• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה קרה לעולם ההיכרויות ?

זה היה באוקיי קיופיד. בעבר היה ניתן לשלוח הודעות לכל אחד, יכול להיות שהיום זה השתנה.
מספר ההודעות היה מוגבל ל 99 ביום ממה שאני זוכר אבל בגלל מגבלת גודל של תיבת ההודעות. הקוד פייתון ידע גם לנקות את תיבת ההודעות שנשלחו.
כדי להסיר את ההגבלה היה אפשר לשלם מנוי חודשי שעלה עשר דולר.
היו בעיות כאלה ואחרות של הגבלת הפרופיל אבל לא משהו שלא ניתן היה להתגבר עליו על ידי הורדת קצב השליחה.
בקיצור אז זה כבר בכלל לא רלוונטי להיום, לא רלוונטי כבר כמה שנים....
אוקיופיד כבר פועל יותר כמו טינדר. הוא מציג לך ערימת פרופילים לסנן ימינה שמאלה. כן אפשר לשלוח הודעה לפני המאצ' - אבל זה פשוט עוד משהו שמופיע בפרופיל שלך כשהוא מוצג לבחורה (טיפה מבליט את הפרופיל שלך ונותן להציג מסר אישי). אני בספק שהודעה גנרית תשפר את סיכוי המאצ'. וגם הודעה מותאמת אישית - לדעתי ומניסיוני השיפור של אחוזי המאצ' לא מצדיק את ההשקעה.

בכל מקרה קצת טיפים מניסיוני הקצר (למזלי חודש הספיק לי למצוא את מי שאני הולך להתחתן איתה בקרוב)
אוקיופיד זה האפליקציה הכי טובה למצוא קשרים.
במקום להשקיע בבוטים, תשקיעו בפרופיל. פרופיל פרופיל פרופיל!!! הכי חשוב! לבחורה יש כמה שניות לקבל רושם ראשוני. תבקשו ממישהו לצלם אותכם בחוץ, תתייעצו עם מישהי מהמין השני על איזה תמונות לבחור והסדר שלהם (התמונה הראשית - חשוב!). כנ"ל לגבי התיאור עצמי. כל כך הרבה אנשים מעלים תמונות גרועות, זה פשוט לא יעבוד עם זה.
אם במבט ראשוני בפרופיל אתם בעניין, תשקיעו רגע להבין מי הבחורה. השאלות ממש עוזרות, אם האחוז מאצ' מאוד נמוך כנראה אין בכלל על מה לדבר. מעבר לזה השאלות שמגדירים חשובות ממש עזרו לי במהירות לסנן אנשים שזה לא היה יכול להסתדר איתם מבחינתי (דת עישון וכו'). חבל על הזמן. תזכרו שזה לא כמות אלא איכות. אז תסגרו על מה אתם מחפשים.
כמו שאמרתי אל תבזבזו זמן על לשלוח הודעות לפני מאצ'. ואחרי המאצ' גם היי מה קורה יכול להספיק להתחלת שיחה. ועצוב שצריך להגיד את זה אבל אל תיהיו קריפים בשיחה.

כתבתי פעם פה פוסט יותר מפורט עם יותר טיפים לשיפור הפרופיל.

התנדבות.
לך להתנדב בארגון כלשהו שקרוב לליבך.

מהצורת כתיבה שלך עד כה (בפוסט זה ואחרים) זה נראה שאתה מאוד מבוסס עצמי ואישי, מה שמביא אותך לגבהים מקצועיים וכלכליים מאוד טובים אך פוגע ברמה הזוגית שלך.
בנות זוג מאוד נמשכות לאנשים שיודעים לחשוב על משהו מעבר לעצמם, הרגע הזה שהיא אומרת לעצמה "המממ, הוא יהיה בן זוג טוב כי הוא יודע לדאוג לאנשים אחרים מלבד עצמו".
אחד הדרכים לשפר מעגלים חברתיים הוא על ידי עזרה למישהו אחר, ברגע שאתה תעשה זאת באמת מרצון טוב (ולא כי אתה מחפש בת זוג) אתה לבד תמשוך את האישה שאתה רוצה.
מסכים!

