• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חשבון בנק + כרטיס אשראי אמריקאי- מדריך למתחילים

• פותח הנושא CR7
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

CR7

משתמש רגיל
דירוג
79
היי,
בתקופה האחרונה התחלתי להתעסק בנושא של פתיחת חשבון בנק בארה"ב (לא אזרח אמריקאי) והוצאת כרטיס אשראי וכיוון שקיבלתי פה הרבה עצות- אשמח לשתף :).

אני נמצא בארה"ב פיזית ונראה לי שזו הדרך הפשוטה ביותר לעשות את זה.

1. פתיחת חשבון בנק: פתחתי חשבון Checking (עובר ושב) ב TD Bank. מהסקר (הקצר) שעשיתי, החשבונות נבדלים ביניהם בעיקר בעמלת המינימום שלוקחים ממך אם אין מינימום כסף כלשהו שיושב בחשבון, ובכמות המינימלית של כסף שנדרשת. ב Bank Of America מבקשים מינימום של 1500$, וב TD Bank מבקשים 100$, ולכן הלכתי על TD Bank.

כמה דגשים:
* לא ביקשו כתובת אמריקאית- נתתי להם כתובת בישראל.

* ההזדהות התבצעה באמצעות דרכון + ויזה לארה"ב בתוקף- נחשב כשני תיעודים נפרדים. כמו כן, אין צורך ב SSN או במסמך אמריקאי מזהה כלשהו. ב BoA הסכימו גם לקבל כרטיס אשראי מסטרקארד (בינ"ל מישראל) כאמצעי זיהוי שני, בנוסף לדרכון.

* סכום המינימום צריך להיות בחשבון בכל יום במהלך החודש. לפיכך, גם אם עשיתם חיוב שגרם לחריגה מהמינימום ואז השלמתם- עדיין תחוייבו בעמלה על אותו חודש.

* הנושא של אוברדראפט משתנה בין בנקים: BoA חוסמים אותך לרכישות אחרי אוברדראפט אחד (עד שמשלימים את הכסף) ו TDBank חוסמים אוברדראפט בעסקאות ידניות אבל יאפשרו אוברדראפט של תשלום חשבונות/קניות באינטרנט.

* לאחר ההרשמה מקבלים Debit Card - הוא לא עוזר בהיבט הקרדיט אלא רק למשיכות ישירות מחשבון הבנק. אני קיבלתי את הכרטיס פיזית בבנק באותו הרגע.

2. הוצאת כרטיס אשראי: יש כל מיני פתרונות למי שנמצא בארה"ב על ויזות סטודנט (לדוגמה: www.deserve.com ופתרונות אחרים של Citibank). גם למי שיש ITIN (מס' מזהה לצרכי מס- משמש תחליף ל SSN) יש אפשרויות נוספות. כמו כן, AmEx מקבלים אנשים רק עם מספר דרכון- אבל זה לא כרטיס רלוונטי למי שזה הכרטיס הראשון שלו.

הפתרון שאני מצאתי הוא כרטיס Secured- שבו מפקידים מזומן ומקבלים מסגרת אשראי בגובה המזומן שהופקד. לאחר שישה-שמונה חודשים, אפשר להמיר את הכרטיס ל Unsecured (כתלות בהיסטוריית האשראי) ולקבל את הפקדת הביטחון בחזרה. האישור של הכרטיס הוא מיידי והוא מגיע בתוך 2 ימי עבודה בדואר הביתה - כתובת אמריקאית. ב BoA אפשר לראות את ה credit score אונליין כך שניתן לראות אחרי שמשלמים את החשבונות באופן קבוע את ה Score שנבנה.
הלכתי לבנק, מילאתי פרטים אישיים/הכנסה וכו', הפקדתי 300$ ב BoA וקיבלתי אישור מיידי שהבקשה שלי אושרה והכרטיס יגיע בתוך יומיים. קיבלתי גם עותק של אישור ההפקדה, כך שאם אני סוגר את הכרטיס אוכל לקבל את ה-300$ חזרה לחשבון הבנק. כמו כן, ברגע שה Credit score יהיה מספיק טוב בשביל unsecured- הם יעבירו את הכסף אוטומטית לחשבון הבנק, ינפיקו כרטיס unsecured ויבטלו את ה secured.

אני מנסה לעשות הכל בקטן- יכול להיות שאם הייתי מרכז את כל הכסף ב BoA הייתי יכול לפתוח כרטיס unsecured בצורה מהירה יותר אבל העדפתי לא להפקיד 1500$ ויום אחד להתעורר לחשבון מוגבל בגלל שלא קיבלתי דואר. כמו כן, יכול להיות שאפשר לעשות דברים בצורה מהירה יותר אבל מכיוון שאין לי לחץ, אני מעדיף להתקדם לאט.

