• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ביטוחים

Shalomc

משתמש רשום
דירוג
0
מספר שאלות לגבי ביטוחי בריאות וחיים שעולות מתוך סדר שאני עושה בתחום, כי נראה לי שאני משלם המון(רק על עצמי, שלא לדבר על המשפחה..)-
1. ביטוח חיים- עשיתי לא מזמן ביטוח חיים על 1.5 מ'שח צמוד(בהמלצת סוכן). קיבלתי הנחה אחרי שפניתי לחברת הביטוח כשראיתי שהמחיר עולה, אבל נראה לי ש1.5 מ זו פרמיית ביטוח מאוד גבוהה וסביר שהפוליסה תתייקר משמעותית בעתיד הקרוב(אני בן 44,לא מעשן). מה נחשב סכום סביר שגם לא יקרע לי את הכיס בשנים הבאות(מתוך הנחה שבעוד אי אילו שנים לא יהיה בו צורך לאור העובדה שהוא מכסה "תלות" של בני הבית במבוטח). אציין שאני רוצה לעדכן גם לאשתי.
2. מטריה ביטוחית- קיבלתי בזמנו כהטבה מהעבודה עם גילום בשכר, כיום משלם כ 50 שח בחודש. אחרי שחפרתי בנושא הבנתי שיש את מרכיב קיזוז גורם ממשלתי שהוא בעצם סוג של כפל ביטוחי והוא המרכיב העיקרי בפרמיה. האם בכללי זה נחוץ והסעיף הזה ספציפית?
3. שב"ן- יש לי כללית מושלם פלטינום, ממה שאני רואה באתר, רוב הפער בין מושלם רגיל לפלטינום מסתכם בבדיקות הריון ושיניים(לא רלוונטי לי). השאלה כם אני מפספס משהו או שכדאי לבטל ולהשאר במושלם הרגיל(יש לי ביטוח בריאות פרטי עח העבודה)

תודה לעונים

3. שב"ן- יש לי כללית מושלם פלטינום, ממה שאני רואה באתר, רוב הפער בין מושלם רגיל לפלטינום מסתכם בבדיקות הריון ושיניים(לא רלוונטי לי). השאלה כם אני מפספס משהו או שכדאי לבטל ולהשאר במושלם הרגיל(יש לי ביטוח בריאות פרטי עח העבודה)
וגם הנחות בכללית אסתטיקה.
אם אתה לא משתמש באף אחד מאלו, אין סיבה להישאר עם הפלטיניום. אני מעולם לא עשיתי ולא הרגשתי חוסר.
אני כן הולכת דרך כללית סמייל לשיננית כל חצי שנה ובדיקת רופא כל שנה וזה עדיין זול מאוד גם עם מושלם. אין לי צורך בטיפולים מעבר.

אני משלם 165 בחודש על 1.6 מיליון ביטוח חיים. אני בערך בגילך. זה אכן התייקר מאוד בשנים האחרונות. אתה יכול להשוות ולראות אם אתה בסקלה דומה מבחינת תשלום. אני בהראל.

אני משלם 165 בחודש על 1.6 מיליון ביטוח חיים. אני בערך בגילך. זה אכן התייקר מאוד בשנים האחרונות. אתה יכול להשוות ולראות אם אתה בסקלה דומה מבחינת תשלום. אני בהראל.
תודה! אני משלם הרבה פחות, בערך 100 שח פחות, אתה יכול להתמקח על זה דיי בקלות בגיל שלנו (עדיין), אלא אם אתה מעשן או עם בעיות בריאות בעברך.
השאלה היא האם באמת נחוץ לבטח סכום כזה גבוה?

וגם הנחות בכללית אסתטיקה.
אם אתה לא משתמש באף אחד מאלו, אין סיבה להישאר עם הפלטיניום. אני מעולם לא עשיתי ולא הרגשתי חוסר.
אני כן הולכת דרך כללית סמייל לשיננית כל חצי שנה ובדיקת רופא כל שנה וזה עדיין זול מאוד גם עם מושלם. אין לי צורך בטיפולים מעבר.
לא משתמש...
הייתי רוצה לקבל יותר קומפורט כי יש חשש משום מה דווקא כאן לבטל. איפה אוכל למצוא מידע יותר נרחב מהמידע המועט שמופיע באתר של הכללית

תודה! אני משלם הרבה פחות, בערך 100 שח פחות, אתה יכול להתמקח על זה דיי בקלות בגיל שלנו (עדיין), אלא אם אתה מעשן או עם בעיות בריאות בעברך.
השאלה היא האם באמת נחוץ לבטח סכום כזה גבוה?
הסכום תלוי במצב המשפחתי שלך. אני חישבתי שזה בערך מה שאישתי וילדיי יצטרכו לתקופה של 15 שנה. למה 15? עד שהילד הכי צעיר שלי יסיים תואר ראשון ויוכל לתמוך באימא אם צריך.

אין סיבה להישאר עם הפלטיניום.
דווקא בניתוחים פרטיים יש הנחות משמעותיות.
בן משפחה זקוק לניתוח שאין בבתי חולים ציבוריים באזור
הניתוח דרך מושלם עולה כ8000 ש"ח ובפטינום בערך 1500 ש"ח!

השאלה היא אם אפשר לעשות דבר כזה: לעבור לפלטינום, לחכות את זמן האכשרה, ואחרי הניתוח לחזור למושלם. מישהו התנסה?

יכול להיות שזה יותר משתלם במקום לעשות פלטינום לעשות ביטוח משלים שב״ן ואז תשלם 0.

סביר שאתה יכול לחתוך בחצי, לפוליסה משתנה, בהנחה שתפסיק אותו בעוד כמה שנים. כל מה שאתה צריך זה להתקשר לחברת ביטוח אחרת.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א מיצוי זכויות בתשלומי מיסים או ביטוחים וכו', כשמשלמים על בית אבות (יש חברות שמתעסקות בזה, בלי לשחוט את כל הסכום?) מיסים 0
I כפל ביטוחים ,החזרי ביטוח ותקוף הגשת תביעה. צרכנות פיננסית 0
dudde162000 ביטוחים בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
Y ביטוחים צרכנות פיננסית 11
א ניהול ביטוחים צרכנות פיננסית 4
O כדאיות ביטוחים, אשמח לשמוע את דעתכם פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
C ביטול כפל ביטוחים בדיעבד צרכנות פיננסית 0
S עלות ביטוחים לפנסיה צרכנות פיננסית 1
T ביטוחים צרכנות פיננסית 17
A ביטוחים בדירה להשקעה נדל"ן 30
K ביטוחים לצעיר בריא צרכנות פיננסית 25
B סיעור מוחות- ביטוחים צרכנות פיננסית 16
B ביטוחים בקרן פנסיה עם מגבלת גיל צרכנות פיננסית 4
amit ביטוחים ,לאחד שלא מבין הרבה צרכנות פיננסית 0
the_newbie ביטוחים לשוכר דירה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
E ביטוחים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 8
S ביטוחים צרכנות פיננסית 4
2028_שנת_פרישה ביטוחים לקטסטרופות פיננסיות צרכנות פיננסית 2
ITS ביטוחים - תמונת מצב אישית - איך להוזיל ומה מיותר? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 28
ליאור ביטוחים והקטנת עלותם מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 27
C ביטוחים נדרשים עבור זוג צעיר צרכנות פיננסית 44
amit ביטוחים לעצמאים צרכנות פיננסית 0

נושאים דומים

Back
למעלה