@EyeKey זה תמיד רלוונטי, צריך לשחק עם זה קצת כדי להבין איך ומה השתנה אבל ההבדל באתרים האלה בין עם בוט לבלי בוט הוא הוא שמים וארץ.
בסופו של דבר, כל האתרים האלה עוברים בדיקות אוטומטיות כך שלעשות להם בוטים זה תמיד אפשרי ולא קשה במיוחד.

מי שיש לו כח לשבת שעות ולקרוא פרופילים של נשים שלא יענו לו וחושב שהשאלות הן חשובות באמת כדי להכיר אדם אחר או מאמין שאחוזי התאמה של אלגוריתם הם המתכון להיכרות מוצלחת. זה כנראה לא מתאים לו. ההנחה שלי מההתחלה הייתה שהשאלות האלה זה פסאודו-מדע והבוט יענה עליהן בסיטונאות כדי שיהיה לי מאצ' עם כולם. זה עבד.

אגב, כמה שבועות לתוך הקשר, הבת זוג שלי אמרה "נורא הדאיג אותי שענית x ולא y על השאלה המסוימת הזו אבל היה לנו 99 אחוז התאמה אז לא דאגתי." אמרתי לה, "לא אני עניתי, הבוט ענה". היא מאד הופתעה והסתקרנה מהבוט אבל כבר לא עניין אותה הפסאדו מדע כי ראתה שזה עובד בינינו במציאות.

נשמע סיפור קצת מוזר. לא שמת לב עד גיל 40 ש"צריך" למצוא מישהי? אף אחת לא תפסה לך את העין עד עכשיו?

מי שיש לו כח לשבת שעות ולקרוא פרופילים של נשים שלא יענו לו וחושב שהשאלות הן חשובות באמת כדי להכיר אדם אחר או מאמין שאחוזי התאמה של אלגוריתם הם המתכון להיכרות מוצלחת. זה כנראה לא מתאים לו. ההנחה שלי מההתחלה הייתה שהשאלות האלה זה פסאודו-מדע והבוט יענה עליהן בסיטונאות כדי שיהיה לי מאצ' עם כולם. זה עבד.
היום כבר לא קוראים שעות, שוב זה כמו טינדר, על רוב הפרופילים אפשר להחליט תוך כמה שניות, אבל אפשר בכמה שניות האלו לקבל לא מעט מידע... אני לא חושב שהאחוזי ההתאמה של אלגוריתם הם המתכון, אבל הוא פשוט כלי עזר לסינון. זה משחק של מספרים גדולים, והעדפתי ללכת על מאצ'ים איכותיים יותר.
לך עבד הבוט, לי עבד השיטה שלי. אחרי שבוע שבועיים כבר הייתי במצב שתמיד היה לי עם מי להתחיל שיחה (לא הייתי מסוגל למקבל, ברגע שהשיחה תפסה עומק כבר הייתי מושקע בה רגשית, והייתי עובר הלאה רק כשזה כבר לא עבד)

והבוט לא רלוונטי כי אתה צריך לעשות star כדי לשלוח הודעה ואם אתה מספים (עושה לכולם) אז הוא מאוד מאוד מגביל אותך.

אתה יוצא מנקודת הנחה שקשרים תמיד מצליחים או מסתדרים?
מההתרשמות שלי, אולי אני טועה, זה נשמע שהוא "מחוץ למשחק" כבר שנים (לטענתו כי הוא התרכז יותר מדי בעצמו ובמטרותיו).

אתה יכול אבל לא בטוח שתהנה מזה לאורך זמן ,הרמה המנטלית שונה מידי.
אני מבין מה אתה מנסה לומר, אבל עדיין לא מסכים עם זה. לפחות מהחוויה האנקדוטלית שלי, זה אפשרי לחלוטין ואני לא חש ״הבדלים מנטליים.״
אבל כן צריך ראש פתוח מספיק כדי להתחבר לצורת חשיבה צעירה.
יש הבדל ענק בין הפרש של 10 שנים לבין הפרש של 20 שנה.
לראיה - תאר לעצמך שאתה תצא עם ילדה בת 8.

(אני מודה שזה קצת דמגוגיה אבל אתה ״התחלת״ ונתת את עצמך כדוגמא…)
גם בין 0 ל-10 זה הבדל. האנלוגיה שלך זה לא הדבר הכי מבריק שעלה בפורום, בזמן האחרון... הייתי אומר strawman, לא דמגוגיה.

