• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כוח הכבידה

• פותח הנושא sogi
  • פורסם בתאריך
אתה לא יכול לדעת שלא חוזרים לחיים בגלגול נשמות
את יכולה להגיד כל משפט כזה על כל דבר, תנסי...
את לא יכולה לדעת שאין מפלצת ספגטי במימיד מקביל למשל.

אין נשמות, אין חיים אחרי המוות, פשוט אין ואין אני יודע את זה.. את בטח שואלת את עצמך... כי אף אחד לא חזר משם עד היום, למעט באגדות.
אתה לא יכול לדעת שלא חוזרים לחיים בגלגול נשמות

אצלנו במשפחה, הארי פוטר הוא התנ"ך, ואומרים שהכול נרמז בתנ"ך...
גם הדיאלוג שלכם מופיע שם :)
"נו, איך ייתכן שדבר כזה קיים?"
"תוכיחי לי שלא," אמר קסנופיליוס.

הרמיוני התקוממה.
"אבל זה - סליחה, אבל זה פשוט מגוחך! איך אני אמורה להוכיח שמשהו לא קיים? [...] זאת אומרת, אפשר לטעון על כל דבר שהוא קיים אם הבסיס היחידי להאמין בו הוא שאיש עוד לא הפריך את קיומו!"

"כן, את צודקת" אמר קסנופיליוס. "אני שמח לראות שאת מגלה קצת פתיחות"

• אהבתי
Reactions: Roi
את לא יכולה לדעת שאין מפלצת ספגטי במימיד מקביל למשל.
זה היה בהקשר שאמרת שלא חוזרים מהמוות לחיים

זה היה בהקשר שאמרת שלא חוזרים מהמוות לחיים
זה בהקשר לכל הרעיון של אלוהים או בורא או איך שתקראי לו או לה...
פשוט אין סיבה להאמין, אין, מעבר לרצון אישי של המאמין שרוצה לחשוב שיש סיבה לכל דבר או איזה תכנון קוסמי שמנווט אותנו... אז זהו שלא, אין, המציאות קשה וקשה להתמודד שאין משהו מעבר למה שיש כרגע במציאות שלך.

לאן זה מוביל, זה מוביל אותך לקחת אחריות על החיים שלך, לעשות טוב בעולם, בלי קשר לרצון אלוהי או אחר, רק בגלל שאת רוצה שיעשו טוב אליך.
ואהבת לרעך כמוך, זו תמצית החיים, לא צריך מעבר לזה, זה משפט של בני אדם ולא של אלוהים.

@Roi
לא ישנתי כל הלילה אז אני קצת עייפה, אבל בגדול באותה נחרצות שאתה יודע שאין, אני יודעת שיש..

דרך אגב,
ישוע נחשב לבן האלוהים והיה תמים מוחלט (קדוש) והוא ניצלב בזה שלקח על עצמו את כל חטאי וסבלי האנושות.

אני מתכוונת לומר שיש קדושים מעונים, כך שכנראה טוב הוא מושג מאד טוויסטי

אני אטריל רק עוד טיפה ברשותךD::
משיכה מינית גם עובדת דומה לכוח מגנטי. זה הכל מתנקז מבחינתי לרעיון אחד מופשט - אנרגיה.
חשמלית, מגנטית, אטומית, פיזית..
אפילו המחשבות שלנו הן אנרגיה שאני מניחה שיש להן השפעה על המציאות.

פעם לא היינו מסוגלים לקלוט גלי רדיו נכון?
אני מהמרת שבעתיד יהיה אפשר לחבר עם eeg גלי מוח למחשב ואולי נוכל לראות את הדמיון שלנו על מסך.

זהו, סיימתי להטריל להיום (החמיא לי דווקא).
טוב לגבי קריאת המחשבות צדקת.