@CR7 שאפו על המדריך המושקע!
היות ויש כבר שרשור מקיף בנושא מיזגתי לתוכו את כל ההודעות + קישור ישיר להודעה שלך בהודעה הפותחת.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A חשבון בנק ללא עמלות עוש ודמי כרטיס צרכנות פיננסית 5
D פתיחת חשבון בנק והזמנת כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 5
oz1987 ביטול כרטיס אשראי כדי לסגור חשבון בנק צרכנות פיננסית 15
מ קנייה של S&P500 דרך בנק הפועלים(חשבון הייטקזון) או מיטב/IBI? שוק ההון 10
ע חשבון בנק באירופה לתושב ישראל עם דרכון אירופאי צרכנות פיננסית 2
L קריטריונים לפתיחת חשבון בנק בארה"ב צרכנות פיננסית 34
י חשבון בנק בחו"ל (תושבות ישראלית) שוק ההון 7
G פתיחת חשבון בנק בארה"ב ללא נוכחות שם צרכנות פיננסית 5
S מעמד חשבון בנק ישראלי למי שהינו תושב מס בישראל ובמדינה אחרת במקביל מיסים 11
ס השוואת פתיחת חשבון בנק בקפריסין מול אנגליה צרכנות פיננסית 2
S חשבון בנק + שני כרטיסי אשראי ללא עמלות? צרכנות פיננסית 1
מ חשבון בנק בחול לא charles schwab ו ib פוסטים מאיכות נמוכה 14
M חשבון בנק באירופה עם IB? שוק ההון 6
F פיצול חשבון בנק לאשה סיעודית - תכנון פיננסי צרכנות פיננסית 20
צ חשבון בנק משותף - זוג לקראת חתונה צרכנות פיננסית 7
yossik חשבון בנק ישראלי/אמריקאי צרכנות פיננסית 10
א פתיחת חשבון בנק באוסטריה צרכנות פיננסית 9
א המרה של שקלים לדולרים - אזרח ישראלי + אמריקאי עם חשבון בנק בישראל ובארה״ב שוק ההון 2
פיטר גריפין חשבון בנק באירופה צרכנות פיננסית 61
חתול לילה מדריך לפתיחת חשבון בנק בחו"ל שוק ההון 3
B דיווח על חשבון בנק בחו"ל מיסים 15
Benjamin W חשבון בנק בנכר צרכנות פיננסית 43
מ באיזה בנק זר כדאי לפתוח חשבון? צרכנות פיננסית 2
F ניוד חשבון בנק פרטי שלי מלאומי לחשבון שלי ושל בת הזוג בדיסקונט צרכנות פיננסית 7
Z חיוב על מט"ח בניוד חשבון בנק? צרכנות פיננסית 5
amidar פתיחת חשבון בנק לוועד הבית - איפה עושים? האם אפשר דיגיטלי? צרכנות פיננסית 20
R בעלות הילד על חשבון בנק של הורה מזדקן צרכנות פיננסית 6
פטל ואוכמניות שאלה לתושבי חוץ עם חשבון בנק ישראלי אוף טופיק 15
L דרכים לפתיחת חשבון בנק אוניליין בחול לתושב ישאלי עם אזרחות כפולה צרכנות פיננסית 14
ש תשלום מיסים בגין אחזקת נכס\חשבון בנק בארה"ב מיסים 6
M חשבון בנק להכנסות-הוצאות מהשקעות צרכנות פיננסית 2
G מחשבות על חשבון בנק ייעודי לחיסכונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
B פתיחת חשבון בנק אמריקאי - ללא נוכחות פיזית בארה"ב צרכנות פיננסית 1
barad5 ניוד חשבון בנק צרכנות פיננסית 5
Rebecca Ross אזרחית אמריקאית עם חשבון בנק אמריקאי שוק ההון 1
ק סקר שוק בנקים ופתיחת חשבון בנק - מרחוק צרכנות פיננסית 7
Yonatanlou חשבון בנק משותף - אזרחים אמריקאיים צרכנות פיננסית 1
Y פתיחת חשבון בנק אמריקאי- איפה יש לכם חשבון? צרכנות פיננסית 69
Y חדר כושר צריך להחזיר לי כסף בשל ביטול מנוי אבל דורש פרטי חשבון בנק צרכנות פיננסית 4
פ פעולות לקראת סגירה של חשבון בנק צרכנות פיננסית 9
ע משמעות של מספר חשבון בנק אוף טופיק 3
H חשבון בנק ללא עמלות בישראל צרכנות פיננסית 3
epk האם יש טעם/תועלת בשמירה על חשבון בנק בחו"ל (אירופה)? צרכנות פיננסית 21
T פתיחת חשבון בנק אמריקאי ע״י קרוב משפחה צרכנות פיננסית 7
E פתיחת חשבון בנק ב-"הבינלאומי" לחברי הייטקזון צרכנות פיננסית 5
T האם ניתן להסתדר בלי חשבון בנק? פוסטים מאיכות נמוכה 12
ע מיסים בריטיים על חשבון בנק בבריטניה ללא תושבי בריטניה מיסים 9
ב פתיחת חשבון בנק אירופאי מישראל שוק ההון 47
M התייעצות לגבי חשבון בנק, מינוף וחשבון השקעות צרכנות פיננסית 5
O מספר חשבון בנק במס הכנסה להחזר מס מיסים 0

נושאים דומים