כשיש לבן אדם עולם פנימי, לא יספיק לו רק קופסא יפה. (אולי להוציא מהכלל יצירות מופת אלוקיות)
ידיד אמר לי פעם שראה בחורה שנמשך אליה מאד ואז ראה שהיא עשתה איזה משהו לא לעניין לבעל חיים ונגעל לחלוטין.
או בחור יפה תואר, שמתייחס בזלזול לאמא שלו או למלצרית.

בקיצור התקשורת, הדו שיח.. זה לב העניין לזוגיות.
הרבה אנשים לא מעניינים פשוט בשום צורה, גם אם נראים מעולה..אז יחפשו מצ' לפי קריטריונים של רשימה.

אבל אם כבר מראה, אז דעתי האישית שגובה זה אוברייטד.
אני 1.80 וכל בני הזוג שלי היו נמוכים ממני (הזוגיות הכי ארוכה שלי היתה עם אדם בכיסא גלגלים שנשאר חברים כל החיים)

נעזוב את זה לרגע שלהיות גבוה זה גם לא הכי בריא, מודל היופי של דוגמנים ודוגמניות הוא לא האידיאלי..
חשבתי על זה לעומק והגעתי למסקנה שהכי מושך אלה שיש בהם משהו רך ומתוק שהם בגודל בינוני עד קטן (קומפקטי), אני קוראת לקטגוקיה הזו שדונים ופיות, והם באים בדרך כלל עם אופי.

נערך לאחרונה ב:
חשבתי על זה לעומק והגעתי למסקנה שהכי מושך אלה שיש בהם משהו רך ומתוק שהם בגודל בינוני עד קטן (קומפקטי), אני קוראת לקטגוקיה הזו שדונים ופיות, והם באים בדרך כלל עם אופי.
השרשור הזה מתדרדר מרגע לרגע

נעזוב את זה לרגע שלהיות גבוה זה גם לא הכי בריא
יש לך סימוכין? שאדע כמה זמן נותר לי כאן

@Ann LaSwan
אז ככה קוראים לך עכשיו? ואני תהיתי לאן נעלמת.
הרבה אנשים לא מעניינים פשוט בשום צורה,
מסכימה, אבל אני לא חושבת שאנשים מחפשים זוגיות לפי מד כזה, אחרת כולם היו רוצים להינשא למרצה שלהם בפילוסופיה :)
נעזוב את זה לרגע שלהיות גבוה זה גם לא הכי בריא
לא זוכרת שנתקלתי בסטטיסטיקה שמתייחסת לגובה מבחינת בריאות, בטח לא הסבר למה זה לא בריא.
ממה שאני רואה סביבי, לא מצאתי קשר בין הדברים.
אבל באמת גובה לא מבטיח זוגיות טובה יותר או ילדים בריאים יותר.
ולמה גברים גבוהים רבים מחפשים בנות קטנטנות? תשאירו אותן לנמוכים... סתאאאם

נשמע סיפור קצת מוזר. לא שמת לב עד גיל 40 ש"צריך" למצוא מישהי? אף אחת לא תפסה לך את העין עד עכשיו?
כפי שכתבתי בעמוד הראשון, זה תחום שמאוד עניין אותי בשנות ה 20 המוקדמות, כל כך שהייתי חושב על זה נון סטופ, זה היה כמעט חשוב מלימודים ועבודה.

אני נוטה להקשיב לבעירה הפנימית שאני מרגיש בכל תקופת זמן, ונותן גז על מה שהנפש רוצה. כשאתה פועל מתוך תשוקה פנימית למשהו, יש לך מוטיבציה, רצון, וכוח וגם יש איזה משהו בעולם שעוזר לך לממש את זה, ככה אני מאמין.

ככה הרגשתי לגבי תחום ההיכרויות בשנות ה 20, ובהחלט היה לי כל מה שרציתי, באיזשהו שלב, בגדול רק זה מה שהיה בחיי - הצלחה עם בנות המין השני. באיזשהו שלב, התחלתי למצות, והבנתי שזה תחום שתמיד ילך לי, כי הייתי מכיר בקלות מאוד. ואז פנימית התחלתי להרגיש צורך לפתח את שאר תחומי חיי שהרגשתי בהם אי סיפוק - עבודה, אחר כך התחום הכספי, והופ עברו להן שנות ה 30. גם שנות ה 30 המוקדמות היו רוויות קשרים עד כדי מיאוס מסויים. איפשהו בגיל 32 התחלתי למצות.

