוק ההון 6
wa11a שרשור מתכונים לתקופת הקורונה אוף טופיק 27
Myrath כלכלה ופיננסים - שרשור ביאור למושגי יסוד אוף טופיק 8
ביולוג ירושלמי שרשור צרכני - מוצרים ישראלים (בלבד!) תוצרת ארץ ישראל. אוף טופיק 13
כ שרשור תשרים וטיפים אוף טופיק 10
מתכנת עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן (ניהול אישי IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 865
shlomi171 עוד שרשור על הסבה מקצועית התפתחות אישית 2
always.smile שרשור שאלות על האקסולידית צרכנות פיננסית 5
חסכונית מחפשת שרשור לגבי הורים וכסף אוף טופיק 1
P שרשור מפורום BOGLEHEADS - קבוצה ישראלים שוק ההון 7
Jane Doe שרשור זכויות בסיסיות אוף טופיק 225
Roi שרשור להמלצה לקניית מוצרים איכותיים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 729
ס שרשור דמי ניהול שמשיגים דרך שימור לקוחות צרכנות פיננסית 13
Y שרשור המלצות ספרים אוף טופיק 115
DiverGirl שרשור על אנשים יוצאי דופן ומעוררי השראה אוף טופיק 21
DiverGirl בילויים סולידיים לזוג - שרשור רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38
Y שרשור All around player מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
הסולידית עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן שוק ההון 2083
yossik למה מספר מגיבים לא קוראים שרשור מתחילתו לפני שמגיבים? אוף טופיק 8
c881 שרשור "פעמונים" לדוגמה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 128
R השקעות סולידיות בארה"ב שוק ההון 7
A השקעות סולידיות בעידן האינפלציה שוק ההון 7
A לפי הסולידית יש להשקיע גם במדדי המניות וגם בהשקעות סולידיות שוק ההון 0
deussex רצינות, סולידיות, והנאה מהחיים התפתחות אישית 17
TheMailMan אוזניות כפתור blutooth סולידיות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
R שיחות על השקעות לא כל כך סולידיות שוק ההון 227
R הקניית תשתיות סולידיות לדור הבא צרכנות פיננסית 2
ס סולידיות ע"ב הפרשות סוציאליות בלבד צרכנות פיננסית 26