יש היום מחשב שמסוגל (סוג של ) לקרוא מחשבות:

בתמונה הנ"ל , התמונות למעלה הם מה שהאדם התבונן עליו , ולמטה , מה המחשב קרא ממוח האדם:

זה מכאן:

הי!

עדכון
.
.
תנשמו עמוק מי שצריך:)

החיים מדהימים, מה אני אגיד..
לא ציפיתי שאני אבכה על העניין הזה שאין לי דמיון ובסוף אני אשחק שעות על גבי שעות.
תודה להשם
(!)

אני אסביר,
אולי קצת אחזור על דברים שכתבתי..
ברשותכם (@תל אביבי אתה מאשר לי???..)

אז ככה,
כל המציאות עשוייה אנרגיה.
העצים, המחשבות,
כשאני מודטת..
(שעה כל יום כבר שנתיים וחצי, משנה חיים)
הבנתי שדרך תשומת הלב בלבד אפשר להזיז דברים בגוף באמצעות אנרגיה..
לא אכנס לזה, אבל ממש ככה אלוהים סידר את הקיום..
תלה את הירח והכוכבים במקום
עשה לנו ים וכו וכו

המציאות עצמה היא חלום, אנחנו בתוך הדמיון שלו. כל המרחב חלל- זמן

אוקיי.

אז המחשבות שלנו,
יש להן השפעה מאגית על המציאות..
קשה להסביר

(ואין לי כוח גם לנסות, אתם לא שווים את זה, חוץ מבודדים אחד שניים)

אז אתמול ישבתי בים, תקשרתי עם ישויות
ואז הבנתי -
אלוהים רואה הכל ו"מביט" עלינו
מהשמש..
בעצם שהסתכלתי ישירות על השמש (לא מומלץ)
הסתכלתי לאל בעיניים..

משם יורדת הנשמה אל התינוק..

ולעניין שונה שקצת הרעיש אותי שסיפרו לי. מערת המכפלה

מסתבר שיש שם דלת, שאסור.. מי שנכנס לשם, לא יוצא.

בן אדם אחד ירד
ויש שם רוחות חזקות מנשבות (פחד אלוהים נשמע...)
ורוח הגיעה מולו ועצרה אותו שיחזור על עקבותיו (צדיקה) זה העיף לי את הפוני הסיפור

אז מה שכיף
בקשר לזה שאין לי דמיון וכו'
שזו ה'בינה,
לברוא עולם בראשך.

אני פיתחתי כבר שנה רעיונות מטאפיזים לגבי העולם הבא, גן עדן והגיהנום (נראלי נכנסים במערת המכפלה..במוות)
וזה מתקדם.
מתקדם יפה.

יש לי חזון (חלום) לכתוב על זה ספר בסגנון אגדה (סיפור בסגנון שירי. בדומה ליבגני אונייגין מי שמכיר)

וזה חסד
שאחרי שהתעצבתי שאין לי דמיון ולא יודעת לשחק
אני יושבת לפעמים יום שלם ומדמיינת

ברוך השם!
תודה☺

למי שהפוסט הזה הרגיש לו כמו התגרות, לא נעים לי או רצון לאלימות:

אז אחרי שתשתו כוס מים (חשוב
רוצה להמליץ לכם על ספר שקראתי שהוא יצירת מופת וזה אושר.

ברלין, אלכסנדרפלאץ/ אלפרד דבלין (לב,לב. אוח)

תודו לי אחר"כ
("
זה נשמע כמו אושר גדול. לא נשמע שאת מזיקה לאף אחד. ואין באמת צורך לשכנע אף אחד - זאת המציאות שלך , למישהו אחר יש את שלו , זה בסדר.
רק שאלה קטנה: איך את מצליחה לשלב את הרוחניות הזאת עם החיים בישראל - לחוצים ויחסית תובעניים מבחינה כלכלית ?