תמיד היו לי קשרים, ואיזשהן נשים בחיי, אולי מתוך כך אף פעם לא הייתי "צמא" לקשר חדש כמו שהייתי בשנות ה 20, לפני שהייתה לי חברה, והכל היה חדש וזוהר.

אז זה שילוב של מיצוי, כי היו לי לא מעט קשרים בחיי וההרגשה ש"אין מה להשקיע בתחום, זה תמיד יהיה" (זאת הטעות, כי העולם השתנה מאוד מאז) + שאין עדיין את התשוקה באמת למצוא, אלא הרצון למצוא קשר איכותי ברוגע, אבל נראה שעם מאמצים מועטים זה לא עובד כבר, כי או שאני השתנתי, או שהעולם. כמו כן הראש שלי כרגע בקריירה, בגלל שהבעירה מתמקדת כרגע שם.

כפי שכתבתי בעמוד הראשון, זה תחום שמאוד עניין אותי בשנות ה 20 המוקדמות, כל כך שהייתי חושב על זה נון סטופ, זה היה כמעט חשוב מלימודים ועבודה.

אני נוטה להקשיב לבעירה הפנימית שאני מרגיש בכל תקופת זמן, ונותן גז על מה שהנפש רוצה. כשאתה פועל מתוך תשוקה פנימית למשהו, יש לך מוטיבציה, רצון, וכוח וגם יש איזה משהו בעולם שעוזר לך לממש את זה, ככה אני מאמין.

ככה הרגשתי לגבי תחום ההיכרויות בשנות ה 20, ובהחלט היה לי כל מה שרציתי, באיזשהו שלב, בגדול רק זה מה שהיה בחיי - הצלחה עם בנות המין השני. באיזשהו שלב, התחלתי למצות, והבנתי שזה תחום שתמיד ילך לי, כי הייתי מכיר בקלות מאוד. ואז פנימית התחלתי להרגיש צורך לפתח את שאר תחומי חיי שהרגשתי בהם אי סיפוק - עבודה, אחר כך התחום הכספי, והופ עברו להן שנות ה 30. גם שנות ה 30 המוקדמות היו רוויות קשרים עד כדי מיאוס מסויים. איפשהו בגיל 32 התחלתי למצות.

תמיד היו לי קשרים, ואיזשהן נשים בחיי, אולי מתוך כך אף פעם לא הייתי "צמא" לקשר חדש כמו שהייתי בשנות ה 20, לפני שהייתה לי חברה, והכל היה חדש וזוהר.

אז זה שילוב של מיצוי, כי היו לי לא מעט קשרים בחיי וההרגשה ש"אין מה להשקיע בתחום, זה תמיד יהיה" (זאת הטעות, כי העולם השתנה מאוד מאז) + שאין עדיין את התשוקה באמת למצוא, אלא הרצון למצוא קשר איכותי ברוגע, אבל נראה שעם מאמצים מועטים זה לא עובד כבר, כי או שאני השתנתי, או שהעולם. כמו כן הראש שלי כרגע בקריירה, בגלל שהבעירה מתמקדת כרגע שם.
אבל אתה לא מכיר בערך את הטיימליין ליצירת משפחה? אף אחד לא זרק לך "אחי מה עם אישה וילדים?" איפשהו בגילאי ה-30? לא ראית אנשים, קולגות וחברים סביבך מתחתנים ומקימים משפחה?

