• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

האם הקריסה הגדולה הגיעה

מצב
הנושא נעול.
יש לך רעיונות מעניינים איך להחזיק זהב?
לא בישראל!!! בלונדון יש etf ממש על הספוט, כי להבנתי מחזיקים גולמי רזרבות. בארהב אני חושבת שה etf הכי סביר מבחינת עמלות הוא bar. בישראל זה הופך להיות הפסדי למרות שמחיר הספוט עולה

זה מה שששמעתי שנחשב לאמצע שנה
זאת אומרת שהשוק מתנהג לפי תאריכים? זה חדש לי... תמיד לשבתי שזה קשור לתהליכים כלכליים..
מצד שני אני נזכר שהיו בבר אמירות על ימים וחודשים מוצלחים יותר או פחות, אז כנראה שהשמש אכן משפיעה...
מעדיף להישאר במזגן ולא להתחשב בזה

זאת אומרת שהשוק מתנהג לפי תאריכים? זה חדש לי... תמיד לשבתי שזה קשור לתהליכים כלכליים..
מצד שני אני נזכר שהיו בבר אמירות על ימים וחודשים מוצלחים יותר או פחות, אז כנראה שהשמש אכן משפיעה...
מעדיף להישאר במזגן ולא להתחשב בזה
כשהירח נסוג והשמש במרכז השמיים, s&p 500 קורס.
it is known.

מעולה. שמתי תזכורת להיכנס לשורט לפני התאריך.
את גם?
מעולם לא עשיתי שורט אלא בtvix ואיזה תעודת חסר שהפסדתי למרות שירד. פשוט אעדיף להפנות לאגחים תעודות ממשלתיות, סחורות או להמתין בירידות לפחות 3 חודשים ולקנות בהדרגה

יאללה תמכור הכל ותביא לי לשמור לך על הכסף שלא תעשה שטויות עד שהשוק יתאושש :)
אני מתכנן לא לעשות כלום אבל מעדיף להיות פסימי ובסוף לחייך מאשר להיות אופטימי ואז לבכות

יש לי קצת play money לטווח קצר שמחכה להכנס באזור ה 2940-2950
נראה מה יהיה :)

לפי מה תחליט אם להיכנס במחיר הזה?
כל עוד זה יורד, שימשיך לרדת, אין מה למהר
התנודתיות לא כזאת גבוהה, וגם אין לי צורך ברווח גבוה (כמה שקלים וזה :))

עדיף פשוט לא לקפוץ מתוכנית לתוכנית
יש סוחר בשם david ryan שזכה כמה פעמים בתחרויות סוחרים וזו בדיוק השיטה שלו- לעבור לאגח ובמומנטום לחזור למניות

מצב
הנושא נעול.

נושאים דומים

Back
למעלה