• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כוח הכבידה

• פותח הנושא sogi
  • פורסם בתאריך
אני כ״כ מושקעת בשרשור הזה. שאני כבר אמשיך.

אז אני חופרת וחופרת וחופרת כבר כמה זמן על העניין של הדמיון,והבינה האלוהית וכל זה.
ובזמן האחרון זה ניפתח לי,וחשבתי על רעיון/תרגיל להעביר.

ואני חושבת שעליתי על נקודה.
נגיד לי ממש עובד,
לדמיין את עצמי בגיל הנעורים
ושוב,כל האופציות פתוחות.

וגם זה שאין מגבלות, ממש כיף.

ומתחילים לשחק, מה הייתי עושה?
מה בא לי לעשות?

בעולם שבו הכל מותר, ויש אינסוף אפשרויות.

אפשר להתחיל מפשוט לטייל בעבר

השורה התחתונה היא, שאין שום קשר בין חופש הבחירה לקפוץ מהחלון ולנופף בידיים לבין חופש הבחירה כיצד להתייחס לזוועות השואה. כנראה שמדובר בשני שבילים נפרדים במוח. שביל אחד נוצר כנראה עקב הפרעת נפש/תפיסת מציאות לקויה וכדומה (לא תלוי בנו רוב הזמן), בעוד השביל השני נוצר בגלל משתנים שלא תלויים בנו שבדיעבד פשוט מתגלים כחיוביים (כמו חינוך טוב, גנים אופטימיים, סינפסות במוח שנוצרו עקב מאורעות חיים שלא אנחנו ייצרנו אותם וכן הלאה).
ראיתי את הקישור. קישקוש.
שני שבילים במוח ?
תפיסת מציאות לקויה זה בדיוק ההגדרה שלב ליבה של הפסיכיאטריה נעוץ בו.
ראית TED הרצאה שקשורה בתפיסה של המציאות של אורגניזמים בכלל וההשפעה של זה לשרידות בטווח הארוך ?
אחפש ואלנקק אם אמצא, מאוד מעניין.
הם הריצו סימולציות אבולוציניות בתנאים משתנים על כל מיני תרחישים (המציאות) ותגובות האורגניזם כתוצאה מכך.

מה שאני זוכר שהסקתי : שרידות לא קשורה לתפיסת המציאות כמות שהיא. זה מתחבר לי עם דטרמינזם ודת ועוד, מעניין.

נערך לאחרונה ב:
בעולם שבו הכל מותר, ויש אינסוף אפשרויות.
לא הכל מותר/ במובן של מוסר למשל.
גם במובן של טלפתיה, בדקו די הרבה פעמים ואנשים ומצאו שאין. אולי הם טועים ואת באמת יכולה. מה אני יודע.. תזהרי לא למצוא את עצמך בראש כת.
יש אינסוף אפשרויות, מסכים.

חייבת לשים אזהרה:

ברגע שמוצאים משחק דמיוני מעניין,השיט הזה ממכר!

נושאים דומים

Back
למעלה