רק חייבת לציין
שהמרחק בין תקופת האבן והאדם הקדמון לימינו המודרנים הכה מפותחים (אינטרנט, טכנולוגיה, מטוסים אמנות ומה לא)
פחות או יותר שווה ערך למרחק שביננו לבין להבין שהמחשבות שלנו משפיעות על המציאות באופן ישיר.

*עריכה*
כלומר נראה בלתי אפשרי אבל אפשרי.

שלום

אני יודעת שיום השואה היום אבל אני במצוקה וחייבת לחלוק/לפרוק קצת עם מי שזה מעניין אותו.

כתבתי בעבר שהייתי ביום כיפורים בבית הכנסת והיה רגע כזה שהרגשתי שהדמיון מתחיל לקבל חיים משלו, וזה היה רגע כזה, זה דומה כמו לחלומות שלנו בלילה שהם קורים מעצמם באמצעות התת מודע
אז בזמנו שזה התחיל לקרות זה היה בעירות וזה היה כמו חלום בהקיץ שפתאום התחיל לפעול מעצמו ללא הנחייה שלי. קצת מזכיר תיבת נגינה..
כאילו הפעלתי לחש קסם וזה עבד

זה היה מהפכני,

עכשיו מה שאני חולקת עכשיו, זה שהניסויים שבמשחקי דמיון האלה הביאו אותי לfull blown ארוע פסיכוטי, או במילה יותר נכונה לקרוא לזה - טריפ..
טריפ שהופעל לא מתוך חומרים מסוכנים, אלא מתוך עצמי בלבד, מכוח הדמיון בלבד..

כזה ששואב אותך לתוכו, שממכר לבהות בו, במציאות המדומה - שמוציא אותך מאיזון לחלוטין.

שאם לא הייתי יודעת שיהיה סבבה ומתישהו זה יתאזן, זה היה יכול להגמר באשפוז פסיכיאטרי.

אממה, אני מדענית יותר מאשר אמנית.
וזה חלק מהניסויים שאני עושה (אני לא באמת משחקת, רק טכנוקרטית של המשחק עצמו)
ויחד עם זאת הגילויים מרעישים...

אני שוב מכניסה לפה את מה שאינשטיין אמר, אם לי קשה להאמין אולי לו זה יותר קל

logic.jpg

הייתי רוצה לתת תרגילים לבן אדם שרוצה לפתוח לעצמו ליטרלי את העין השלישית, אבל כרגע אין לי

כמו שאמרתי, אצלי בינתיים זה סיפור שממציאה שמקבל נופח ועומק ופרטים עוד ועוד וזה מרתק אותי להסתכל על זה מהצד מתפתח, כמו צמח ששתלנו, כמו תינוק או ילד

שמעו את הקול שלי, בזמן שתקראו.. ;)

סתם

רציתי רק לרשום הפעם הערה או *כוכבית* לגבי דבר מה שרשמתי..

ציינתי כבר שילדים קרובים לתודעה והבינה האלוהית
הסברתי והמחשתי מספר רב של פעמים שהגדרת הכוח האלוהי במהותו ופשטות הוא לברוא יש מאין..
שזה בעצם תמצית כוח הדמיון.
כלומר המסקנה היא, שהכל אפשרי.
תכלס.

התבלין שרציתי להוסיף בנוגע ללמה ילדות קרובה לאינסוף יותר זה בגלל האמונה ללא תנאים והגבלות שלהם לעומת המבוגרים, שהסיקו מסקנות על העולם הנובעות מבינתם המוגבלת.

מדוע אנחנו (בתאוריה, כהכללה גסה) אוהבים או מתמוגגים ממתיקותם של היצורים המשעשעים?

למה אנחנו מלמדים אותם כילדים שירים וסיפורים שאמורים לתת בהם תקווה שהעולם נפלא וטוב אם הוא לא כך?

האמונה, היא קריטית לכוח האלוהי.
היא הצוהר

מצורף נספח (חה!) להמחשה

במקרה הזה אבל של החלילן מהמלין זה יותר מזכיר לי את כוחו של השטן (שלפי המיתולוגיה הוא הכי קרוב ביכולות לאלוהים..)