אני מתקשה מאוד להבין איך "הזמן חומק" ברמה כזאת שפספסת את ההבנה הפשוטה שנשים לא יכולות ללדת לנצח. בניגוד לאנשים פה אני לא מאמין שתוכל למצוא מישהי צעירה ממך משמעותית בלי להתפשר מאוד (משני הצדדים) והרבה הרמות גבה מהסביבה. אני בשנות ה-20 ויש לי כמה ידידות שיצאו עם בני 40 (דיילת שיוצאת עם הטייס וכו') וזה תמיד היה פער כוחות מטורף, ביקורת נוראית מהסביבה (אני לא חושב שזה דיל ברייקר אבל זה מאוד מקשה) ובעיקר זה לא עבד לאורך זמן ולכן אני חושב שזה קצת חלומות בהקיץ. אני לא אומר שעל סמך המדגם הלא מייצג הזה זה בלתי אפשרי, זה פשוט משהו שלא הייתי בונה עליו בכלל, נשים היום גם שונות מהנשים של פעם ואני מאמין שהסיכויים היום לא גבוהים.

אם להיות כנה אני חושב שיש פה סיפור שאתה מספר לנו ואולי גם קצת לעצמך על זה שפעם היה לך מאוד קל ואז פתאום משהו שלא קשור בך אלא בעולם השתנה וזה כבר לא קל בטירוף כמו פעם שהיית מעמיס 10 בנות בלילה וכל כך התעייפת מזה שהתנזרת מבנות.

ה-2 סנט שלי: אם אתה רוצה להכיר נשים, צא לעולם. תירשם לקבוצת ריצה / חדר כושר / יוגה / וואטאבר, רצוי לא סתם רנדומלית אלא לדברים שבאמת מעניינים אותך וכוללים אנשים אחרים ואז ההיכרות תקרה באופן טבעי. אפילו לא בהכרח עם נשים, מספיק קשר אחד עם בן אדם אחד שיפנה אותך איכשהו למקום שבו תפגוש את אהבת חייך, אבל אתה לא תגיע לזה אם תשב בבית ותשחק בטינדר או באמבל או מה שלא קיים עכשיו.
צא עם חברים שלך ותיגש לבנות שמוצאות חן בעינייך או תבקש מהחברים להכיר לך.
כשאתה יוצא לעולם ההזדמנויות נמצאות בכל מקום, אפילו רק הבחירה לעבוד מהמשרד במקום מהבית יכולה להפגיש אותך עם נשים ואנשים (מהמשרד או בדרכים). יש לי אמנם חברה שנים רבות אבל יש לי קראשים כל הזמן ו"הזדמנויות" רק מעצם החוגים שאני מסתובב בהם גם מבלי שאני צריך לחפש אקטיבית. אם אין נשים בחייך כנראה שסיגלת לעצמך איזושהי שגרת התבודדות, אולי אתה עובד רק מהבית ו/או נוסע רק ברכב פרטי ו/או מזמין הכל מהאינטרנט ולא הולך לחנות ו/או מזמין וולט במקום לשבת במסעדה וכו' וכו', וכל אלה אמנם נוחים אבל בלתי אפשרי להכיר ככה אנשים.

הייתי מציע לך לשים רגל על הגז ולצאת לצאת לצאת ואפילו למקבל עד שלב מסוים, אם ניכנס לחישובים ונניח שאתה בן 41 ועד שתמצא מישהי + תתחתן איתה + יוולד לכם ילד (ובהנחה שהראשונה שאתה מוצא היא THE ONE) תהיה לפחות בן 43-44, אתה תהיה בן 62 כשהוא יתגייס. אולי כדאי לשקול אימוץ או הורות משותפת או משהו אם זה משהו שחשוב לך, או לכוון להתחתן עם גרושה שכבר יש לה ילדים?
בכל מקרה כדאי להפסיק להיות שאנן, בהצלחה

בכל מקרה כדאי להפסיק להיות שאנן, בהצלחה
הרבה יותר סביר לנוע עם הבעירה הפנימית שהוא מדבר עליה ,ולא עם איזה טיים ליין חיצוני
כמובן תוך הבנה שבכל מסלול יש חסרונות ויתרונות תוך קבלתם בלב שלם

הרבה יותר סביר לנוע עם הבעירה הפנימית שהוא מדבר עליה ,ולא עם איזה טיים ליין חיצוני
כמובן תוך הבנה שבכל מסלול יש חסרונות ויתרונות תוך קבלתם בלב שלם
הבעיה שלפעמים הטיימליין החיצוני קשיח. אם יהיה לי ילד בן 4 שהבעירה הפנימית שלו תגיד לו "לך להייטק!" אני כנראה אגיד לו ללכת לשחק בחוץ כי לילד בן 4 אין מה לעשות בהייטק. ואם סבתא שלי תרצה לעשות ילדים, זה כבר לא כזה פרקטי או תלוי בבעירה פנימית...

