• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

donation לסולידית?

בכל חוסם פרסומות ניתן להגדיר "דפים פתוחים".

מה שאדם אמר. היה נסיון למנגנון תרומה/תמיכה דרך פטראון לפני כמה שנים, אך הוא נגנז במהרה ע"י בעלת הבית, משיקוליה שלה.
מה שכן - את הרכישות שאני עושה באמאזון מעת לעת אני משתדל לזכור לעשות דרך קישור האפילייאט של הסולידית פה בפורום שזה אמור לתת לה אחוז קטן כלשהו מסכום הרכישה.

גם אני קונה באמזון דרך הסולידית.
זה לא רק כי אני רוצה לתרום לסולידית, אלא גם כי אין אתרי cashback שתומכים באמזון, אז אין פה בכלל שום אלטרנטיבה.

גם אני קונה באמזון דרך הסולידית.
איפה? מה? איך?
אני אשמח גם לרכוש ב- Amazon דרכה ובכך לתרום לה ולו את המעט שהיא מוכנה לקבל...

איפה? מה? איך?
אני אשמח גם לרכוש ב- Amazon דרכה ובכך לתרום לה ולו את המעט שהיא מוכנה לקבל...
יש tab שכתוב עליו אמזון בשורה העליונה של העמוד (ליד "משתמשים", "תקנון"). צריך ללחוץ על הקישור ואז לבצע את הקניה. זה קישור אפיליאייט של הסולידית והיא תקבל כסף על כל קניה שתעשה.

יש tab שכתוב עליו אמזון בשורה העליונה של העמוד. צריך ללחוץ על הקישור ואז לבצע את הקניה. זה קישור אפיליאייט של הסולידית והיא תקבל כסף על כל קניה שתעשה.
כן, יודע מה זה Affiliate... רק מעולם שלא ראיתי את התגית הזו, והיא גם כתובה בעברית ככה שזה ממש נעלם לי מהעין.
תודה רבה!... חבל שלא ידעתי מזה עד עתה :(

כן, יודע מה זה Affiliate... רק מעולם שלא ראיתי את התגית הזו, והיא גם כתובה בעברית ככה שזה ממש נעלם לי מהעין.
תודה רבה!... חבל שלא ידעתי מזה עד עתה
בדיוק באתי להעלות לך צילום. מציע ללחוץ על הלינק ולשמור כסימניה כדי להבטיח שהקניות תמיד יהיו דרך הסולידית (אשמח לאישור שאני צודק אגב).

את הרכישות שאני עושה באמאזון מעת לעת אני משתדל לזכור לעשות דרך קישור האפילייאט של הסולידית פה בפורום שזה אמור לתת לה אחוז קטן כלשהו מסכום הרכישה.
מה עם לשמור כסימניה את הלינק-רפרנס מהאתר כך שתמיד כשתלחץ על אמזון (הסימניה) זה יבצע רכישה דרך הסולידית? ככה זה אצלי.

מה??
יש המון!
אני מתכוון לאתרי קשבאק ישראליים שעובדים עם בנקים ישראליים כמו https://www.cashback.co.il ואחרים.
הם אף פעם לא כוללים את אמזון. אין לי מושג למה. אשמח לגלות שאני טועה.

ברור לי ממהודעות שלך בפורום שאם היה לי כרטיס אשראי אמריקאי/חשבון בנק אמריקאי אז כנראה כן היו דרכים לקבל קאשבק באמזון.

חבל שאין אפשרות ל-donation
באמת שהידע שצברתי כאן יקר מפז, ואני חושב שכל אחד כאן יכול להסכים עם זה
לתת ולו סכום סמלי, הייתה יכולה להיות יכולת מבורכת

ברור לי ממהודעות שלך בפורום שאם היה לי כרטיס אשראי אמריקאי/חשבון בנק אמריקאי אז כנראה כן היו דרכים לקבל קאשבק באמזון.
לא צריך בשביל זה חשבון בנק/כרטיס אשראי.
רוב אתרי הקשבק יעבירו לך לפייפאל וכו'

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
yossik כבוד לסולידית בראיון לגלובס שער הקהילה 20
חובב_פנסיה2022 יישר כח לסולידית על תגובתה לגרטה טונברג אוף טופיק 88
צ למה אין גרסת מובייל לסולידית אוף טופיק 2
שם משתמש בעייתי אג"ח לא משתלם? איזו השקעה שהיא לא אג"ח נחשבת לסולידית? שוק ההון 18
פסיוני מזל''ט לסולידית דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 29
מומו הברווז רמת ורבר פ"ת (ולא בקטע של סטוקינג לסולידית) נדל"ן 1
E המקביל הנדל"ני לסולידית? נדל"ן 5
S יש לסולידית פוסט שמראה את כל האופציות של קרנות מחקות מדדים עולמיים? שוק ההון 2
yossik ברכות לסולידית - 3000, 4000, 5000, 6000 7000, 8000 9000 11K 10K חברים אוף טופיק 22
yossik ברכות לסולידית - 2000 חברים אוף טופיק 12
ד שאלה לסולידית: פוסט "נתינת נייר ערך כמתנה" שוק ההון 3
Y מוקדש, באהבה, לסולידית אוף טופיק 4
שרון שנה אזרחית מדהימה לכולם ותודה לסולידית על עוד שנה נפלאה של למידה אוף טופיק 0
Myrath פינת המשקיעים - לא קצת מנוגדת לסולידית? שוק ההון 20
הסולידית ה-EUSSR מגיע לסולידית - אנא עזרתכם! אוף טופיק 12
ר יש כאלה שלא רוצים פרישה מוקדמת בגיל 55 גם עם שכר משולש לסולידית פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 7

נושאים דומים

Back
למעלה