נערך לאחרונה ב:
האמת שאני קצת בהתרגשויות

:$

אני מרגישה שהצלחתי סוף סוף לפתור את החידה והוכחתי פשוטו כמשמעו את ההוכחה שקיים אלוהים..

(מי שזה מעניין אותו שיעבור על כל השרשור, ועדיין אשמח להאתגר בתהיות או שאלות)

לא שזה הדבר הכי גבוהה שיש, כי מי שמאמין אמונה עיוורת לא זקוק להוכחות.. אך בכל זאת נהניתי מהחוויה.

בקשר למה שאמרתי אתמול, לגבי האמונה אצל ילדים שהיא מובנת מאליה ולכן פתוח בפניהם הדרך

קודם כל אתן דוגמא למה אמונה היא דבר חשוב. היא נותנת סיכוי!

דוגמא קיצונית,
בן אדם בקורונה נקלע לקשיים כלכליים כבדים ומחליט לשים קץ..
לעומת אותה סצנה שיש לו תקווה ובסוף הוא שורד,
אפילו על השואה אפשר לומר

אבל מה שרציתי לומר, זה הדובדבן שבקצפת בנוגע לתמימות ילדית...

אוטיסטים

נחשבים ממה שאני יודעת ביהדות כנשמות גבוהות מאד, שלא חטאו ולא מסוגלים לחטא שאפילו רבנים קמים לכבודם.

זה יפה, נכון?
איך היהדות היא דת קדושה.

עוד כוכבית^*^

אז שוב, בקשר למה שציינתי, שילדים ואוטיסטים הם נשמות גבוהות שעדיין קרובים לעולם של אלוקים (אל הדמיון!
שיודעים להנות מהחיים בצורה הכי מיטבית שיש (באופן תאורטי[יש גם מבוגרים שהם ילדים]) ובצער רב אט אט מאבדים את שמחת חיים..

מה שרציתי לומר (באופן תאורטי) זה שילדים, לא משנה מה יעשו, הם לא מסוגלים לחטוא.

גם כשהם עושים מעשים רעים זה נובע מתוך תמימות ולא מתוך רשעות..

נגיד השטן, שמכשף ומפתה בקסמיו את לקוחותיו, הנשמות הבאות לבקש דבר מה, הוא בסך הכל ליצן!

אני מרגישה שהצלחתי סוף סוף לפתור את החידה והוכחתי פשוטו כמשמעו את ההוכחה שקיים אלוהים..
מה שרציתי לומר (באופן תאורטי) זה שילדים, לא משנה מה יעשו, הם לא מסוגלים לחטוא.

גם כשהם עושים מעשים רעים זה נובע מתוך תמימות ולא מתוך רשעות..
כל מי שאינו מאמין באלוהים כפי שהוא מוצג ביהדות/בנצרות לא מסוגל לחטוא, כי חטא בהגדרתו זה עבירה על חוק שנקבע בידי אלוהים. אם אין אלוהים אז אין מי שיחוקק חוקים.
בהעדר אמונה באל את יכולה לעשות מה שבא לך ואחר כך להתמודד עם התוצאות של מעשייך. הכל נהיה חשבון של עלות מול תועלת, "האם העבירה שווה את העונש? ומה הסיכוי שיתפסו אותי?" כבר אין יותר חוקים שאסור לעבור עליהם ויהי-מה, כבר אין יותר את ההוא שרואה ושומע הכל ואי אפשר לעבוד עליו. את הופכת ליישות בעלת סוכנות אישית שמקבלת החלטות ועומדת מאחוריהן, ואף אחד מלבדך אינו יכול לשפוט את מידת המוסר של מעשייך.
ואז גם המושג "רשע" או "תמים" הופכים להיות ביטויים חסרי משמעות. בלי הדת אין מי שידביק תוויות על המעשים שאנחנו עושים.