אני לא חושב שיש רק דרך אחת לעשות דברים, בכלל לא. אפילו להיפך, אם מצאת דרך אחרת לעשות דברים ואתה, כמו שאתה אומר, מקבל ומשלים עם החסרונות והיתרונות אז הכל כשר ואני אפילו מעריך את זה יותר על פני רובוט שמתחתן ומשריץ ילדים כי "כולם עושים ככה". אבל לפי מה שפות"ש כותב הוא סתם "לא שם לב" ו"הזמן עף".

google: taller people heart disease
מצטער שעשיתי את זה. תודה חתול! ;)

יותר בעיות בעמוד השדרה וכו' וכו'
צודקת, אם כי לא הייתי מגדיר גובה גבוה מהממוצע כפקטור שלילי למציאת בן/בת זוג

מישהו בן 60 שאני מאוד מעריך סיפר לי לקראת ה-40 שלי (כשלא הייתי בזוגיות, פחות או יותר מאותן סיבות שכתבת) שהוא כל כך מתחרט שלא "ניצל" את השנים היפות שלו למציאת בת זוג כשעוד היה נראה ממש טוב ואטרקטיבי. אנחנו מתוכנתים לא לשים לב לזה, אבל השנים חולפות ממש מהר...

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
G ניוד כספים של קרה"ש ושל קופת גמל להשקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
N לא בטוח מה קרה עם הדיבידנדים שקיבלתי ב-IB שוק ההון 5
L מה קרה לטוויטר? אוף טופיק 1
B שרות לקוחות מיטב דש - הוראת קבע שנתתי וכלום לא קרה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
P קרה"ש כעצמאי, עם דמי ניהול סבירים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
G קרה למישהו פעם ? מכירה רעיונית שוק ההון 5
P הגדרת החוק - מי רשאי לפתוח קרה"ש כעצמאי? צרכנות פיננסית 6
bobby חשיבות של בחירה נכונה בETF בחשבון פטור (פנסיה+קרה"ש) אם אפשר תמיד למכור ולקנות אחרת? צרכנות פיננסית 0
W מה קרה לבלוג "התמונה הגדולה"? אוף טופיק 2
ת מה קרה לתכלית TTF S&P 500 ב-2014? שוק ההון 3
adamshalev מישהו יכול להסביר מה קרה היום בשוק? שוק ההון 56
Gentlemen מה קרה למחירי הזהב והכסף? שוק ההון 1
Jane Doe הבלתי יאומן קרה - קיבלתי פיצוי מחברת תעופה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 36
ERE בלי ה E מה קרה להראל???? השתגעו!!! 0.8% דמי ניהול על קרן מחקה שקלי 2-5 שוק ההון 1
Avi משהו יודע מה קרה בתחום הפיננסים בארץ שוק ההון 4
S פתח לעולם המחשבים למבוגרים התפתחות אישית 2
A לעולם לא מאוחר מדי יומני מסע אישיים 8
י להיכנס לעולם הפיננסי התפתחות אישית 7
לאץ' "פקטור השינה הערבה" מחוץ לעולם ההשקעות. התפתחות אישית 45
A לאן מגיעים הכספים שמושקעים במדדים? מי נהנה מהם? והאם זה יכול לעזור לעולם? אוף טופיק 31
סול התאמה לעולם התפתחות אישית 37
נ מעבר לעולם סולידי? יומני מסע אישיים 2
המהנדל הכנת דור העתיד לעולם האמיתי התפתחות אישית 8
ר כניסת רגל לעולם ההשקעות - כאזרח אמריקאי שוק ההון 2
L כניסה לעולם אבטחת המידע התפתחות אישית 17
P חדש לעולם ההשקעות - מחפש עצות שוק ההון 5
M כניסה לעולם ה- IRA - תמהיל השקעות שוק ההון 6
J התלבטות בין מניות ארה״ב לעולם שוק ההון 7
amidar האם יש כאן מישהו שקשור לעולם הפסיכולוגיה בצבא? אוף טופיק 0
c881 צריכת מזון שבועית מסביב לעולם מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10

נושאים דומים

Back