• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כבוד לסולידית בראיון לגלובס

yossik

מודרטור
דירוג
15,811
ברכותי, מגזין מכובד.

כדאי שילמדו ממנה דבר או שניים.

** אם אינכם יכולים לקרוא אז תפתחו באינקוגניטו **
בתמימותי חשבתי שרק אני שמתי לב לזה...

מקווה שהראיון ייזכה לחשיפה, ומעל לזה - להפנמה.

קראתי חלק מהתגובות שם...אני שמחה שהיא בחרה להישאר בעילום שם. כמה רוע וניבזות, איכס.
ישראלים יודעים הכל. על הכל.
תרבות הסמוך של המומחים רק שינתה צורה מאז ימי "אני ושמוליק דפקנו את הסורים עם מסטינג ודוידקה", ל"פחח, ROI כזה עשיתי בדירה הראשונה שלי, איפטמנו מאז".
מצד שני, איך אפשר לשגשג בין אויבים בלי אופטימיות נבערת.

קראתי חלק מהתגובות שם...אני שמחה שהיא בחרה להישאר בעילום שם. כמה רוע וניבזות, איכס.
אני דווקא התגלגלתי מצחוק. בייחוד בתגובות שרמזו על חברי פורום שאני יודע מי הם.
לא בקטע מעליב, אבל חברי הפורום הזה מה זה גרועים בקבלת ביקורת שזה מביך אותי לפעמים בשבילם.

ומה אנונימי בסולידית? זה רק שם עט, אבל כולם יודעים מי היא בעולם האמיתי.

גבירותי ורבותי לא יודעים לחפש בגוגל? :|
אני לא רוצה לכתוב פה את השם סתם, אולי זה לא ראוי, אבל שמה גלוי כבר שנים…
לשם השלמת תהליך אימות הנתונים יש להזין מספר תעודת זהות כולל ספרת ביקורת או מס' דרכון בתוקף. :>

בנוסף: יש לסמן את כל המשבצות שמופיע בהם אופנוע ולאחר מכן ללחוץ על Next.

גבירותי ורבותי לא יודעים לחפש בגוגל? :|
אני לא רוצה לכתוב פה את השם סתם, אולי זה לא ראוי, אבל שמה גלוי כבר שנים…
אם התכוונת לדורין הרטמן, אז גם זה שם בדוי...

ריאיון נחמד.
להערכתי דווקא כשהיא הייתה יותר קיצונית והתפרסמה בתור "אוכלת המג'דרה שמתקלחת במים קרים" זה סייע לפרסום של הבלוג.
בלוג עם דעות שקולות, מאוזנות, גוני אפור ונכונות לדיונים - זה אמנם נדיר יותר מאשר בלוגים שהם "ראש בקיר", אבל פחות מושך תשומת לב עבור מי שעדיין לא מכיר ולא שמע על התכנים המעולים.

ריאיון נחמד.
להערכתי דווקא כשהיא הייתה יותר קיצונית והתפרסמה בתור "אוכלת המג'דרה שמתקלחת במים קרים" זה סייע לפרסום של הבלוג.
בלוג עם דעות שקולות, מאוזנות, גוני אפור ונכונות לדיונים - זה אמנם נדיר יותר מאשר בלוגים שהם "ראש בקיר", אבל פחות מושך תשומת לב עבור מי שעדיין לא מכיר ולא שמע על התכנים המעולים.
יכול להיות, אבל הבסיס להשקעות הוא חומר חובה שצריך ללמד בתיכון כמו שמלמדים על תמרורים.
למקלחות במים קרים וקניית שקי קטניות פחות אנשים מתחברים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
כ כבוד למשקיעה ואושיית הרשת שדורגה כאחת הנשים המשפיעות בישראל! אוף טופיק 32
yossik כבוד גדול לתל אביב אוף טופיק 0
פ היום בתוכנית הכל כלול, כבוד לאסי דיין, דיבר כמאמין בהקטנת הצרכנות, נתן דוגמא של חירי הדירות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
חובב_פנסיה2022 יישר כח לסולידית על תגובתה לגרטה טונברג אוף טופיק 88
צ למה אין גרסת מובייל לסולידית אוף טופיק 2
שם משתמש בעייתי אג"ח לא משתלם? איזו השקעה שהיא לא אג"ח נחשבת לסולידית? שוק ההון 18
פסיוני מזל''ט לסולידית דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 29
מומו הברווז רמת ורבר פ"ת (ולא בקטע של סטוקינג לסולידית) נדל"ן 1
E המקביל הנדל"ני לסולידית? נדל"ן 5
S יש לסולידית פוסט שמראה את כל האופציות של קרנות מחקות מדדים עולמיים? שוק ההון 2
ס donation לסולידית? אוף טופיק 24
yossik ברכות לסולידית - 3000, 4000, 5000, 6000 7000, 8000 9000 11K 10K חברים אוף טופיק 22
yossik ברכות לסולידית - 2000 חברים אוף טופיק 12
ד שאלה לסולידית: פוסט "נתינת נייר ערך כמתנה" שוק ההון 3
Y מוקדש, באהבה, לסולידית אוף טופיק 4
שרון שנה אזרחית מדהימה לכולם ותודה לסולידית על עוד שנה נפלאה של למידה אוף טופיק 0
Myrath פינת המשקיעים - לא קצת מנוגדת לסולידית? שוק ההון 20
הסולידית ה-EUSSR מגיע לסולידית - אנא עזרתכם! אוף טופיק 12
ר יש כאלה שלא רוצים פרישה מוקדמת בגיל 55 גם עם שכר משולש לסולידית פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 7
S מה לספר בראיון העבודה העניין למה עזבתי את מקום העבודה האחרון אוף טופיק 28
yossik שאלת השאלות בראיון עבודה - 'ספר לי על עצמך' התפתחות אישית 86

נושאים דומים

Back
למעלה