מתי ילדים מסיימים את השלב הזה של התמימות שבו הם לא מסוגלים לחטוא? הם לא מסוגלים לחטוא פשוט כי החברה לא מצפה מהם לציית לכללים ולפקודות שהיא נותנת למבוגרים, אז הם גם לא יכולים למרוד בהם. במילים אחרות, ילדים נמצאים מחוץ למערכת שרק בתוכה המושגים 'טוב' ו'רע' מתקיימים.
ואני אומר: למה שהם לא ישארו שם מחוץ למערכת הזו לעד? למה שהם לא יאריכו את תקופת התמימות הזו כך שתלווה אותם כל חייהם? למה אנחנו מניחים שהתמימות זה משהו שעובר מעצמו, ולא משהו שהחברה באופן אקטיבי לוקחת מהם?

הוכחתי פשוטו כמשמעו את ההוכחה שקיים אלוהים.. (מי שזה מעניין אותו שיעבור על כל השרשור, ועדיין אשמח להאתגר בתהיות או שאלות)
אשמח לאמ;לק קצר,
בכל זאת, 29 עמודים השרשור :)

כל מי שאינו מאמין באלוהים כפי שהוא מוצג ביהדות/בנצרות לא מסוגל לחטוא, כי חטא בהגדרתו זה עבירה על חוק שנקבע בידי אלוהים. אם אין אלוהים אז אין מי שיחוקק חוקים.
בהעדר אמונה באל את יכולה לעשות מה שבא לך ואחר כך להתמודד עם התוצאות של מעשייך. הכל נהיה חשבון של עלות מול תועלת, "האם העבירה שווה את העונש? ומה הסיכוי שיתפסו אותי?" כבר אין יותר חוקים שאסור לעבור עליהם ויהי-מה, כבר אין יותר את ההוא שרואה ושומע הכל ואי אפשר לעבוד עליו. את הופכת ליישות בעלת סוכנות אישית שמקבלת החלטות ועומדת מאחוריהן, ואף אחד מלבדך אינו יכול לשפוט את מידת המוסר של מעשייך.
ואז גם המושג "רשע" או "תמים" הופכים להיות ביטויים חסרי משמעות. בלי הדת אין מי שידביק תוויות על המעשים שאנחנו עושים.
קודם כל, זה שלא מאמינים באל, לא אומרים שהוא איננו..

השאלה מה או *מי* זה
ומה הוא רוצה,
לא כל דתי שמקיים מצוות הוא אינו חוטא, שהמעשים ריקים ממעשמעות, או חילוני לא יכול להיות טוב בעיניי אלוקים.
לא סתם נאמר "בוחן כליות ולב."

אני לא נולדתי דתייה, אבל אני מבינה בדיעבד שחוקי התורה ומצוות באים לשמור.

אני אתן דוגמא מאד מאד פשוטה..
האם ידוע לך כמה ילדים במשפחה חילונית חשופים למין?
אני הבנתי באופן אישי שהסרטים של דיסני, שמראים לילדות או ילדים קטנים בני 3, שמספרים על אהבת אמת..
זה פאקינג פורנו לצעירים
נכון שאין מין מוצהר, אבל יש הסוואה.

המשחק סימס למשל,
יש שם קטע שהזוג נכנס למיטה ומבצע Woohoo..
משחק תמים נכון?
זה מאד ריגש אותי כילדה בת 7..

*חזיר*
איסור אכילת חזיר.
אני מודה שפעם אחת התפתתיתי ואכלתי חתיכה.
אני מאמינה בלב שלם שהסיבה שחזיר אסור למאכל, זה כי הוא דומה מדי בצורה כלשהי לבשר אדם..
אז, קניבליזם..

אני אתייחס שוב להודעה שכתבת.

נערך לאחרונה ב:

נושאים דומים

Back
למעלה